menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
09.07.2005 12:18
0
0
Ahojte !

Maťka,ja som podobné postšokové úvahy mal v marci 2004,po atentátoch v Madride.Faqkt to boli obyčajní ľudia,takí istí ako my,čo šli do práce,tie útoky boli fakt supersvinstvo!Vtedy som vyjadril im podporu,poslal som cez sms mail na oficiálnu stránku SEATu do Barcelony,no nič mudrejšieho ma nenapadlo,ako vtedajší majiteľ SEATu,to bola jediná španielska adresa,ktorú som mal k dispozícii....Napísal som to v angličtine a poslednú vetu som si dal preložiť do Španielčiny-Sme s Vami,priatelia...
Žiaľ aj takí tiežľudia sú medzi nami,ktorým robí najväčšiu radosť,keď môžu niekomu ublížiť.Je len rozdielna miera od sily tej zloby a zlomyseľnosti,ktorou sú ochotní a schopní ubližovať.Od vulgárnych nadávok,až po krvavý teror.Miera rôzna,ale podstata tá istá,a snáď aj podhubie.Pocit vlastnej malosti,ušliapnutosti a ukrivdenosti,ale navonok maskovaný bohorovnosťou.Jaj,nebite ma pán Braňosííííííííííííni a spol...!
V jednej z mojich najobľúbenejších knižiek- Vežiak od R.M:Sterna(americký spisovateľ holandského pôvodu),ako keby to bol prorokoval,čo sa stane 11.9.01,a tá kniha bola napísaná,prosím pekne v r.1973,krátko po otvorení WTC.A veru na postave Johna Connorsa vystihol psychiku takýchto ľudi.Proste zviditeľniť sa za každú cenu,nech to stojí,čo to stojí...No a ľudia sme rôzni,nám robí dobre niekomu pomôcť,či aspoň ho potešiť,či pobaviť,niektorým zakomplexovaným jedincom robí dobre pravý opak...

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
09.07.2005 11:52
0
0
hryzkosi

cauko, trosku som bludila v inych chlievikoch a ten chemical brothers ci ako vlastne sa vola, rype aj v chlieviku funradia, tak som ho odporucila tam, kam uz nas tatko skorpi, aby si isiel vycistit hlavu k dimitrovke :o)), nerada sa hadam alebo cosi take, no neznasam rypakov, ved vsetko sa da povedat slusne aj bez rypania, nas vtedy nazval blbcami, tak som mu to len oplatila...uz celkom viem co a ako vo svete dnes uz mam podovolenkove hryzkanie, prisli mi noviny tak tu listujem a zachvilu idem hryzkosit a cela sobota v pérdeli, jaj po dovolenkos sa tazko zacina aj ked v sobotu je to volnejsie, ale predsa...:o)), tie obrazky v novinach su smutne, neviem preco je vo svete tolko zla, ved ludstvo ma vlastne na vyber, moze si zo Zeme spravit raj alebo aj peklo, je to len na nas, aj ked obycajni ludia by urcite chceli zit v pohode, hm co sa tyka forumu b1 je to tam suche, a zrejme do septembra to bude este suchsie, vela sa zmeni asi az samotnymi zmenami v radiu, tak verim, ze to bude pestrejsie aj ked mne vyhovuje aj terajsia struktura, ale zmeny k lepsiemu su vzdy dobre :o)) maju zrejme teraz toho vela, stahovanie, dovolenky, zmeny...ale vzdy sa vsetko utrasie :o))), tak len trpezlivo cakajme :o)), idem hryzkat a este sa ozvem, zatial pekny vikend :o))

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.07.2005 02:14
0
0
prijemny vikend vsetkym

Tak papa, o chvilku padam z roboty. Vsetkym super sobotu a nedelu, zrelaxujte sa a ty Skorpi, hlavne sa liec. Davaj pozor na toho tvojho chameleona.
K foru na b1 ja inak nemam co dodat. Nechapem o co im ide. Takze plne suhlasim s Vladom, ze neurazat magorov :o)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
08.07.2005 18:27
0
0
Hryzkáááme!!!

Tatíku náš,zakiaľ nemáš modré z neba pod okom,ešte dobre...
Niektorí felčari nie sú skôr z rodu údržbárskeho,než lekárskeho,lebo oni ľúdí neliečia,nýbrž udržujú,aby si nazbierali čo najviac bodov,či výkonov,či ako to teraz nazývajú....
A na niektorých návštevníkov fóra b1
ani nemožno povedať,že sú to magori,lebo by to bola ťažká urážka.... Všetkých magorov na svete!
Nuž a keď som v sobotu v Ba a včera tu spomenul,ten horiaci autobus,čo sa plamenne zaľúbil,tak veru v tieto dni,keby som sa premenil na autobus,ako v Arabele,tak by cestujúci poprimŕzali k sedačkám,hoci by bolo vonku sedemdesiat v tieni....
Ale,perlička,ten autobus linky č.21,čo sme sa ním vracali z Devínskej,v sobotu,už tiež horel,v marci 2003,dočítal som sa to na tom imhd....No,asi túšil,že raz povezie ľudí zapálených a horlivých pre vec,teda naše b1CCC....

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
08.07.2005 18:09
0
0
hryz hryz

Skorpi ty na toho chameleona davaj dobry pozor. Tu maju par v chovprodukte a krmia ich cvrckami :o) zaujimave ako chodia nejak tak ze idem, nejdem idem nejdem .... ale si ho hlavne vyliec cez vikend.
A ze Frotákuš vizethltoš, to je dobre hehe. A dnes je music ring tak ten tusim robieva Pato tak uvidime ci aj to nezmenili alebo nezmenia. Ozaj ak rozsiria vysielanie pre cele Slovensko, to bude pekne tazke nieco pocut na zelanie vo VL ked teraz niekedy nestihaju.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
08.07.2005 15:37
0
0
To b1CCC

No.pokiaľviem,bazmekistanci volajú igelku aj záčka....
S tou zmenou v Rannom prese to malo byť už dááááááááááávno.Teraz musím bežať estik do vároša,potom sa možno ešte ozvem...,keď sa prebijem ku kompúťeru...,Hryzkám Vás!

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
08.07.2005 11:21
0
0
Chameleón a vizetscúczc

Máš tam aj náhradný názov toho uterákoša. Ten Felčiar alias Ránhojič ma sllou mocou chcel nechať PN - kowať, no ja som trwal na tom, že za to čo by mi vyplatila sociálka, by nevyžil ani "šupak" ako by sa vyjadril náš ex-prezident pán Kováč a ten sa powažuje za "šupaka" s 30-litrami príjmu mesačne!!! Čo potom tá šupakalmužna od sociálky!!!
Newiem, či dnes stihnem VL, uwidím. Tak zajtra.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
08.07.2005 10:34
0
0
hryzkosi

Ahojte hryzkosi tak uz viem o co v Londyne ide, tak nechapem tych co maju tie uteraky (Frotákuš vizethltoš) na hlave :-)), preco to robia? Aj ja mam takeho suseda zo Sirie nad hlavou (teda nado mnou byva) tak to je spoluzitie (egyutéleš-dobre som to napisala?:) neviem kedy hodi panvicu, taniere, stlcie zenu a teraz uz dlhsi cas nie je doma - cim to bude? :o))), tak dufam, ze isiel len na leto navstivit svojich rodnych uterakovych a v mundurach chodiacich pribuznych :-)), je to zle co sa vo svete robi a kam to speje neviem, ale obratme hryzkosi list, treba music pocuvat, skorpi na tom chameleone na tvojej nohe som sa nasmiala, len ti prajem, aby sa ti to co najskor zahojilo, dnes dam zahrat do VL, dnes je s kym VL?, ani neviem, a tiez som rada, ze v rannom presse sa uz striedaju, je to tak lepsie...:-)))

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
08.07.2005 07:41
0
0
B1CCC

Tá igelitka sa powie Igelituš pakloš a uterák Frotákuš vizethltoš. Fčéra som bol na kontróle u medikuša (dochtora), jeho vyjadrenie bolo vysoko odbordelné - Hmmmm! To bude ešte meniť farby! Preboha, zwolal som, to tam mám chameleóna! Pilulkár sa usmial a oddpowedal - aj tak sa to dá definovať. Sestra sa iba schowáwala do kapesníka a zadúšala sa smiechom. Bol som rád, že budem wlastníkom nowého imaginárneho zwieratka.
Mosím končit, ozwem sa !

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
07.07.2005 22:31
0
0
dodatok

To bude asi tym, ze som tri noci za sebou mala "dovolene" spat iba 5 hodin, vdaka ramusu co nado mnou robili synatorovia ludi co si od nich prenajimam byt. Vcera som to nevydrzala a o jednej som im musela zavolat, aby prestali. Tak prosim majte so mnou strpenie. Kavu pre istotu dnes nepijem, lebo po vcerajsej davke som si myslela, ze dostanem infarkt. Ja kavu nepijem a tak ma to vcera skoro dorazilo :o)

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
07.07.2005 22:28
0
0
Mata

No az teraz som zistila, ze ten moj prispevok znel ako keby som bola naozaj nejaka madarka. To nie ludia v Londyne nosia nieco na hlave. Tou poznamkou, co tym chcu dokazat som samozrejme myslela tych co to maju na svedomi, no vies tych co nosia tie biele uteraky na hlave, zabaleni su do postelnych plachiet a iq maju take iste ako teplota tekuteho dusika....

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.07.2005 21:58
0
0
ale zase ja

ako sa vlastne povie igelitka po madarsky? alebo uterak .....;o))))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.07.2005 21:57
0
0
jaj oprava :o)))

v tom Londyne nosia uteraky ci igelitky na hlave? nejako som to nepostrehla :-)) co sa hraju na Sandokanov :o))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.07.2005 21:53
0
0
ahojte hryzkoši :-)))

Cauki, tak citala som forum b1, hm, vladike to tam dobre supol, ale co, netreba si skabrana ani toho michala vsimat, oni su si sebe asi podobni a presne cakaju len na to kto ako zareaguje, ved mame svoj písocek, tak ich kaslime, ved skabr....sa prejavil uz davno, prave vtedy ked to zacalo vznikat, ked sme mali z toho dobry pocit vsetci, to prekazil, ako ked odtrhnes este nerozkvitnuty kvet, potom sme bludili na internete a lacike prestal pisat....ale ved sa nam podarilo sa stretnut, a to je hlavne, stale sme v spojeni (aj ked virtualne) a to je dolezite, ved aj tomcat chce na tu druhu stretavku kvoli stretnutiu prist az z 150 km vzdialenosti a to su ceny priatelstva :-)), inak vladike ty si v tych cislach obdivuhodny ja mam problem si spomenut, ze kolkeho je dnes a cisla autobusov a spz tak to je na mna vela, pokial neboli mobili tak som si vedela pamätat cisla telefonov, ale uz som zpohodlnela :-)), ako si to vlastne pamätas? ako to robis? som zvedava :-)) a inak Viery preco v tom Londyne behaju s igelitkami na hlave?, som teraz mimo diania vo svete, mam volno a na starosti Patka a synovca, ktori su ako "kohuti na smetisku" a stale sa klbcia a hadaju, musim riesit ich problemiky "strasne vazne" :-)), zajtra sa inak polepsim a dam zahrat do VL ale vcerajsok vysiel :-)) tak dufam, ze to Darinka zobrala s humorom :-))) a skopri nieco podumame a opät vymyslime :-))), mne je to ifju vsivééég stale smiesne, mam pred ocami skopriho zo stretka ako to tam vravel, nemalo to chybu :o))) a co noha boli uz menej alebo "skackas" ?:o)))

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
07.07.2005 18:13
0
0
Skorpi

No to som pocula ten Ventil. Aj som sa divila, ze kto pocuva B1 v Rakusku, ale kedze je tam vela slovakov nejako som sa nad tym nepozastavovala. Chuda Darinka, sme jej vcera "zavarili" aj s tym sandokanom. A to som nevedela, ze ho prespievali aj v cestine, to si musim niekedy dat zahrat do VL.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
07.07.2005 18:00
0
0
ahojko

Tak som si neodpustila ani ja poznamku na b1 fore ohladne toho Branosiniho objavu. No ked on pocuva inak ako uchom, len ma tak napadlo, co ine este robi niecim inym napriklad cim tak rozmysla ......aaaaaaaaaaale radsej nejdem tam, nechcem byt vulgarna :o)
Dnes rano ma sokovlala sprava z Londyna (ja som tam 2 roky byvala) :o(((( Neviem co tym chcu dokazat, ved este stale nosia uteraky na hlave......

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
07.07.2005 16:24
0
0
P.S.

Cha-Cha,Michalovi sa už nepáči,ze koleso,ktoré roztočil,najako začína naberať obrátky,tak zaspieval otrepaný refrén....No,Mišenko,priď aj na niečo sám,nie len na to čo už prišli Braňosííííííííííííííni,či Huno....-viď fórum b1

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
07.07.2005 16:16
0
0
fórum b1

Nuž,nedalo mi to,tak som musel vyzdvihnúť ten Braňosííííííííííííííniho nehynúci objav,aj na tom ich slavnom fóre,kde sme takí neprijateľní....Asi by sme bez neho umreli sprostí a Michal ma asi zodraté prsty od škrabkania....
AD Fórum b1:
"....vyhnali ma z vlastnej chyže,bola zima,dali lyže..."

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
07.07.2005 16:04
0
0
Sandokan

No,Darinke som už "podal vysvetlenie" a ešte ma napadlo,aj som jej to napísal,že raz by sme mohli zas napísať Milanovi Š.,aby nám zahral pre zmenu tú českú verziu Sandokana v podaní dua "Kamelie s koulema",teda Kotvald-Hložek,tu tuším už hral v Made in CS...
To Maťa:to že rádio sa obvykle počúva ušami,nebol Michalov objav,ale samého veľkého Braňosíííííííííííííííniho,nuž objavil,chlape Ameriku,gratulujme mu,autogramy dáva asi až na letisku,jeho majestát....Asi keby to tam nenapísal,umreli by sme bez toho,aby sme vedeli a dozvedeli sa,čím sa počúva rádio....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
07.07.2005 15:08
0
0
Ahojte Hryzkáči a Hryzkane....

No toho Šandokáňa som počul,vravela,ze si to pýtali viacerrí poslucháči,aj Mladé Srdcia-nóooooooooo,ovlädá to,ale žiaľ od skupiny Neoton familia to nemajú,tak to pustili in English:zahrali aj tých mojich Kredencov,ale až niekedy 21.40.
inak,ešte dobre,že minulý týždeň boli dostupné tie stránky o MHD a našli sme si čo sme potrebovali.Včera totiž nula bodov,asi tam dorábali nejakú fotonovelu o ďalšom autobuse.A pritom je to také jasné,ten BL-73-08,čo zhorel na zastávke,asi zahorel plamennou láskou k nejakej fešnej cestujúcej.Možno aj k tej istej,ako ja,vtedy mala už 15 rokov,a to bol možno tiež autobus teenager...
A ten BA-26-16 čo skončiľ svoj autobusový život na strome sa jednoducho urazil.no,veru tak.Ako som v sobotu spomínal tú moju kolegyňu s tým veľrybacím smiechom,žije v takej obci,kde sa niekto na niekoho,pod chvíľou urazí,za to tú obec voláme URAZENÉ VEĽRYBANY.a v čase,keď sa tá kolegyňa nerodila,premávala k nim "ponorka" NR-26-16.A ak ste videli ten diel kobry11,kde nadiaľku odpaľovali elektroniku áut,tak že úplne prestali byť ovládateľné,tak asi aj zareagoval ten autobus BA-26-16 na jej výbuch smiechu-o-chi-chi-chi-chi!Riadenie zlyhalo,od toho,že sa urazil,brzdy nereagovali,len plynový pedál zletel až k podlahe a zasekol sa,tak že milý autobus nekontrolovateľne letel na najbližší strom.....
Jedno je ale isté,keby boli mali naladené v tých autobusoch b1,iste sa to nestane!!!!!!!!!!!! A ako viem,že nemali?Vari vysielalo b1 už v rokoch 1979 a 80???

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.07.2005 10:54
0
0
ildikoóó

Ahojte, aj ja som zachytila len koniec, ale maly (Pato) my vravel, ze nieco Darinka okolo toho vravela, tak dufam, ze Darinka to zoberie s humorom, ze na nas nem bude chnevat, ale superr ze to vyslo (a mozno to aj Darinka trosku tusila :-)), inak naozaj forum b1 je suche, neviem naozaj niektori posluchaci nevedia jednu a uz spominanu vec, ze radio sa neda pocuvat inak ako sluchovym vnemom, ale ved nechajme ich, tesia sa ze ich skaňo :-)) co zavira si sam (teda som ale...), pochvalil za to, ze maju ten sluchovy vnem, skorpi a Tebe prajem aby sa ti noha co najskor uzdravila, nech nemusis, tolko "skackat" o jednej noche :o))) Tomcat je uz asi u svojej babicky, preto zrejme bude pisat menej

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
07.07.2005 08:37
0
0
Ifjúúú všivééék

Tak som sa konečne prekúsal e-mailami Vierka o Szandokáňowi vedela, to som rád. Píše, že zachytila už len jeho konečník, tak Darinka to krásne pekne celé prečítala, tak ako to poslala Ildikóóóó včetne ifjú sivék a Neoton family. Ešte teraz sa mi pomykáwajú kútiky úst. Bol to wynikajúci nápad, co nás tenkrát napad!!! No a predtým ako to prečítala, tak powedala že prišli dwe také požiadawky v maďarčine, tada určite aj Twoja Vierka, čo si mi napísala v e-maili. No, mosíme zas nad nečím podumat!

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
07.07.2005 07:14
0
0
Ildikóóóóóó & Sandokáň dere lééééé....

Illdikó alias Mati, preležal som w posteli celú VL, šák si léčím tú paprču, no keď Darinka čítala požiadawku Sandokáňa w maďarčine od Ildikóóó, odkopol som paplón a wo wzduchu som s tú ranenú nohú we vzduchu zakrepčil od radosci odzemek. Smial som sa na plné hrdlo, až mi slzy tryskali no a keď Darinka spustila Sanokáňa, tak som spiwal aj ja samozrejme maďarsky - Sandokaááň, deree léééé... Spomenul som si na našu spikleneckú dohodu a od srdca smial som sa počas celej skladby a slzy mi tiekli potokom. Už som sa dávnop tak nepobawil. To sa biude určite chichúňať aj Darinka, keď sa o tomto "podraze" dozvie!
Vierka, ak newieš o čo sa jedná, tak ti to wyswetlíme! Ja som sa tiež snažil Darinku "nachytať" s tým Helmutom won Hrtlickom a pesničkou od RG Ventilu a piesne Radšej budem dnes aktívny, ako zajjtra rádioaktívny (inšpirowal ma protest Rakúšanow na naše Atómky), ale podľa jej reakcie v éteri som pochopil, že mi na to prišla!!! Dobre som sa wčwra bavil, opäť nám niečo wyšlo. Wďaka skupinkári.
Keď píšete o Braňosíííínyim, tak ma napslol ftípek: Chlápek menomm SAMO dobre podgurážený si ide uľawiť na hajzliwood, no to zariadenie, čo je hore na dwerách typu BRANO, (Braňo?!) zawíra samo, sa pokazilo, zašprajcowalo sa a nešlo otworiť. Samo sa pozrel hore na dwere a číta BRANO tak kričí - Braňo otwor, to som ja Samo!
No idem sa pozrieť na tých análnych speleológov čiže wriťowlezow, ako píšete, tak som na to zwedavý. Ešte sa ozwem.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
06.07.2005 22:31
0
0
vriťolezi&parena buchta alias radio moze byt len pre pocujucich :o

Caute hryzkosi, tak bola som aj ja na forume b1, tak veru, veru, tak "nas kamarat" sa hadam na parenu buchtu premeni :-)), nafukne sa ako mechurik kosturik a potom bum bac, a bon-cu a ten michal mu budu robit zabky, ktore sa pouzivaju pri nafukovani nafukovacky :-)), co sa tyka zmien od septembra v b1, sama som zvedava, co a ako to bude, ale hadam styl radia sa zachova, aj relacie, asi by som bola smutna bez smoothjazzu :-)), dance memories, made in cs a VL ale aj ostatych relacii, ale rano mam aj tak pustene radiodeluxe.de, kde ide pohodickova music, inak v tej pesnicke je ze "To ste vy Bosiííny (Branosiíííny) a preco bez nohavic? :-)) vieri ta poznamka o pocuvani na fore b1 bola super :-)) tak asi ze radio moze byt len pre pocujucich :-)) a posluchaci su preto ze pocuvaju a zaznamenavaju, akaze to novinka pre mechurika kosturika :o))))

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
06.07.2005 19:53
0
0
lalalala

To Vladko:No to mas pravdu, asi o to tam ide. Kiss ass branosiiiiiinimu.
To all: Ale aj tak je Darinka najlepsia :o) Som zvedava na tie "velke zmeny" co chysta B1-tka v septembri a hlavne, kedy sa ich posluchaci mozu dozvediet. Urcite to bude na poslednu chvilu. Co myslite, rozbehnu konecne ten historicky kalendar?

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over