menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Rada pre vysielanie a retransmisiu ako ju vidia občania SR

2 príspevky
€ (neregistrovaný, 195.91.10.xxx)
(neregistrovaný, 195.91.10.xxx)
05.12.2013 19:45
0
0
Dobrá

Rada stojí groš ...

------------ (neregistrovaný, 213.81.194.xxx)
------------ (neregistrovaný, 213.81.194.xxx)
05.12.2013 18:06
0
0
Rada pre Vysielanie a retransmisiu ako ju vidia občania SR čo je to za orgán

Zo stránky www.topky.sk reakcie čitateľov na reálne fungovanie RVR.

favma • 8 hours ago −
Toto rádio je nástupcom Twistu- je jediné, ktoré hrá pre + - 50-nikov !!! Hrá hudbu 60-90 tích rokov, ktorá je neskutočne skutočná !!! Už tu boli Jemné melódie a iné shity !!! Ako vidno v rade pre vysielanie a retransmisiu sedia poplatní šuplikanti a hochštapléri a uzurpujú si právo zničiť všetko, čo má kvalitu a je tu pre značnú vekovú skupinu občanov !!!
Vieme že súdy sú tu pre papalášov, uvidíme ako sa postavia k tomu problému !!!
175 1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Norbert Trepáč favma • 8 hours ago
Dalsi uder slobode a demokracii na Slovensku!
105 1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
milanio Norbert Trepáč • 7 hours ago
nie úder, ale rana istoty...súdruhovia zo Smeru idú!!!
45 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
ferino milanio • 5 hours ago
Tým slovom "súdruhovia" ich chváliš alebo haníš ? Podľa môjho názoru ich chváliš, lebo rôzni zbohatlíci, korupčníci, korunoví privatizéri, veľkozlodeji, finančné skupiny, oligarchovia sú oveľa horší než boli súdruhovia za socializmu. A to som bol v 89 pravidelný štrngač kľúčov na námestí. Za boľševika to nebolo nič moc, ale teraz za tejto čvargy je to omnoho horšie.
5 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
jozef milanio • 6 hours ago
istoty, istoty vsak ich volime!!!!
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
dundy Norbert Trepáč • 7 hours ago
"zastavme ich bratia, veď sa oni stratia, Slováci ožijú"...... už aj
slová tejto "pesničky"sa nám smejú do očí. Utópia! Vyraziť do ulíc je
nad ľudské sily tohoto nášho "holubičieho národa". Vodca má podporu 40 % sympatizantov a úplnú podporu štátnych silových orgánov vrátane súdnictva a prokuratúry. Žiadne procesy, bezbrehá korupcia, ale hlavne všade je kľud! To znamená, že všetko je v poriadku!? Tak na čo sa ľudiasťažujú, frfľú! Keď bola ohrozená Markíza Kočnerovou bandou, tak sme ju, neznalí skutočnosti, takmer šli brániť do Z. Bystrice vlastnými telami. Ako teľce.... Tu pred očami celého národa sa robí bezprávie s
obľúbenou rozhlasovou stanicou, ktorá vlastne padne do rúk bývalého čašníka a úspešného privatizéra z obdobia Mečiara, Póra. Nenažratého Póra. Čo sa udeje? Proste nič! Senzácia po troch dňoch opadne, súd ohlási, že zákony neboli porušené. Tak ako s desiatkami iných nehoráznych rozkrádačiek a korupčných škandálov, si tento vládny systém,minimálne so zbytkom 60 % občanov vytrie s prepáčením, z a d o k .
Dokedy nám bude trvať tento náš spánok, keď nás ani blesky hromu neprebudia k tomu aby sme sa prebrali, vzopreli sa politickým gaunerom, vyhnali ich z ich zateplených miest ?
To, čo sa deje naposledy na Ukrajine, je jediný spôsob odporu. Toho sa však naše vládne garnitúry neboja, lebo tento "holubičí národ"n sa uložil na zimný spánok a s pár krikľúňmi si polícia ľahko poradí. Tak dobrú noc, Slováci!
29 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
jjj444 dundy • 6 hours ago
tych 40% nieje 40% ale nejakych 20% naroda, kedze sa mi zda, ze na volbach sa zucastnilo asi 50% obcanov

volebne vysledky a priezkumy by mali uvadzat aj toto cislo, tak si myslim :-)

teda priklad : nejaky zupan,

ktory ziskal cca 55%, pri ucasti vo volbach cca 15% -> mali by uvadzat, ze ho volilo, nejdem to ratat ,ale ze

zupana volilo 8% ludi, teda, takmer nikto ! a bude zupan
9 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
jozef jjj444 • 6 hours ago
ludia si stale myslia ze volby su sranda.., nie je to o nasom osude tak sa necudujme potom, ked nechodime volit, pretoze na Slovensku mame zly volebny system. V Australii su volby povinne, kazdy musi vyjadrit svoj nazor.., o tomto to je pokial to nepochopia vsetci drziutelia volicskych preukazov!!!
2 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
jjj444 jozef • 6 hours ago
skor naopak, ked nedostal hlasy od 50% volicov, nemoze byt ich ... a nemoze sa zucastnit v dalsom kole ....

keby kandidovali na prezidenta Gasparovic a Fico, koho by som mal volit ?

a teda, ty by si mi povedal, kedze si nebol volit, je Fico ?
mohol si si predsa vybrat.

povedz mi kto z kandidatov na prezidenta, neokradol stat.
(tym myslim aj to, ze nikdy neuprednostnil svoj zaujem nad zaujmom statu, teda napr. nebral 2 platy, zakazky statu nepredrazil ani o euro ....)
3 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Huhu jozef • 4 hours ago
niekorí ani nie, ale keď máš neustále voliť menšie zlo, tak je lepšie nevoliť žiadne...
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Jiri Oprchal dundy • 6 hours ago
najlepšie byť čiašnikom potom rozumieš všetkému aj privatizácii aj futbalu-preto tak Trnava vyzerá a hrá-len hlavný barman už nemieša priv.nápoje Mečiar chvalabohu,ale prišiel iný z bohvieakého smeru niekde z Ficova a je to ešte horšie.Asi budeme znovu počúvať radio Luxemburg.
6 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
traktorista dundy • 29 minutes ago
Keď nacisti prišli po komunistov, mlčal som; nebol som predsa komunista.
Keď prišli po odborárov, mlčal som; nebol som predsa odborár.
Keď prišli po židov, mlčal som; nebol som predsa žid.
Keď prišli po mňa, nebolo už nikoho, kto by mohol protestovať.
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
technologickazhoda dundy • 6 hours ago
Tú Markízu vtedy mal brániť Pavol Rusko, ktorý bol dlžný za zmenky, a nie sa schovávať na neznámom mieste. Ale s ostatným súhlasím.
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Ondrej77 favma • 8 hours ago
ja mam 36 a ViVu pocuvam pravidelne :)
29 2 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
zuzka Ondrej77 • 7 hours ago
jediné dobré rádio :-(
37 2 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
fmman zuzka • 7 hours ago
Konecne koniec.... Tu nejde o posluchácov ale o tie prachy co brali mesacne...
230 - 270 tisic EUR by sa málokto vzdal... Tu je ten pes zakopany. Posluchaci su na druhom mieste... Uz sa zobudte...
15 1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
navi fmman • 7 hours ago
preber sa ty...idiot..!!
16 1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
fmman navi • 7 hours ago
Kludne budem idiot! Ale je to tak. Nepoznas R.VIVA z druhej stranky a pozadie co sa dialo a deje sa... Ani ty by si nebol spokojny keby tvoju rodinu riadi tvoj brat alebo sestra. Pocitaj si trochu o fungovanie R. VIVA pozadie a hlavne ludia co stoja v pozadi. Trebalo konecne zmenu.. Skoda programu ale konecne sa precistia ludia v radiovom pozadi.
9 1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Kokso fmman • 7 hours ago
Prečistia a nahradia sa sponzorom SMER-u, ktorému sa o.i. rekonštruuje štadión za milióny € z našich daní !
19 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
jozef Kokso • 6 hours ago
preto nechodim na furbal.., naposledy som bol na zapase ked slovan sa stal majtrom CSFR doma proti Sparte.., odvtedy nech si tam chodia vyvoleny s istotami...
3 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
bobbb4 fmman • 6 hours ago
fmman, nejdem písať k problému, ale ku gramatickej stránke Tvojho príspevku. Zaskočila ma veta "...keby tvoju rodinu riadi tvoj brat...". Ak tam vypadlo písmeno "l" (riadil), som ticho. Ak vypadlo "že" v slove kebyže, tiež som ticho. Ale v poslednej dobe sa rozmáha nechutný a nezmyselný zlozvyk (ako inak to nazvať) komoliť podmieňovací spôsob. Napr. "keby som bohatý", "keby je to pravda" atď. Všimol si to vôbec ešte niekto?
8 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
dievčatko bobbb4 • 6 hours ago
Určite si to všimnú viacerí, ale keď si dovolíš niekoho upozorniť, tak sa hneď do Teba pustia, že gramatika nie vôbec podstatná..... včera to bolo tuším v správach, že naše naše deti sú čoraz menej vzdelané, ich vedomosti sú čoraz slabšie..... ( teraz ako to píšem, podčiarkuje mi slovo "správach", ako chybu a ponúka mi "spravách"....tiež to svedčí o vedomostiach človeka, čo robili slovenský slovník pre Windows :(((( )
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
popolník dievčatko • 4 hours ago
Dnes na školách NIKTO !!!!!! neprepadne zo žiadneho predmetu. Čudujeme sa? máme vzdelaných ľudí a hlavne veľa. Školy majú za každého žiaka eurá, musia si žiaka vážiť.
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
navi fmman • 6 hours ago
je pravdou, že nepoznám pozadie tohoto rádia a je pravdou, že takto, sa neriešia žiadne problémy, že jednoducho tomu rádiu zoberiem frekvenciu a dám ju subjektu, ktorý vlaství sponzor vládnej strany......
5 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
jozef navi • 5 hours ago
hi hi:) istoty pre vyvolenych... nechapete to stale!!!
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
popolník fmman • 4 hours ago
Všade je to tak, založiť a zarábať. Mať hlavne slušnú mzdu. Za málo peňazí nikto nechce robiť.
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Huhu fmman • 4 hours ago
odkial ich brali, a kto ich bude brať po nich?
•Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Johanka z Arku Ondrej77 • 7 hours ago
jedina dobra stanicaktora sa da ozaj cely den pocuvat pojde do minusu.....
13 1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
thim_sk Ondrej77 • 5 hours ago
Ja 40. Niekomu toto slobodnejšie rádio veľmi prekáža
2 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Schipol Ondrej77 • 4 hours ago
Ja Vivu pocuvam od sameho zaciatku a nedam na toto radio dopustit, hoci v Nitre nemam dost dobry signal, obcas mi vadia caste reklamy tak vtedy prepinam na oldies alternativu radio BestFM
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Angryagain1976 favma • 7 hours ago
Hudba 60-tych až 90-tych rokov je dobrá, určite lepšia než dnešná. Lenže nie všetka 60-tych až 90-tych je dobrá. Určite medzi dobrú hudbu nepatrí Kája, Helenka alebo Michal David, ktorých počúvaš Ty.
5 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Miro Angryagain1976 • 3 hours ago
Mam rad hudbu 70 tych rokov, pretoze som bol vtedy teenager. Ale mena ktore si spomenul na konci musim hajit. Vsetci traja su extra trieda. To ukazali v minulom aj v sucasnom rezime. Kazdeho menovaneho hudba sa hodi do ineho prostredia.Neviem si predstavit ako by som niekomu vnucoval Divison Bell, Pictures at an exhibition, Barbarian, etc. Moj vnuk preferuje Blue grass co zas nemusim ja. Zbav sa ideologickeho klise (teraz pocuvam Take a peeble -ELP) S pozdravom.
•Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
svina favma • 7 hours ago
že šuplikanti a hochštapleri :D ti verim že mas -+50 ty zakompleovany komunista :D ťahaj do servernej korei
4 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
danndy 63 svina • 7 hours ago
aj ja mám 50 a nie som zakomplexovaná komunistka... nikomu nikto neprikazuje čo má počúvať..., môžeš si vybrať,.... ale samé tuc tuc tuc, 6 x za deň jedna a tá pesnička na iných nemenovaných rádiach to je už trochu veľa. Pozvám veľa ľudí čo počúvajú Vivu a sú to mladí ľudia.
21 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
veriaci01 danndy 63 • 7 hours ago
Tuc-tuc-tuc- 6X za deň je príznačné pre rádio EXPRES.Toto rádio má uzavretý okruh a tak otravuje ľudí opakovaním skladieb.Žiadal som o zmenu,ale nebol som vyslyšaný...
7 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Kokso danndy 63 • 7 hours ago
... ale už nebudeš počúvať. Prečo by Poŕovi nedali rádio, keď mu dali milióny na štadión ?!
4 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
jozef Kokso • 5 hours ago
ludia musia pochpoit ze ich klamu.., najma ti na vychode.., to je casty ciel nasich politikov..., idu na vychod okydaju bratislavu a vychodniari to zeru!!!..., je to primitivne ale je to tak..., taketo lacne klamstva...nenormalne to funguje ludia pochopte su to klamstva....keby mali zaujem ludom aj tym na vychode pomoct tak ponukaju prac. miesta.., oni ponukaju dane!!!
2 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
synuboži Kokso • 6 hours ago
kedy vam dojde?že jemu ich nedali ale sami sebe,to iste robia modrí i červeni maju svoje kone ktore preferuju za každu cenu,

a kradiu všetky zoštátniť a zisk len štátu celý,a pokoj,žiadne sukromne radia,na čo aby sa niekto poľahky nabaloval na nich?

o to viac v rozpočte o to menej dane platiť,

sukromný sektor je len alen jedna veľka zlodejina to iste v zdravotníctve všetkých sukromnikov asukromne firm vyhnať,tak isto myto jt čo si privlastnilo za fica znarodniť,akym pravom sa niekto nabaluje na štátných cestacjh čo splacaju sa z dani ľudu?

ale o tom to je ľudia su hamlžní,a tak je tu bordel a bitka o koryta.namiesto toho aby tie koryta sytili všetkých chcu aby boli len ich,

lebo keby nie slota nema jachtu ,ale jahtičku,a nie vaypra ale skodulu,
•Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
veriaci01 svina • 7 hours ago
Svina-nebodaj si členom tej stupídnej sebranky.Či ? Do severnej korelly len tak sa nedá dostať, nieto ešte " ťahať" hehehe.. :-)))))
1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Huhu favma • 5 hours ago
Viva šťala proti vetru tak musí byť zastavená... veď kto už by dovolil rádio ktoré nevysiela mainstreamové správy a dovolí si odvysielať napr reláciu "Mlčanie"?
2 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
MadDog favma • 5 hours ago
Mlcanie a Rostas, to je dovod
2 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Jozef MadDog • 4 hours ago
Presne,to je dôvod.Tá relácia otvára 13tu komnatu a toho sa budovatelia "nového svetového poriadku" boja.
5 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Jozef • 8 hours ago
Rádio Viva ja skvelé rádio a hlavným dôvodom jeho umlčania je , že šíri necenzurovanú a hlavne pre niekoho nepríjemnú pravdu, napr. relácia Mlčanie.Ľudia, pokiaľ tých boľševíckych gangstrov neodstavíme od moci, budú si dovolovať stále viac.
55 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
veriaci01 Jozef • 8 hours ago
Jožinko! Potrvá ešte tri generácie tá očista...
4 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
veriaci01 • 8 hours ago
Radu pre vysielanie a retransmisiu je nutné bezodkladne zrušiť.Všetko nasvedčuje tomu,že je to úplatná a zbytočná inštitúcia,ktorá nemá opodstatnenie.Hlavne je spolitizovaná ale sa snaží byť apolitická.No nedarí sa jej zakrývať svoje nezmyselné rozhodnutia v prospech zbohatlíckej klike.Smutné je aj to,že to robí s požehnaním politických potentátov.
38 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
iimhotebb • 8 hours ago
Ďalší dôklaz "DÉMONKACIE" ! FUJ !!!
veľmi dúfam, že sa dohodnú so slobodným vysielačom na niečom veľkom a neprehliadnuteľnom !!! zase facka našincovi, čo mal aspon jedno aké také rádio obľúbené....
Takéto ťahy by nás mali vyburcovať a vyhnať protestovať ! ale nie do ulíc, ale pred vily a haciendy mocných, všetko v pokojnom nenásilnom duchu, ale nech deťom vysvetľujú že tých 5000 ľudí vonku kričí preto " Zabíjaš demokraciu, si Vlastizradca"
lebo oni robia všetko kosher...
50 2 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Trdlo iimhotebb • 8 hours ago
Totalitne praktiky na najvyssej urovni. O chvilku mozno zacnu ludi zatvarat. To uz je ake zneuzivanie pravomoci?
24 1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
Guest iimhotebb • 8 hours ago
vYsielacom mooore!!!
3 1 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
iimhotebb Guest • 8 hours ago
ďakujem!
ale by ma zaujímali mínusy
neviem kto normálny môže mať niečo proti Slobodnému vysielaču.
LEBO dajú priestor každému!, keď sa Vám dnes nezdá samozvaný orginál Biskup dogmatik, tak zajtra tam bude niekto kto bude mať úplne opačný názor a ľudia tých hostí môžu upiecť cez maily, volať! naozaj nerozumiem komu NEZAINTERESOVANÉMU VO SVINSTVÁCH môže vadiť takéto médium? Je to smutné, ale ľudia si zvykli, že médium je vždy jednostranné a ak to náhodou zapnú počas pre ich uši drásajúcej informačnej vojny, tak si za 46 sekúnd urobia názor na celé rádio a pri tom, v ďalšej relácii je situácia úplne iná :) je to smiech cez slzy.
22 •Odpovedaj•Zdielať ›
Obrázok
LACIKAAA • 8 hours ago
Godfrey Bloom v Európskom parlamente: ľudia vás obesia a budú v práve...:) asi to bude platit aj pre SLOVENSKO

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over