menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k článku Rádio Okey v novom obale

18 príspevkov
badbodka (neregistrovaný, 78.99.10.xxx)
badbodka (neregistrovaný, 78.99.10.xxx)
02.03.2009 13:35
0
0
ina chyba radia Okey

Ked odhliadnem od uz spomínaných chýb (kazdy den takmer rovnaký playlist) tak ma NEUVERITEĽNE vytáča, ako im v každej druhej či tretej pesničke "ťahá pásku"! Je to strašné!! Kazili mi tak celé vianočné sviatky a stále v tom pokračujú! A úplne najhoršie je, že sa tvária akože sa nič nedeje. Žiadne ospravedlnenie, proste nič... DOKEDY?

Leila (neregistrovaný, 78.99.187.xxx)
Leila (neregistrovaný, 78.99.187.xxx)
28.08.2008 10:04
0
0
Radio Okey , alebo stanica Elán

Plne súhlasím s Milošom , že je to nerváčenie ľudí, otrepané pesničky minimálne 10 ročné, no napríklad taký Elán, mala som ich celkom rada , kým ich nezačali púšťať každú hodinu najmenej dva krát. Koho už len zaujímajú. Mali by tam vymeniť hudobného redaktora, alebo to majú predpísané od niekoho čo musia hrať ?

milos juriga (neregistrovaný, 62.168.74.xxx)
milos juriga (neregistrovaný, 62.168.74.xxx)
14.08.2008 15:06
0
0
radio desmod

Mile slovenske radia vsetky by ste mali spravit taku vec ktora by sa vam hodila ako r...na serbel a to tak ze by ste sa volali radio desmod1 radio desmod2 a tak dalej. Super Vam to ide nervacit ludi Pocul som ze jeden robotnik rozrezal karbobruskou radio. Len tak dalej!

Semion (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Semion (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
11.08.2008 08:01
0
0
TO INGRIT 12

Suhlasim s tebou!

INGRIT12 (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
INGRIT12 (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
20.05.2008 14:03
0
0
okey alebo bordel

nepaci sa mi lebo je uz trapne a sproste no proste fuj.a nie radio OKEY stale tie iste pesnicky(hity)!KTO SI MYSLI ZE MAM PRAVDU TAK NECH NAPISE TAKI ISTY PRISPEVOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! nemam rada falosnych ludi!!!!!!!!!!!!!!kto chce viac pokecat nech skoci na pokec pod menom PRVA ZENA 123! !!! IBA CHLAPI !!!

Brano (neregistrovaný, 195.46.72.xxx)
Brano (neregistrovaný, 195.46.72.xxx)
24.09.2007 12:51
0
0

Radio Okey by sa pokojne mohlo vratit 10 rokov spat a potom by mu opat narastla pocuvanost. Radia sa svojim vysielanim podobaju ako vajce vajcu. Vsetko na jedno kopyto. Vsetko ma rovnaky trend. Menej kecat, viac hrat. Skor si myslim, ze kvalita to bola par rokov dozadu, kedy moderatori museli aj mysliet, kreovat vlastnu relaciu. Vtedy to bolo o originalite a invencnosti. Teraz mozu slovenski posluchaci pocuvat moderatorov- citacky. Teraz uz clovek za mikrofonom, mam pocit, nemusi byt ani originalny. Staci, ak vie moderatorsky citat.
Chcelo by to akcnost vo vysielani, dynamiku, telefonicke sutaze, ziadne temy a diskusie cez den, spievane dzingle a pod. No, je toho vela, co treba zmenit v slovenskom eteri..

ľubena (neregistrovaný, 84.47.81.xxx)
ľubena (neregistrovaný, 84.47.81.xxx)
20.09.2007 22:22
0
0
Okey je okey?

Počúvam OKEY už veľmi dlho a nepáči sa mi, že stále hráte dokola iba tie isté hity - ak je niečo hit tak to ide aj 3x za deň, ráno počujem .. Zdenka Predná - keď to nejde - ale malo by to ísť! A najnovšie sa mi "páčia" tie nahraté telefonáty typu: páči sa mi že nehráte dokola to isté ... to je fakt pravda. Skúste zahrať i niečo staršie aj napr. z rokov 80. a 90. a i staršie - to sú hity, ktoré sa páčia. V poslednom čase ste zaťažení na R.Mullera-vždy ráno ide ten jeho hit .. ublížil som ....Nepoviem, že súčasné piesne si nevypočujem rada ale uznajte, že minimálne pol roka už počúvame posledný hit Z.Prednej a Tiny - to už nemajú niečo nové ? A to ak náhodou preladím na inú stanicu - tiež to isté. Počúvam občas i Radio Frekvence 1 - to tam teda hrajú a nielen súčasné piesne. Takže dúfam, že to pôjde i v OKEY.

birko (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
birko (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
09.09.2007 12:19
0
0
FM-ko

ja som dlhe roky pocuval funko, ale pre par tyzdnami mi zacalo strasne liezt na nervy tym svojim vyberom songov, tak som len tak dal Radio FM a odtvtedy som uz nepreladil :) Podla mna jedine radio ktore hra kvalitnu hudbu, a hlavne neopocuvanu. Jednoducho FM-ko je najlepsie radio

rddťť (neregistrovaný, 212.5.197.xxx)
rddťť (neregistrovaný, 212.5.197.xxx)
04.09.2007 07:55
0
0
Koliba - Okey

Martin a dalsi ludia komu chyba aj nieco inteligentneho a informacneho - mate smolu. Tak ako niekto pisal, casy su davno prec, avsak verim, ze sa mozno v jednom radiu vratia. Okey som pocuval od 2000 do casu ked to zacalo byt "all stars radio". Nebolo to nic prevratne, ale OK. Teraz je to proste shit. Som mimo BA a dalo sa naladit len OKEY, alebo Expres. To druhe som radsej ani neskusal. Okey dava stale tie iste kecy, sex a umele hlasky. Ked niekto povie, ze to je "prisluchove" radio, tak to dost pochybujem, lebo tie blbosti co za den nakecali by sa dali merat v hektolitroch. Vyber hudby bol trochu iny, ako stare Okey z cias Virsika, ale tiez to nebolo ono. Sorry Okey, pre mna to nie je.

Kekso (neregistrovaný, 217.73.20.xxx)
Kekso (neregistrovaný, 217.73.20.xxx)
03.09.2007 11:23
0
0
Okey

.. ja veľmi ráio okey nepočúvam, ale musím sa pozastaviť nad názorom diskutujúceho Martina.. Presne vystihol slová, ktoré by som použil asi ja v tomto ohľade.. o pár rokov budú rádia len nastreamované playlsity bez kvalitných informácií, súťaží street callov s poslucháčmi, prosto nuda.. takto sa posralo funko.. nič moc.. blee.. takisto držím Okeyku palce, ale radšej si vypočujem SiTy.. môj názor.. ZB

ewa (neregistrovaný, 217.67.16.xxx)
ewa (neregistrovaný, 217.67.16.xxx)
03.09.2007 11:02
0
0
MARTIN

paci sa ti viva? vysielaju ako pred desiatimi rokmi, pravda. asi preto maju taku pocuvanosti, aku maju

Tom (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Tom (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
02.09.2007 16:52
0
0

Velka chyba je presne to co ste tu uz spomenuli,nehraju sice jednu skladbu viackrat za den ale tocia niekolko interpretov dokola a to ide mozno viac na nervy nez keby hrali od neho jednu pesnicku ,minule som v priebehu 4 hodin vysielania pocul 4 krat imt smile sice kazdu pesnicku inu ale ide to pekne na nervy....ostatne radia maju aspon hitparady alebo nieco podobne ale tu ani ta hitparada nieje je to stale o tom istom.Clovek by cakal neaku fakt velku zmenu ale pocuvat stale dokolo moderatora ako hovorí ako papagaj dokola hrame pop rock to mozem tak to je trocha na hlavu!!!

Martin (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Martin (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
02.09.2007 10:44
0
0

Doba sa meni, lebo sa jej vsetci prisposobuju a nikto sa proti tomu nepostavi, aj ked s tym nesuhlasi. Ludom je jednoduchsie radsej sklopit usi a prisposobit sa. Ludia su taki isti, ako boli pred 10 rokmi, alebo 20.. Takze ak to dosadim do sfery radii, tak si myslim, ze by naslo minimalne jedno radio uspech, keby bolo ako tie z pred 10 rokov... Nemusia byt totiz vsetky na jedno kopyto, ako teraz... Ved z coho si ma clovek vybrat? Okey, Fun, Expres, da sa povedat ze aj Jemne, tie nehraju rychlejsie veci, ale tieto radia su o tom istom... Viva je podla mna radio, ktore sa najviac priblizuje radiam z pred 10 rokov, preto ich aj rad pocuva. Mame tu aj FM, ktore je skor zamerane na program, co hodnotim pozitivne, no zase oni su po hudobnej stranke uplne niekde inde.. Celkovo som dost v aute a stale prepinam stanice, no vsade to iste, takze coraz viac pocuvam vlastne mp3 a CD a myslim si, ze to znechuti viac ludi.. Radia sa dostanu do uzadia..

trendy (neregistrovaný, 217.119.114.xxx)
trendy (neregistrovaný, 217.119.114.xxx)
02.09.2007 09:51
0
0
to anonym

je to ulne inak ako to vnimas. Doba je jednoducho taka a kto sa jej neprisposobi, zahynie. Casy z 90-tych rokov sa nikdy nevratia. Ved aj ty si neoblecies to, co bolo moderne pred 10 rokmi, lebo si myslis, ze to bola ta najlepsia moda. Tvoji stari rodicia nerozumeju tomu, co a ako dnes zijes, tak nebud nemoderny a sleduj trend. Mozno sa doba zmeni a ficat budu diskusne relacie, alebo radia dostanu uplne iny rozmer spolu s webom v kombinacii. Potom budes zase hovorit, ze to uz nie je ono, lebo to, co si pamatas pred rokmi bolo to prave?

Anonym (neregistrovaný, 213.81.182.xxx)
Anonym (neregistrovaný, 213.81.182.xxx)
02.09.2007 00:45
0
0

Mas pravdu, Martin.Radio je uz iba prisluchove medium...Casy ked mali radia bohaty program su prec.... A Okey nema hud.dramaturgiu.To co im v Cechach nadiktuju,to hraju.A samozrejme call outy,call outy a tak dookola..:)) Pamatate si na stary hit od Buggles - Video killed the radio star ? Teraz by som si dovolil to parafrazovat. IT technology (net,mp3 atd.) killed the radio star ....A este k tomu upadku radii treba zaratat niektorych "sikovnych majitelov", ktori chcu v co najkratsom case urobit dobre cisla a potom to rychlo predat.Pre nich kseft dobry ,ale z hladiska dlhodobeho vyvoja radii do buducnosti je to konecna.Vystupovat prosim...:)))

Ikser (neregistrovaný, 78.98.63.xxx)
Ikser (neregistrovaný, 78.98.63.xxx)
01.09.2007 14:22
0
0

Je dost sympaticke, ze nechcu hrat tie iste pesnicky dookola. Ale ako napisal Martin, ked hraju stale tych istych interpretov, tak to nie je velka vyhra. Ja to nemozem posudit, lebo tu v Humennom nema Okey pokrytie. Iba torochu som to pocuval cez internet. Na moj vkus tam vsak prilis casto opakovali jingle. Po urcitom case to bude zrejme dost otravne.

Martin (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Martin (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
31.08.2007 23:59
0
0

Myslim si, ze je to pekna fraza, ze hraju iba raz za den jednu pesnicku, taku istu... Nie je sice taka ista, ale to ze hraju po dvoch hodinach toho isteho interpreta, uz nepovedia. Je to presne to iste, ako JM, alebo ine taketo radio. Dnes som ich pocuval skoro cely den a kazde dve hodiny som pocul Red Hot Chilly Pepers, Zbirku, a dokonca Stinga Desert Rose zahrali v priebehu 5 minut dvakrat, samozrejme ze to bol preklep, co sa stane:) Celkovo ich hodnotim, ako priemer. Radio totiz nie je len o hudbe, ako sa v poslednej dobe len o nej kazdy bavi a akosi sa zabuda aj na program a na uzitkovost radia pre posluchaca. Ked chce clovek pocuvat hudbu, tak si pusti CD, alebo mp3 a ma to, co chce pocuvat, a nemusi mu radio hrat pesnicky, ktore aj tak nie su vsetky podla vyberu toho daneho cloveka. Na Slovensku je nedostatok dobrych programov a relacii, ktore aj v minulosti radia produkovali. Radio by malo byt informativno-zabavne medium, no v poslednej dobe sa tu hovori uz len ako o prisluchovom mediu, co je uz o niecom inom a pomaly sa z radia vytraca to caro, ktore by malo byt. Sice vela ludi sa ohana prieskummi, ze aki su niektori uspesni, no dovolim si tvrdit, ze vacsina ludi z tych vysokych percent ani nevie, co sa vysielalo na tej danej stanici. Dnesny eter je uz proste o niecom inom, ako par rokov dozadu. A o par rokov ked to pojde takto dalej, bude zaujem o radia klesat, lebo im nebudu mat co nove ponuknut a hudba sa bude dat zohnat a pocuvat na inych mediach opat lahsie, ako teraz, takze by sa radia a niektori (aj napriklad s tychto tu diskutujucich) by nemali kratko zrako pozerat pred seba. Vratim sa este k Okey. Drzim im palce aby sa im podarilo nieco, co obohati eter, nie len prazdnymi frazami a sloganmi, ale aby ponuklo posluchacom viac, ako len hudbu a urcite sa im to raz vrati. Tolko moj nazor na vec.

Marek (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Marek (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
31.08.2007 16:39
0
0
Pozitivne

Musim to hodnotiť veľmi pozitivne,som si mladši ako sa píše,že to je ,,určene" ale konečne niečo pre mňa......Super pesničky,nové,staré,POPové,Rockové.. ...a to že sa neopakuju chvalim absolutne.Z tohoto by si mali brať rádia príklad,nie z EXPRESU,hoci je to klišé,fakt hrá ,,5 piesní dokola"
Chvalim teda hud.dramaturga,dnes to bolo super,tak dufam,že budu tak pokračovať.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over