menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.09.2005 15:14
0
0
SZM,ROH ?KSČ ????

No na tom SZM to pre zmenu nefunguje,tak ostaňme veru tu,do ZČSSP asi nemáte chuť ísť,že.:o)))))))))))))))))))))))))
Inak v SZM som bol,ako všetci vtedy študáci,neskôr arbeiteri,až v 90-om som odovzdal legitku,ale zo ZČSSP som vystúpil ešte v r.1983,prestal som platiť známky :o)))))
Pamätámsi ako triedna na gymli v r.1978 sa nás pytala kto chce ísť do ZČSSP ... Z 33 sa ich prihlásilo as 10.A triedna na to,."Teda všetci..." tak potom sme teda všetci vyvystupili...
Keď spomínam gympel.rok 1978,to som začínal ako prvák,tak vyberiem do VL skladbu,ktorú so prvý raz počul práve v deň,keď som prvý raz zasadol do gympláckych lavíc -Plastic Bertrand,Ca plan pour moi...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.09.2005 12:22
0
0
Kým sme v škôlke v SZM nemusíme ešte byť.

Tiež nemám pocit,že nás stadiaľto niekto vyháňa,len to bol ako krízový scenár v súvislosti so zrušením fóra na b1,ak by bol chel niekto učiniť podobný krok tu,ale nemyslím,že k tomu by došlo,alebo keby sa tí vrtáci z fóra v hojnom počte presunuli sem.
Je pravda,že jeden úbožiak nás neznechutí,inak toho "čitateľa" nemôžem nazvať,lebo dokola verklíkovať tú vetičku o mýlení si či menení ne chat,ktorú navyše použil ako prvý niekto iny- Huno 29.5.,dokáže len totálny úbožiak.Aspoň trochu mysliaci tvor by si našiel nejakú vlastnú argumentáciu a nie dokola verklíkoval niečo,čo raz kdesi prečítal.
Včera Zeppelinov hrali aj na MAXe,juj nebite ma,ale v práci,keď robím pri stroji môžem si tak vybrať medzi MAXom a N-Radiom a tak ešte Expresom...Už aby tu bolo to sľúbené pokrytie b1.Počul som z éteru aj toho Kuvanga,on zvykne tu prispievať do iných chlievikov,tak reku apoň niekto "známy" z rádiových fór aj na MAXe.
No,keby bolo takéto počásko aj budúcu sobotu,nebolo by od veci... V týždni sa presne dohodneme čo a ako,v tú sobotu,už teraz sa veľmike tešike...

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
23.09.2005 19:52
0
0
rybana, fajka mieru alebo co drzim v ruke?...

Ahoj náčelník bledých tvári, ja len, ze som mala pocit ako by nas hnali z územia apačov:)), ale, ok pokial nas iný kmeň nebude biť, tak hryzkajme tu, ale zase ak by sme si vytvorili sympatickú stránku aj s logom, nemuselo by to byt zlé, mali by sme nové územie apačov, kedysi sa sťahovali národy, dnes sa stahujeme na internete :)) na šak jak se dohodneme ništ nasilu, jak budeme scet :)), drzim v ruke........no drzim v ruke, co myslíte? :))), drzím v ruke nové 2cd, originál billa bruforda tak jsem velice tesike, tam na piano hrá steve hamilton, velice sa dobrý jazzové cd a bill bruford byť velice dobrý muzikant, a ja to kúpit vo velice dobrá obchod v roxy music, je tam taký super chlapík, hned mi tam urobil mini hudobne skolenie :)), dá aj zľavu na cd :)), a prisiel tam aj kupujúci co chcel cd britney spirce, no tak to ste mali vidieť pohľady a atmosféru, tam veru nie je pôda na takéto zálezitosti, a teraz tomáš sa podrž, led zeppelinov tam majú koľko len chces, bolo vidiet, ze skolitelovi - predavajucemu sa paci blues, die purple, jazz, john mayels, zeppelin, fajnsmeker ako hrom, hneď som mala krajší deň, tuším sa tam budem motkat častejsie :)))), a vedľa je jazzcafe, kde maju aj dobre salaty, tak uz viem, kde budem tráviť obedňajsie pauzy :))), z novej robotky mám hlavu ako kocku :))) aj testík budem robit, ale hlavne, ze sa naucim veľa nového....tak hryzkajte...:))))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
23.09.2005 14:35
0
0
Čo hovorí bledá tvár?

Čo Wás ženie na SZM?! Doposiaľ tu bolo iba pár rypákov a rypíň, v pohode, tak načo objednáwať sťahowák a lopotiť sa! Mám ten dojem, že tam nebudeme mať také intimčo! Zwážte to! Ja už som bol raz v SZM, aj odznak mi dali aj preukaz. Do jednej rieky 2 x newstúoiš, aj keď sa jedná o web, leda tak do how.. Tak príjemný weekend, stoličkujte! V pondelok teda Monday dografowania a v Kawiarni na b1 má byť POMAJBO z tých tĺkow zo SOS. Tak ahojte, ja zas nadskakujem éterom sa šíri Péter Nagy a Korálky od Natálky ešte sú horúce a Já Už SEM NA CESCE!!!!

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
23.09.2005 13:48
0
0
idem "domov"

Čaute, no vidím, teda čítam že ste sa riadne nasmiali:))Tak to má byť:)) Idem dnes večer domov, čiže ku babke do Predajnej, tak sa teším už len z toho že tam budem v tom prostredí, zase po 2 mesiacoch, aj keď len na 2 dni. Tam je to krásne a kľudné, v budúcnosti tam budem žiť.
K tomu sťahovaniu sa, ak to je vôľa väčšiny, prečo nie, a keď už sa sťahovať tak navrhujem na také miesto, ktoré bude ešte kvalitnejšie, na vyššej úrovni, aby sme tou zmenou získali a nebolo to len sťahovanie "z rovnakého bytu do rovnakého bytu oproti":))
Užite si víkend..

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
23.09.2005 12:55
0
0
Major Maixner

Hral ho Ladislav Potměšil,2.10. oslávi 60.tiny....
Keby sme sa sťahovali,skôr by mi to pripadalo ako jeden diel zo seriálu Byl jednou jeden dům,kde sa stále sťahovala jedna trafika,Pepík Somr hral toho trafikanta...
No pomaly padám na panskééééééééééé,tak sa majte kráásne,do hryzkania!
Do VL som vybral pre Vás klasiku od ELO,zas rok 1973.

mata1 (neregistrovaný, 213.215.65.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 213.215.65.xxx)
23.09.2005 12:47
0
0
major maixner?

Ja viem kto to je :D on mal stale mikimausa na hlave, a z sos poznate rodinku farkasovcov, kde sa ten jeden pyta, ze: čo hovoril lacike?

mata1 (neregistrovaný, 213.215.65.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 213.215.65.xxx)
23.09.2005 12:45
0
0
ahojte

Ahojte, tak som rada, ze sa vam prispevok pacil :D, neviem podla mna mozme ist aj na to szm, tam je aj chat, mozme sa medzi sebou rozpravat aj s prip. neprajnikmi, ved aspon zatial, hoci doteraz neviem kto to vytvoril...:D, skorpi pozor na eunuchov na lietajucich stolickach :D.....alebo tanierov? :D

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
23.09.2005 12:43
0
0
Cítim sa bocianom, lastovičákom, husitom....

To fakt zas budeme sťahovať ako nohavičky wo wykričanom dome (bordeli!), to už ma moji neprátelé a nesympatyzanti, kukoprtizáni, páni inženýři a inženýrová budú wolať tatík bordelpapá!!! alebo f-táky čo letia do teplých krajín! Šetrite mňa. Nemwedel som množné číslo od pánskej diwokej husi, tak som nagrafowal husita, no tuším to je gunár, ale husita sa mi páči wiac!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
23.09.2005 11:53
0
0
Chlááááááááááápci a vy prečo nie ste v szmmmmmmmmmmmm???

Bol som sa pozrieť na tom SZM,funguje to,snáď ešte lepšie ako na somotnom b1 webe,ale som za to,aby sme mali už čosi vlastné,čo by sme si mohli úplne sami adminovať,keď už,tak už.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
23.09.2005 10:39
0
0
Já vám dám Koudelku.....!

Jáj,ja som sa tiež pekne nasmial,aj včera to nemalo chybu,Tatíku,tá tvoja odpoveď tomu tiež čitateľovi,Mati ,mne je to jasné,ako si to myslela,ale práve kúzlo nechceného má najväčšie čaro.Stačí niekde vynechať jedno písmenko,niekde ho zas nechtiac pridat,nevšimúť si to a zábava je na svete.Ja som kedysi také preklepy z tlače zbieral,ale o tom som tu už bol písal...
O tom szm,funguje aj tamto,ale nieje problém si vytvoriť niečo svoje tam.Čo sa týka vzťahu rádii k fanklubom nášho razenia,nechcem byť krutý,ale vedenie rádii,alebo aj iných podobných firiem,azda zaujíma len to,z čoho by mohli komerčne profitovať.Keby sme im priamo nadháňali nejaké penízky do kasičky,tak povedzme by sme ich aj zaujímali... Ale taká hŕstka nadšencov ako my,ktorí za tým nevidíme žiaden komerčný profit,ale úprimny ľudský cit,zábavu a všetko naprosto nezištne a nekomerčne,nie sme zaujímaví pre pánov,ktorí rozhodujú o zásadnych veciach v rádiu...Ak sa mýlim,tak sorry,rád by som sa aj mýlil,v tomto prípade.
čo sa týka tých stážnych veží a ďalšieho zjazdu,nie je zlý nápad,povedzme zas niekedy budúcej jari na Dewíne,nechám to na Vás.Ja som rozmýšľa o budúcej jari,vybaviť podnikovú chatu na Krahuliach,pri Kremnici,aby mohli prísť aj naši sympatizanti,čo sú vzdialenejší od Blavy,alebo môžme aj tie Tatry,to tak niekedy koncom mája,začiatkom júna,trebárs do toho zakomponovať aj oslavu tatíkových narodenín,veď to je ešte čas,to je len taká moja vízia do budúcnosti...
Inak,ešte sa musím vrátiť k tomu príspevku čitateľa.O tom Tomášovom akože vyvyšovaní sa...Poznám dvoch ľudí,ktorí operujú tým,že sa nad nich ostatní vyvyšujú,keď niesu ochotní počúvať ich prostoduché útočné výpady.Jeden je obmedzený hlupák,ktorého nik neberie vážne a druhý podľa všetkého mierne pošahaný...To je len moja skúsenosť ,neútočím konkrétne na nikoho.Ale Tomáš sa rozhodne nkdy nad nikoho nevyvyšoval ani nevyvyšuje.Ale v prípade toho "čitateľa" platí Štépino rčení o potrefenej husi...
Jééééééééj,len čo som spomenul Tomáša,už hrajú Zeppelinov.

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
23.09.2005 07:13
0
0
....take prieprdne....

Mati, všetko sa okolo mňa trasie, ako sa na celú "tlamu" rehúňam!!! Jóóój moje hubosánky, akurát som si usrkáwal z káwy a nadskakowal na "upŕŕŕdačke", ked som to čítal, našťastie kóóóóófi bola horúca, tak som vyprskol len taký gejzírek - kosírek na kláwesnicu pred sebou (už som ju vwčistil) a rehlil sa o sto sedem! Napadla ma pri tom odfukowaní hláška kráľa komikow Vlastu Buriana - a nakonec wypískne, jako když wodjíždí vlak! Do toho ten mriežkowaný prieprd, aby ten "odfuk" mal kam unikať a už to bolo! Nemsmiem piť kóóófi, keď čítam hlody, lebo to zle dopadne no a s tou Štééépi si to "zaklincowala" a už som si mosel slzy utierať! A vo tóóóm to je! Na doplnenie - v lietajúcom tanieri za Štééépou, ktorá nás zdrawí z okna tancujú v náružiwom objatí taneček zwaný "Jurský dupák" alebo "Hontiansky kwapík" dedo jožo s pani inženýrowou, na ucháloch majú sluchátka a očúvajú slobodný Hnačkohlíístan, a DJ-om je im starý, prepustený eunuch z háremu prezývaný "úchyl-hellmuth" tureckej národnosti, ktorý im pisklavým hláskom mutujúceho junoša predspevuje ako Mezuín na mešite - Alllááááh uoauaouoa, alláááhu daj wláááhu ouauouauoáááá!!!!!!! Mosím končit, lebo už od smiechu nemvládzem tuším ma odwezú do psycholiečebne do Bohnic ako mjr.Maixnera! Ale smiech lieči, tak sa rehúňajme a stoličkujme na prieprdke!!! Huh hah waw, óóóó už nemvládzem!!!

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
22.09.2005 19:31
0
0
AHOJKO

Zdravim vsetkych skalnych "fanatikov". Dnes som do VL dala zahrat Nenu a Leuchtturm, kedze 99 balonov je uz dobre obohrate. Nebudem sa moct ozvat do buduceho tyzdna, lebo mam par dni dovolenku, takze sa tu majte krasne, nehryzte sa ale len tak priatelsky hryzkajte. :o)

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
22.09.2005 18:23
0
0
len jedna absurditka v straznej vezi :)))

Neviem, hryzka ma taky pocit, ci by sme si nezalozili vlastnu stranku, to szm...este existuje?, nechali by sme linku kde sme a kto chce si nas najde...neviem citim to tak v snurke od topanok :))), mam take tusenie, intuiciu :))), skorpi ja som sa v robote smiala, na tej tvojej stolicke, ale vies v novej robotke musim byt vzorna, uff! na vedomosti je toho vela, v hlave mam mesuge alebo misuge :)), ale to sa utrasie, mam sa co ucit, ale predstavila som si ta na tej stolicke ako poskakujes a stolicka odfukuje :))), len si daj pozor, aby ta neodfukelo, kamsi na strop alebo do vedlajsej miestnosci, vladike ano s tym fanclubom som to myslela naozaj v dobrom, dik za opravu, tomas neboj my vieme, ze by si sa nad nikoho nevyvysoval, s nasim fancklubom to myslime uprimne a niektori ludia si to zle vysvetluju, ved kazdy po svojom, len jedno by ma mrzelo, ak by to forum bolo zrusene kvoli nam...myslim si vsak ze v inych krajinach su taki druznejsi v tomto smere a ak by sa im v radiu vytvorila takato fanklubacka skupinka, tak by to zrejme podporili, ale co mozme chciet s naturou tuto la la na nasej rodnej hrudi, ved sme to aj videli na fore, este vela ludi si tu aj dobre veci vysvetluje nagativne, hladaju nieco podozierave a tak...tak zatial hryzkajte...naschledanou v strazni vězi na stolickach, ale musia tie stolicky robit psssss, alebo byt take mriezkovane, take prieprdne :))), ze by navrh na stretavku c.4? :))), jezisi teraz ma napadel mix: Tak sedime v stražni vězi pri praradiu na ofukevacich stolickach, debatime, rozjímame nad štěpackami, a okolo leti lietajuci tanier, a ktoze v nom?, ved viete....to letííí štéééépi, ktora nam jukne do okna a povie: ty vole, hele, nazdáárek letíím takhle vokolo a hele, nevideli jste moje fúúúúby (zuby), ne štěpáánko nevideli, ale poď si snami "zahryznut" jeden štěpááček...atď......a vóóó tóóóm to je...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.09.2005 12:54
0
0
To Maťka1

Naozaj sme radi že náš klub existuje,a dúfam že nám neexituje,ako sa Ti nechtiac podarilo napísať.o))))))))))
Naozaj by sme tu mali spraviť nejakú hitparádu preklepov,niektoré su naozaj celkom zábavné...Tak sa majte pekne a neexitujte,nech sa v zdraví zídeme budúcu sobotu tu,ja už musím padať do hryzkania...

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
22.09.2005 11:12
0
0
pět deka dset deka, deset KILO, dvadset KILO atd...

Očom sa tu točí? V prwom rade Štépi točí CD na swojom pršteku a na druhej strane, to víš Karle, to by najednou bylo moc vyswetlowáňá. Preklikaj si dozadu, alebo napíš Vladikenu na e-mail, on Ti to vyswetlí! Tutoká dme naši, B1-tkári, čo nám vraj straší v Strážnej Veži či Hi-fi veži atd. Skrátka staromuzicíri a grafomani. Tak si z toho wyber!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.09.2005 10:55
0
0
To KYLO

Ohľadom jedného anonymka,ktorý sa podpísal,ako čitateľ a pasoval sa dozorcu vhodnosti tém.....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.09.2005 10:53
0
0
Ja už asi neviem písať

Ako ten Čukča - Ja nečitáteľ,ja pisáteľ,to malo byť v oboch prípadoch "neza" nie "naza".NO,aby som išiel NAZAd do kurzu strojopisu.:o)))))

KYLO (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
KYLO (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
22.09.2005 10:51
0
0

Preboha o com sa tu toci???

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.09.2005 10:45
0
0
fórum=fór???

Čo sa týka zrušenia fóra b1,už som si včera vravel,že tam by bol vhodný termín "včera bolo neskoro..." A kto chce byť pasovaný na kritika,resp.dostať po nose nech ide na fórum Radia NAJ,tam som dostal aj ja,cha-cha cha...Ale nebudem sa s nimi hádať,to nemá cenu,mňa šokoval ten jeden jediný "grcgrgový" program,aj som napísal,že možno sa to niekomu aj páčilo,ale mne rozhodne nie....Rozhodne nemám záujem zatracovať celé Rádio NAJ,dobré,nevymazateľné spomienky žijú,aj spústu nahrávok super skladieb z programov rádia NAJ,ktoré si strašne rád púšťam a ,žiaľ, niektoré z nich nemajú ani v archíve b1...V období od 16.10.03 do 6.11.04 to bola moja najpočúvanejšia stanica,odkedy mám slušný príjem b1,nieje čo riešiť,to je moja krvná skupina,ale to neznamená,že sem-tam si nepustím skusmo aj nejaké iné rádio,ale b1 mi z duše už ni neodpáre.Ten termín rozšírenia pokrytia b1 je "Predvčerom bolo neskoro...!"V tom mäkkom chlieviku sa píše o súde ohľadom pridelenia nitrianskej frekvencie 88,8 tak dúfam,že to nedostane to HEY,ale b1,ktoré ako prvé prejavilo záujem.To samotné fórum b1,dá sa povedať splnilo svoj účel,veď nebyť neho,nenašli by sme sa,ale v tej podobe,naakú sa to zmenilo teraz...Veru,kto čo naozaj má na niekoho z b1,nech mu to napíše na jeho mail a nie ho verejne opľúvať a liečiť si tak svoje vlastné komplexy.No dúfajme,že taraz sa nám to tu nazaXYuje,resp. nazaDEDOJOZEFuje....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.09.2005 10:22
0
0
Hryzkáááme!!!

Čo sa týka toho "Čitateľa",mám taký vodojem,či nejde o nášho známeho "deda Jozefa" z fóra b1.Sorry,ak sa mýlim,ale tá rétorika,aj to že sa prezradil na fóré,že o tomto vie,aj že si rovno zas podal Tomáša....Dávam 5 ku 1,že to bude asi on.Už sa priamo k nemu ani vyjadrovať nebudem,povedal som si svoje a nebudem sa opakovať.Zas by som musel len citovať "Slížakov"....
Tatíku,díky za Statusíkov,ale keď som v rachote,môžem o b1 len snívať,vraj sa má situácia zlepšiť,ako som sa dočítal v chlieviku o mäkkom pokrytí....Včera som v rachote počúval najprv Okey Gold a potom Verklík na Maxe,to sú oldie relácie,v oboch zahrali po jednej mojej kultovej vecičke.Včera som Vám "šťastlivo" zabudol objednať skladbu vo VL,tak dnes to napravím.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
22.09.2005 10:02
0
0
to all

Zdravíčko fšetci, tak vídite chcel som to napísať čo najslušnejšie o niektorých tých ľuďoch z fóra b1 a hneď som bol pánom citatelom zaradený medzi nich, osobne som sa na tom pobavil, našťastie citatel ma nepozná(a hodnotí moju osobnosť podľa pár riadkov), takže mu to môžem odpustiť, veď povedzte sami čo viete o mojej úrovni vyjadrovania, nech si nemyslí že sa chválim alebo vyvyšujem. Myslel som to tak že sú ľudia na nižšej úrovni aj na vyššej úrovni a to sa pozná, tým nikoho neškatuľkujem, tí kritici na fóre sa sami zaškatuľkovali do svojej kategórie. Možno sú to v skutočnosti dobrý ľudia, ale tým ako sa tam prezentovali sa to nedá spoznať. A k vyvyšovaniu sa nad druhých ľudí neviem či sa mám vyjadrovať, len toľko že som to v živote neurobil.

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
22.09.2005 09:53
0
0
včerajšia VL

Počul som ju až od prvého telefonátu, kedy Daris volala so - Števkom (Štefanom) z Pustých Úľa, ktorý je téééž do Daris po éterowej stránke (čítaj twrdo -"uderený"). Je to b1-tkár, ktorý často woláwal do Dotykov. Je - igelitákušparikáš, teda fóliowníkár, čo pestuje aj papriku. Pýtala sa ho, či pozná nejakého Matúša, (dobrý pokus, no škoda, že meniny nemal f-čéra v kalenfári napr. Zolo, alebo Piťuke alebo ILDIKÓÓÓ, to by určite poznal). Na to som poslal SMS s tým, že ja poznám akurát tak Matúša Čáka Trenčianskeho in menoriam (alebo Csáka?) o Pál Csákym a Ylone Csákovej som radšej pomlčal a popýtal hlawne pre VladikehoNR Statusíkov. Bolo wyhowené formou, akú som už nižšie spomenu.The KINKS sa potom do konca nekonali. Nemwiem, možno ich hneď "šlahla" na samém počátku. Kto ste počúvali od začiatku, dajte wedieť. ÓÓÓ... An´ For Giwen ide práwe teraz od skupiny Metalica, dobrý wýber Flebo! Ale ku koncu dala vynikajúcu pesničku od Deža Ursínyho. o))) Mati zo stoličky som nempadol, to je taká pérowacia, že keď si na ňu lofneš, tak to spraví také spomalené f´f´f´f´f´f a na tej sa do riťmu podskakuje! Pozdrawujem f-šetkých Wás, writákow i writáčky, len proboha nespadnite na táčky!!!

mata1 (neregistrovaný, 213.215.65.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 213.215.65.xxx)
22.09.2005 08:21
0
0
stolicky

Ahojkajte, tak forum nam zrusili, tiez verim, ze bude ine, lepsie, ak by aj nebolo, to neovplyvnime, jedno je vsak iste, nas fanklub uz exituje, tak ho nerozbije nikto a nic ak by nas bili aj na tejto stranke, hm, tak si mozme vytvorit nieco ine, hoci tiez nevidim dovod, ved komu skodime? Skorpi dufam, ze mas pevnu stolicku :D, nespadni :D

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
22.09.2005 07:38
0
0
Hoďte na ňho síť, je to blázen!

To citatel:
Ďakujem/e/ za odporúčanie a návrh. Vážený anlonym, tutoka sme f-šetci fandowia rádia b1 teda fanklubáci, čo sa osobne w drwivej wäčšine osobne poznajú. Tam, kam nás posielaš už sme boli, no my patríme sluchowo k b1 a nie na stránky, kde sa odmocňowali rôzne indiwiduá. Toto je seriózna stránka, a naše konanie je bytostne spojené s b1. Všimni si, že je na diskusii wytworený ešte jeden "chliewik" , teda miestnosť s názwom radio B1, nech sa Ti páči, tam sa prejaw. My odtiaľto nikoho newyháňame, naopak, sme radi, ak tu s nami diskutujú a prejavujú názor ostatní poslucháči zanietení pre vynikajúcu huidbičku z rádia b1. Ty nawrhuješ zrušenie tejto miestnosti! Kto si osobo (skupino!), ktorá nemá toľko slušnosti, aby sa nehanbila za swoje meno a e-mailowú adresu!!!??? Pripomínaš mi "kukuričného patrizána" - to boli tí čo po II.swetowej wojne vyskakowali, nebojovali, boli to ustráchanci a zbabelci, schowaní pošas wojny w "kukurici", no po wojne boli slowní generáli!!! Tak teda môj kukopartizán, Twoj náwrh je ako návrh býwalého nadutého stranníckeho bossopapaláša, ktorý na záver stranníckej schôdze wyniesol swoj ortieľ. Choď si láskawo prednášať swoje návrhy trebárs na Ministerstwo zbytočných záležitostí, alebo zemetrasenia, máme ich u nás pod inými názwami dosť, tam podaj minimálne 500.-sk. kolok na žiadosť a úradnému šimlovi podstrč "tučné" wšimné, lebo oni úplatky (oficiálne) neberú a už odhora sám najvyyšší cyklomann proti nim hrdo (doteraz žiaľ iba slowne) bojuje, no skutek utek! Tam nie sú ľudia na "nižšej úrowni", tak láskawo na nich obráť, trebárs aj ... Takto pán odporučiteľ a nawrhowateľ. Poznáš to porekadlo - oký požičaj, taký wráť, alebo OKÝ vychováš, taký máš!!!

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over