menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k článku SiTy: Boj o poslucháča umocníme aj ďalšou frekvenciou

48 príspevkov
nechápavý tiežanonym (neregistrovaný, 194.108.215.xxx)
nechápavý tiežanonym (neregistrovaný, 194.108.215.xxx)
12.07.2005 17:50
0
0
nechápem

o čom tu všetci točíte. Či radia.sk niekde odporúčali alebo nie mi je úplne fuk. Ja chodím aj sem aj na Vysielače aj na Radioweb aj na Mediálne. Vysielače spia, mediálne je geniálne, Radioweb má toho menej ale aspoň sú tam pôvodné články ktoré inde nie sú. A radia.sk sa graficky zlepšili ale obsah skoro žiadny. Ja si prečítam všetky a som in takže o čom?

martin (neregistrovaný, 195.91.57.xxx)
martin (neregistrovaný, 195.91.57.xxx)
12.07.2005 17:34
0
0
evosonic

Keď ti len mail chýba ku šťastiu, máš ho tam. Trafil som do čierneho, preto to nechceš riešiť verejne že? V pozitívom duchu nevykresľuješ takmer nič. Všetkým médiám už aj webu nalievaš rozumy čo sa má ako robiť. Už sa len divím že v žiadnom nepracuješ lebo by malo podiel na trhu 100% a počúvanosť 100%. Áno život je o inom než tu točíš a nik v exprese, twiste ani v inom rádiu, či nik z tohto webu sa s prepáčením za výraz neposerie z tvojich príspevkov v diskusiách. Nič vecné, vždy ničím podložené a večné rozdávanie rozumu všetkým. Asi máte v tej vašej firme Cyberius kde robíš veľa voľného času keď ti nadriadení tolerujú toto.

Jake2 (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
Jake2 (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
12.07.2005 17:13
0
0
Jake

Ked sa ti nepaci, nechod sem, naco sem vobec lozis? Ked sa ti tu tak nepaci...ta logika toho kroku mi unika:) A inak radia.sk odporucali nielen v SME, ale aj dalsie media, tak si uvedom o com tu trepes. Sam som videl telerano v markize kde web spominali a to nebolo jedine, kde sa tento web spominal. Zobud sa a uvedom si co pises. Studovat pedagogiku...no mat deti, takeho pedagoga by som k nim nepustil:)

Jake2 (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
Jake2 (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
12.07.2005 17:08
0
0
Jake

Tvoj prispevok vobec nie je zaujaty. Ty sam neznesies kritiku na to, co pises. Inak sam si anonym, meno Jake si do mena mozem napisat aj ja...a co?

Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
12.07.2005 17:05
0
0
aby bolo jasne

Aby bolo jasne vsetkym anonymom a ludom ktori nedokazu zniest kritiku. Nemam s Radiowebom nic spolocne (to je pre anonyma z 14:53) a nevystudoval som tento obor takze nemam sem co pisat svoje nazory. Ja studujem pedagogiku tak co sa sem pcham...
uz som pochopil ze nazory mozu pisat len vyvoleni ktori vsetko vedia, vsade boli a vsetko videli. Nech sa citatel neopovazi kritizovat uroven nejakeho rozhovoru. Ved jeho redaktor si len ulahcil robotu ked dvom ludom z uplne odlisnych radii dal rovnake otazky a vobec im neoponoval a nechal ich povedat si realitu bez komentara.
Ved tento web odporucal uz aj dennik SME tak to o niecom svedci. Ale ze SME odporucilo uz aj Medialne.sk, Radioweb a Vysielace.sk, to asi niekomu unika. Ale RADIA.SK, tam to bola trefa do cierneho. Lebo len TU je ten spravny obsah, len TU pracuju nekritizovatelni vsevedi ktori sa nevedia ani podpisat pod svoje clanky. Len TU je pravda...
Ale som rad ze aspon niektori rozmyslaju normalne, aj ked su pritom oznacovani za nenormalnych zakomplexovanych uchylov, ktori nic nedokazu...
Evosonic, ty sa chod radsej liecit do ustavu a martina s anonymom posleme na hrad.

Valdo (neregistrovaný, 212.55.233.xxx)
Valdo (neregistrovaný, 212.55.233.xxx)
12.07.2005 17:02
0
0
@anonym

Čo je neobjektívne na tom, že som napísal, že sa ten článok dal aj lepšie napísať. Ak to nedokážeš priznať, tak sa potom nemám o čom s tebou baviť.

Anonym (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
Anonym (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
12.07.2005 16:56
0
0
Valdo

Kritika musi byt objektivna, nie zaujata:)

Valdo (neregistrovaný, 212.55.233.xxx)
Valdo (neregistrovaný, 212.55.233.xxx)
12.07.2005 16:50
0
0
@anonym

Každý to vidí z inej strany, jedna si strana si myslí, že niekto je zaujatý, druhá strana, že niekto neznesie kritiku...

evosonic (neregistrovaný, 217.119.117.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 217.119.117.xxx)
12.07.2005 15:05
0
0
@martin

Daj sem, prosím Ťa mail, ak s tým nemáš problém. Čo sa týka zhadzovania všetkého možného, tak len námatkovo spomeniem, že v pozitívnom duchu som vykreslil môj pohľad napr. na Radio_FM, FUN RADIO, Rádio Frontinus, Rebecu, Groove radio, dokonca som pozitívne hodnotil inteligetné umiestenie vysielačov Expresu, hoci toto rádio z duše nemám rád - čo je môj subjektívny názor a mám na to právo. Twist hodnotím kriticky najmä preto, že roky to bola moja srdcovka, a je mi smutno, keď vidím, že veci by sa dali robiť aj lepšie a nerobia sa. Ale aj tam sa to lepší. K ostatným Tvojim veciam sa zatiaľ nebudem vyjadrovať. Mali by sme si skôr vymieňať názory a poznatky o tom, čo nás tu všetkých spája - o rádiách. Kua, veď život je o inom, než tu točíš.

Anonym (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
Anonym (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
12.07.2005 14:53
0
0
Vlado, Jake, Evosonic

Vase prispevky su zaujate:) Chodte si diskutovat na svoj radioweb:)

martin (neregistrovaný, 195.91.57.xxx)
martin (neregistrovaný, 195.91.57.xxx)
12.07.2005 14:30
0
0
evosonic

Z tvojich príspevkov na tomto webe už dlhobo mám pocit, že sú akýmsi liečením si vlastných komplexov. Však áno? Nikde v médiách nerobíš, nikde ťa nechcú, z konkurzov ťa poslali rovno domov a tak teraz si to "kompenzuješ" rozdávaním svojich nekompetentných názorov, ktoré s objektívnou kritikou nemajú nič spoločné. Prečo by si inak mal potrebu úplne VŠETKO kritizovať. Dlhodobo už tvojim príspevkom v diskusiách neprilkadám žiadnu váhu, lebo sú výsledkom zakomplexovaného človeka, čo má mylný pocit, že on tým médiám v diskusiách ukáže. Zaujímavé je, že denne čítaš web, ktorý sa ti tak nepáči. Uvedom si že sám sebe protirečíš. A v každej diskusii máš čo povedať, lebo po svojej nulovej praktickej skúsenosti s nimi o nich veľa vies, že? Tvoje diskutovanie je len o zhadzovaní práce každého médiá ktoré funguje plus práce tohto webu, ktorý funguje roky, sledujú ho ľudia z médií, pár dní dozadu ho odporúčal aj denník Sme a dalo by sa pokračovať. Takže Sme sa mýli a evosonic má pravdu že? Napr. projekt pána Lehotského - založil to, čo sa zdalo už nemožné. Nové rádio v preplnenom éteri v Ba a funguje. Nepočúvam ho, ale nevadí mi. Tebe vadí všetko. Čo sa mi nepáči nepočúvam. Kritizovať Expres, ktorý je najpočúvanejší je tiež nie celkom ok. Prečo sú tam kde sú? Vedia čo robia. Skrátka do všetkého máš čo povedať... počuvaným aj nepočuvaným a vždy ich robotu len zhadzuješ. Žiadny odborný názor, alebo úvaha vychádzajúca z prieskumu len poďme útočiť. Rozhovor s Rastom Lehotským je realita bez komentára, jeho pohľad na vec a priniesol nové informácie. Nepáči sa ti nečítaj. Rovnako tento web roky fungujúci ako neziskový projekt robí obsah a denne ho napĺňa pre ľudí čo si to vedia vážiť, pre ľudí pracujúcich a študujúcich v mediálnej oblasti, aj pre laikov, ktorý majú záujem o dianie v rádiách. Ty však čo diskusia, čo článok potrebuješ zhadzovať nech sa to týka čohokoľvek. Tvoje príspevky už osobne (a nie som sám) považujem za neobjektívne.

evosonic (neregistrovaný, 217.119.117.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 217.119.117.xxx)
12.07.2005 09:09
0
0
@redakcia radia.sk / Anonym

Týmto chcem poprosiť redakciu portálu radia.sk, aby zaujala stanovisko k nižšie zverejnenému. Mám tak isto pocit, že ten Anonym má niečo spoločné s osadenstvom tohto portálu - je to veľmi pravdepodobné, keď človek číta medzi riadkami jeho vyjadrení. Napadá ma to aj preto, že nevidím dôvod, aby niekto kryl chrbát autorovi (?) "rozhovoru". Zároveň sa chcem opýtať, pre koho sú určené radia.sk? Lebo Anonym sa vyslovil v tom zmysle, že najskôr je potrebné vyštudovať príslušný odbor, aby sem mohol niekto prispieť. Vrcholom je, že vyžaduje od diskutujúceho iný názor. Keď si ďalej prečítam jeho príspevok a následne Valdov a Jake-ov, mám pocit, že ten čo o problematike médií a tvorby interview nič nevie, je práve Anonym. Zároveň by som sa rád od Anonyma dozvedel, v akom médiu robí(il) a čo vyštudoval. Máme právo to vedieť, keď sem hádže také rady a odporúčania. A čo sa týka pána Lehotského, ešte nikto hádam neklesol tak nízko, aby si robil reklamu (tak ako on v minulosti) v diskusných miestnostiach tohto portálu na svoje rádio a program v ňom. Tento "rozhovor" bol toho len dôkazom ... ale budiš, aj to hovorí o profesionalite prístupu jeho ako aj autora "rozhovoru". Lehotský v tom má ale menší podiel viny - on len skúsil, či mu to prejde ... a prešlo, však radia.sk?!

PS: v niektorých diskusiách sa stáva chat pre teenagerov - pozri miestnosť "Radio Expres". (ak je to ešte aktuálne)

Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
11.07.2005 21:58
0
0
Valdo, Vlado 2 a ostatni

Konecne sa nasiel niekto chapavy, vdaka Valdo. Hovoris mi z duse. A Vlado 2 nechapem tvoj argument, ze skus pisat... to akoze ked niekto napise nejaky podnet musi byt vzdy z fachu? Zboznujem takych ludi co si nepripustia kritiku a odbiju ta slovami, ze "sprav to lepsie a potom hovor". Som fanusik radia a chodim aj na ine servre. Vsimol som si to iste co Valdo ze tento server bol kedysi obsahovo lepsi. Vzdy mal chyby ale to co tu vidim dnes beriem ako odflaknutu robotu. Preto som vyjadril svoj nazor ved na to je tato diskusia.
Ale pokial to chces brat len tak ze ci by som ja dokazal napisat nieco lepsie tak to je ine. Ja som to este neskusal ale Valdo dobre popisal ako by to mohlo vyzerat.

Valdo (neregistrovaný, 212.55.233.xxx)
Valdo (neregistrovaný, 212.55.233.xxx)
11.07.2005 16:32
0
0

Keby si vedel čítať, tak som Valdo. A ty dobre vieš, ako som to s tou anonymitou myslel.

Vlado2 (neregistrovaný, 84.47.109.xxx)
Vlado2 (neregistrovaný, 84.47.109.xxx)
11.07.2005 15:57
0
0
Vlado

A Ty si vlado aky? Tiez komunikujes anonymne:) Co to je nestrannejsie? Kazdy clanok mozes brat ako reklamu nech je o comkolvek:) Kritizovat je lahke, skus pisat...

Valdo (neregistrovaný, 212.55.233.xxx)
Valdo (neregistrovaný, 212.55.233.xxx)
11.07.2005 15:19
0
0

Najlepšie je komunikovať anonymne, však pán Anonym. Nemám vo zvyku reagovať na anonymné príspevky, ale toto je už dosť silná káva. Inak mám presne taký istý pocit ako Jake, a to že dotyčný anonym je niekto z redakcie radia.sk. Ostatne, takéto reakcie sa tu objavujú častejšie a vždy mám pri tom taký istý pocit...
A teraz k tomu i-net rozhovoru: Takýto rozhovor sa dá robiť X spôsobmi, pričom poslať otázky (najlepšie tie isté všetkým), počkať na odpoveď, použiť CTRL+C a CTRL+V je spôsob nazývaný "cesta najmenšieho odporu". Pri troške snahy sa to dá urobiť inak, to znamená buď preposlať ďalšie otázky ako reakciu na predchádzajúce odpovede, prípadne využiť real-time komunikáciu. Takto ten "článok" vyznieva ako "neplatená (alebo platená???) reklama pánovi Lehotskému", prípadne až ako "plácanie do vetra"...
Ja som sa vyjadril už minule (inak príspevok bol zmazaný), že to tu ide od desiatim k piatim a radia.sk som po obsahovej stránke pokladal za oveľa kvalitnejšie pred "relaunchom". A takisto za nestrannejšie...

Anonym (neregistrovaný, 195.91.56.xxx)
Anonym (neregistrovaný, 195.91.56.xxx)
11.07.2005 14:37
0
0
jake

K tomu sa dá napísať len toľko, že NIČ o tom nevieš. Veď čítaj, aké nezmysly píšeš. Človek čo o tom niečo vie neporovnával by web s televíziou, keďže sa dá maximálne porovnať s klasickým papierovým printovým médiom. Televízna diskusia je zoči voči. Môžeš reagovať okamžite. Tuto dostaneš odpovede, ktoré prípadne upravíš a pošleš na autorizáciu. Pod pojmom internetový rozhovor nerozumej chat, kde možno oponuješ svojim teenage kamarátkam v tom, či je lepšie na rande s tebou dať si do vlasov ružové sponky, alebo nie. Mailom pošleš otázky, mailom dostaneš odpovede. Ak by si občas aj čítal čo už bolo napísané pochopil by si. A keď už niečo parafrázuješ tak to sa musí tomu aj podobať, nie byť absolútnym vymysleným nezmyslom. To by však chcelo vedieť čo to parafrázovanie je že? Ja píšem svoj názor a dávam ti radu keď si to tak poňal:) Asi o médiách a žurnalistike nemáš ani poňatia. Inak na kopec otázok si nereagoval a do vetra hádzať nezmysly navyše nekonkrétne vie každý. Vyštuduj príslušný odbor pracuj v oblasti a potom budeš mať na veci iný názor, toto čo píšeš nemá žiadnu hodnotu iba bla bla bla.

Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
11.07.2005 13:53
0
0
hmm

Neviem kto si ale pises ako redaktor tohto serveru takze to skratim pan povolany:
Presne znenie otazky bolo "Nemyslite, ze by bolo lepsie specializovať sa na este uzsiu cielovu skupinu ako ponukat relativne siroky hudobny format?" Ja som znenie tejto otazky v diskusii parafrazoval, takze ak chces rypat, nech sa paci, kludne si rypnem aj ja do teba.
Oponentura sa da robit aj cez e-mail ale nebudem ti radsej hovorit ako lebo zase by si reagoval podrazdene. Napisal som len svoj nazor moznoze radu autorovi clanku ze ako by sa dal zlepsit obsah. Ked uz mas sancu debatovat s niekym aj ked len cez internet, tak to treba vyuzit. Alebo by ti stacilo keby sa redaktori v telke pytali stale na to iste?
Ale asi o tom nema cenu s tebou debatovat lebo si zase najdes nejaku vyhovorku. Ber to tak ze som nic nepovedal a nikdy som tu nebol.

Anonym (neregistrovaný, 195.91.56.xxx)
Anonym (neregistrovaný, 195.91.56.xxx)
11.07.2005 01:00
0
0
jake

Uvedom si, že internetový rozhovor je neosobný rozhovor. To znamená-mailom pošleš otázky, mailom dostaneš odpovede. Nie je to klasická komunikácia kde okamžite môžeš reagovať na to, čo sa povie. Rozhovor je zrkadlo názoru človeka z rádia, nie zhadzovanie a oponentúra za každú cenu-spoznanie názoru šéfa rádia a nie hranie sa na rýpanie ako to robíš sám. Rádiá majú síce svoje špecifiká, ani jedno si nemenoval. Rozhovor je o jedinom a spoločnom špecifiku-nízkej pocuvanosti. Čo človek to názor, toto je spoznanie názoru konkrétneho rádia na daný stav to nie je o špecifikách,ale o pocuvanosti.

"Otázka či je treba cieliť rádio pre všetkých poslucháčov tiež nie je na mieste." - citoval som ťa, lebo taká otázka položená nebola preto mne napadá len, že či si vôbec čítal ten rozhovor.

A ešte k tomu že si sa v ňom nič nedozvedel... To, že bude nový vysielač si už predtým vedel ked tu to bolo 1x vôbec zverejnené?

Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
11.07.2005 00:11
0
0
naozaj?

Obe radia sice mozu mat rovnaky problem, ale maju uplne odlisne specifika. Chcelo by to okrem otazok aj nejaku oponenturu, lebo toto sa autorovi uplne vymklo z ruk ked si clovek z Radia SiTy napisal milion argumentov a autor sa mu nesnazil v nicom oponovat. Rad by som sa dozvedel aj nieco viac nez len to ze nejaky prieskum je zly. Otazka ci je treba cielit radio pre vsetkych posluchacov tiez nie je uplne na mieste. Ved je predsa rozdiel vysielat pre Bratislavu kde je x radii a pre Skalicu kde jedno miestne.
Ale ved ja nic, len sa pytam.

Anonym (neregistrovaný, 195.91.57.xxx)
Anonym (neregistrovaný, 195.91.57.xxx)
10.07.2005 23:23
0
0
jake

lebo obe stanice maju rovnaky problem->nizku pocuvanost podla MML. Otazky sa tykaju pocuvanosti a kazde radio ma na to svoj pohlad. Je to ako ked v diskusii odbornikov na rovnaku temu/otazku reaguju viaceri. Kazdy ma svoj nazor a hovori za seba. Tym,ze su rovnake otazky je to zaujimavejsie v nazore 2 ludi na rovnaky problem-nizku pocuvanost svojho radia.

Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
10.07.2005 23:08
0
0
preco?

Preco su v dvoch rozhovoroch uplne rovnake otazky? Ved kazde radio je niecim ine. Necudujem sa ze jednemu sa nechcelo odpovedat a druhy si z toho clanku urobil vlastnu promo kampan.

Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
Jake (neregistrovaný, 82.96.100.xxx)
10.07.2005 23:06
0
0

Prečo sú v dvoch rozhovoroch po sebe (G3 a SITY) úplne totožné otázky?

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over