menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
28.09.2005 20:24
0
0
leg20

som sa ešte zabudou vyjadriť k tomu nasadeniu Deep Purple Child In Time do legendárnych 20, keď som to tam uvideu, že je to práve samotná Child In Time, skoro mi oči vypadli na klávesnicu...:)) v tom najlepšom zmysle slova samozrejme, proste som nečakal že Child In Time môže vôbec zaznieť v éteri, minimálne kvôli dĺžke som to netipoval, má cez 10 minúť, ešte je možné že ju useknú, je tam také jedno miesto, kde sa to zvykne useknúť, ale tým by to pokazili, to radšej nezahrať ako odrezať v prípade takej kultovej skladby akou je Child In Time, ja ju radím k tým najlepším hudobným veciam vôbec, ako je aj Stairway To Heaven do Zeppelinov, je to majstrovské dielo..

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.09.2005 17:36
0
0
spojenie

Tie autobusy fakt chodia kazdu chvilu,tak ked sa dohodneme na urcitej hodine,Tak Vy,Blavaci sa mozete dohodnut na konkretnom spoji a ja Vás pri ňom počkám.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.09.2005 17:29
0
0
Sejdeme se na autobusce

Može buc,počkám Vás na autobuske,aby ste potom nemuseli hľadať zastávky,Maťka1,ak myslíš medzimestské s BA do Nr,ak Ti neprišli môžem Ti to poslať znovu ,čo sa týka MHD v NR je to na www.imhhd.sk/nr v sekcii cestovné poriadky,linky 12 a 19,ale ja si Vás tam príde vyzdvihnúť a vezmem si so sebou knižkový cesťák.
Tatíku,ty žartuješ,žéééééééééééé??? Len pekne príď,bez Teba to nebude to pravé orechové.

mata1 (neregistrovaný, 213.215.65.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 213.215.65.xxx)
28.09.2005 16:31
0
0
ahojte-tatik sklerotik

tatko a hadam si nemzaspal rozhovor o stretavke, šák je to na tom ausalone v Nitre, tak dondzi, ak by si nedosol, to by nebylo ono, ja pridem asi aj so synatorom patkom, tak navrjujem stretnime sa vsetci o 10.00 alebo 11.00 h na zastavke autobusov v nitre, vladike nevies ako idu autobusy? tak na tu 10.00 alebo 11.00? Tatiku fakt dojdi, zeber aj spoluleziacu a pridite, uvidime afťáky, tak sa vyjadierkuj....mohlim by sme byt tak do poobedia, aby sme stihli prist aj tak do 18.00 alebo do 19.00 do ba, pretoze by som chcela ist potom na koncert billyho cobhama a ten zacina o 20.00 h

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.09.2005 15:27
0
0
Trefpunkt Oe3

Trefpunkt,teda místo stretnucá,no ak poznate Nitru a viete sa dostať k výstavisku,môžme sa stretnúť tam,ak nie,než by som Vám to tu vysvetľoval,dočkáme sa radšej na autobuske,tak sa vyjadierkujte.Samotná výstava je od 9 do 18.h.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.09.2005 14:58
0
0
3. scuch

Začalo sa to tu piecť 31.8.,musel by si si kliknúť stranu č.19,odvtedy to tu omieľame pod chvíľou...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.09.2005 14:52
0
0
Jasánek,teď půjdete k pumpě,vypláchnete si hubu,a ošetřen budete až po

.. pracovní době...
Tatíku,to nemhowor ani zo srandy,že o ničem neviš a že nedóndeš!V sobotu,na autosalóne ma byť 3.zjazd,už to tu pečeme,ešte hádam aj spred Tvojho odchódu do HR.Zmobilizuj šecky sili a možnosci,abys mohel dojít.Tomu kúr!

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
28.09.2005 11:48
0
0
Voháňka, co to je!?

Mati, napísal som Ti na e.mail tie odchody busow.SOS som nempozeral, čo waľmo ľutujem, f-čéra som fandil Kataláncom a ja wyhrali. Bou to nádherný fotball. o))) Vladike, Ďakujem za opravu ohľadom Terazkyho. Z tej soboty som PREPÁČTE VOĽAJÁKY ZMäTENÝ, nemwiem, či moja osobnosť bude prítomná!!! Fčúl ste ma dostali!!! Napíšte mi semoka konkrétne, na čem ste sa dohodli, ked som bou v Hrwatskej!!! Kedy o tom padua reč?! Já sem skoro ze f´f´f´f´f spádeu na zadek, ešte že som wýtah dal na prízemí, ked som to čítau.

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
27.09.2005 22:26
0
0
ahojkajte

Cauko, dnes som uz velmi unavena, ale vladike chcem sa spytat ako idu autobusy do NR a ako a kedy sa stretneme, pozerali ste sos? edita papeky tancovala brusne tance, ja som sa tak nasmiala bolo to super :))), teraz som nevernica vzdusnemu éteru, ale sos sa mi velmi páči...

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
27.09.2005 15:50
0
0
to Maťka

To máš teda skvelé cédečka, popočúvala si včera?to muselo byť pekné počúvanie:)) a budeš mať jedno ešte lepšie cd:))) čaká už len na Tvoju korekciu..už sa teším keď bude na svete:))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
27.09.2005 15:33
0
0
....jinak mám všechno v pořádku...

Tak vítal Prdlawka hliadku,keď ho zastavili na to montgomeráku,keď sa snažil trhnúť ten autobus.Tatíku,to o tých prasatách povedal Kpt.Honec,Terazky hovoril,predsa po slovensky "...prapáčte,som z to voľajáky zmätený"
O tej akcii Jastrab si myslím to isté,čo Vy,je to len naháňanie peňazí do rozpočtu,oni sa tým ani netaja...Ale,čo sa budem rozčuľovať,nepomôžeme si,zakončím to radšej vtipom:
Že,čo je to 90,60,90? Rychlosť jazdy v obci okolo policajného radaru...
čo sa týka soboty,stretnúť sa môžeme pred výstaviskom,alebo na autobuske a odtiaľ spoločný odchod na miesto? Nechám to na Vás,vyjadierkujte sa.Kto by chcel prísť už v piatok,resp.ostať do nedele nieje prolém,bývam asi 200 metrov od výstaviska.
Juj ale som sa nasmial na tom "sicňa teleshooopinku",Mati,to nemá hybä...

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
27.09.2005 15:24
0
0
caute

Bou som teda cez víkenď u nás hore, vraví sa aj "na horniakoch" a oni tam zase nám vravia že sme prišli "z dolniakov" a bouo tam výborne, kto ste maui možnosť počúvať Dotyky v nedeľu tak tam o tom padua reč, bou som napísau mail a Miriam čítaua z neho, bou som rád zato.

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
27.09.2005 08:14
0
0
beh cez prekážky

Hm, škopri, téma na zamyslenie :)), ale tak nejako to bohužiaľ funguje, pomaly sa bojíš prejsť aj na zelenú, najmä džípy idú vždy rýchlejšie akoby mali...akurát v správach počúvam, že mzdy išli tento rok rýchlo smerom nahor.....že by už sa nerozlišovalo čo sú ceny a čo platy? :)))) ha, ha, dobrý vtip na dnešné ráno, jeden fúzatý ujo cyklista ma pobavil....hm, raj na zemi, alebo chikago 30-rokov? :)))), veru tí čo majú teplé miestečka v miestnosti, kde sa dvíha ruka, tých veľa vecí netrápi, je tu veľa nespravodlivosti aj v zákonoch, bohvie aké majú stoličky, či s páčkami a s ffffff, predstavme si, ak by tam všetci na kopci v jednej budove pri bratislavskom hrade začali tancovať páčkový kazačok :))))) a spievať spomínané jóó trešne zráli....s rôznymi prízvukmi, možno by im aj v hlave svitlo a snáď by bolo aj niečo pre ľudí...ale nesmúťme, nemrozčuloválny a tešikálny cichučko na sobotu...a počúvajme hudbičku b1 :))))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
27.09.2005 07:17
0
0
Od těch prasat wyjedete!!!

Toto wypotil major Terazky... o))) Mati1, stolička je presne taká f-fkowá, ako píšeš, páčkujem ako Štééépi. Akurát Paťo na b1, položil SMS otázku, či sú akcie "Jastrab" opodstatnené...Nemmám kredit, inak by sem mu napísau!!! PRT!!! sú opodstatnené, len ryžujú lóvu hlawne na tých "bezmocných" a tí, čo by si zaslúžili zobrať wodičáky tí sú s nimi jedna paprča (ruka)!!! Jednoducho Wrana wrane oko newykole!!! Nemwiem ako to je s Hawranom, tí sú entelegenti, tak "kolú" iba wrany. Celý "jastab" je ako ísť z "bubnom na zajace", stačilo by, keby si každý deň poliši plnili swoje powinnosti a sliedili hlawne na tých "pirátow, pirátikow a korzárow" na cestách hlawne w meste, pred križowatkami, keď sa na drzowku natláčajú medzi slušne stojacich wodičow, predbiehajú tak, že slušnému wodičowi je z nich na zwracanie, alo to sú f-šetco tí, čo si to môžu dowoliť, lebo wedia, že sa im nič nestane!!! A keď spôsobia nehodu, ešte sú drzí a keď prídu policajti, tak ihneď jedného pozdrawí - ahoj Fero! a potom čo chcú, akého Jastraba! Už som pochopil, prečo ten symbol pravodlivosti v podobe osoby, má zawiazané oči a drží w rukách misku wáh. Vyswetľujú to tým, že zawiazané oči má preto, aby sprawodliwo súdila a newidela na tých čo súdi. PRT!!!, oči má zawiazané preto, že sa už nemôže pozerať na tú nesprawodliwosť a nerownosť pred zákonom, čo sa deje!!! Ale zas som sa rozohnil, ak to je PRT platné. o))) f-čéra som nemmal kedy na VL, iba chwíľu, snažil som sa dowolať, no "krto" v štúdiu wždy zdwíhal ten druhý telefón, alebo už bolo obsadené. o))) Tak čaute a majte oči otewríté ako jastrabi, lebo tí na cestách ich majú rozdžawené iba len na "niektorých" a na tých, čo by mali widieť akosi zázrakom nemvidzá! S heslom s Jastrabem Ti peňiáženku dohaliera vyškrábem sa s Wama (zatál) lúčim.

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
26.09.2005 20:29
0
0
...ešte

už by sme sa mali pomaličky aj dohodnuť čo a ako v sobotku :)))

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
26.09.2005 20:16
0
0
sicňa teleshóóópping

::I - čo je to? vypúlená štěpánka v teleshóópingu:
jo tuhle mně boleli záda, ale po zasednutí na páčkovou sicňu, že jóó vole, jo vono to najednou přestalo, hele ja koukám jak žába z prachu, mne už záda nebolí, já se picnu, to tá páčka nebo co, zavolejte do 24 hodín a obdržíte i vy takovou páčku, jóó vole, ale vopatrne jó, tuhle jsem tu páčku montovala a teť ty vole jen zejrám no ja nemám voko a vóó tom tóó jéééé, teď, aby jsem tancovala ten kazačok, nebo co, no ja se picnu......

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
26.09.2005 20:02
0
0
ahojte "kamarati z pieskoviska" :o))

Tak veru síce je len pondelok, ale sobotka sa blíži :)), škorpi ty sa tuším staneš obchodníkom-kšeftárom se stoličkáma, tak veru, a špeciálne je to tá stolička, že śśśśśśś???:))), takze máš doma erotostolicku? :)))))), že hore dole vieš :)))), alebo cvičenie so stoličkou, že na tri doby: jóóó-páčka dole, jóóó-páčka nižšie, vóóó-páčka vysoko, a samotný vzlet - tóóóó jééééé a potom kazačok s páčkou na stoličke :))))) a že "jóóó trešne zráli, zlatý trešne zráááli, zlatý trešne zráááli a jak to bylo dál".... :))))), sa smejem škopri, ja som sa ťa živo predstavila :)))))))), ale nie v zlom, takýto stoličkový kazačok by mohol byť taká naša fanclubácka skúška, kto zatancuje kazačok s páčkovou stoličkou zložil skúšku :))))))))) a je vo fanclube :)))), ale inak v chlieviku oldiesfunclub nejaký dorodinec-pútnik hľadá strarú zvučku zo slovenského rozhlasu :)))), neviete o čo ide? ;)))), maťka som rada, že sa ti zase podarilo napísať :))

maťka (neregistrovaný, 193.87.92.xxx)
maťka (neregistrovaný, 193.87.92.xxx)
26.09.2005 16:34
0
0

Mám skvelé Cdečka:Tears for fears,INXS,Guns´n´roses a Billy Idol.Už sa neviem dočkať ked dojdem dnes domov a vypočujem si to:-))

maťka (neregistrovaný, 193.87.92.xxx)
maťka (neregistrovaný, 193.87.92.xxx)
26.09.2005 16:32
0
0

Si tu Tomáško??

maťka (neregistrovaný, 193.87.92.xxx)
maťka (neregistrovaný, 193.87.92.xxx)
26.09.2005 16:30
0
0
Ahvojte

Ahvojte moji zlatí.Konečne som sa po dlhom čase ku Vám prebúrala cez ten pracovný ošial, čo tu máme na kramároch.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
26.09.2005 16:03
0
0
Škrabkanie

Do VL som vybral duet B.Adamsa a Tiny Turner.
Čo sa týka tej análnospeleológie,tu sme všetci rovnaká krvná skupina,všetci tak trochu rebeli,veď aj to nás dalo dokopy,.veď všetci vieme svoje...
P.S. Zosobotieva sa....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
26.09.2005 14:47
0
0
Anténou sem,anténou tam...

Ahojce wespólek,už sem tady aj já...
Včéra by mal Lacike zo mňa radosť,zas som behal s anténou po byte,ešte že som si to tak variabilne pozapájal.Keďže v nedeľu VL na b1 nechodí,bol som trochu neverný,naladil som si podobný program na jednom konkurenčnom rádiu,preto to sťahovanie antén z juhu na sever.o))).Ale sklamali ma,poslal som im mail na adresu do do toho programu ešte okolo 13.40 a dokonale ho odignorovali.:o((((.To by sa doma na b1 nemohlo stať. Tak som ešte očúval jeden oldie program u tej konkurencie ale už je anténa zas na mieste,natočená na b1.Holt,všetky rádia doré,ale b1 najlepšie aspoň pre mňa!
Teraz som trochu doma hryzkal pero a papier,venoval som sa trochu vlastnej tvorbe,ako kedysi,vedel som toho popísať...Tak teraz som zas,po 3 rokoch niečo zosmolil,2 roky som ten namet nosil v hlave a dobre,je na papieri a skončí v šuflíku,ako všetky predošlé,pár ľudí si to možno prečíta...Ale aspoň som sa nenudil....A tešil som sa aké nádherne kúsky maju v archíva nášho b1,oplatí sa počúvať nočný program,to vravím bez švandy,s plnou vážnosťou.Počul som tam skladby,ktoré naposledy predtým na OE3 v r.1986.škoda,že na tom ich vebe,miesto toho fóra nemju archiv skladieb,ako to ma napr. radio ZET.
A dníčkov do sobotienky nám ubýva,už aby to tu bolo...!

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
26.09.2005 08:10
0
0
Hnojný počet!

Hojný je hnojný. Vladike to sa nedá zabudnúť to "slobodné" prihlasowanie sa, bolo to wždy dobrowoľnenasilu v tých intenciách ....-teda f-šetci! Keby som nebol "rebel" a držal "hubu a krok" dnes som mohol byť úspešný "pán podnikateľ". Dnes mám holú riť, ako to bolo na tom šerblowom plgáte. No lepšie je byť rebelom ako análnospeleológom. Nemmám na to powahu. Vladike tú skladbu od Plastic Bertrand vo francúžžštine som počul. Ja si wždy pospewujem - Praskla forma!!! Ale počul som aj Rool of the Bethowen tuším od ELO čo si dal hrať, tak ja som dal AC+ a Nemmusíš sa scínú bát! Chcel som dať Kaťákow a Až, teda našu "piesočkovú" hymnu, ale akurát Miriam hlásila, že bude hrať Kaťákow. Nejaká kočka to dala zahrať pre swojho otca. o))) V legend.zwanzigh sú Párpli, vynikajúca skladba, tak som zwedawý, ako dlho wydrží. A aj ten Ríšo Müller je dobrý tip. Som rád, keď sú tam naši a bratri česi. o))) Mati, f-čéra som mal šťastie keď som bol otcowi popriať weľa žiwotnej sily do ďaľšieho žiwota pri dnešnej "Kaníkowštine&Co" a likwidačnogenocídnej politike dôchocow, mal narodky - už 85 rôčkow, tak jeden zbohatlík z "mozolow ľudu" tam wyhadzowal f´f´f´f´f´f´f´f´f´f stoličku - prieprdku, dokonca s wýťahom!!! To je tá, čo môžeš chodiť hore a dole, keď pod "ricú" stlačíš tú páčku, pretože jej odpadáwalo kolečko!!! Hneď som wyhlásil arizáciu a konfiškáciu, zabawil som ju w mene "podpory chudoby" a už na nej doma pri dobrej hudbičke b1podskakujem, prieprdkujem a wýťahujem!!! Stačila malá oprawa a JE TO!!! Dnes si dám do VL zahrať Výťahovú od Ventilu RG, aby to bolo "zaklincowané". o))) Som rád, že bledé twáre nás zatiaľ z nášho apačského územia nemvyháňajú a naše wigwamy a pueblo pewne stojí pri Rio Pecos, teda b1-tcos. Keď nás zatiaľ Buffalo Béla nemženie ako stádo bizónow, tak tu hryzkajme a stoličkujme. o))) Tak piesočkujte a hlasujte do legendzwanzigh, hlawne Párplow!!!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
25.09.2005 13:28
0
0
Hryzkám wás!!!!

Pre dnešok sa s Vami lúčim,odchádzam zu hause,mám tam niečo rozhryzkané,ozvem sa až zaftra posľe objeda...Do hryzkania....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
25.09.2005 13:11
0
0
Tak nám tu toho veľa nepribudlo....

Hryzkám Vás v túto peknú nedeľu.Čo je horšie ráno sa vstáva,zas tie ranné zmeny,ale čo ešte päťkrát sa nevyspíme a sme tu všetci spolu....
Dnes je tomu 25 rokov,čo sa John Bonham pobral na najdlhšie turné svojho života,ale nikomu už nedal o sebe vedieť,potvora jedna....
Ešte ma napadlo,tatíku ako si spomenul toho pána honelníka,jedna príhoda,ale už k smrti neviem,kto ju spomínal,či niekto z mojich známych,či nejaká známa osobnosť,no fakt už neviem,kde som to počul,ale páčilo sa mi to.
Bolo to tesne po páde železnej opony,keď našinci začali cestovať letom-svetom,tak ten náš hrdina tohto príbehu sa vidal kamsi,myslím že do Španielska.Ubytoval sa aj s rodinou kdesi na súkromí a domáci,hneď na neho,že Čeko?Reku,nie som Slovák.AAAAAAAAA Slovak,Slovenia,Ľubľana? vyrukoval na neho domáci.Náš človek,už mierne dotknutý ,sa ohradil"No Slovenia,Ľubľana,Slovakia,Bratislava ,Piešťany,Vysoké Tatry-Hohe Tatra,kapišuješ???!!!" A domácemu sa rozjasnila tvár "AAAAAAA,ty bača?!" a už otváral bar a vyťahoval z neho fľašku pálenky....
Nuž,tak nás voľakedy poznali vo svete....

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over