menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Kde je Vlado Brožík?

97 príspevkov
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
03.01.2011 23:47
0
0
No vidíš, anonym...

... ako ťa ten Vlado Brožík nakoniec predsa len zaujal. Že naňho tak neustále myslíš. Dúfam, že sa ti o mne bude aj snívať. Tak nie že ma sklameš.

evosonic (neregistrovaný, 91.191.117.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 91.191.117.xxx)
03.01.2011 22:11
0
0
konecne

Uz bolo na case :) Dobru noc. A k ostatnemu sa radsej nevyjadrujem, niektore veci by ste mali konzultovat s odbornikmi :) Vas Ratatouille :P

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
03.01.2011 21:28
0
0
Hlúpemu napovedz

Akosi ti, milý anonym, stále uniká jedna zásadná, podstatná vec. Táto rubrika naozaj nevznikla ako platforma na vášnivú oslavu slovenskými gumkáčmi, ninja korytnačkami a záchranármi z rýchlej roty zveľadeného SRo. Prečítaj si znova ten ústredný titulok. A ja, pretože si naozaj nemyslím, že som stredobodom vesmíru, som urobil to, čo som už dlhšiu dobu urobiť chcel - poukázať na existenciu desiatok ďalších, nepochybne ešte skvelejších, totiž skutočných osobností SRo. Chválabohu, čas je väčšinou spravodlivý - a ruku na srdce: kto si dnes spomenie na niekdajších filmových gumkáčov, ninja korytnačky a záchranárov z rýchlej roty? Dnešné médiá ponúkajú omnoho atraktívnejšie a masovo ovdivovanejšie celebrity. A životnosť slovenských celebrít, jedno či komicsových alebo virtuálnych sa neustále skracuje. Toť vsjo, dohoril som, howgh.

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
03.01.2011 20:59
0
0
Pozrel som si práve na DVD...

...33-ročný francúzsky film "Smrť darebáka" s Alainom Delonom, Ornelou Muti, Klausom Kinskim a Mireile Darc v hlavných úlohách. Vrelo odporúčam. Dokonalá diagnóza tohto sveta, ovládaného neviditeľnými bossmi spojeného nadnárodného kapitálu. A popri tom, akoby mimochodom,, som si naplno uvedomil, že proti týmto skutočným, naozaj veľkým darebákom, ktorí ovládajú svet, sú tí naši, provincionálni darebáci iba smiešne komicsové figúrky. Beriem späť to nezaslúžené, pretože až príliš pochvalné metaforické označenie "okupačná armáda" v súvislosti s posledným managementom SRo, momentálne sa snažiacim o uzurpáciu RTS. Sú to len obyčajní gumkáči, ninja korytnačky, záchranári z rýchlej roty. Možno bude spokojnejší aj onen typicky slovenský comicsový pseudohrdina "evosonic". Veď aj on k tým slovenským internetovým anonymným plazom a hlodavcom nepochybne patrí.

evosonic (neregistrovaný, 89.173.114.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 89.173.114.xxx)
03.01.2011 20:48
0
0
:D

Nuz pan Brozik, okrem Vas a "dalsich talentovanych osobnosti" v SRo zostalo pracovat asi dostatok profesionalov, kedze doveryhodnost a oblubenost tejto institucie je trvalo vysoka. Nemajte mi to prosim za zle, ale zatial mam pocit, ze Vase postrehy nie su o nicom inom, len o obvinovani vedenia SRo a o akomsi placi nad vyhadzovom. Som posluchacom aj SRo - konkretne okruhov Radio_FM a Radio Slovensko. Co sa tyka kvality, nemam vacsie vyhrady okrem literarnych programov a bohosluzieb na prvom okruhu. Tie podla mna na spravodajskom radiu nemaju co robit. Ale ako pisete, nemusi sa to pacit ani Vam - to je prosto moj nazor. A tie poznamky o bolsevickych reakciach si prosim nabuduce odpustite. Taky styl jednoznacne odsudzujem ;) Totiz, ak mozete vyjadrovat svoj nazor, mozem ho aj ja ... ale ja Vas za to nijako nenalepkujem.

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
03.01.2011 18:11
0
0
Upokojte sa...

...a trošku si precvičte správne používanie pojmov a slov. Prejav nenávisti a hrubý štýl komunikácie nie je nijakou "opozíciou" a už vôbec nie "diskusiou". Trvanie na svojom, aj keď možno menšinovom názore nie je nijakým "súdením" a už vôbec nie "primitívnym nadávaním" na niekoho.
A znova, tak ako väčšinou vždy v podobných prípadoch: skutočná diskusia nespočíva v osobnom napádaní človeka a v jeho kádrovaní, ale v nastolení svojho vlastného názoru. Polemika spočíva v potvrdzovaní, alebo vyvracaní názorov druhých. A samozrejme - v prípade extrémnej horlivosti - aj v ponúkaní pádnych arumentov. Jediným vaším "argumentom" je v médiách stádovito omieľaná floskula o akomsi "vyrovnanom rozpočte" SRo. Akoby pojem a obsah verejnoprávnosti nejako súvisel s rozpočtom. Neviem, na čo vlastne reagujete, ale na môj príspevok asi nie. Pretože ja som sa zmieňoval o ľuďoch, nie o peniazoch a rozpočtoch. A vyslovil som skromné želanie, aby sa zlobou a nenávisťou naplnení ľudia tejto diskusie radšej nezúčastňovali.
Takže už iba stručné resumé toho, čo som vlastne napísal. Že SRo, to nie je, resp. nebol iba Vlado Brožík, kvôli ktorému vznikla táto rubrika (viď jej titulok - "Kde je Vlado Brožík?") ale celá plejáda ďalších talentovaných a tvorivých osobností, ktorí boli práve kvôli svojmu talentu a tvorivosti zo SRo tou Zemkovej okupačnou armádou vyštvaní alebo povyhadzovaní. Nepáči sa vám to? O.K. Ale prečo až toľko negatívnych emócií a strádovito-bolševických reakcií? Napriek tomu, nech vám tá dobrá nálada dlho vydrží.

evosonic (neregistrovaný, 78.99.54.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 78.99.54.xxx)
03.01.2011 14:35
0
0
:D

"Okupacna armada M. Zemkovej"? :D No to sa dobre bavim. Pan Brozik, nakolko som Vas dosial nepoznal, trosku som si presiel rozne diskusne fora a clanky, do ktorych ste sa zapojili aj Vy, pripadne, ktore sa Vas tykaju. A mojim hlavnym zistenim je, za na vsetky nazory, ktore si Vam dovolia oponovat, len primitivne nadavate a nie ste ochotny trpezlivo diskutovat. Takze velmi nerozumiem, na zaklade si dovolujete sudit vacsinu diskutujucich a odporucat im, aby chodili niekam inam. Vasu relaciu v SRo nebudem hodnotit, kedze som ju nikdy nepocul. Pokial sme vsak pri SRo - za sucasneho vedenia dokaze Rozhlas fungovat vo vyrovnanom rozpocte a urcite sa vacsia vlna kritiky vznasa voci STV nez SRo aj co sa tyka obsahu vysielania. Vo vseobecnosti skor panuje obava, ci SRo nedoplati na zlucenie s STV (a kus logiky v tom je), nez to, ci vznikne konecne poriadna verejnopravna institucia. A to vsetko vlastne ukaze cas.

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
03.01.2011 12:13
0
0
Otázka sa dá položiť aj inak!

To znamená nielen, kde je Vlado Brožík. Ale kde sú všetky tie výnimočné, poslucháčmi vysoko hodnotené rozhlasové osobnosti, okupačnou armádou M.Zemkovej postupne zo SRo vypudené a povyhadzované? Tou istou okupačnou armádou, ktorá si už brúsi zuby na RTS? Bude to nepochybne ešte efektnejší "einschlus", ako sme zažili v apríli 2006 v SRo. Aj s omnoho väčšími ľudskými, etickými a kultúrnymi stratami. Ale... Všetci okupanti jedného dňa, skôr alebo neskôr, odídu. A nezostane po nich ani ten príslovečný smrad.
Všetkým perzekuovaným osobnostiam SRo, moderátorom, redaktorom, produkčným i technikom, z úprimného srdca želám šťastný nový rok 2011!
P.S. Odkaz pre tých, čo tak radi na tejto stránke ventilujú svoju zlobu a nenávisť: nájdite si inú platformu, súdruhovia. Sem Vás naozaj nikto nepozval. Naopak, pozvaní k tomuto symbolickému okrúhlemu stolu sú všetci ľudia dobrej vôle, ktorých spája láska k SRo, presnejšie, k tomu, čo SRo kedysi predstavoval a znamenal. Im patria tieto moje novoročné pozdravy a želania všetkého dobrého!

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
27.12.2010 19:59
0
0
Malé upresnenie

Toto nemala byť celonárodná diskusia na tému RTS. Bol to iba milý vianočný pozdrav Vladovi Brožíkovi od istej Silvie. A slušná, až emotívne srdečná odpoveď Vlada Brožíka Sylvi. Všetko ostatné je len výron patologickej nenávisti zo strany určitých konkrétnych ľudí, milujúcich doterajšie skutky a správanie sa STV a SRo. A celkom logicky zúfalých zo situácie, ktorá vznikla prijatím zákona o RTS. Asi majú svoje dôvody na zúfalstvo - ja im ich vôbec neberiem. A pre ich názory ich za svine určite označovať nebudem. Dovolil som si tak počastovať iba tú prečudesnú ľudskú kreatúru a jej nie príliš početných súkmeňovcov, čo do tejto stránky vnášajú toľkú zlobu a nenávisť. Hrajte si páni tento slovenský ping-pong medzi sebou. Ja záujem naozaj nemám. Komunikujem s celkom inými ľuďmi, na celkom inej intelektuálnej a kultúrnej úrovni. Povedané inými slovami - už po niekoľký krát sa snažíte vlámať do otvorených dverí celkom nesprávneho baráku. Chce to len trochu lepšie sa zorientovať a udrieť o ulicu ďalej.

hejime wada (neregistrovaný, 85.216.149.xxx)
hejime wada (neregistrovaný, 85.216.149.xxx)
27.12.2010 19:02
0
0
VB

Ja len skusim.... http://blisty.cz/2010/12/27/art28257.html ... ale mozno budem oznaceny za taku istu svinu. Kto vie.

dkl (neregistrovaný, 95.105.218.xxx)
dkl (neregistrovaný, 95.105.218.xxx)
27.12.2010 18:27
0
0
kto

kto to je ten borik?

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
27.12.2010 18:24
0
0
Prepáč mi Silvia!

Vďaka mojej úprimnej a dobre myslenej odpovedi na tvoj milý a žičlivý vianočný pozdrav sa nám tu znova votrela jedna z tých svíň, čo sú zodpovedné za súčasný stav SRo a čo sa nevedia zmieriť so svojím blížiacim sa koncom. Pofľa obsahu a štýlu onoho nekontrolovateľne žlčovitého výlevu ide o tú istú osobu, ktorá ma o pár odstavcov nižšie označila za \"traviča studní\". Vedel by som konkretizovať aj jeho meno - okruh ľudí, ktorým až tak veľmi ležím v žalúdku nie je zas až taký veľký - ale to by som mu len prejavil úctu, ktorú si vôbec nezaslúži. Menami nazvývame len ľudí a zvieratá - výkaly civilizácie plné jedu spravidla splachujeme alebo obchádzame.<br />
Ale veď práve o tom je aj ten výrok Georgea Harrisona, ktorý som tu už raz citoval: \"Tam, kde je veľa lásky, býva aj veľa nenávisti.\"<br />
Nič si z toho nerob, Silvia - sú toho plné blogy. A celkom zákonite to presakuje aj do tejto debaty, ktorej mám túčasť byť témou.A bude to tu nepochybne aj potom, čo sa - dúfajme že úspešne - rozbehne RTS. Možno toho bude ešte viac.

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
27.12.2010 17:16
0
0
A tú otázku ohľadom zapšklého, negativisticky motivovaného odporu

by ste sa mali v prvom rade spýtať sám seba.

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
27.12.2010 17:15
0
0
Nie je mi jasne

akym cinom to bude mat od januara (po zluceni) "tú svoju staronovú filozofiu, tú svoju starú známu, ľudsky prívetivú dušu. Bude to zas verejnoprávne médium nás všetkých. A to je krásny vianočný darček roku 2010. Najkrajší, aký sme si len mohli želať."

Ak toto nie je exaltovane prevolanie na slavu RTS, potom som Napoleon.

Myslim, ze nevidite nic ine, len koniec posobenia p. Zemkovej na poste riaditelky.

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
27.12.2010 13:06
0
0
Prečo hneď v raji?

Stačí, keď sa STV a SRo (resp. to, čo z nich ešte zostalo) raz konečne prebudia v civilizácii. Nie zrazu, ale postupne, pozvoľne, primerane statočnému úsiliu slušných a poctivých ľudí okolo. A na takejto túžbe priviesť STV a SRo k civilizovanosti nič "exaltovaného" nie je. Otázka by mohla znieť inak: prečo toľko zapšklého, negativisticky motivovaného odporu?

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
27.12.2010 12:21
0
0
Nerozumiem

tymto exaltovanym prevolaniam na slavu RTS. Akokeby sa verejnopravne media mali zrazu prebudit v raji.

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
27.12.2010 11:20
0
0
Ďakujem Silvia, ďakujem priatelia!

Od (dúfajme, že už definitívne odchádzajúceho) zemkovského vedenia SRo som si užil nejeden parádne sadistický úder pod pás, nejeden amorálny a protizákonný kopanec. Ale nepodarilo sa im to, o čom v kútku duše tak snívali - zlomiť ma a zraziť na kolená. Pretože ste pri mne zostali VY - poslucháči. A čo - poslucháči... To je veľmi slabé, povrchné slovo. VY všetci ste predsa nielen používatelia, ale aj spolutvorcovia toho, čo nazývame verejnopôrávnym rozhlasom a čo Zemková a spol tak barbarsky pošliapali. Už im zostáva len pár dní. A podľa všetkého konečne svitá na lepšie časy. Najmä pre nás - ľudí okolo Slovenského rozhlasu. Nevadí, že od januára sa to bude volať inak. Bude to mať ale tú svoju staronovú filozofiu, tú svoju starú známu, ľudsky prívetivú dušu. Bude to zas verejnoprávne médium nás všetkých. A to je krásny vianočný darček roku 2010. Najkrajší, aký sme si len mohli želať.
Ešte raz Silvia a VY všetci, ktorí ste tu, na tomto fóre, dali najavo svoje názory a uplatnili tak skutočnú slobodu prejavu: Ďakujem Vám z hĺbky srdca. Ďakujem za všetko. Dúfam, že Vám to už čo nevidieť aj nejako oplatím. Napríklad v rozhlasovom - od januára 2011 naozaj verejnoprávne-rozhlasovom éteri. Spoločne to všetko určite dokážeme. A verte, že mňa ešte celkom neumlčali.
Aj naďalej Váš Vlado Brožík!

silvia (SK) (neregistrovaný, 178.40.230.xxx)
silvia (SK) (neregistrovaný, 178.40.230.xxx)
20.12.2010 11:03
0
0
Všetko dobré :)

Dobrý deň pán Brožík! Veľmi sa vytešujem, že pokračujete vo svojej práci. Nevadí, že ste v Prahe, nech aj českí poslucháči sú obohatení. Ale chýbate. Prajem Vám pokojné prežitie sviatkov a všetko dobré v novom roku!

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
11.10.2010 17:11
0
0
Oprava (V.B.)

Tá posledná veta mala správne znieť: Nech sa ti darí.
(Až taký egomaniak naozaj nie som. Preklepol som sa.)

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
11.10.2010 17:09
0
0
Áno, Robert, na tom sa zatiaľ nič nezmenilo.

Kalendárium rocku na ČRo 2 Praha vysielam každý pondelok večer od cca 20.30 do cca 21.00 (Medzi Toulkami českou minulostí a správami.)
Čo bude od januára 2011 zatiaľ neviem, nakoľko sa tam chystajú veľké zmeny v celkovej koncepcii a teda aj vo vysielacej štruktúre.
Nech sa to darí!

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
11.10.2010 14:25
0
0
Je tato info stale aktualna?

VB: "Zatiaľ, momentálne, vysielam na vlnách Českého rozhlasu, konkrétne ČRo 2 Praha - každý pondelok večer od 20.30 do 21.00 tzv. Kalendárium rocku."

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
11.10.2010 12:42
0
0
Práve chystám reláciu o Johnovi Lennonovi...

... k 30-mu výročiu jeho smrti. Listujem si v jeho výrokoch a narážam na jeden, ktorý ex-post preposielam onomu samozvanému Optimistovi plnému zášte a nenávisti:
"If being an egomaniac means I believe in what I do and in my art or music, then in that respect you can call me that... I believe in what I do, and I'll say it. John Lennon
Teda, v mierne zostručnenom a mierne upravenom preklade: "Ak byť egomanikom znamená veriť v to, čo robím... môžeš ma tak celkom pokojne nazývať. Ja naozaj verím v to, čo robím a nikdy sa s tým tajiť nebudem!"

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
06.10.2010 08:52
0
0
Takže aby som to zhrnul...

Dnes ráno som nad tým všetkým dosť intenzívne premýšľal a tu je výsledok.
Každý mediálne činný človek, ktorý prejde prvou "bojovou líniou", je celkom logicky niekomu sympatický a niekomu nesympatický. Ako povedal George Harrison, gitarista skupiny Beatles v časoch jej totálneho "bojového nasadenia": Tam kde je veľa lásky, býva vždy aj veľa nenávisti. Základ, esenciálnu podstatu mojej celoživotnej filozofie som našiel priam biblicky zoštylizovanú v onom známom výroku Václava Havla - Pravda a láska musí zvíťaziť nad nenávisťou a lžou. Je mi celkom jedno, či sa z toho dnes niekto smeje, alebo či sa pritom niekomu zatínajú ruky v päsť. Pretože ja, tak ako vždy predtým, aj naďalej budem oslavovať všetko, čo pramení z pravdy a lásky a bojovať proti všetkému, čo pramení z nenávisti a lži. Ako človek i ako postzamatový rozhlasový disident. Nositeľom pravdy a lásky zo srdca ďakujem, šíriteľom nenávisti a lži odkazujem: rátajte s mojou vytrvalosťou. Nič menej, nič viac. Howgh. Dohovoril som.

Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
Vlado Brožík (neregistrovaný, 85.216.151.xxx)
05.10.2010 16:19
0
0
Než takýto "optimizmus"...

Nuž teda "Optimista". Je až neuveriteľné, koľko nenávisti sa môže skoncentrovať do deviatich riadkov takéhoto anonymného internetového príspevku. Predovšetkým: ja som toto fórum predsa nezaložil. A v podstate až pol roka od posledného príspevku, keď ma jeden kolega na túto diskusnú stránku výslovne upozornil, som pocítil povinnosť niečo k tomu aj sám za seba dodať. Už aj z elementárnej úcty voči tým, čo sa tu o mne zmienili. Je mi ľúto, že ti názory týchto ľudí nezapadajú do tvojej apriórnej kádrováckej šablóny.
Keby si si môj vstup z 3.8.2010 prečítal aspoň trochu pozornejšie, nezišlo by ti ani na um, nazývať ma "travičom studní". Ale tebe ide naozaj iba o to ventilovanie vyslovene pudovej, iracionálnej nenávisti. Veď si v tých svojich riadkoch neuviedol absolútne nič, okrem toho, čo si mal na mňa nachystané už pravdepodobne dávnejšie - že som totálna hyena a sviňa. Myslím si, že viem, kto si a o to smutnejšie na duši mi z toho je. Prinajmenšom si jedným u tých, ktorí z takého alebo onakého dôvodu znenávideli tento svet a hľadajú si domnelého vinníka svojej frustrácie. Ale za všetkým chorým a zdanlivo iracionálnym sa vždy ukrýva aspoň minimálne zrnko racionality. Z tvojho "priateľského" , "altruistického" a "optimistického" pozdravu priam vytŕča buď dlhodobá a chronicky neliečená animozita voči mojej osobe, alebo nie celkom úspešne zakrývaná láska k súčasnému vedeniu SRo. Osobne si myslím, že ide o to prvé. Či ťa osobne poznám alebo nie - nikdy v živote som ti ničím neublížil. Práve naopak: vždy som sa snažil tých druhých brániť pred ubližovaním zo strany mocných a najmä zlomocných. Preto som si to vždy zo všetkých strán zlízol. Ale to je môj problém.
Dnes by som na túto stránku vôbec nevstupoval, nebyť toho, že ma k tomu vyzval nižšie uvedený český poslucháč. Každý máme z tohto sveta určitý, taký alebo onaký pocit. A mne je strašne ľúto, že niekto, kto udeľuje až takto silné morálne ponaučenia druhým, je sám schopný znížiť sa k podobnej anonymne beztrestnej amorálnosti.
Ozaj - počul si vôbec niekedy niektorú z mojich rozhlasových relácií? Prečítal si si niekedy v živote jeden-jediný môj novinový alebo časopisecký článok? To je, samozrejme, iba otázka "básnická". Nestojím o ďalšie prejavy tvojej nenávisti - ja vlastne nestojím o nijakú nadmernú debatu na tému mojej osoby. Okrem iného už aj preto, že vždy som oproti diskusiám "ad personam" uprednostňoval diskusie "ad rem".
Daj sa liečiť a potom sa nad vecou zamysli znova. Ver mi, že ja som - napriek všetkému - v celku v pohode. A ostatným účastníkom týchto príležitostných debát sa za toto svoje intermezzo úprimne ospravedlňujem.

Optimista (neregistrovaný, 78.141.102.xxx)
Optimista (neregistrovaný, 78.141.102.xxx)
05.10.2010 14:28
0
0
Vlado

Prepac na uvod za tykanie. Z toho, co citam vyvodzujem len jedno. Si kus namysleneho a samolubeho egoistu, ktory nema ani paru o tom, co je pocuvanost. Dedukujes. A este si dovolis roznasat rozhlas po forach. Odhliadnuc od tvojich profesionalnych kvalit, si skratka clovek, u ktoreho osobnostne dispozicie spadaju do kategorie "travic studni". Nepochybujem, ze rovnako budes po forach roznasat aj Cesky rozhlas, ked ti vypovie zmluvu. Nie, nepracujem v rozhlase a nemam nan ziadnu osobnu konektivitu. Iba sa zaujimam o jeho historiu a som tvoj rovesnik a posluchac. Vela zdaru a dobrych relacii a menej zlce. Uz nie je vela radii, ktore ta zoberu pod kridla.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over