menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
26.06.2005 19:04
0
0
superstar

No,dnes ma normálne moja dcérka vysmiala že,nemám ani šajnu,kto je nejaká Lenka Slaná,či Martin Kelecsényi či...no tie ďalšie mená si už ani neviem vybaviť.Nepomohol ani argment.že ona zas namá ani páru kto sú Ry Cooder,Nick Lowe či Bob Geldoff...Vraj,"..tati to už bolo dávno,to som ešte ani na svete nebola..."Nuž reku na tie všelijaké Kasenčákové a spol si už za rok nik nespomenie ale tie zvučné mená popmusic tu žiaira už roky a budú žiariť ďalej.
Nuž,ale asi by som sa mal nad sebou zamyslieť,keď mi nič nevravia tie mená z rôznych reality Show....:-)))))))))))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
26.06.2005 12:44
0
0
To Mata

Nepoškuľujem,ani po iných rádiach,ani po iných babách...:-)To je len tak,akoby som videl dávnu lásku,s ktorou sme sa pred rokmi rozišli,niekde strašne nemožne "vyparádenú".Tak by som sa asi,čiste len v kútiku duše,nezdržal smiechu,alebo aspoň úsmevu!
To miesto stretnutia plne nechávam na Vás,Blavákov,ja som bol na Devíne naposledy ako ôsmak ZŠ,21.10.1976, a myslel som len,že čo v tako prípade,keby sa náhle rozpršalo,nechcel som nič meniť.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
26.06.2005 05:50
0
0
cauko

to vladike: tusim poskulujes po inych radiach :-)), s tym stretnutim, myslim, ze by sme to mohli nechat tak ako to je, ved skorpi pisal, ze je tam aj obcerstvenie, tak hadam v pripade nepriazne pocasia sa tam bude dat niekde schovat, vcera som VL nepocuvala, bola som v lese, pretoze tu v BA bolo velmi teplo tak, ze ani k vode sa mi nechcelo, v lese bolo lepsie :-))), ale dnes po Dance Memories Dotyky budem pocuvat :-)) m.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
25.06.2005 18:21
0
0
Status

Akurát nám idú Statusi, Vďaka,Karol!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
25.06.2005 18:06
0
0
Devil´s Radio...

Bol som s dcérkou na ranči,a zistil som že jedno iné rádio je,s prepáčením,asi drbnuté...Asi áno,lebo tam stálo ich firemné auto, s poznávacou značkou ,skratka názvu toho rádia,frekvencia na ktorej vysiela(číslice) a DB,čiže skratka od drbnutého...
No keď mal George Harrison Devil´s Radio,my máme len Devil´s PUB,ale podľa všetkého asi najskôr to ...nuté rádio.No občas,keď som,v práci nútený,počúvať ich programy,nešiel by som sa hádať s nikým,že tomu tak aj nie je...:-)))))))))))))
Ozaj,tak ma napadlo,že,čo s tým našim "zjazdom",keby sa nejako náhle zhoršilo počásko v tú sobotu? Tatíku,mal by si vymyslieť nejakú alternatívu,nejaký slušný a nie príliš nóbl podnik,kam by sme zaliezli,v takom prípade.Za to som aj ja uvažoval s tou našou chatkou,lebo zmluvu so svätým Petrom o počasí nemá z nás nik....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
25.06.2005 14:45
0
0
Ahojte !

No t.č., už b1 cez net ide.Neviem,ja stým od istého času nemám problémy a robím to tak,že buď cez tieto stránky si kliknem na rádio b1 a potom na ten modrý nápis "spustiť vysielanie ",alebo cez www.radioweb.sk a obdobne.Dá sa to j priamo vyťukať ten stream,už som to sem bol napísal.Ono to sem-tam na nejakú tú sekundičku zmĺkne,ale potom sa to samé "opraví" a nič sa nedeje...Ešte je švanda,že ono to raz ide lepšie cez jeden stream,inokedy zas cez ten druhý (na tejto stranke je to tzv.modrý-8000,na tej RADIOWEB oranžový 9000

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
24.06.2005 22:23
0
0
:o)

Tak zase nejde vysielanie cez internet :o(
Idem pozriet ci aspon b1 vychod funguje. 29.juna bude super VL. Vysiela Darinka a okrem toho bude v ten den skupinka oslavovat narodeniny, meniny a vsetko ine mozne (dufam, ze aj vyhru o posluchacku najdalej) :o) Tu stretavku vam zavidim, ale tak v dobrom. Nech vam to vyjde a nezabudnite si tie pampersky.....

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
24.06.2005 21:35
0
0
to tomas&vladike&to all

Dakujem Tomas za ten rozpis autobusov, ved sa este dohodneme na presnom mieste a hodine a vladike s tym zverincom je to super :-)), zajtra ide dobra relacia Made in CS tak vsetci pocuvajme a potom ide VL....:-))), tak sa zase posnazme :-)))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.06.2005 20:24
0
0
To Maťa

Vďaka,už mi to Tomáš poslal.
V noci spinkať nemôžem,v noci hryzkám teda pracujem.O tých Tvojich narodkách som pravda nič nevedel,meniny,ak správne uvažujem budeš mať 9.9. ,ale to som mal a mal v merku žentp týždeň máme v b1CCC 2 oslávencov. V pondelok Lacike a v stredu náš tatík.
A ten zverinec: no Ty si bola ľaknutá včielka,moja dcérka Urazená Veľryba a ja preskočený vrabec...
Ale dnes je to v pohodičke,pohode.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
24.06.2005 19:58
0
0
som madarka v kukurici :-)))

pekne ako v madarskom sa jazyku som to napisala, myslela som, ze sa musim dostat pod novy post a potom na devin, tak opravujem tu domotanu vetu :-))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
24.06.2005 19:56
0
0
vladike k doprave

Este vladike k doprave, presne ty sa musis z niv dostat pod novy most a odtial by malo ist nieco na devin, vlastne aj ja tak pojdem, len ja idem ze sa musim dostat pod novy most a potom na devin, pozriem to na nete ako to chodi a potom ti mozem dat vediet, teraz pocas vikendu to prestudirujem a mozem ti to stiahnut na tvoj sukr mail..tak strpenie, ale bude to...:-)))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
24.06.2005 19:52
0
0
ahojte + VL

Vierka tie jazzove festivaly Ti pre zmenu v dobrom zavidim ja :-))), aj toho 1.7. to tam v Kanade mozte mat zaujimave :-)), urcite budeme na Teba mysliet, ved ja by som tiez bola velmi rada ak by si tam mohla byt.....inak ked bude mat skorpi meniny (29.6. je Petra a Pavla), tak v ten den mam s mojim synom Patkom narodky, Pato sa mi narodil na narodeniny :-)))) takze takto, a vo volnej linke som zachytila pesnicku od skorpiho aj od vladikeho za co vdaka aj Patovi z b1, akurat som isla do obchodu este co to pokupit na vikend :o))) v taske som niesla malo ale penazenka sa trosku otriasla, ved klasika :o))), ej bodaj ťa ho aj so štěpankou sa jej vypisuje do forumu b1, ked oni v ČR maju este na niektore potraviny 5% DPH a my ze 19%, juj ale to uz je ekonomicke politizovanie a to nie je dobre, nebite ma!!! :o))))), vladike cez noc spinkaj a nepochechtavaj sa, radsej hryzkaj :o)))), myslim to zo srandy :-))), som rada, ze ste sa na tej vcielke pobavili, mne vcera origos hrabalo, dnes je to lepsie....:-)))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.06.2005 19:06
0
0
ultra vox

Ja si zas uz od včera večera pospevujem "dancin´with tears in my eyes" aj moja dcerka si to notila spolu so mnou,je to spomienka na rok 82,keď sme maturovali.Ale,hlavne nič nie je "late",všetko je O.K.
Poslslal som tú fotku kýbla aj Darinke.
Inak,predvčerom a včera som bol aj ja mierne preskočený,ale ten Maťkin príspevok s tou včelou ma tak pobavil,že som sa celu noc zas len pochechtával a dnes prišiel ten netrpezlivo očakávaný mail,takže som vytešený.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
24.06.2005 18:55
0
0

Tak zase B1ccc uraduje vo VL. Dufam, ze zahraju aj Jarreho co som vybrala ja. A tymto oficialne mame 305 prispevkov ako radio express. A si teraz pospevujem
Relax, don't do it, when you wanna suck to it
when you wanna comeeeeeeeeeeeeeee hua
relax relax

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.06.2005 18:52
0
0
Vl

Rýchlo k rádiam,hrajú nám od Tatíka aj od mojej maličkosti.
PAŤO,VĎAKA!

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
24.06.2005 18:07
0
0
zdravim vsetkych

Super, ze sa Skorpi ozval :o) Som sa zase nasmiala a ked este dodala Mata k tomu o stepanke a parochni......
Tak mi bude na buduci vikend smutno, ze sa nebudem moct bavit s vami. Ale budem na vas mysliet. My mame 1. jula statny sviatok - Canada Day. Vtedy su tu vsade rozne akcie, kapelky po namesti a ohnostroj. Dokonca aj zadarmo kolac! To vzdy maju kolace urobene ako kanadske zastavy, tie potom rozkrajaju a rozdavaju.
Tento vikend je jazzovy festival, tak si vzdy pomyslim na Matu, ked to reklamuju.
Ozaj tych kredencov som videla, ze niekto predava na ebay. Asi 8 albumov (alebo aj viac) a na dnes som vybrala pre Tomasa Jarreho. Tak prijemne pocuvanie.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.06.2005 17:34
0
0
hudba

čo sa týka hudby,už som spomenul,poznám skoro všetko,čo sa hrávalo v 70. a 80.rokoch,teda najmä rock,mám dokonca aj 2 platne,J.M:Jarrrea,brat je vášnivý Zeppelinár,tak aj to ovládam,aj Yes,(chvalabohu,už nejaký týždnik nie som Ovner of the lonely heart),aj Purpleov( s exmanželkou sme si Perfect Stranger),no proste rástol som s tým všetkým,menovačka by to bola na pol strany.Ale moji NAJ?NAJ?NAJ sú Statusi a Kredenci.O tých Statusoch neprajníci posmešne tvrdia,že 3 akordmi dobili svet,ale mne tie ich vybrbkávačky znejú ako tá najrajskejšia hudba,proste dokážem do počúvať NONSTOP,do nemoty...
O tej doprave- dajte bonz,čo chodí z Nív pod ten nový most.Voľakedy,to tuším bola 38,ale krk za to nedám.Presne si pamätám,akurát,že 38 chodila kedysi z Nív na stanicu Nové Mesto...a ku kremátoriu cho dila 102,to je dôležité vedieť :-))))))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.06.2005 16:33
0
0
kýbel

no,tak som Vám poslal ten môj hryzkací kýblik,dúfam,že sa pobavíte...

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
24.06.2005 16:28
0
0
to all

Vyzera to tak ze sa tu sobotu uvidime, aj mne to vyhovuje, uz som si to zapisal do svojho diara, ktory radsej nenosim v tekvici:)ale mam klasicky diar, kde sa musi aj pero pouzivat ked si treba nieco poznacit:) inac to nie je ovela viac prace ako mat vsetko v hlave:)) a hlavne je menej pravdepodobne ze by som na nieco zabudol ked je to na papieri.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
24.06.2005 16:11
0
0
to vladike&all

Tak budem rada ak sa stretavka zosuladi a podari :-)), inak pozeral si na uvodnej stranke radia, je sprava, ze riaditel rebeci sa chce stat zupanom, ved ak by mu uz iba ten zupan chybal, mozem mu pozicat aj moj :o)))))))), od k riaditela do zupana hm, tak pekny karierny postup :o))))))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.06.2005 16:03
0
0
To all

Myslím,že by tá sobota doobeda mohla byť,zatiaľ nič neplánujem na ten deň,takže si to zaznačím do pomysel ného diára,ktorý nosím v tekvici...Je to super nápad,spraviť to za bíueho dna...

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
24.06.2005 13:00
0
0
skorpi & to all

To skorpi: tak konecne si sa ozval, som sis cely tesike :-)), ten Lysinmann, tak to nema chybu, tak som sa nasmiala, ze no, s tym Devinom je to super napad :-)), tam je pekne, myslim, ze by sme to mohli dohodnut tam, na sobotu a tak okolo 10.00-11.00 h, to by mohlo aj Vladikemu vyhovovat, ak by ste potrebovali môžem vam na internete zistit aj ako casto tam chodi autobus, davnejsie som tam nebola, ale viem že svojho casu tam chodila 29, teraz neviem pod akym cislom tam jazdi amtabus, ale to vsetko sa da na nete zistit, skor som by som navrhla, preto tak doobeda, aby sme stihli co najviac sa porozpravat, ale ved ako to vyhovuje, kludne sa da navrhnut aj iny cas, v tu sobotu mam volno (nemusim nevolnicit :-)), rada by som zobrala tiez Patka (môj syn, teda menovec pata z b1;-) je fajn, ma rad byt pri ohni (chodi aj do skautkeho kruzku :-)), mohlo by to vyjst, uz teraz sa vopred tesakujem :-)))), tak štěpánka s kyblom na hlave (alebo s parochnou? ) si moze doma na panvici spekacky pripravovat, slzyt nad cibulou a spievat si vóóó tóm tóóó je, cd uz vysmazene jeéé, co se to dejéé, proč tu takova tma jééé, nist nevidim, parochnu si napravíím :o)))))) tak cauki, este napisem

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
24.06.2005 11:45
0
0
Skupinkári

Tak už som sa konečne po "prehryzkaní" sa opäť fšetkými príspevkami dostal aj ja k účasti. Keďže som sa pre pracowné zaťaženie mohol aktiwizowať iba prostredníctwom VL, teraz si to wynahradím.
Cigánka (rómka) w milostnom objatí sklamano-zúfalo howorí Dežovi - "Dežóóóó, ohol sa!"
a Dežo okamžite zareagoval - "Šak šom ša holil !" ))))) waw!
Bol som rád, že i moja Nika sa angažowala wo VL a wčera to fajn wyšlo, keď bola na tel.linke Maťa a Paťo tam vpichol ten moj SMS príspewok. Nemal som už potom čas na celú VL.
Dzecičky moje, ale tá opekajda by už mala byť budúci weekend, tak sa dohodnime!!! Hlawne kde, a kedy!!! Wyhowuje wám to?! Zišiel mi na mozogáň taký úlet, prepadla ma myš s Lénkou a wytworili myšlénku, že čo tak pod hradom Dewín, je tam aj možnosť občerstwenia w buffétoch čepujú tam a naléwajú priamo pod hradom a sú tam aj ohniská. Aj autobusy tam chodzá. Tak sa wyňadrite. Hnedkom hned!!!
Ohľadom foldegrafií, nohawičék a podprsénky, já móžem hodzit do plazzu akurát tak "tygrí úsměv" po wypicí záhoráckého wína, anebo mojú plešinu - lysinku. Taký okurálatý Lysinmann sa Štepánke určite bude lúbit, po štyrech púldeci určite!!! Jóóó já Štepánku s CéééDéééčkéééém jsem widěl..... jóóó´wo tóóóm to je, jéééé, vidíte, aj ja už trénujem!!! Ale ak by sa Štepánka nebodaj urazila a newážila si, že ju ospewujeme, wložíme tam - Jóóó já Vladikeho s kýblem jsem widěl a Braňossínyi mu ho záwiděl..... možností je dosť! hah!
Tak zatiaľ ahoj, uwidíme čo dnes wo VL skúsim tam nahodiť Leningradských Cowboyow a Giwe Off Yor Lowin páči sa mi to, lebo to spiewajú s Alexandrowowcami a sú tam zakomponowané tóny (decidebily) z Ruskej hymny.
Tak čaute w pondelok, budem sa snažiť počúwať v nedeľu Dotyky. Sobota je jasná, je tam toho dosť, hlawne legendárnych 20.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
24.06.2005 02:13
0
0
Tomcat

By si sa cudoval ale urcite poznas Jarreho. On ma orchestralky (vymakane) Urcite je aspon tak dobry ako Vangelis. Oni obidvaja robili hudbu do filmov. Jarre sa narodil vo Francuzsku v roku 1948 a jeho veci sa dokonca hravali aj v komunistickom Ceskoslovensku. Tusim este vtedy davali v telke na Silvestra aj jeho dvojhodinovy koncert pred Eifelovkou v Parizi. Neskutocny koncert!!!!!!!!! :o)
http://www.connollyco.com/discography/ jeanmichel_jarre/
Vydal nespocetne mnozstvo albumov a tituly ako Equinox, Magnetic Field alebo Oxygene zarucene spoznas ked ich budes pocut. Dam zahrat nieco do VL zajtra. Ak budes mat sancu tak pocuvaj.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
23.06.2005 23:47
0
0
to mata&viera&all

no parada:)) ako ste sa tu rozpisali s tipmi na vyborne, hudobne kvailtne koncerty, ten Jonh Mayal sa takto pise. Co bola rec o beatlemanii, tak je pravda ze aj v case Beatles existovali velmi kvalitny hudobnici, len sa o nich menej vedelo kvoli beatlemanii. Tu musim spomenut mojho dalsieho oblubeneho interpreta, a tym nie je nik iny ako najlepsi gitarista planety Jimi Hendrix! on tiez posobil v case Beatlesakov, hudobne hlavne v jeho zivote boli roky 1966-70, v tom 70tom musel odist na druhy svet, bola to velka strata. A co som chcel dodat, tak Jimi Hendrix bol jednym z tych ktory sa aj v case beatlemanie dokazali presadit, pretoze bol vynimocni, dokonca viem jednu perlicku, ze na jeden jeho koncert sa prisli pozriet aj samotny clenovia Beatles a John Lennon ho vtedy sustredene pocuval ako hra, co vraj normalne nemal vo zvyku ked uz niekam prisli, ze by tak pozorne pocuval, skor sa vacsinou len zabavali.
A o tom ako dnesne spevacky nevedia spievat nazivo(cest vynimkam) ani nebudem pisat:)) ostanme mi len pri tych starych dobrych veciach
Vierka, mozes mi prosim ta trochu viac priblizit to meno Jean Micheal Jarre, to pocujem prvy krat.
Dobru noc vsetkym! (vlastne Vierke ani nie:)))

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over