menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Nové Rádio YES

206 príspevkov
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
24.01.2010 00:38
0
0
Dufam, ze Radio Yes prezije

vsak tych lokalnych radii je tak uboho malo, ze by bola skoda, keby zaniklo. Naopak, mali by vznikat nove radia v tych pocetnych regionoch, kde mozu o vlastnych lokalkach zatial len snivat - napr. Martin, Povazska Bystricka, Brezno, Bardejov, Michalovce, Cadca, Roznava, Orava a pod.

V CR vznikli lokalky uplne vsade.

Patrik (neregistrovaný, 92.52.5.xxx)
Patrik (neregistrovaný, 92.52.5.xxx)
24.01.2010 00:02
0
0
Moja otazka

odkial viete, ze radio je na predaj ?? a odkial viete, ze radio sa predava za 30.000 euro ??? ďakujem za odpoveď ;-)

Pavol Patak (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
Pavol Patak (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
22.01.2010 21:11
0
0
ešte jedna :) vec

A TERAZ NIECO K TENE :) Myslim ze kazdy by si prial aby to radio kupil nas5 Patrik Bujna pretoze ked tam bol on... a ta cela zostava na uvode radia, tak to bolo o niecom inom. Dufam ze sem chodi aj Patrik a ze si raz toto precita a pokusi sa znova rozbehat radio YES v topolcanoch :) ked uz ten pivovar nemame tak nech aspom nieco :)

Pavol Patak (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
Pavol Patak (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
22.01.2010 21:00
0
0
re:

Myslim ze dost bolo krivdenia Erika Seleckeho. Ja som snim bol kazdy den a viem o jeho veciach. On s RADIOM YES nema nic spolocne. Tak ako niektory odysiel odtial lebo nedostal vyplatu. Dalej co robil by Vam malo byt ukradnute kedze v topolcanoch vobec neposobil i ked tam mal firmu v ktorej bol BIELI KON alfa2 s.r.o. Kazdy asi viete co to znamena.
Viem aj o tom ze dlzil peniaze no dohodol sa z poskodenimy a mne vyplatil polovicu a druhu si pockam. Do dlhu sa dostal vdaka pozicii BIELEHO KONA.Ja osobne obdivujem ako sa postavil na nohy. Teraz pracuje v prahe a dari sa mu. Som snim v kontakte.
Jeho preberat v teme "NOVE RADIO YES" a vobec na tomto portali je myslim bezpredmetne.
Ak niekto voci nemu mate oznamte mu to... e.selecky@gmail.com myslim ze kazdemu odpovie. Kazdy mame chyby.
V TO je kopu ludi ktory by sem skor patrili.Ale to sa netyka noveho radia yes teda uz stareho.
pekny den a drzim palce tomu kto kupi toto radio :) mohlo by sa postavit uz na nohy

Peter Kroslak (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
Peter Kroslak (neregistrovaný, 193.200.150.xxx)
22.01.2010 20:46
0
0
co uz skoda

co uz, je to skoda, ale uz to bola hanba a to pre cele mesto Topolcany a okolie. Naozaj ja osobne som sa hanbil, ze nemau sudnosti a rodia veci, ktore vovec nevedia. A hlavne, ked su to takyto podvodnici a oje..vaci, ako Peter Bosacek, Martin Hrobar, Erik Selecky a Matus Klajdac. Tieto mena si dobre zapamatajte ! Nikdy s nimi nespolupracuje a radsej ich oplujte.

TO (neregistrovaný, 78.98.26.xxx)
TO (neregistrovaný, 78.98.26.xxx)
22.01.2010 15:54
0
0
CO?

Nejako málo nie? Isto preto, že to rádio má na sebe dosť vysoké dlhy! To je ako kupovať mačku vo vreci!

jirka (neregistrovaný, 82.119.242.xxx)
jirka (neregistrovaný, 82.119.242.xxx)
22.01.2010 15:04
0
0
cena?

a odkial mas ze to je 30 000€ ?Kamos by mal oto celkom zaujem.Ale samozrejme odkupit bez dlhou... nech si na seba daju dlhy.

Stano (neregistrovaný, 212.5.192.xxx)
Stano (neregistrovaný, 212.5.192.xxx)
22.01.2010 14:40
0
0
Uz je koniec

radio Yes definitivne konci. Je na predaj na smiesne peniaze. Ako tak citam tie prispevky, nedalo sa ine ani cakat. Ked uz sam pan majitel vystupoval v reklamach, co on je "rusnovodic" hahaha, tak to uz o nieco hovori. Tak je koniec.

A padla tu otazka, preco to pocuvame, ked ludia na to nadavaju. Na to je jednoducha odpoved. Je to velka sranda, pocut, ako ide napriklad 4 minuty len podmaz, alebo ako sa kokcu moderatori, ktori vobec nie su pripraveny na vysielanie, proste kazdu chvilu nieco maju a je to zabavne pocuvat. Ved toto ti ine radio neda. Tak YES, mas to za sebou. Cena je 30.000,- euro, co je celkom ok, ale Bosko..t majitel nedostane viac ako cca 20.000,- a aj to bude malo na dlzoby co s primit. Hrobarom narobili.

* (neregistrovaný, 188.112.112.xxx)
* (neregistrovaný, 188.112.112.xxx)
22.01.2010 00:24
0
0
pre "učiteľku" Z.:

Ak sa dáva za vetou výkričník alebo otáznik tak sa za posledným slovom nedáva medzera. Detto dvojbodka a čiarka - nedáva sa za slovom medzera, ale napíše sa hneď za slovom dvojbodka alebo čiarka.

"nepočujete sa ?" sa píše "nepočujete sa?"

"ste na smiech !!!" sa píše "ste na smiech!!!"

"Ale veď platí stále : aký pán , taký krám." sa píše "Ale veď platí stále: aký pán, taký krám.

"Ja učím Slovenký jazyk" sa píše s malým s.

"Nejaký murári" sa píše "Nejakí murári" - nominatív množného čísla.

To takýto "odborníci" učia deti!?
Vrátiť diplom alebo naspäť do školy!!!
No comment.

dumpling (neregistrovaný, 87.244.201.xxx)
dumpling (neregistrovaný, 87.244.201.xxx)
21.01.2010 16:48
0
0
...a este

naco to vsetci pocuvate, ked je to cele totalne na picu? sak vsetci prepnite...aj ja som prepala. stale je tu kopec moznosti, v topolcanoch je dobry signal na vsetky celoplosky. nevahajte a urobte to a nespinte si usi s nejakym primitivnym YES.

dumpling (neregistrovaný, 87.244.201.xxx)
dumpling (neregistrovaný, 87.244.201.xxx)
21.01.2010 16:19
0
0
milej zuzane

Mila zuzka, pani ucitelka slovenciny! Ako moze niekto taky scitany a mudry v nasom rodnom jazyku napisat, to co ste napisali vy:"nejakY murari". Pripominam: plural v pridavnom mene ide predsa s makkym "i". alebo som z toho natvrdo ja?

M.J. (neregistrovaný, 87.244.225.xxx)
M.J. (neregistrovaný, 87.244.225.xxx)
20.01.2010 21:46
0
0
Nastup OK, teraz KO

Musim uznat ze nastup na trh bol vydareny, kvalitny zvuk, dobre promo. A mily "S" - slovakradio.sk. Ak si to ty Slavo, tak mas pravdu, dohra je pravdepodobra... Blog precitany viac ako 800-krat. Sila..

Marek (neregistrovaný, 95.105.142.xxx)
Marek (neregistrovaný, 95.105.142.xxx)
20.01.2010 18:18
0
0
To bolo....

No to bolo predsavzati a podobne.
Mam pocit,ze cele radio ide ho ticha.Presne ako si pocedal.Ale zaciatok sa mi ako tak pacil.To je pravda.Ale terajsie vysielanie.Naozaj mam plny obdiv.Moderatori sa snazia ako vedia,ale to je len cast uspechu.Reklamne odd. i sef robia svoje.A ked je to narusene,tak nie je o com!!!

.... (neregistrovaný, 212.5.192.xxx)
.... (neregistrovaný, 212.5.192.xxx)
20.01.2010 17:27
0
0
ste slepi?

omg ved p.Hrobar je obycajny zlodej nevie nic ine robit len sa machrovad zo svojou zenou p."slilikonovov"....a p.sefik omg ked tam robil p. Bujna ten tam bol do vecera aj tam prespaval...a on..on mal vilozene nohy na stole a kukal nove auta prisiel o 10 a o 13,12 ho nebolo

S (neregistrovaný, 85.248.4.xxx)
S (neregistrovaný, 85.248.4.xxx)
20.01.2010 14:31
0
0
Aj môj obdiv

Ja sa tiež pridávam s obdivom a ubezpečujem vás, že celý prípad rádia Yes bude mať ešte dohru... ale do ticha v éteri. Ja som mal tiež tú česť pracovať pre rádio No! Je mi z toho len smutno...čo už.

Marek (neregistrovaný, 95.105.142.xxx)
Marek (neregistrovaný, 95.105.142.xxx)
20.01.2010 13:07
0
0
Obdiv

Musim povedat,ze ta velmi obdivujem,ze si to napisal na plnu hubu!!!!
Ale co je smutne,tak podobne veci sa deju i v inych radiach.Ale po tom,co som teraz cital radio YES vedie na plnej ciare!!!

Miroslav Detko (neregistrovaný, 212.5.192.xxx)
Miroslav Detko (neregistrovaný, 212.5.192.xxx)
20.01.2010 12:22
0
0
Príbeh o Topoľčianskom rádiu!

Zmyslom tohto textu je napísať na rovinu všetko, čo sa mi prihodilo koncom minulého roku pri spolupráci s rádiom No!, jediným Topoľčianskym rádiom. Chcem dôkladne oboznámiť verejnosť so zákulisnými ťahmi v tomto rádiu, za ktorými stál jediný človek menom Chrobár! Ako som však napísal vo svojom profile, som umelec, preto vopred upozorňujem, že nie všetko čo píšem musí byť pravda (no v tomto prípade sa držím hlavne druhej časti môjho výroku)…

Písanie je mojím koníčkom už od dávna, je jedno či ide o poéziu alebo prózu, píšem rád hocičo čo môže aspoň trochu potešiť, poradiť, alebo nejak inak zaujať čitateľa. Práve tvorba je vec, ktorú som v poslednej dobe vyšvihol medzi popredné miesta v mojom rebríčku životných priorít. Takže, dá sa hovoriť o niečom viac ako len o koníčku. Mám dvadsať rokov, dvadsať rokov reprezentujem život na tomto svete, na tejto planéte, dvadsať rokov v spoločnosti prepchanej parazitmi, ktorý vás nevedomky menia na takú istú podvodníckú zver, akou sú oni sami.

Prestanem však trepať zbytočnosti a prejdem rovno k veci. Presne dňa 11.11.2009 som navštívil naše regionálne rádio s USB kľúčom vo vačku, na ktorom som mal nahraný hudobný spot na moju práve chystanú knihu. Plán bol jednoduchý, prídem, dám spot, zaplatím, vydám knihu a je to...Vstúpil som cez sklenené dvere a už po krátkej chvíli bol jeho ksicht prvý, ktorý ma uvítal.

,,Čaute chalani, ako poradím, čo potrebujete, o čo ide?“ – zareptal svojím zbrlkým slovníkom Chorobár, ktorého hlava hruškovitého tvaru, nízky vzhľad a červené oči vtedy poznačené marihuanou pôsobili dojmom mýtických postáv Elfov. Je však darmo zhadzovať ho, pretože ja sám som túto pijavicu v podobe človeka (či Elfa?) pustil za hradby svojej dôvery. A to dokonca vo veľmi krátkom čase.

Dali sme sa do hlbšej debaty a ja som si ani nestačil uvedomiť, že všetko, čo vidím, čo počujem vlastne neexistuje. Nestačil som si uvedomiť to, čo dnes už s istotou viem, a síce, že ten človek vďaka svojim chronickým klamstvám vytváral osobnosť, ktorá vôbec neexistovala. Boli to dokopy samé sračky, štúdium psychológie v Amerike (ktoré sa ukázalo veľmi efektívne v jeho činnosti), ťažký život stroskotanca, prvý milión v dvadsiatke, ide kupovať nové audi, vlastne, načo budem rozoberať aké všetky sračky mi ten idiot stihol za ten krátky čas natlačiť do hlavy.

Netrvalo však ani dva dni a na stole ležala zmluva o spolupráci, na základe ktorej mi mal pán všetkozariadím robiť manažéra. Išlo o veci ohľadom tlače mojich kníh, distribúcie, reklamy či nejakého promo. Okrem tlače kníh a distribúcie to boli všetko úplne zbytočnosti, no vysvetľujte to dvadsať ročnému chalanovi plnému nevyvrátiteľných ambícií a skalopevných snov o svetlej budúcnosti spisovateľa. Keď to dnes zhrniem, bolo to ako s nejakou krásnou štetkou, s ktorou máte vážny vzťah, ste zaľúbený a hoci vám okolie hovorí : jeb na ňu, je to štetka!, rovnako idete do tej kaluže znova a znova. Nevidíte jej podvod. Mne však ani okolie nehovorilo nič, pretože som za ten mesiac a pol spolupráce s ním (ak sa to tak dá nazvať) komunikoval na najnižšej úrovni a všetok čas som venoval svojej tvorbe. Zhrniem to do piatich slov : natieral naivného sopliaka na chleba (a možno si na tom po večeroch onanoval).

Nebudem klamať, poviem preto veľké ÁNO, jeho lož ma vlastne motivovala, písal som ako nikdy predtým, materiálu bolo čoraz viac, no činov akosi ubúdalo. Nič z toho na čom sme sa dohodli nesplnil. Tento parazit, pretvárajúci mladícke sny na vraky zo mňa šklbal čoraz viac peňazí a to len vďaka tomu, že som chcel ísť za svojím snom ,,nech to stojí čo to stojí,,!
Skrze jeho reči by nejeden človek nadobudol dojem, že vlastne každý kto u nich v rádiu pracuje je obyčajná poslušná ovca. Na rad prišli reči o spevákovi Coolym a jeho feťáckych disciplínach na nedávnom koncerte v Bánovciach nad bebravou, či primátorové záväzky voči nemu, podchytenie polície vďaka jeho vzťahu s policajtovou dcérou. Jednoducho špina za špinou. Popri tom všetkom stihol ešte poblázniť ďalších mladých chalanov z Topoľčian, ktorých vodil za nos a neskôr im zbúral ich sny o moderovaní, spievaní, či grafitoch v priestoroch rádia. Jeho pravda o vykrádaní benzíniek a odsedení si trestu v base, o tom, ako vlastne ani nie je nejaký spoločník v rádiu No, ale iba niečo ako pomocník, to všetko nás mladých (a hlavne mňa) dosť zarazilo...Tá štetka Chorobár ma celkom ojebal! – pomyslel som si.

Bod 1 : Aby som sa dostal konečne ku koncu mojej story, z knihy nebolo nič iné ako podpis u notára o jeho dlžobe niekoľko tisíc eur. Nie nie necítim sa ako kurvička, ktorá sa teraz sťažuje, nie! Chcem len zakričať do celého sveta : NEČUDUJTE SA, ŽE VAŠE DETI FETUJÚ. Áno, dobre vidíte, nečudujte sa tomu, keď už v mladom veku sme klamaný špekulantmi, ktorí dokážu zbúrať aj to posledné cenné v našom vnútri. Preto sa prosím vás ešte raz nečudujte, keď to niekto z mladých nezvládne a vám sa naskytne pohľad na trosku, kašľajúcu na všetky priority, hodnoty, či niečo ušľachtilejšie. Vďaka psychopatom so schyzofrenickými sklonmi sme zabíjaní deň čo deň.

Bod 2 : Chcem však takisto odkázať mladým, všetkým chalanom a dievčatám snívajúcim si svoje krásne sny o kariére, o úspechu, chcem všetkým týmto mladým dušiam odkázať : NEVZDÁVAJTE SA! Buďte radi, že sa to stalo mne, pretože vo svojej podstate som aj ja rád tejto skúsenosti. Posunula ma vpred a ukázala mi, že mladícka naivita a bezhlavosť na svojej ceste za cieľom je ťažisko podvodníkov.

Som rád, že som ho stretol a keby si mám vybrať, chcel by som ho stretnúť zase. Posunul ma v mojom raste, klobúk dole Chorobár pred tvojím dielom. Spravil zo mňa dokonalejšiu bytosť tým, že mi otvoril oči a ukázal, že názov môjho románu Všetci sú anjeli je predsa len pravdivý, hoci som až doteraz často pochyboval. Preto ďakujem, svetu, vesmíru, všetkému, ale hlavne tebe Chorobár (ty už vieš kto si) za tvoj ojeb. Za to, že si mi vlastne pomohol. A týmto textom chcem nejak vykompenzovať tvoje vynaložené úsilie a pred celou verejnosťou priznať, ako moc si toho cením. Ktovie, možno si to bude ceniť aj majiteľ rádia, i keď pochybujem, že človek, ktorý je podľa teba „maximálne závislý od hazardu a zadĺžil rádio o niekoľko miliónov slovenských korún, či pravidelne chodí k psychológovi, aby sa zo svojej závislosti vyliečil“, pochybujem, že práve takýto chorý človek dokáže pochopiť tvoje slová. Tak ešte raz, do nového roku všetko dobré, nech vám to s predajom vášho zadĺženého rádia (práčky na peniaze) vyjde a ty budeš potom môcť niekde na dovolenke so svojím spoločníkom sledovať to video, ako sa nahrával pri sexe so speváčkou Myshou. Prajem ti to. A personálu? Život ide ďalej, a ani choroba straty ilúzií nie je nevyliečiteľná. Prajem vám všetkým úspech. Viem, že ste všetci super.

Ako som však napísal vo svojom profile, som umelec, preto vopred upozorňujem, že nie všetko čo píšem musí byť pravda (no v tomto prípade sa držím hlavne druhej časti môjho výroku)…

Čítajte viac: http://detko.blog.sme.sk/c/216827/Pribeh-o-Topolci…

Tatiana (neregistrovaný, 85.216.176.xxx)
Tatiana (neregistrovaný, 85.216.176.xxx)
18.01.2010 23:17
0
0
Minca ma dve strany...

Tazko kritizovat moderatorov.. Su taki aki su. Na lepsich nie to peniaze, dokonca nie to peniaze ani na tychto. Ja sa len tak spytam: Kde sa slečny a pani mali naucit moderovat? Od koho? Myslite, ze im radio objednava hlasovych pedagogov? Nie. Myslite, ze im nejaka produkcna napise, co je temou dna? Nie. Myslite, ze im niekto zorganizuje sutaze? Teraz uz ani to nie. Tak potom co tam maju robit? Ja osobne obdivujem, naozaj obdivujem, ze vobec niekto je ochotny si za ten mikrofon sadnut aj za tych podmienok, ktore v tomto radiu panuju... A na to vsetko - teda na to, ze to naozaj nie su skolene moderatorky, je to dobre. To, ze sa v etery radia YES sem tam niekomu nepodari povedat vetu bez kiksu, by som vobec neodsudzovala. Vypocujte si skor take celoplosne radio,ako EUROPA2 a konkretne vysielanie Rakovskej - TO JE ZLÉ!!! Hlavne to, ze je to celoploska, ktora aj ma na to (financne) aby zamestnala naozajstnych moderatorov, ale zamestna slecnu bez mikrofonickeho hlasu a bez invencie. Takze TO JE pruser a nie radio YES. Tie baby treba obdivovat, nie hanit.

Zuzana (neregistrovaný, 212.5.192.xxx)
Zuzana (neregistrovaný, 212.5.192.xxx)
18.01.2010 19:05
0
0
Naozaj mate pravdu

Citala som to tu a pocuvala niekolko dni povinne Radioyes. A zial musim napisat...priatelia tie vase dievcata Lenka a Hanka su jedna katastrofa obrovska a pani Gabika otras, uz Vam niekto povedal, co je to dlzen ? Aku ma funkciu v slove. Dievcate ste ako "Topolcaaanske hače" Ja ucim Slovenky jazyk a vlasy mi dupkom stali. Dievcata, preboha, nepocujete sa ? Ved je to uplne zle, neviete povedat jednu rozvitu vetu, ked uz si nic asi nepripravujete do vysielania, tak si ten text, co idete ciat, aspon prebehnite ocami a naucte sa hlavne citat. Co vas nasli na ulici ? Myslela som si, ze tu ludia len zavidia a naschval zle pisu..ale maju uplnu pravdu. Dievcata, vykaslite sa na to, ste na smiech !!! A vedenie radia, to asi boli neaky murari, ale urcite nie ludia co vedia, ako funguje medium zvane radio. Ja si myslim, ze skoda slov. Ach a pani Gabika by sa mohla zobudit zo spanku, ked chce moderovat. Ale ved plati stale : aky pan , taky kram.

Ziva pohroma (neregistrovaný, 95.103.141.xxx)
Ziva pohroma (neregistrovaný, 95.103.141.xxx)
16.01.2010 15:23
0
0
:-)))

No aby som nekrivdil už tam došla do štúdia naša Gabika:-))
Ale aj tak si stojím,za tvrdením ,že YES je v súčasnej podobe tragédia...

Ziva pohroma (neregistrovaný, 95.103.141.xxx)
Ziva pohroma (neregistrovaný, 95.103.141.xxx)
16.01.2010 15:17
0
0
YES LIVE

No vyzerá to tak,že zase a opäť nemá kto moderovať....
YES LIVE nemoderované bože to je už neuveriteľné aké je to Yesko trápne,ja sa čudujem,že oni ešte vôbec vysielajú? Otázka už neni prečo vysielajú,ked im to nejde,ale už vôbec pre koho??? Ved ich nikto nepočúva,aj ubilantov si musia vymýšlať a koncert na želanie 3 odkazy za hodinu,dosť biedne.
YES-bud niečo začnite robiť,zariskujte alebo už to zabaľte!!! YES v súčasnej podobe je doslova tragédia...

KFC (neregistrovaný, 78.99.201.xxx)
KFC (neregistrovaný, 78.99.201.xxx)
11.01.2010 21:27
0
0
YES!

Jediné čo sa my na yesku páči je hudba hlavne večer,pre mna osobne najlepšia hudba večer je na Yesku! Hlavne večer tie staré tanečné veci Gigi Agostino,Solt n pepa atd...Inak osatatné všetko slabota...

kolace sledovanosti (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
kolace sledovanosti (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
05.01.2010 21:36
0
0
KFC

hlavne je to jeden velky trapas :-) a poriadny .... vymyslaju si vsetko...aj pesnicky na zelanie... sestra byva v jednej z obci v okoli TO a ludia co si dali zahrat tam nikdy nebyvali ... kks kam sme sa to dostali ked uz si radio musi vymyslat posluchacov? trapkovia

KFC (neregistrovaný, 84.47.66.xxx)
KFC (neregistrovaný, 84.47.66.xxx)
03.01.2010 23:11
0
0
Nad týmto

by som sa nejak nerozplýval,ved aj v pošte pre teba je kopec príbehov hraných akože realny ľudia,nič nové si neobjavil Milan...
Otázne však je,či je takéto niečo správne a ferové voči divákovi či poslucháčovi.

emil (neregistrovaný, 89.173.67.xxx)
emil (neregistrovaný, 89.173.67.xxx)
03.01.2010 22:02
0
0
a kde

je napísané že všetko v rádiu a v telke musí byť pravda?ak majú slot na jubilantov tak niečim ho naplniť musia...

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over