menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Progres radio

23 príspevkov
autorL (neregistrovaný, 92.52.42.xxx)
autorL (neregistrovaný, 92.52.42.xxx)
25.09.2009 23:17
0
0
progres

aj mne sa páči slovíčko Progres

Lukáš (neregistrovaný, 195.91.60.xxx)
Lukáš (neregistrovaný, 195.91.60.xxx)
25.09.2009 11:26
0
0
?

Počuj Peťo skúsme si najprv rozobrať to tvoje čarovné slovíčko, tak mi povedz prečo ti je "progres" natoĺko sympatický, že ho používaš úplne všade?

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
23.09.2009 19:36
0
0
Nič nové pod slnkom od Zuzany

Nič nové si Zuzana nepovedala. To všetko už dávno všetci vieme. To je všetko na margo tvojej osoby.

Zuzana (neregistrovaný, 78.99.95.xxx)
Zuzana (neregistrovaný, 78.99.95.xxx)
23.09.2009 18:23
0
0
Peter..

..ten, kto vlastni radio, si ho pretvori podla seba. Mozes mat nachystanu strukturu aku chces. Takze ked chces mat SVOJE radio, podla SVOJICH predstav, musis si ho spravit za SVOJE peniaze. To je kruta realita...bohuzial..

lila (neregistrovaný, 78.99.175.xxx)
lila (neregistrovaný, 78.99.175.xxx)
23.09.2009 16:45
0
0
:D

:D:D:D:D:D

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
19.09.2009 23:13
0
0
Zuzana, čo tak priložiť ruku k dielu, hm?

Ja nehovorím, že rádio bude. Ale hovorím, že by bolo dobré, keby na Slovensku existovalo brit popové rádio, pretože tu jednoducho nie je. Všade vo svete je bežné, aj v Česku ho majú, viď Expresradio. Len pravdaže tu na Slovensku nie je.

Pre radosť si však môžeme písať programové štruktúry, na tom nič nie je. A čo ak si nás nakoniec všimnú nejakí sponzori, a prispejú nám na naše nové progresívne hitové rádio. Nikde nie je napísané, že by sa tak nemohlo stať. Aj keď je to veľmi ťažké, samozrejme.

Keď sa tak nestane, budeme mať aspoň dobrý pocit z toho, že sme sa trocha pokúsili napísať nejaké programové štruktúry pre toto rádio a aj ďalšie veci. Do budúcna nemusíme písať len o štruktúrach.

Na tom nič nesmieš zlé vidieť Zuzana. Na kritizovanie ti asi nik nie je zvedavý. Takí tu už boli, čo mali veľa rečí, ale nič preto neurobli, aby bolo takéto rádio. Ani len trošičkou neprispeli do mlyna. Nechci patriť tiež do ich radov Zuzana. To na margo teba.

Ja mám svoju víziu, ale všetko záleží od financií, to si dobre podotkla Zuzana. Takže ak nebudú financie, nebude ani progresívne rádio, a hotovo. Toť všetko. To je celé. Pochopili ste aj vy ostatní? Ale snaha sa cení, aj sebemenšia. Písať môžeme, čo len chceme, a čo sa hlavne bude týkať prípadného vzniku takéhoto rádia.

Som rád za snahu, ako si ty prejavil Mufo. Vidíte, Mufo možno ani nevie (alebo vieš?), ako by malo vypadať skutočné progresívne hitové rádio, ale pekne napísal už programovú štruktúru preňho. A to sa cení. Každý nápad je dobrý. Nechajte nás tvoriť Zuzana a tebe podobní. Čo ak raz. Čo ak sa raz dožije Slovensko rádia, na ktoré už tak dlho čaká. Pýtam sa, čo ak Pán Boh dá, a tá pomyselná motyka raz vystrelí, hm? To by bolo fajn, no nie?

Mufo tebe sa vydarila programová štruktúra. Chválim ťa. Napísal si tam asi všetko potrebné z tvojho uhla pohľadu, čo by malo byť na takomto rádiu. Snaha sa cení. Si skutočný muž. Nevyprávaš okolo toho ako poniektorí, ale rovno konáš a píšeš programové štruktúry. Aj tá predtým sa mi páčila, čo si uverejnil včera. To mi je veľmi sympatické. Si môj človek. Na teba sa dá spoľahnúť. Musíš byť veľmi dobrý človek.

Dúfam, že i ďalší začnete písať čo to. To by bolo fajn. Ja myslím, že budeme nakoniec jedna veľká rodina, čo by chcela takéto rádio. Budeme teda pozitívne myslieť a možno raz sa dočkáme takéhoto rádia, ktoré bude vysielať kvalitnú hitovú hudbu, kvalitné programy a moderovanie, zvučky, džingle, upútavky, podmazy a všetko možné okolo toho. Uvidíme. Nechajme sa prekvapiť, čo príde, ak príde.

Mufo (neregistrovaný, 78.99.155.xxx)
Mufo (neregistrovaný, 78.99.155.xxx)
19.09.2009 19:25
0
0
Peťo

Tak odporučil si ma na túto diskusiu a aby som skusil nejakú programovú štruktúru napísať na nejaké progresívne radio tak skúšam: Pondelok-Piatok 5:00-9:00 Dobre rano( zaujímavé a dôležité informácie a kvalitná hudba ktorá vas naštartuje do nového dna)9:00-14:00 Super mix(kvalitná hudba bez zbytočných slov)14:00-18:00 Klubovna(popludnie plné dobrej hudby,sutažií,informácií a veľa daľšieho) 18:00-22:00 Dezert(relácia v v znamení skutočných chuťoviek doplnené o vaše tipy a info o rôznych akciach,profily kapiel atd)22:00-05:00 Nocny mix Sobota-Nedela 5:00-12:00 Weekend mix 12:00-13:00 Live(záznam z koncertu)13:00-14:00 Special(playlist v znamení výberu poslucháčov)14:00-18:00 Klubovna 18:00-22:00 Dezert 22:00-05:00 Nocny mix

Zuzana (neregistrovaný, 78.99.51.xxx)
Zuzana (neregistrovaný, 78.99.51.xxx)
19.09.2009 19:08
0
0
Peto..

..darmo to tu budes pisat 1000 krat..keby si radio chcel, uz davno ho mas..ale asi na to treba aj peniaze mat, nie len okukane struktury a plno reci..

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
19.09.2009 17:48
0
0
Práve o tom to je Palo

Milý Palo, práve o tom to je. Začal som tou najhoršou, najnevhodnejšou štruktúrou, ktorá je už príliš okukaná na slovenské pomery. Čo si myslíš, že mne sa pozdáva, alebo čo? Ale musel som uviesť i tú najtriviálnejšiu, najjednoduchšiu, keď sú v dnešnej dobe prednostne asi tieto v kurze. Čo už narobíme, že? Možno práve niekomu sa takáto bude pozdávať. Koľko ľudí, toľko chutí. O tom to býva.

Nemôžem predsa všetko naraz na vás poslucháčov vytasiť. Postupne budem uverejňovať ďalšie a ďalšie programové štruktúry. Budem sa cibriť a zdokonaľovať v tejto oblasti, nebojte sa nič. Ja na vás poslucháčov totiž nedopustím a nezanevriem. Mám vás všetkých rád. Možno už i vy niektorí ma začínate mať radi a rady. To by som bol veľmi rád.

Viem, čo chcete počúvať, ako chcete počúvať, kedy chcete počúvať. Nebojte sa, ja to všetko viem. Viem, že aj nočné vysielanie by malo ísť na novom rádiu úplne naživo. Všetkého som si vedomý. Beriem ohľad na každý jeden názor vás poslucháčov, i ten sebemenší, malý, maličký.

Tak kľudne prispievajte. Diskutujte, ako by ste si predstavovali nové progresívne hitové rádio, aké programy by malo vysielať, a v ktorých časoch a dňoch. Na všetko sa bude prihliadať, ak by teda malo nakoniec vzniknúť takého rádio. Samozrejme, že by sa robila anketa s niekoľkými bodmi na tú ktorú konkrétnu otázku. A čo zvíťazí u vás poslucháčov, to by sa použilo ako výsledný efekt pri tejto tvorbe programu. Asi takto nejak si to predstavujem.

Palo (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
19.09.2009 15:02
0
0
Peto

A to naco by si vytvaral radio, ktorych tu je X takychto? Tato tvoja struktura je podla mna presne ta najhorsia, ako moze vyzerat dalsie radio.. Mame ich tu malo podla teba, ktore idu stylom viac hudby menej slov? Ak nove radio, tak konecne ho treba zamerat na kontakt s posluchacmi a nie len cez den, ale aj v noci.. A presne opacne, viac zabavneho a informacneho slova a menej hudby..

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
19.09.2009 10:39
0
0
Zuzana takýchto všeobecných štruktúr je v rádiach viac

Zuzana, takéto programové štruktúry sú všeobecné, ľahko zapamätateľné, nenáročné, veľmi jednoduché, triviálne. Čo si čakala od toho, veď som jasne napísal, že štruktúru, ktorú som včera uverejnil, pokladám za všeobecnú, nič viac.

Tak neviem, čo si kto predstavuje pod pojmom všeobecný. Takéto programové štruktúry používalo veľa rádii. Používajú sa doteraz. Teraz to robí tak ten Frontinus, ako ty vravíš Zuzana. Ono používa termíny: 06.00 - 09.00 Ranný blok, 09.00 - 12.00 Predpoludnie Rádia Frontinus, 12.00 - 14.00 Obedný mix, 14.00 - 18.00 Popoludnie Rádia Frontinus.

Predtým to používal Expres - Ranné vysielanie, Predpoludňajšie vysielanie, Popoludňajšie vysielanie, Večerné vysielanie, Nočné vysielanie. Aj Rádio Viva to používalo značnú dobu: Viva ráno, Viva predpoludnie, Viva popoludnie, Viva večer.

Celoštátne Fun radio teraz používa za názvy relácii jednoducho svoj názov: 10.00 - 15.00 Fun radio, 15.00 - 18.00 Fun radio, 18.00 - 00.00 Fun radio, 00.00 - 05.00 Fun radio. A takto by sme mohli pokračovať ďalej. Každé rádio si to urobí po svojom. Všeobecné názvy sú asi jednoducho v kurze.

Také regionálne Rádio One delí svoje vysielanie podobne, a to takto: 06.00 - 09.00 One morning, 09.00 - 15.00 One day, 15.00 - 19.00 One show, 19.00 - 00.00 One evening, 00.00 - 06.00 One night.

I Rádio Hit FM delí vysielanie nasledovne: 06.00 - 09.00 Ranné vysielanie, 09.00 - 12.00 Predpoludňajšie vysielanie, 12.00 - 17.00 Popoludňajšie vysielanie, 17.00 - 20.00 Večerné vysielanie, 20.00 - 06.00 Nočné vysielanie

Vieš Zuzana, nemohol som hneď vybaliť na vás programovú štruktúru, ktorú ozaj považujem za dobrú až dokonalú (z môjho pohľadu). Tú si držím v talóne. Nechci hneď všetko ešte dnes. Treba si počkať. Kto si počká, ten sa dočká, sa nie nadarmo hovorí. Tak ešte vydrž, ja ju asi v najbližšie dni uverejním. Proste uverejním ju vtedy, keď uznám za vhodné. Tak neboj nič. Nebudeš o nič ukrátená. Tá štruktúra už bude premakanejšia a bude mať svoje názvy pre jednotlivé hudobné a programové bloky. Názvy neokúkané a nevšedné. Uvidíme, čo to potom spraví s poslucháčmi.

Sám som zvedavý, aká bude odozva. Na všetko treba čas. V počítači ju už mám napísanú. Dokonca pekne vyfarbenú a štrukturovanú. Urobilo mi to obrovskú radosť, napísať ju pre vás. Všetko robím iba a len pre vás poslucháčov. Lebo mi na vás všetkých záleží.

Ja veci neflákam, ako poniektorí na tomto fóre, ktorí len vyprávajú, posudzujú, odsudzujú za sebemenší názor, navážajú sa vždy do každého, komentujú všetko v zlom... Ale prakticky nerobia nič pre to, aby vzniklo nejaké nové rádio, s ničím novým nevedia prísť, nijakú novú pointu nemajú.

Navážať sa do každého, vždy a všade, to vie každý. Ale priložiť ruku k dielu, to už vie minimum poslucháčov. O tom je asi svet, dnešok, bohužiaľ. Na tom sa asi nič nezmení.

Zuzana (neregistrovaný, 78.99.51.xxx)
Zuzana (neregistrovaný, 78.99.51.xxx)
18.09.2009 20:24
0
0
Peto

..celkom akoby som citala programovu strukturu radia Frontinus..teeeda, to sa nepatri..velmi si sa nenatrapil ..vlastne ano..ja by som nedokazala napisat tolko krat PROGRESIVNE-Y-A..unudilo by ma to k smrti :)

Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Peťo (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
18.09.2009 20:18
0
0
Jednoduchá všeobecná programová štruktúra

Nabudil si ma Mufo s tou programovou štruktúrou, ktorú si uverejnil v diskusii Nove radio - ako na to?? Tak i ja prikladám niečo do mlyna. Bude to úplne triviálna, jednoduchá, ľahko zapamätateľná programová štruktúra so 4- a 5-hodinovými blokmi. Názvy blokov budú popisné, podľa času, podľa dennej doby. Nabudúce zasa možno zverejním zložitejšiu programovú schému. Tak tu je tá najjednoduchšia, najvšeobecnejšia pre Progres radio.

Pondelok - Štvrtok
05.00 - 09.00 Progresívne ráno
Ranná šou, s dynamickou hudbou, najčerstvejšími informáciami, správami, dopravným servisom. A nezabudnite si so sebou dobrú náladu, budete ju potrebovať!
09.00 - 14.00 Progresívny deň
Deň prežívate s nami. Či už ste doma, v práci, na úradoch, v záhrade, v aute, proste kdekoľvek. Veľa hudby, menej slov.
14.00 - 19.00 Progresívne popoludnie
Kontaktné popoludňajšie vysielanie, hostia, tipy, triky, pozvánky, rádioburza a dobrá hudba. Posledná hodina popoludnia patrí pesničkám na želanie. Tak už môžete dopredu začať žhaviť telefóny, a dúfajte, že sa dovoláte po 18. hodine
19.00 - 00.00 Progresívny večer
Veľa výbornej progresívnej hudby, vaše hudobné tipy z e-mailov a esemesiek, či ICQ. Jednoducho päť hodín toho najlepšieho z hudby až do polnoci. Pri nás sa vám podarí v kľude odpočívať a zrelaxovať po celom dni
00.00 - 05.00 Progresívna noc
Vypočujte si, ako chutí hudba úplne bez slov. No chutí jednoznačne skvele! Stačí počúvať

Piatok
05.00 - 09.00 Progresívne ráno
09.00 - 14.00 Progresívny deň
14.00 - 19.00 Progresívne popoludnie
19.00 - 00.00 Progresívny piatkový večer
Viac tanečnej hudby ako kedykoľvek predtým a potom.
00.00 - 05.00 Progresívna víkendová noc

Sobota
05.00 - 09.00 Progresívne víkendové ráno
Ešte oddychujeme, ešte spíme, niektorí už vstávame, ale každopádne je tu víkendové ráno, prežite ho ako len chcete
09.00 - 14.00 Progresívny víkendový deň
Víkendový deň s nami, s dobrou hudbou a víkendovými informáciami, a vlastne všetkým, čo chcete cez víkend počúvať
14.00 - 19.00 Progresívne víkendové popoludnie
Hudobné tipy od vás poslucháčov, štýlové hity, pohoda, relax, proste všetko to, čo pasuje na víkendové popoludnie
19.00 - 00.00 Progresívny sobotný večer
Viac tanečnej hudby ako kedykoľvek predtým a potom
00.00 - 05.00 Progresívna víkendová noc

Nedeľa
05.00 - 09.00 Progresívne víkendové ráno
Ešte oddychujeme, ešte spíme, niektorí už vstávame, ale každopádne je tu víkendové ráno, prežite ho ako len chcete
09.00 - 14.00 Progresívny víkendový deň
14.00 - 19.00 Progresívne víkendové popoludnie
19.00 - 00.00 Progresívny víkendový večer
Víkend sa už pomaly preklápa do všedných dní. Je tu nedeľný večer s Progresom a dobrou hudbou

Rockefeller (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Rockefeller (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
25.08.2009 19:57
0
0
Ted Turner

Servus, Teda Turnera poznam. Nanestastie pred dvomi dnami skonal a cely svoj majetok odkazal charite.

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
25.08.2009 08:23
0
0
Ozvi sa Ted Turner, prosím

Tak čo vážení poslucháči. Prázdninovali ste, oddychovali ste? Akosi ste sa neozývali do tejto položky počas leta. Ale dá sa to chápať. Posledný príspevok tu bol 2. 7. 2009 s Andym, čo tam niečo hovoril o psychiatrii. To keď sa už človek nemá čím oháňať, nemá argumenty, tak začne hovoriť o psychiatrických abmulanciách, schizofréniach, psychicky chorých hlavách. To sú typické argumenty takýchto ľudí. Nič nové pod slnkom. S ničím novým Andy neprišiel.

Ak budete veľmi chcieť, tak možno zverejním na týchto stránkach programovú štruktúru, ktorú som vytvoril. A vy následne môžete začať na to reagovať. Čo by ste pridali, čo by ste ubrali, ako si to vy predstavuje. Samozrejme, že nemusíte všetci so mnou súhlasiť. Každý má iný názor, ako by mala vyzerať "dokonalá" programová schéma prípadného takéhoto rádia. Takže ak máte záujem, už začnite prispievať svojimi nápadami. Fantázii sa medze nekladú. Uvítam každý jeden názor a prezentáciu každého jedného prispievateľa, poslucháča.

Len neviem, či je to najlepší nápad zverejňovať tuná šturktúru, keď to bude čítať hocikto, aj ľudia z rôznych rádii na Slovensku. Neviem, či je dobré takto hneď zverejniť now-how ohľadom progresívneho hitového rádia. Ale budiš. Však uvidíme, ako sa vec bude vyvíjať ďalej. Už niekoľkokrát sa v minulosti stalo, že sa tu uverejňovali rôzne programové štruktúry. Každý si tu môže napísať tu svoju, najlepšiu, najdokonalejšiu, keď chce.

Aj ja som oddychoval. Ale nespal som tak, ako poniektorí. Predsa som čosi vymýšľal, tvoril, vytváral i počas tohoto leta. Ja nie som človek, čo by som niečo nechával na náhodu.

Trebalo písať playlist pre takéto rádio. Podarilo sa mi už aký taký napísať. Ale nie som ešte s tým spokojný, nie je ešte najdokonalejší. Stále totiž pribúdajú nové a nové hity. Čiže playlist sa vlastne nikdy nedá definitívne uzatvoriť. Stále nové progresívne hity vznikajú, pripravujú sa, a púšťajú sa aktuálne do svetového éteru.

Vytvoril som i programovú štruktúru. Zatiaľ jednu. Ale treba viacero verzií, pretože tá moja nemusí byť hneď tá správna. Treba prihliadať na názor každého jedného poslucháča, ako si to on predstavuje po stránke programov a relácii.

Veď čo ak nakoniec Slovensko dostane rádio, na ktoré už dlho čakalo. Čo ak sa ho predsa dožije? Minimálne mladí ľudia by si mohli obľúbiť rádio, ktoré bude vysielať trendy hit music a samozrejme i kopu zaujímavých programov, moderné moderátorske vstupy, bude mať štýlovú zvukovú grafiku, celkový profil...

Neviem sa dopátrať na respondenta, ktorý tu vystupuje pod pseudonymom Ted Turner. Ak niekto niečo viete o tomto prispievateľovi, ktorý má také isté pokrokové zmýšľanie, a chcel by tiež takéto rádio pre ľudí vytvoriť, tak dajte vedieť. Ak ho náhodou niekto osobne pozná, tak mu dajte vedieť, že som dal po ňom verejnú výzvu na tejto web stránke.

Lebo už inak neviem, ako by som sa dopátral k nemu. Možno nakoniec i ty Ted Turner budeš čítať toto fórum, a ozveš sa sám. To by som bol veľmi rád. Vtedy si písal naposledy do diskusnej položky pod názvom Mačičky pod presným dátumom a časom 1. 8. 2009, 13:07 hod. I tam som sa následne ja vyjadril k tomuto možnému rádiu, a reagoval na teba Ted Turner.

Andy (neregistrovaný, 95.102.69.xxx)
Andy (neregistrovaný, 95.102.69.xxx)
02.07.2009 18:25
0
0
Bianko

vies co ja ti nebudem nikoho alarmovat... alebo vies co asi hej budem... zalarmujem psychiatriu nech si pre teba pridu... ved ty si neni naozaj normalny... a hej zatial vsetko co som napisal som myslel zo srandy a kludne si ma z toho tvojho vysnivaneho albumu vyskrtni lebo ja ti nejakeho pajaca robit nebudem...

IK§€® (neregistrovaný, 78.98.63.xxx)
IK§€® (neregistrovaný, 78.98.63.xxx)
02.07.2009 16:46
0
0
Bianko

Ja ti nechcem brat iluzie, lebo snivanie je urcite pekna vec:-) Na vytvorenie radia ti vsak chybaju niektore velmi podstatne veci: Peniaze, kontakty, skusenosti. Sponzorov urcite nezozenies, lebo NIKTO ti neda peniaze len tak, ked nemas nic za sebou. Ak by aj chceli taketo radio, tak si to urobia radsej sami, alebo si zaplatia ludi, ktori to vedia robit. S tebou by urcite nespolupracovali, lebo by nemali preco. Okrem toho, ako by si zabezpecil pokrytie? Aj velkym radiam trvalo roky, kym sa im to podarilo. Dalisa otazka je, z coho by si zaplatil zamestnancov. Zadarmo ti robit nebude nikto. Takze ked ti mozem poradit, venuj sa radsej nejakym zmysluplnejsim veciam, v ktorych mozes byt uspesny.

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
02.07.2009 11:48
0
0
Nič nie je isté

Teší ma, že máte záujem mi možno pomôcť pri vytvorení tohoto rádia. Ja si odteraz budem presne všímať, kto ako píše, kto ako je naklonený tejto myšlienke, kto je na mojej strane, a podľa toho sa zariadím.

Srandu si nerobím, to by som si nedovolil, ale financie nie sú zatiaľ. Preto vyzývam ľudí, ktorí by mi s tým všetkým chceli pomôcť, aby sa mi postupne nahlasovali, písali práve tu. Možno že nájdeme nejakých dobrých ľudí, ktorým sa vysoko pozdáva táto myšlienka, a ktorí nás finančne podporia. Stačí, keď to budú už i len sponzori a podobne. Aj to by na začiatok postačilo.

Veľmi rád by som vytvoril toto skvelé rádio, ktoré na Slovensku chýba. Po zániku progresívneho Fun radia už na Slovensku nevedel nikto vytvoriť takéto unikátne rádio, ktoré by udávalo trendy nielen v hudbe, ale aj v hovorenom prejave. Rádio, ktoré by malo vycibrený vkus na hudbu, nos na hity, a v neposlednom rade aj vyšpanované uši na moderátoske hovorené slovo. A alternatívne Rádio_FM to takto nerobí, to si buďte istí.

Andy nepíš tu takéto veci, že niekto niečo stihne do 1. septembra tohoto roko. Keby sa nám aj podarilo vytvoriť toto rádio, tak to určite nebude tento rok, ani rok budúci. Na to si treba viac menej poriadne počkať. Radšej Andy zalarmul poslucháčov, ktorý by sa postavili na našu stranu, podporili nás či už finančne, alebo duchovne. To urobíš oveľa lepšie, ako tu vypisovať, že v septembri bude toto progresívne hitové rádio. Možno si to myslel len humorne, tak to potom beriem. Ale inak nikto si nerobte s touto myšlienkou srandu.

Ja si odteraz budem všetko všímať, kto ako píšete, či si nerobíte srandu, či to myslíte úprimne a vážne, a možno, ak sa nám to podarí vytvoriť, tak by som vás niektorých, čo cítite progresívne, aj zamestnal. Aby ste mohli prísť robiť skutočných moderátorov a moderátorky, aké Slovensko vždy potrebovalo, aké Slovensko vždy chcelo mať.

Andy (neregistrovaný, 95.102.69.xxx)
Andy (neregistrovaný, 95.102.69.xxx)
30.06.2009 09:54
0
0
.

nechaj taaak sak on je macher podla mna to vsetko stihne a spusti to 1. 9.2009 :-)))

. (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
. (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
29.06.2009 23:28
0
0
Bianko

Ja uz 11 rokov sa snazim vytvorit take radio, resp. oficialne ho spustit a nepodarilo sa to.. Tak silne pochybujem, ze sa to niekomu podari, kedze na to treba okrem peknych milionikov aj kopec inych veci, ludi, napadov, techniky, nosicov, hudby a kreativneho myslenia.. Nie je to take jednoduche, ako to podla tvojich slov prezentujes, aj ked som za taketo radio..

LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
LuboTS (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
29.06.2009 14:29
0
0
@Bianko

Dúfam že sa Tvoje Progres rádio bude uchádzať o frekvenciu 94,2 na Kráľovej Holi. Ináč už máš registrovaný názov Progres rádio na ÚPV? Idem tam pozrieť, zaujíma ma ako vyzerá logo :-)

Andy (neregistrovaný, 95.102.69.xxx)
Andy (neregistrovaný, 95.102.69.xxx)
29.06.2009 14:13
0
0
Bianko

noo cau tak sa hlasim.... ale nemozem verit vlastnym ociam co ty vsetko pises... a naozaj to myslis vazne ??? lebo noo neviem ja mam pocit akokeby si si robil len srandu z tochto vsetkeho a nudil sa...

Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
Bianko (neregistrovaný, 87.197.18.xxx)
29.06.2009 12:09
0
0
Progres radio

Počnúc dnešným dňom je na tomto mieste vytvorená nová diskusia k téme o progresívnom hitovom rádiu. Pod jednoduchým a výstižným názvom: Progres radio. Odteraz píšte už len tu všetky svoje nápady, myšlienky, podnety, ktoré sa týkajú možného vytvorenia takého rádia, a o všetkom okolo toho.

Teším sa na tomto fóre na vaše postrehy, pripomienky a idey. Napíšte všetko to, čo vás len napadne. Neobávajte sa ničoho, čo je s tým spojené. Takisto reagujte na každý jeden príspevok k tejto téme od iných prispievateľov.

Poprečítajte si ešte aj diskusiu o progresívnom hitovom rádiu, ktorú sme predtým rozvinuli na diskusnom fóre pod názvom: Rádio_FM. Aj na tie diskusie môžete reagovať. Je tam toho dosť popísané. K téme sa pridali viacerí prispievatelia, napríklad Andy. Budem rád, keď sa aj samotný Andy ozve. Uvítam ďalšie jeho nápady.

Poprosím vás len o jedno. Píšte už len do tejto položky s názvom Progres radio. Nie už niekde inde. Nech to máme všetko pokope práve tu. Aby sa nám ľahšie diskutovalo a reagovalo na príspevky. Nech si vždy len a len na tomto mieste nájdeme všetko okolo progresívneho hitového rádia. Ďakujem za pochopenie.

Majte sa pekne, a podľa svojich predstáv.

Váš verný Bianko

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over