menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
19.06.2005 22:21
0
0
to vierka

ahoj Vierka, konecne som Ta aspon pocula :o))), a pocujem aj pesnicku od Madony, ktoru si dala zahrat :-)), tak nech vam to s Richardom vyjde :-)))

Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
19.06.2005 21:30
0
0
:o)

Sorry, nejak som sa rozpisala...

Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
19.06.2005 21:29
0
0
vsetkym fanusikom dobrej hudby

To "poptarisznya" si pamatam dobre aj ja ver ci never. Moj o 9 rokov starsi brat to pocuval tiez. Vtedy sa mu pacil Baltimora a Tarzan Boy. Bracha ale kvoli tomu musel castokrat chodit stanovat s kamosmi cez vikend na okolite kopce a nahraval hitparady, lebo k nam na stredne slovensko ten signal "doletel" tak pomenej. Takze aj kvoli tomu som na 80's, lebo to je hudba mojho dectva; to som vtedy tajne pocuvala, co moj bracha "lovil" na vselijakych staniciach; aj tak som im figu rozumela, akurat som vedela, ze je to po madarsky alebo nemecky (alias rakusky hehe) Potom mal taku velikansku antenu na povale a chytal to "poptarisznya" stale, az mi to liezlo na nervy ako ten chlapik mlel po madarsky tie nazvy. Este dnes si pamatam ten jeho hlas. No a ked zacalo vysielat Rock FM radio, to som bola akurat doma chora (vtedy som este chodila na gympel) a nevedela som sa vytesit, ze konecne aj taka stanica existuje, co hra hudbu viac ako pokec. A ked moj kamos zacal robit dj-a, to som vedela vsetky nove veci skoro hned ako vysli a foneticky vsetky texty naspamat. Aby som rozumela o com spievaju, tak som si ich doma preklada z angliny, ktore som zhanala kade-tade. Vacsinou z nemeckeho Brava, co spoluziacke nosil otec z Nemecka. A asi preto som sa naucila anglicky pravopis ovela rychlejsie a teraz to vyuzivam naplno. Erasure Wild! mi pozical kamos len tak na pocuvanie a veru mala som tazke chvile mu tu original kazetu vratit. A ked mi mama prispela na prvy cd prehravac ako darcek k maturite, moje prve cd bol album Chorus. Potom prisli samozrejme na rad vsetky ostatne albumy od nich. Kvoli Nighbird som bola schopna precestovat cely Vancouver, lebo kazdy obchod dostal len jednu kopiu (jednu kopiu!!!) a kedze je tu dost ludi co sa im erasure paci, to nebolo dost. No a ja som ten album musela mat v podstate hned ako tu vysiel. Takze tak :o) Mate uprimne zavidim tu vikendovu akciu. Ja by som si tiez rada isla niekde zatancovat, kde je dobra hudba. Tu moc nechodim. Tu na diskach je to ine ako na slovensku, tu ludia vacsinou chodia balit niekoho na jednu noc alebo sa poriadne opit ale bavit sa nevedia. Stare dobre slovenske zabavy........

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
19.06.2005 19:28
0
0
bazmekistančina

Ten jazyk našich južných susedov so citoval,aby som potešil nšho tatíka Škorpiho,keď už je dnes ten deň tatkov...
Ale,vážne naozaj som to ešte za socíka počúval,hlavne v rokoch 82-86,kým som nemal slušné radio z normou CCIR,ale niektorými programmi som nepohrdol ani potom,v podstate až do r.1991,lebo,ako som vravel,tam dávali novinky a CELÉ ,nie v bežne hraných rádioverziach,ako napr. na 03.Zahraničné stanice som prestal počúvať až v r.1991,keď som "žrával" vtedajšie FUN RADIO,teda tá stará zostava MRAVEC,Pupek,EMSI Vasil,Julo alias Pyton,Kočík,Tibor,Martin,Dalila a ďalší už dnes odídenci do iných rádii.Pri FUNku som vydržal až do r.1994,potom som preladil na české radio ALFA (dnes Impuls) a 22.7.94 som začal počúvať staru dobrú martinskú Rebecu.ďalej to už poznáte....
No a z frekvenciou 106,6 FM som sa prvy raz stretol 2.2.1993,keď tam deň predtým začal vysielať TWIST.Až po roku,keď stíchlo Radio CD-International,sa TWIST presídlil na uvoľnených 101,8 a to bola asi cestička k neskoršiemu začatiu vysielania b1.Myslím,že pôvodne Ragtime začalo vysielať na frekv.100,3,kam neskôr prešla Hviezda FM-alias Radio HYDRA,ako som to v súkromí nazýval.Ale priznám,bez bitky,Radio Ragtime som v živote nepočul,preto to s tou ich pôvodnou frekvenciou netvrdím s naprostou istotou,len sa mi čosi matne vybavuje....Vraj tam dokonca svojho času pôsobila aj Andrea Vadkerti...Jau nebi ma tatko škorpi,už Ti dám s tými maďarmi pokoj,už budem dobrý...

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
19.06.2005 18:52
0
0
to all alias vladike ma hudobne školenia z maďarskeho radia :o)))

Cauko vsetci vespolek,
prajem Vam pekny podvecer uz nedelny, prave pocuvam moju velmi oblubenu relaciu dance memories s flebom :-), a este vo mne zneju dozvuky zo vcerajska, resp. dneska, bola som na Oldies disco v Elame, kamoska a byvale kolegynky ma vytiahli, najprv som sa okúňala, ze ja oldies disco ani nejak nemusim, ze ja radsej stary dobry funk a jazzfunk, ale stalo sa......a dobre sa stalo :-)).......tam v Elame su tri tanecne parkety, a na kazdom hraju ine roky, 60.70.80. zaciatky 90., tak super som sa uz davno nevyblaznila, vratila som sa do svojich 17. rokov, hrali super veci, dokonca aj staru slovensku tvorbu, depeche mode, 60. roky, funky, zaciatky disca 90. rokov, no skratka vsetko, chvilami som nevedela, ze na ktory parket skocit, ale zostala som pri tej nezavislejsej a menej komercnej music, bola tam taka dobra atmoska, ludia sa tam pochytali robili vlacik co som uz davno nezazila....tak mam z toho dobry pocit....a velmi som myslela na Vas a naozaj som sa citila ako skolkarka, naspät v mladuckych rokoch a verte mi obcas sa takto vratit naspät stoji za to.....
to vladike, vidim ze mas dobre znalosti nielen z kvalitnej hudby, ale hudobne skolenie Ti dalo aj maďarske radio ;-)) (myslim to s humorom ;)))

Vasa Mata

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
19.06.2005 12:40
0
0
TO Viera

Mne Erasure padlu do ucha - viem presne kedy- bolo to 24.7.1986,v programe na "poptarisznya",ktorý som pravidelne počúvaval vždy vo štvrtok o 20.00,myslím, že to bolo na rádiu Petofi,lebo tam davali novinky a uplne cele,akurát,že tam prekladali názvy skladieb.No a to 24.7. hrali skladbu O´damour alebo,ako povedal B,Tóth László "Ó szerelem".Dodnes mám ten program nahratý,tam predstavovali ako novinky,dnes už dávno prchom zapadnuté veci.Ale tie veci od Erasure sa mi zapáčili na prvé počutie,pravda nie až tak,ako keď tždeň nato,31.7.86 v tom istom programe zanela po prvý raz moja supersrdcovka "Rollin´ Home" od Statusov ,ako povedal moderátor " a Štátus Quo eďúteš,Haza felé gurulva" asi som to ani foneticky nenapísal celkom správne,ale tak mi to utkvelo v pamäti.Ozaj,erasure čítaval ten pán B.Tóth László ako "az Eražér eďúteš" (tam je to u z dvoma bodkami,aké je aj vnemčine).Prajem pekný deň a ešte krajšie večerné Dotyky.
P.S. Milan mi to nezahral,ale Karol ma potešil,ten Major Tom v francúzštine je perfektný,celý večer som si ho potom púšťal..

Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
19.06.2005 08:11
0
0
To Vlado

Uf to je super ze Erasure postupili; uz som sa bala, ze vypadnu. Ved padli minule na 18-te miesto! Tak hned idem aj hlasovat do buduceho kola a na dobru noc si dam ich albumik Wild!, ktory bol ich prvy co som pocula a hned som sa stala na nich "zavisla" :o)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
18.06.2005 12:25
0
0
TO Viera

Erasure postúpili o 9 flekov! Včera som si ich doma púšťal,konkrétne Chorus asi v 3 verziach a ďalšie pekné kúsky od nich...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
18.06.2005 12:15
0
0
Ahojte !

Kto môžte ,z b1CCC,počúvajte dnes Made in CS! Milan mi tam sľúbil zahrať jednu super skladbu od Mirka černého,ktorú so chcel včera venovať nášmu tatíkovi.Prefektná vec,už som ju dávno nepočul.
Nuž a ten zásah toho šípu narobí s človekom naozaj zázraky.Dnes ráno,napríklad,ma o 6.20 zobudil mobil -prišla SMS.No,keby mi to v sobotu ráno,po 5 ranných šichtách,čo spávam tak do začiatku Legendárnych 20,urobil hocikto iný,nech aj vlastný otec,či dcéra,tak mu minimálne odkrútim hlavu z krku...,ale aspoň "pekne poďakujem".Ale to bolo od NEJ,tak som sa tešil asi ako keď malý chlapec dostane do daru dlhovytúženú hračku...Nuž,my škôlkári rádia b1 sa dokážeme tešiť ako také detičky a vtom je možno aj krása toho,inak fádneho života....
P.S. Tatíček sa nám síce,konečne,ozval,ale Lacike nám nejako mlčí....Asi ho zasypala lavína pracovných povinností,však hádam sa zas ozve.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
17.06.2005 20:01
0
0
To Vlado

No to je super, ze ta ten "zasran" trafil. Ved o tom je zivot nie? Aj mna to to nedavno postihlo :o). Skusim zavolat v nedelu do dotykov ak sa dovolam. Uz som dlho nevolala, tak by sa patrilo.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.06.2005 18:49
0
0
TO Viera

Normálne mi čítaš myšlienky,presne to isté ma napadlo v súvislosti s Dňom otcov,dáme pozdraviť tatíka Škorpiho.No volať asi už nebudem,už nemám ten kráľovsky limit,ako uplynulé 3 mesiace,no a ten čo mám si musím šetriť,ale pošlem mail.
Nuž ten zasran s tým lukom a šípom ma teda presne trafil,ani nemal ťažkú prácu....

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
17.06.2005 18:40
0
0
Ahojte vsetci

No ja som smutna, ze sa nebudem moct dostavit na tu opekajdu, ale tiez budem na vas mysliet. Aj vam sa bude ckat, len nebudete potom veditet ci preto, lebo na vas myslim alebo od tolkych spekacok.
Dnes som dala zahrat Princa - Kiss, to bol taky prvy napad na pesnicku dnes rano a dufam, ze sa vsetkym ujde tento vikendik nejaky ten bostek na nostek od milovanej osoby :o) a nezabudnite v nedelu na den otcov, Darinka urcite bude hrat cele dotyky len pre tatkov tak aj ja skusim dat nieco zahrat pre mojho otca a samozrejme aj pre nasho skupinkoveho tatka Skorpiho. Co sa tyka top 10, tak tu su zatial moje prve tri filmy: 1. Pomada (jednotka s Travoltom) 2. Dirty Rotten Scoundrels (bohuzial neviem preklad, hra tam steve martin a michael caine) 3. Love potion #9 (so sandrou bullock)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.06.2005 17:24
0
0
volna linka

Dnes som vybral Johna Secadu - just another day without you.Ja viem,sú to kruté 90´s,ale čo,keď mi je smutno bez NEJ,ale čo sa dá robiť povinnosti sú povinnosti....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.06.2005 15:28
0
0
web stránka b1

Dokonca samotná stránka b1 je dostupná cez www.b1ccc.szm.sk čo nám tam vytvoril ten tichý sympatizant,vysielanie,už som spomenul na fóre b1,počúvam cez http://stream1.blueorange.sk:9000/b164

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.06.2005 15:09
0
0
technický škriatok

Aj mne včera zaúradoval technický škriatok,nemohol som sa dostať na túto stránku. Inak keď mi trucuje NET alebo niečo na mobile a pod zvyknem si uľaviť hláškou Mariána Zednikoviča z filmu Volná Noha:"Čo vám drbe,pán Doberman???!!!"

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.06.2005 15:03
0
0
opekajda

No,začiatok júla,na mňa dosť vysoký dátum,uvidíme.Buchol som ten inzerát do Avíza ešte raz,skúsim aj tunajšie klebetníky,alebo v najhoršom ten bazár....čo do miesta a času,prispôsobím sa vôli väčšiny,ak to len trochu bude možné...

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
17.06.2005 15:02
0
0
to Škorpi

Ahoj!!!, pozeram ze baby ta uz pekne privitali, tak ja sa tiez pridavam, poriadne si to tu ozivil ako sa patri:)) K stretavke, 1. a 2. jula mi zatial vyhovuje, no v tejto chvili to nemozem slubit na 100%, miesto stretnutia BA takisto vyhovuje.

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
17.06.2005 09:01
0
0
pokračování

Eunuch - muž v háreme odsúdený už iba na "očné" slasti, pretože tie "mužné" mu zmenili na "odpadlíka " ,.to ako pre ožiwenie pamati. Potom chudáci majú vysoký hlas. Jeden Eunuch je známy ako Ali Hej-Bej a pašovi najčastejšie vodil konkubínu alias Dala-mu. Tak ma prepadol v mozogáni dwojwtip na túto tému. Terazky prvý diel bez prestáwky:
Francek prišiel na dowolenku z háremu od Ali-pašu ménem Šáhin Šáh Rezá Pažravího a v krčmě sa ho vyptávajú chlapi - "No tak čo Frááncku, ako je to tam v tém háremě, co to tam vlastně robíš!? "ná já tam mám velmi zodpovědnú prácičku, já mu tam vytvárám tých eunuchú do teho jeho háremu" odpovída Francek. "A jak to robíš, je to těžká práca", optávajú sa chlapi. "Nááá velmi tažká a zodpovědná. To sa zeberú dve tehly, jednu do jednej ruky, druhú do druhej a tak ako sa cááápe s čineláma tak já mu cááápnem po prirodzení a eunuch je na svěce". "Ale to mosí velice bolet" hovorá užasnutí chlapi, až im vlasy dupkem stojá na i hlavě." Nááá bárs to bolí, to wám powím", pokywuje hlavú Francek, "Hlavne ked si prirazím cihláma OBA PALCE na rukách!!!!
Tak dopopuku a dohryzkánia v pondelok! Budem sa snažiť aktiwizowat sa v dnešné VL a v nedeľu v Dotykoch, tak očúvalte!
Tie pesničky čo skladáte si fšetky zaspiewame. Len aby bola čečina na Pampers!!!
Wáš Tatík

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
17.06.2005 07:54
0
0
huráá tatko skorpi :o)))

aj ja som sis rada, ze si sa uz ozval a ze si uz pritomny, s tou opekackou 1-2.7. suhlasim, akuram mam letnu dovolenku, ktoru budem mat "az" tyzden a tiez som za ze v BA, vladike ak Ti to nerobi problem tak dondzi :-))), ale ved sa dohodneme co a ako, nenahnevate sa ak prinesiem este jednu posluchacku Misku (ak vsak bude chciet, ak by mala internet tiez by bola zrejme nasou clenkou :-)) alebo aj svojho potomka :-)), jedine z ceho sem smutna, ze Vierka bude daleko, tak budeme spominat Vierke sa bude stikutat :o))), tu fimovu hitparadu mozme rozbehnut, mne sa pacil cesky film postřiny, a potom firlm s johnym deppom :-)) cokolada, este k tomasovi, tiez sa pripajam k vierke, ze sme si utahovali a robili srandu, prave preto, ze je to take ake je, ale je pekne, ze si pripomenul, aby sme sa na to pozerali pekne a tak vlastne vierka mala napad s tym Top 10 co sa tyka filmov a mozme to rozvijat :)))), este ak sa dohodneme na tej opekajde mosime aj lacikeho zlanarit, ved dame mu vediet a ci pride zalezi uz na nom samotnom, ze lacike :-))) Tak pekny dnik aj ja napisem este.

"dnes nenapisal dezo, ale aj tak je na stranke sviezo, napisal nam skorpi, idem pécit torty.... kde mame vsak milanca takto hnedky zaranka :-))))

Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
Viera (neregistrovaný, 142.173.68.xxx)
17.06.2005 07:26
0
0
ahojko Skorpi

Tak som sem este zabludila pred vypnutim pjutra a ake prekvapko! Tatko Skorpi sa ozval. Tak witaj nazad. Uz si nam tu vsetkym chybal :o)
A ten ftiiipek dobre padol na dobru noc. Vy tam vsetci vstavate do robotky a ja sa tu este len chystam spat. Tak mne dobru noc, vam dobry den a super vikendik.

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
17.06.2005 07:17
0
0
Už sem tady!!!

UFF, ale čo mi to dalo práce prečítať fšetky tie príspewky za ten čas. Bol som rád, že som sa Wám mohol ozwať cez VL.
Jeden tutowý! PRÍDE CIGÁN PODWEČER Z PRÁCE DOMOW...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))) waw, hihi, haha!! Cigán a z práce dokonca podwečer!!! Bolel ma bruch, keď som to počul!
Mám taký návrhisko ako besné psisko! Čo keby sa deň Dééé konal 01.07, alebo 02.07.2005! Už sa mi slinky zbiehajú na ten cholesterol z tých špekáčkow! Vyňadrite sa každý prosím. Kde, kedy, ako! Prečo už wieme. Vyfiltrujeme fšetky návrhy a uwidíme , aké bude konečníkowé riešenie. Ja by som bol za BA, no keď to bude aj u Vladileho, budem sa moset podrídzit.
Na fórume rádia b1 sa vyznal Viktor k swojmu postoju k b1 a má rád Kredence, tak Vladike, zmákni ho, to je Twoja parketa!
Už som bol nerwózny, lebo ste mi chýbali a čakal som na piatok ako sviňucha na sádlo.
Pozdrawujem DEŽA, ďaľšieho príspewkára, skôr "opytovníka" na hudbu wo vysokých tóninách, typu ako ja hovorím eunuchistististická.
To zatial, ešče sa dnes ozwem. Pekný deň s B1!

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
17.06.2005 02:18
0
0
to Tomcat

Ale my sme nehodnotili filmy, len sme si robili srandu, ze ako niektore veci su maximalne prehnane a ako americania vzdy skoncia ako hrdinovia. No ked sme uz pri tych filmoch, tak mozme spravit Top 10 alebo dajte tipy na dobre filmy. Ja si vzdy rada pozriem nieco co mi niekto odporucil. Ak mate moznost, tak si pozrite film Sideways (neviem ale ako to prelozili do slovenciny) alebo Napoleon Dynamite. To su len dva z filmov, co som videla za poslednych par mesiacov a sa mi pacili, lebo boli trochu "ine" ako tie nizsie kritizovane, komercne.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
17.06.2005 00:25
0
0
to all

Caute vsetci! Dnes som ani nebol poriadne doma a nemal som kedy prispievat. Bola tu ako vidim aj diskusia o americkych filmoch a bolo to dost kriticke, preto som ja osobne na toto ani nereagoval, nie ze by ste nemali pravdu co ste pisali o tych filmoch, ja by som vsak preferoval ked uz bola filmova tema pisat o filmoch ktore sa nam pacili, ktore nas chytili za srdce, ktore su hodnotne, to je podla mna tema hodna nasej skupinky b1 ccc, a nie tu pisat o tom ake su tie americke filmy nepozeratelne, co vy na to? Bolo by to krajsie si myslim.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
16.06.2005 20:46
0
0
:o)

Mne teda stranky otvara v pohode, aj B1 aj funradiovsku, tak neviem, kde je chyba. Mozno vam tam niekde pracovnici romskej narodnosti prekopli kable alebo co. A ma este napadlo k tej olympii, ze jej krycie meno by mohlo byt chrobak truhlik (neviem, ci si pamatate z rozpravky Ferdo Mravec), lebo ola vyzera, ze tiez vsade bola, vsetko vie a je najlepsia, najmudrejsia.....

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
16.06.2005 20:14
0
0
to xxx

ahoj, aj mne to dnes nexlo otvorit dokonca cela stranka www.radia.sk. az po chvilke uz som si myslela, ze dnes si nasu skupinku citat nebudem :( no po chvili sa to podarilo, a tiez pocas celeho tyzdna mi neslo vysielanie cez net az vlastne dnes :))
to all
dnes som nam dala zahrat vo VL :o)) a co sa tyka preklepov tak tych narobim denne az az, kedze mam taku robotku, ze pisem, ale clovek po case uz odhadne kde asi tie chyby robi :)))

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over