menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
20.09.2005 18:25
0
0
..este...:)))

Este Vam chcem podakovat za zelania do novej robotky, zatial je to fajn, tak uvidime..., aby som nic nezariekla :)), a som rada, ze ste Maťka a Tomas mali dobry zazitok z dvd z Led Zeppelin :))...

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
20.09.2005 18:17
0
0
..hm...forum

Ahojkajte, uz v robotke len tak na ocko :)) som si vsimla co sa deje na forume, je to trapne, podla mna by sa forum kludne mohlo ponechat pre posluchacov co sa chcu bavit o hudbe/interpretoch, ved aj o to sme sa tam pokusali, ale vzdy tam vstupil do toho nejaky rypak, niektori ludia (nemam na mysli nikoho z funklubu) mozno skodoradostne chcu, aby sa zrusilo, ja by som navrhovala ine, aby sa tam len zmenil system, napr. zadala by sa tema o nejakom hudobnom interpretovi, a vstup by bol len po registracii diskutovalo by sa len na danu temu a vyzeralo by to inak skratka rozmnozovatelia svojich prispevkov a ini kritici by sa tam ani nedostali, su aj ludia negativisti, ktori podozrievaju uplne vsetko a zrejme podozrievali aj nas, ked sme branili hlupu kritiku, hoci fungujeme uplne inak, ale niektori si urobia zaver a ani nevedia o co ide, mozno by sme tam nemali na nejaky cas chodit/prispievat, aby ak by naozaj prislo k tomu, ze sa forum zrusi to nebolo tak, ze je to kvoli nam, hoci nasa snaha bola uplne opacna, nech sa tam prejavia rozni, jozefovia, xy-novia, my predsa taki zdaleka nie sme....ako by povedal tatko skorpi tot moj nazorok, aspon za seba, teraz tam chodit nebudem, hoci tych, ktorych tam budu byt mi luto bude...

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
20.09.2005 17:34
0
0
forum b1

Tak som este nachvilku skocila na forum a ta karolina vini pocitac :o) hahahahaha to som este nepocula aby pocitac sam od seba nieco napisal a odoslal prave na forum b1. Dobre som sa na tom pobavila :o)

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
20.09.2005 17:30
0
0
:o)

Tomcat, dobre si to napisal. Tusim by som to lepsie nevystihla. A tiez sa nebudem cudovat, ak to forum zrusia. Ved aj tak je to o uplne niecom inom ako by malo byt. Aj ked tam niekto zmeni temu, vzdy sa najde nejaky vyryvak ako jozef a prileje olej do ohna a zase je to tam o tom istom. Iba mena kritizovanych sa menia.....je to smutne.
Ako som uz pisala davnejsie, niektori ludia si slobodu mylia s tym, ze maju pravo verejne ponizovat a nadavat na inych. Ked kritizovat, tak by mali trochu na urovni a s trochou inteligencie.
To sklaol, ak si aj nadalej myslis, ze by mali forum zrusit kvoli nam tak by si sa mal nad tym zamysliet. My nie sme ti, co ponizuju a viria hladinu. Sem prispievaju spravni ludia, co radi pocuvaju b1, vedia sa tesit z malickosti a korenia si zivot humorom. Ak sa chces pridat, tak si vitany ale iba vtedy ak zmenis pristup. A co myslis, preco ja neprispievam na forum b1? Je to tam pod uroven a neoplati sa natahovat s niektorymi jednotlivcami. Ak mas nejake osobne pripomienky na moj prispevok, tak mi mozes odpisat na e-mail, rada si to precitam.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
20.09.2005 15:11
0
0
to sklaol

Zda sa ze nevies presne o com je toto nase posobisko, inac by si to tak nenapisal, ale to je v pohode. Na vysvetlenie, my velmi dobre vieme co sa deje na fore b1tky a NIE JE pravda ze je to nase oblubene forum, a to uz dost dlho. Mna vobec neprekvapi ak ho zrusia, mas pravdu, bolo by to logicke. A pozor na to co kam pises, my co sme tu ako fanklub b1tky a oldies hudby nie sme ti, kvoli ktorym by mali rusit forum, kvoli takym ako je ten jozef to uz ano, nedavaj nas do jedneho vreca, pretoze by si tym velmi urazil niekolko slusnych a velmi dobrych ludi. My nikomu web nenicime...boli casi ked sme posobili prave na tom fore, to uz davnejsie, a to bola jedina doba ked to ludia radi citali a nebola tam ziadna kritika, ale kedze chatovanie sa nehodilo na to na co je take forum urcene tak nas odtial slusne poslali inde a my sme odisli...a odvtedy to forum zase nema uroven a presne ako si napisal, povodny ucel je uz davno zabudnuty. Takze prave sem sa nehodili tie slova ze kvoli nam...ale nevadi, ked si nevedel co sme tu my zac
uz chaaaaaaaaaaaaapes? :))

sklaol (neregistrovaný, 84.47.53.xxx)
sklaol (neregistrovaný, 84.47.53.xxx)
20.09.2005 14:45
0
0
damy a pani.,,

myslim,ze na zaklade toho co sa deje na www.b1.sk,mozete ocakavat ze vam vase oblubene forum zrusia..aj vy,aj ked nie len vy,ste si to tam pokakali..:o) Takze sa necudujte,ak tam bude jedneho dna po forume iba diera..bolo by to inak logicke.vela radii to uz takto spravila..prave kvoli takym ako ste vy,resp.hlavne taki ako jozef a spol..prioste je to tam zaspinene prilis chatovymi komentmi a zmysel forumu na co bol urceny je uz davno zabudnuty..snad si nemyslite,ze si nechaju znicit web
stranku kvoli vam a inym,,,??!! nebudu ju drzat podla mna kvoli takym
grafomanom ako ste vy../ no dobre mozno aj ja :o) ../
uz chaaaaaaaapes :o)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
20.09.2005 12:45
0
0
Promovaní inženýri

Na tú pesničku je toľko paródii,viac ako do roka dní,na predošlom mobile som ju mal ako zvonenie,teraz mám "Hačaču".Jednu z tých paródii hrali aj v rádiu,naspievali ju,myslím,Peterkovci,ale ja tu sspomeniem "ľudovú tvorivosť" ktorú spievali študenti vtedajšej VŠP,keď úspešne zložili dekanské po prvom ročníku a štedro nás vtedy (10.10.1983) hostili celý stôl,čo sme s nimi chodili na pivo.Takže,aspoň refrén:
" Zbombovaní inženýři,víno,kořalka,láhev piva,zbombombovaní inženýři,kdo je tu ochlasta,ať s námi zpíva,zbombovaní inženýři,hlavy nadzigané " To len spomínam a citujem,tak ma nebite,ak Vám to kole oči...

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
20.09.2005 12:35
0
0
Perestrojka

Vladike aj ja som maturoval nad tým zmeneným POSTom, ten starý systém mi viac vyhovoval, preto som si dal aj práve POST a oni sa zopičili po ostatných. Mne sa lúbí aj pesnička Promovaní ínženíři od Rangers (Plavci), tak ich nech dedo jožo je písničkový promovaný inženýýýýr a jeho "sparingpartnerová kolegyňka" pani písničková inženýýýrová. Takoj máleňkij a vot inžiner!!! Ta to Ty co za dzivočku (kvočku?) co má belmo na očku?!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
20.09.2005 12:07
0
0
???

Asi tak alebo ešte aj !!! za tým by som reagoval na duchaplnosti deda Jozefa a spol.Ale nmá sa,fakt cenu nimi vážnejšie zaoberať,lebo by si ešte mohli začať namýšľať,že ich,nebodaj,berieme vážne....
Naljkrajšie to povedal pán herec Vladimír Menšík." Pane inženýre,znáte tu písničku?No tu,jak se tam zpíva:Ato tele hubou mele...."
Na Síííííííííííííniho sa ozaj nedá zabudnúť,keď ho Aneta Langerová spomína vo svojom songu :o))))))),aj ten náš Síííííííííííííni bol veru výstavný:o)))))))),ale nikto z nás nevolal po jeho "skalpe".

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
20.09.2005 11:37
0
0
Výýýýýýýýýpadni,chra púúúúúúúúúúúúúň!

Túto vetu som si požičal z pesničky od Horkýže Slíze- A ja sprostá...,ale škoda,že to nemôžem dať zahrať na b1 aj s venovaním Dedovi Jozefovi,aby si túto prvú vetu vzal k srdcu,vzhľadom na jeho pôsobenie na fóre b1...
Čo sa týka Miriam,slovo "Drbať" teda bez mäkčeňa patrí do arzenálu,myslím že dokonca aj spisovnej,češtiny,takže priamo o vulgarimus nejde.Chápem aj jej spravodlivé rozhorčenie,ja by som užil asi slova "sfúknuť",či tak nejak,ale zas sa tak veľa nestalo...Inak navrhujem na také príspevky reagovať nie 3 bodkami,ale len sucho bla,bla,bla...,alebo skôr 3 otázniky..
Maťka1,mňa tiež v nedeľu chela vytočiť moja ex,ale už na to nemá,akurát sa o sebe čosi dozvedela a smilým úsmevom som odfrčal domov, v naprostej pohode.
Sime som písal o Vás,spomenul krstné mená a vek,ešte minulý týždeň,ale nevadí,mohol aj technický škriatok zaúradovať,na POST.SK robili perestrojku a párkrát mi tam zahučail nejaký ten mailík,možno to ani neodišlo,a nestihol som to zbadať,mali to pobosorované,ale,snaha bola.
Tatíku,poslal som Ti "otvet",ale z tej múdrej knižky som veľmi nezmúdrel,tam som Ti napísal,čo sa mi podarilo zistiť,ak je to to,čo chcú počuť,teda čítať.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
20.09.2005 11:06
0
0
nak idú do parlamentu dedo jozef a spol.

tam je takých ľudí:)) a najlepší by boli v opozícii..
Vierka viem ako to myslíš, máš pravdu, teraz som spravil taký malý kompromis, predtým jozefom som už dosť dlho vôbec nič nepísal na fórum, ale ked sa tam objavil takýto nepríjemný útok tak som si povedal že jedenkrát mu na to odpíšem a dosť, žiadne ďalšie reakcie naňho, to už by som hádzal hrach na stenu. A to isté som spravil aj v prípade karolini, jedna reakcia a konec. Je sranda že na ten moj príspevok karoline reagoval jozef a znovu ukázal svoju nevedomosť, ale nebudem na to reagovať na fóre, tu môžem, on asi nevie že inteligencia a IQ(inteligenčný kvocient ako výsledok iq testu) sú dve rozdielne veci. Vedci hovoria, že naše IQ je vrodené a bez ohľadu na to ako veľmi študujeme sa môže zvýšiť len o niekoľko bodov. Inteligenciu ale môžme stále rozvíjať, môžeme rozširovať svoje myslenie a zvyšovať si svoju inteligenciu, veľa ľudí to však nerobí, pretože nevedia že sa to dá, alebo nevedia ako. Ozaj a na tej strážnej veži čo vraj čítam som sa dobre pobavil:))) keby ten dedo jozef vedel čo ja čítam tak by sa aj hanbil za tú vetu, aj keď z jeho egom asi ťažko.

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
20.09.2005 08:14
0
0
hryzkosi

Tiez som napisala par viet na forum, uz utekam hryzkat, skopri dakujem za gratulaciu...napisem vam poobede alebo podvecer slniecka moje :)))....jóóóó mamo jóóój mamo, šak dyk to se uz neopakuje (z filmu Utekajme uz ide, ti cigosi na sidlisku-kraky zaber :)))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
20.09.2005 08:01
0
0
Fakra, to je fajraft!

Túto wetu požívam z filmu 4-vraždy stačí drahoušku a ešte (daj sem ten sek a - won se mi nesměje!) To jeho šušlanie je famózne. Ale príspewky tých dwoch "nechuťasow" na fóre b1 sú fakt FAJRAJT! o))) Pred odchodom som nestihol zablahoželať Maťkám, tak babynky (preto tvrdo, lebo mäkké "i" by bolo ako pre babičky) - dodatočne, zo srdca veľa žiwotného optimizmu, humoru a smiechu, lásky, dobrej hudby z b1 a pritom som mal veľké plány s posielaním pohľadníc, no čas a práca ma hnali. o))) prehrýzť sa príspevkami tuším 10-strán až sem to bola fuška, ale zvládol som to. Pozdravujem SIMU, som rád že sa "množíme", nepotrebujeme ani "kopírku", z Twojho prejawu Sima si naša krvná skupina - skupino!, aj to je naše slovo. Mám z toho radosť, lebo naša maťka - dnes černowláska bola medzi nami na prwých stretáwkach jedinou zástupkuňou nežného pohlawia, lebo Vierka v tej ďalekej cudzine je s nami spojená "dušewnom" a zrazu pribudla Matka s Sima. To mám radosť! To si podiškurujete/me/! o))) Miriam, som waľmo rád, že si s nami "piesočkármi" sa ihneď zžila a "hrkútate" si samozrejme hudobne hlavne spolu s Tomcatom. o))) Vladike, ešte som nestihol moju schránku, tak nemwiem, či už si čítal tú múdru knihu a neco si mi tam aj odemailowal. o))) F-čéra som vo VL dal hrať Robiho Grigorova a Kým ťa mám, a zároveň potom Paťo hral Kredencow! Ak si bol Vladike na pánskom, tak nemviem či si to očul. o)))Napísal som tým nespokojencom, či kojencom na fórum b1, dúfam, že ak majú len trochu šedej kôry, tak sa chytia rozumu. No ale ako powedal Jóžin Šwejk - aj blbý lidi jsou lidi. Tak sa majte, a hryzulinujte, b1-čkujte a nie že budete očúwať slobodný Turbanohlííístan, alebo Hnačkokistán!!!

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
20.09.2005 02:18
0
0
a este dodatok Tomcat

Nezabudni, ze mudrejsi ustupi, ked budu viac rypat....mam to inak osobne odskusane, ze ak nereagujes na rypanie, tych rypakov to rozhadze este viac a najhorsie na tom je, ze sa nemaju coho chytit, lebo zvycajne na pokracovanie hadok, vzdy sa niekto chyti niecoho z toho najposlednejsieho komentu. A to potom v nich len tak vrie, zaujimave sledovat......:o)

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
20.09.2005 02:15
0
0
presne...

Inak ten jozef ma adresu dedo@jozef.sk (no neviem, ci je aj funkcna, neskusala som) a presne kvoli tomu neodpisujem na forum, lebo s blbcami sa neoplati hadat. Idiotovi nevysvetlis, ze je idiot.... jednoducho na to nema bunky, aby pochopil/a. Vsetci by len kritizovali, ale kto vie ako by oni zvladali relacie nazivo za mikrofonom. Mali by im to z b1-tky navrhnut a urobit nejaku nocnu relaciu (aby neodstrasili vacsinu posluchacov) s nimi, potom by sa uvidelo a verejne by sme ich hodnotili na fore. To by bolo kopec zabavy :o) Musim sa ale priznat, ze ta reakcia od Miriam ma trosku zaskocila. Hlavne ten vyraz "zdrbat" co je v mojom osobnom slovniku povazovany za vulgarizmus/nadavka. Mala sa zachovat trosku s nadhladom a prehnane nereagovat na rypanie, ale to len tak naokraj. Nikto nie sme perfektny a aj mne sa podarilo v zivote par unahlenych "preklepov". Ja si aj tak nadalej myslim, ze Miriam ma super hlas, taky pohodovy presne ako Darinka :o)

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
20.09.2005 00:05
0
0
forum

:))presne ako hovoris Vierka, ja som sa chcel pobavit, tak som jej tam napisal verejne, trosku som si rypol, uznavam, take veci by nemali byt na fore,mozno ju osvieti a uvedomi si ze nie je inteligentna, ak teda vobec pochopi tie moje naznaky..snazil som sa byt tak slusne drzi, nepouzivat ziadne skarade vyrazy..aby ma nemohla napadnut, aby sa nemala coho chytit..:)

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
19.09.2005 23:15
0
0
forum b1

Tak tej karoline som chcela poslat osobny e-mail, ale drzana si tam nenapisala celu adresu. A ze vraj fanatici, no haha. Vzdy lepsie je byt fanatikom ako blbcom, no nie?

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
19.09.2005 20:51
0
0
to je divné..

..obidve sú super, ale nezdá sa mi že by si ich mohli pomýliť, sú to dosť rozdielne piesne, možno je v tom iný dôvod že dali práve far far away..
Maťa prajem ti len to najlepšie v novej robote, dost bude záležať aj na tom aký sú tam ostatný ľudia(ak nejaký sú), ak sú normálny tak to bude v pohode, pretože ty si veľmi dobrý človek a to si všimnú, obľúbia si ťa, a môžeš z toho urobiť svoju najväčšiu výhodu a potom sa aj tešiť do práce, ta ne? :))

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
19.09.2005 20:30
0
0
far far away namiesto run run away

Tomcat, tak si to asi poplietli. Uz mi to raz urobila Darinka :o), ze mi zahrala tu druhu pesnicku. Nabuduce si vypytam far far away a uvidim co zahraju. Nevadi aj ta druha vec je super. A dnesna pesnicka Boomtown Rats, co hrali pred VL, naozaj presne vystihuje moj den. "Tell me why I don't like Mondays.... I wanna shoot the whole day down....." (povedz mi preco nemam rad/a pondelky .... chem zastrelit cely den) Inak text pesnicky je vraj podla skutocnej udalosti.

mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
mata1 (neregistrovaný, 217.23.251.xxx)
19.09.2005 19:47
0
0
ahojte

Ahojte, tak som sa prehryzkala cez prispevky, v novej robotke je zatial fajn, ved uvidim ako to pojde, ale dufam, ze dobre :)). budem moct pisat aj odtial, ale az neskor, predsa som tam nova...:))), dakujem vladike za info, a bud vecne usmiaty :))), to je najlepsie aj mna chcel vytocit exman, a ja som mu namiesto hnevu napisala krasnu sms o anieloch a laske (by som chcela vidiet ako sa tvaril:))))) je to presne tak, kto do teba kamenom ty do neho chlebom, a to asi bude platit aj na jozefa z fora a jemu podobnych, vierka ma pravdu netreba si takychto vsimat a ani na nich nereagovat, ale prehnal to, na to sa nedalo nereagovat, to su takyto ludia co vytacaju druhych kym sa len da...bohuzial...tak tesim sa na zajtra aj na skorpiho prispevok "radio turmekistan" :))), tak to bolo dobre :)))), ved potom ked sa nam zozbieraju prispevky zase mozme spravit nejaky ten mix :))))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
19.09.2005 19:38
0
0
vl

tak Vierka prave to ide ale toto je Far Far Away

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
19.09.2005 19:03
0
0
to all

No tak ten Jozef sa statocne rozculuje :o) Myslim, ze najlepsie by bolo, keby sa k tomu nikto nevyjadril, ale absolutne nikto a kazdy novy prispevok by bol o uplne niecom inom. To by ho hadam aj rozhodilo od zlosti.
Inak ten chlieb zo Skalice je tusim naozaj najlepsi. Otec vzdy nosil domov, ked tam bol na sluzobke. To som si vzdy dala par krajcov s mliekom. Joj ako dobre by to padlo tak aj teraz na ranajky.....
To Mata: pocasie sa nam tu "zopsulo" uz pred tyzdnom. Poriadne sa schladilo a nadherne nam prsi. Ale vraj ma byt pekne stvrtok, piatok.... tak uvidim.
Zajtra tu uz bude mama aj bracha. Som z toho dost nervozna a okrem toho mojich domacich syn ma uz par noci budi, lebo dupe ako kon a okrem toho sa sprchuje po jednej rano. No uz sa budem musiet zase postazovat - to uz bude tretikrat! Ked uz platim tolko za najomne, chcem sa apon poriadne vyspat. Ale nebudem sa len stazovat. Vikendik bol super a niekto tu spominal aj slade, tak si dnes dam zahrat vo VL ale pesnicku Run Run Away.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
19.09.2005 18:57
0
0
:)))

tak to vieš toho dosť Sima, keď si použila aj náš výraz Síííínyi:)) sa smejem, lebo včera sa ma to práve Maťka pýtala že ako mohlo vzniknúť z jeho mena výraz Síni:)) keby som to nevedel tak by som na to tiež asi nikdy v živote neprišiel.

Dudulik150 (neregistrovaný, 62.168.68.xxx)
Dudulik150 (neregistrovaný, 62.168.68.xxx)
19.09.2005 18:47
0
0
to Tomáš

Ahoj Tomáš!No Vlado mi vás nič nepovedal ale už dlho chodím na toto fórum ale nikdy somsom nenašla odvahu napísať.Poznám vás a aj toho Síniho čo vyhodili aj čo robil volakedy.Hrozne fajn je Škorpi a Vlado,Maťa a spol.Viem aj to,že ste mali dve stretávky a voláte sa Smanné Ťavy B1.Maj sa.Papa

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
19.09.2005 16:47
0
0
to Sima

Zdravíčko Sima, vítam ťa tu medzi nami, mám radosť že ďalší mladý človek je v našom fanklube, nie je veľa ľudí v našom veku čo počúvajú to čo my..a ja si vždy vravím že tí druhí ani nevedia o čo prichádzajú. Neviem koľko ti Vlado aj o nás ostatných písal..ja som Tomáš

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over