menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
22.06.2005 20:05
0
0
ahojte

Tak Darinka vybrala Ship of Fools od Erasure. Asi nemaju toho vela od nich, lebo som napisala par inych nehranych tipov. Mali by si zohnat viac albumov, lebo Erasure ma tolko dobrych veci.
Vcera sme tu mali asi 5 hodin leto a potom sa nam nadherne rozprsalo. Dnes je cely den zamracene a asi zase bude prsat. Poslite trochu tepla a slniecka ak ho mate nazvys :o) Vladike, to vase "skrabkanie" sa tu vola Kissing Ass a tiez nepraktizujem, ale tusim kolegyna sa parkrat "podlozila" pod sefa :o)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.06.2005 18:19
0
0
To Vierka

Ten HRYZKACÍ je od toho,že hryzkanie je,u nás v práci,obecný termínus technikus pre akúkoľvek nepopulárnu činnosť,teda aj,čo ja viem orezávanie výrobkov.Nuž a v ňom si nosím náradie na hryzkanie,preto hryzkací. Inak zas podkladanie sa šéfstvu,teda tzv.Hujerizmus sa nazýva "Škrabkanie",ale ten druh športu nepraktizujem,nemám to v povahe....
No aešte jeden fór.
"Pán svedok,môžete s určitosťou potvrdiť,že obvinený viedol svoje auto pod vplyvom alkoholu?"
-"No neviem,ale zdal sa mi akysi divný,keď zastavil na ceste,zvihol minipoklop od kanála a potom si ho chcel prehrať na CD-prehrávači..." :-)

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
22.06.2005 18:06
0
0
ahojte

Tak dnes nam robi VL Darinka a idem dat zahrat. Este som sa nerozhodla co, ale urcite nieco vyberiem. Co sa tyka hitparady na B1, naozaj by tam mali hrat menej zname veci a ludia by mali rozhodovat, co sa im naozaj paci a nie len vyberat stare obohrate hity, ktore pocuju v radiu kazdy druhy den.
A ze hryzkaci kybel, to je dobre. Tie hlody co tam mas naozaj ai "hryzu" do ludi :o) A vidim, ze Branosiiiiiiiiiiiiini a Stepanka vam stale lezia v zaludku. Este tam pridajme Olympiu, nech im je veselsie. Mali by sme si zohnat ich fotky, vytlacit a urobit z nich terc pre sipky hehe. Aspon mne by sa jeden takto zisiel na odreagovanie v robote.
Tak zatial tolko. Na zaver este jeden:
Vnučka sa pýta dedka:
- Dedko, ako zistím, že som opitá?
Dedko pozrie cez okno a vraví:
- Keď uvidíš tamtie dve, ako štyri.
- Dedko?
- Čo?
- Tam je len jedna!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.06.2005 16:31
0
0
Čafko wespóleček!

Čo sa týka programov b1,súhlasím s repízou aj kaviarne,aj,prirodzene Total 80´s,veď aspoň,podľa mňa, v tých nočných hodinách je síce príjemne počúvať nonstop prúd hudby,ako sme boli zvyknutí z O3,ale ešte príjemnejšie by bolo vypočuť si reprízu obľúbeného moderovaného programu.To je môj názor.
Ten kýbel,no presne ten,akurát zrovna nie,ten je "pracovne vyťažený" nosím si v ňom vercajg so skrine k stroju,inak "odborne " sa nazýva HRYZKACÍ KÝBEL.
Ale nie je problém vyrobiť doma jeho kópiu,mám nejaké aj doma,stačí len vziať fixku-permanentku.....Takže,Maťka,celkom dobrý nápad,môžem tam potom zakomponovať Štěpánku aj Braňosííííííííííííííniho....

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
22.06.2005 08:16
0
0
cauki

Cauko, Skorpi, tak dufam, ze sa nam teda v piatok ozves, pozrela som aj foum b1a ani som nevedela, ze v nedelu bola kaviaren s P. Lipom, takze mam rest ako hrom :-)), vtedy som vsak dospavala tancovacku v Elame a tak mi to nejako uslo, a tiez uz musim dat aj nejaky typ do VL, nejako nestiham :-)) napravim to, co pisu posluchaci ze by sa mohla opakovat kaviaren maju pravdu, kaviaren som rada pocuvala este ked ju robila aj zuzka, dobre sa pritom varil nedelny obed :-)), taky relax :)), aj ked svojho casu to na forume nejaky ludkovia kritizovali, ze v nedelu sa vo vsetkych radiach len keca, podla mna pre väcsinu ludi je to relax, co sa tyka tej hitparady tu pocuvam ale hodilo by sa napr. ak by bola zlozena aj z menej hranych veci a potom by nebol ten problem co sa tyka tej opakovanosti pesniciek, ale to len tak...musim uz najst nejake vtipy, nejaky sme velmi vazni ;-))) este co sa tyka skoly aj mna presviedcali o vysokej, ze mam na viac a tak...ale zivot ma lakal viac :-)) uz sa mi nechcelo susienkovat sa niekde v skole :))) aj ked znamky na strednej skole som mala celkom dobre ale co uz, je to tak ako to je :-))), vtedy to boli aj tak pekne casy...;-))
to vladike: ty mozes priniest ten tvoj kybel na stretavku?, to môže byť náš totem :o)))) a ak mas cas tak tam napis nejake tie hesla o stěpanke, ozaj napadla ma kombinacia stěpanka pri praradiu s kyblom na hlave s ostepom na ňom špekačka a poskakuje okolo ohnika :o))))

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
22.06.2005 07:22
0
0
B1CCC

Ozwem sa w piatok!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.06.2005 20:34
0
0
To Vierka

No ja som mal po gymli podobny osud,2 roky hejrupák,neprijatie na výšku,potom nadstavba a už žiadna výška.Ani sa mi nechcelo
učiť a hlavne ma viac lákalo zarobiť si nejakú tú korunku a nedrankať stále od rodičov...
A zajtra do vl?fakt ešte neviem,ani to či budem na príjme,človek mieni,život mení a tak nič neplánujem,uvidím.Ak budem na NETe niečo ma iste napadne...

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
21.06.2005 20:23
0
0
To Vlado

No tak Slade som nepocula, lebo na viac ako dve hodiny vypadol internet tusim z celou Europou. Nemohla som otvorit ziadne stranky odtial. Asi zraloky kdesi prehryzli kable hehe.
Aj v B. Bystrici bol bar Quatro, neviem ci to tam ale este funguje. Kamos tam tusim aj chvilku dj-oval.
Rozmyslam co dam zahrat na zajtra. Mozno nieco menej hrane od Erasurakov, co takto Stop! z crackers alebo Phantom Bride alebo Imagination z The Innocence? Este Yahoo! z toho albumu je ok.
Uvidime co maju a co Darinka vyberie. Takze aj Vlado je gymplak :o) ja mam tiez 4 roky za sebou a bolo mi to aj tak nafigu. Este ze ma nezobrali na vysku (tusim som to tak trochu aj bojkotovala) aby som mohla odist najprv do UK a potom sem.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.06.2005 18:50
0
0
Quatro

Ešte jeden heft ma napadol, stým Quatrom.V Senici,pri autobuske bola kedysi krčma,hovorilo sa jej "Drevená Dedina" a po privatizácii dostala honasný názov "REŠTAURÁCIA QUATTRO". No a vtedajší kolegovia(pracoval som 6,5 roka v neďalekom podniku) sa nestíhali diviť,prečo akurát Quatro?
Nuž jednoduché,predsa keď ideš odtiaľ musíš nahodiť neraz aj pohon 4x4,teda Quattro...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.06.2005 18:31
0
0
To Vierka

Íííííííííííííííííííí,tak to si mi kápla božskou,tých SLADEov mám rád,je to spomienka,ao so RUNoval AWAY from the BAZ Nitra na nadstavbové štúdium.To tancovanie na chrbte a odrážanie rukami,sme aj my raz,s kamošom predviedli,ešte v lete 1984 a teké baby nás ošacovali,jedna druhej:" Ty,Ľuba,tamtí dvaja to chcú ako brejkovať,alebo sú len spití na mol??????" No,pravda bola kdesi uperostred.
Tú skladbu do vl som vybral síce inú -She´s in love with You-ale aj tak dobre.To bola zas spomienka na r.1978,gymplácke začiatky.Inak v ten deň,čo som prvý raz prekročil prah gymnázia (4.9.1978) som prvy raz počul,ako novinku, skladbu Plan pur mua od PLASTIC BERTRAND. A nešťastne som sa zakukal do spolužičky,ktorá o mňa nestála....Dnes je to pani riaditeľka ŠKôlky (!!!!!!!). Asi by som ju mal nangažovať k nám do b1CCC,keď ju zas stretnem....
A moje,možno ,vysnívané šťastie som 3 roky obchadzal na chodbe gympla ako taký baran...Nuž tie cestičky osudu bývaju rôzne...

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
21.06.2005 18:10
0
0
ahojte

Tak neboj Vladike, nie je bojkot, len sem nechcem pisat kazdu polhodinu. Ale chodim sem casto. V robote to trochu stichlo, je aj konecne viac casu. Predtym som si vlasy trhala, co som nevedela kam skor. Co sa tyka diskotek, tak si akurat pamatam moju prvu, to som mala 14 a disky u nas vzdy zacinali tak okolo 10:30 -11:00 a trvali az do 4:20 rano, kym nesiel prvy autobus. To mi otec vtedy zavelil, ze o 11:00 mam byt doma. Haha, to bol teda for. Asi po hodine presvedcovania som to zmenila na polnoc a to bolo vsetko. Presne 12:01 sa otvorili na mojej izbe dvere a kontrola ci som doma. Nastastie som to vtedy stihla. Hudba sa vtedy delila na plechovu a metalovu. Podla toho ludia chodili aj obleceni. A podobnych tanecnikov poznam aj ja. Raz sa jeden chlapik bavil na parkete tak, ze lezal na chrbte a rozhadzoval rukami, nohami. No vyzeral ako nejaky chrobak ked ho prevratis na chrbat a snazi sa dostat spat na nohy. To sme sa vtedy smiali, ze ci mame volat sanitku alebo co. A niekto vtedy poznamenal, ale co blbnete on len tak tancuje. Urcite sa potom cudovali, preco ma chrbat kosele spinavy ......
Dnes som dala zahrat Slade - Run Run Away tak dufam, ze budete pocut

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.06.2005 16:25
0
0
Disko

No,keď sme na spomienkovej vlne spomienkového rádia,ešte sa vrátim k prvým diskám a aj k spomenutej "Zuzke 4x4".tu v Nitre sme chodievali najprv do PKO,(pri kupku),ale potom sa stávalo zázrakom ísť tam a nedostať po papuli.Aj sa tým diskám začalo zlomyseľne hovoriť "cigáňotéky",lebo práve príslušníci spomenuteho etnika tam gradovali atmosféru.Potom sme začali chodiť na internát VŠP,ale tam nás zas veľmi,ako gymplákov nechceli púšťať...
No a tú prezývku tej glemrockovej hviezde z Detroitu,ktorá mimochoodom,začiatkom tohto mesiaca (3.6.) oslávila 55.narodky,som prirodzene nevymyslel ja,ale na O3 to ešte v lete 89 prečítali ako SUZI "al rád",čo sa vnemčine číta skratka 4WD,teda pohon všetkých kolies,čiže QUATRO. Jej pesničky nás,ale sprevádzali počas štúdia na gympli a vtedy sme ju volali "Kvadratická Zuza,a jej hit MAMA´S BOY,ktorý letel,akurát,keď sme boli na lyžaráku sme prespevovali ako MAMĽAS BOY....
Nuž,ale môj najsilnejší diskotékový zážitok? Keď hrali,vtedy moju najobľúbenejšiu,WHATEVER YOU WANT od Statusov,krepčil som na kolenách,už pravda s nejakým tým pivkom v sebe a moja mamka len nechápala,prčo mám po každej diske špinavé rifle práve na kolenách....

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
21.06.2005 16:04
0
0
to all alias vladike ma kybel s heslami :o))))

Ahojte, vladike neboj sa nie je to bojkot, ja ma toho teraz velmi vela, nevim co skor alebo ze by to uz bolo ticho pred burkou? myslim uz pred tou stretavkou, skorpi nejako nepise, asi by sme sa uz mali stretnut, asi ten cas na to uz pekne dozrieva :-))), tie datumy to obdivujem, kedy som ja bola na prvej diske ani neviem, mala som vtedy 13 r. ale to boli len take mladeznicke, ktore neboli dlho do vecera, pamätam si aka som sa vtedy citila nesmierne dôlezita :o)) a vtedy leteli pesnicky samanthy fox, neny, modern tolking, dnes uz len nad tym gulam ocami, ale niekde vzdy treba zacat :o))), viem, ze tie moje diskoteky ma zaviali do Race (vyrastala som v starom meste), a teraz paradoxne blizko tej casti bratislavy, kde som chodila na prve disky byvam....:-)))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.06.2005 15:51
0
0
volna linka

Do vl som vybral Zuzku 4WD,teda Suzi Quatro,spomienka na prvú disku,na ktorej som bol vôbec (13.1.1980)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.06.2005 15:46
0
0
Čo sa deje?

No tak,toto tu ešte nebolo,odkedy fungejeme ako skupinka...Štrajk,alebo bojkot? Od včera večera ani čiarka.Je to v kýbli...:-)No už,keď som pri tom kýbli,v robote mám jeden taký v ktorom si nosím svoje pracovné nádobíčko.No a aby to nebolo také fádne,jednotvárne,trochu som si hoo ozdobil,zo všetkých strán nápismi. Na dekli,ako ináč,rádio b1,po bokoch rôzne provokatívne heslá,ktoré mením podľa aktuálnych okolností.Voľakedy som tam mal nakreslené také kolónky a nad nimi nápis: NA TENTO ZOZNAM SI PÍŠEM MENÁ ĽUDÍ KTORÍ MA ..RÚ: a nad kolónkami nadpis TRVALE , LEN DNES.Z boku bolo ešte heslo: "Urob niekomu párkrát láskavosť a raz-dva to budeš mať v popise práce,alebo to aspoň bude pokladané za tvoju psovskú povinnosť..."
Ale,prirodzene,šéfstvu to klalo oči tak som to zmenil.Teraz tam mám heslo dňa,ale to som už tu bol spomenul,nebudem opakovať,potom z druhej strany nápis:NIEKTORÝCH ĽUDÍ NAJRADŠEJ POČÚVAM PRÁVE VTEDY,KEĎ MLČIA.... Ale Vy,ostatní takých,zaiste nepoznáte,pravda pán Braňosííííííííííni.?
Z ďALšEJ STRANY Sú NáZVY STATUSOVIEK ,tak,že to dáva dokopy zmysel.No a z drehého boku 3 roky,až do včera svietil nápis: VŠETKO,ČO MÁM RÁD ma už aspoň raz v živote sklamalo,JEDINE,sojho času,RADIO REBECA-b1 a SEAT nikdy nesklamali !!!.Je to stále pravda,ale kde sú už lanské snehy,a hlavne verím v ďalšie nesklamanie,tak som to zmazal,aby som to nezakríkol...No a od dnešnej noci tam svieti ten môj "text" o závislosti na b1....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
20.06.2005 20:49
0
0
vl

No poslal som tip na Mira Žbira,ale už nestihnem vypočuť, o chviľku musím ísť na nočnú...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
20.06.2005 20:44
0
0
čaues !

Ešte pošlem aj niečo do Vl,a potom už budem musieť padať do rachoty.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
20.06.2005 20:31
0
0
ahojte

Tak prispievam aj ja este dnes, mam trosku rozlietany deň :-)), nestihla som dnes Volnu linku, tak to napravim zajtra a aj dam nieco zahrat :-)), a som velmi rada, že sme sa vsetci v tych dotykoch zisli, taka virtualna telepatia, je to super :-)), dnes ak nezaspim budem pocuvat smoothjazz, tak sa tesim :-)) tak este prijemny vecer vam vsetky a zajtra mam trosku kludnejsie, tak urcite napisem :-)))

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
20.06.2005 18:06
0
0
:o)

Teda ste aj mna dojali, ze prijemny hlas, to je vzdy pekne pocut, normalne sa cervenam ako tie ceresne v zahrade (na ktore sa uz tesim, este chvilku a budem liezt na strom za nimi) A Skorpi, dufam ze sa Madonna pacila. Pesnicka bola Oh father (oh otec) co bolo super na ten den. Tak zdravim vsetkych a pozdravuje aj Richard, ktory tiez pocuva B1 cez net ked je u mna a ticho mi zavidi, ze on nema moznost pocuvat v robote ako ja. A Darinke samozrejme dakujem aj ja za dotyky, boli super ako vzdy.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
20.06.2005 11:39
0
0
dotyky

Naozaj to včera nemalo chybu.Som rád,že som Vierku počul,aj Darinka nás predstavovala svetu.Akurát,je pravda,že sme skupinka,ale voláme sa predsa b1ccc.Ale to bol len taky malý detailík.DARINKA ´DAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
20.06.2005 07:53
0
0
Máte wšetci moju wďaku a obdiw

Azapádneky! To dá zabrať, kým to wšetko prečítam, čo mám zameškané. Powiem wám, weľmi milo ste ma prekwapili, nedokázal som potlačiť slzy dojatia a powedal som si "co kňúríš starý pardále"! Začalo to Vierkou, aj ja som bol rád ža ju počujem, fakt má weľmi príjemný hlas, no a šokowala ma, keď ma dala pozdrawowať, na čo som ihneď poslal SMS Darinke. Ďakujem Wám wšetkým za pesničku, potom mi "zapálilo", že Vierka nebude jedinou, ktorá mi blahoželala a moje tušenie sa potvrdilo. Obrowská wďaka wám a som rád, že som wám wšetkým mohol do éteru poďakuwat. Ten pocit, s ktorým som zaspával bol uchwancuncujúci, už dávno som ho nepociťowal.
Vladike, Ty ses mi ňák rozmaďarčil, ale aspoň som sa schuti zasmial - babrátom! (barátom - priateľu, amíkus a ja hovorím babrátom!) Môj nebohý dedo, keď počul bázmekinstáňštinu s humorom wrawiewal "Ídeš kedweš babrátom, wytri mi ... kabátom!"
Tak zatiaľ ahojte babrátnici, dajte pozor, aby wás neprichycili bacile na wrátnici a hlawne pri slopanici na lazoch a kopanici, wed sme priekopníci a faňátici dobrej "hudobnici" rádia {b1}, bodaj by bolo tej sliwowici!

Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
20.06.2005 06:47
0
0
dotyky

To bolo super v tych dotykoch a aj to, ze som sa dovolala a mohla dat zahrat pesnicku aj pre Skorpiho. Ved aj Skorpi sa potom dovolal, co bolo super. Len Darinka ma poriadne vyspovedala. Ten rozhovor o Richardovi nebol planovany. On pocuval vysielanie u mna cez net (asi s 15-20 sekund oneskorenim) a nechapal, ze o com sa to vlastne bavime. Rozumel akurat svoje meno :o). Ale aj tak bolo pekne ako sme to v dotykoch "roztocili" na den otcov a vsetci sme takto pocuvali a pisali Darinke. No a uz aj viete kto je ta blazniva zenska z Vancouveru (aspon podla hlasu) co tu stale prispieva do fora a vo VL si kazdy den zela pesnicku. To Tomcat: ak chces, tak ti mozem poslat nejake mp3 od Erasure na pocuvanie. A mata, peknu pesnicku si vybrala pre skorpiho.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
20.06.2005 05:30
0
0
Dotyky

aj ja sa pridam, tiez som dala v Dotykoch zahrat Skorpimu do Elanu H.Christian Andersen, zacina to tými slovami: Mavam rad tie ufúľané rána...tak pekny dnik, ja uz zarezavam....:-)) aje super, ze sme sa v Dotykoch aj ked len vzdusnou ciarou vsetci stretli :-)))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
19.06.2005 23:52
0
0
super vyber Škorpi!

vybornu vec si vybral, tych Mamas and Papas, to je stara klasika:)) ja som dal tych Who, Behind Blue Eyes, urcite ste vsetci poculi:))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
19.06.2005 22:35
0
0
To Viera

Maximalne ma potesilo pred chvilou ze si sa dovolala z takej dialky a ze sme ta mohli pocut. Je to super:)) mas velmi prijemny hlas. A to ze si sa tu rozpisala to je tiez vyborne, a vobec musim vas spolu s Vladom aj Matou pochvalit za to ze ste to tu posledne dni "zachranovali" aby neviazla diskusia ked Škorpi mal menej casu a moja situacia sa tiez zmenila a nie vzdy sa mi podari dostat sa k tomu aby som aj ja prisel svojimi postojmi. Vidim to tak ze si budem musiet zohnat Erasure aby som vedel lepsie o com to je ked sa to tu tak spominalo:))

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over