menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Ktoré pesničky vám chýbajú na EXPRESE?

221 príspevkov
Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
31.08.2008 10:01
0
0
Palo

Vďaka tebe som sa tu nechal vtiahnuť do debaty ktorá s ničím nesúvisí. Ako vidno kamoško ešte si nedorástol. Plačeš nám tu ako dieťa, keď mu zoberú hračku na pieskovisku. Keď je debata, radšej sa stiahneš aby si si prečítal mediálnesk a potom to ospravedlňuješ tým, že máš aj inú prácu hahahahaha. Do redakcie napísať si si čas našiel? Áno? Jooooooooooj ty falošná dvojtvár. želám ti veľa úspechov v mojom odvolávaní a tvojmu plakaniu :-) maj sa

Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
30.08.2008 21:25
0
0
Uboot

Ja znesiem kritiku, ale neznesiem, ked si niekto neustale nieco vymysla, ako ty na moju adresu.. Neustale v kazdom jednom prispevku si to tu urobil.. Kritika, ak je pravdiva a nie vymyslena, ako si to ty vymyslal na moju adresu X veci, ktore su tu popisane, ma sice netesi, ale ak je to pravda, tak si to priznam. Ale ty tu pravdu kamo o mne nemas, tak si nebudem predsa priznavat nieco, co nie je pravda... A vies mi napisat v com som bol povysenecky??? A kto z tych tvojich "kazdych" mi tu vynadal? Mam ti skopirovat z tychto for, kolko ludi reagovalo na tvoj vulgarizmus? Ja som bol jeden z nich, pretoze neznasam, ak tu niekto niekoho uraza, ako ty si urazal druhych, a vulgarne si k nim pristupoval... Ty mne ides nieco pisat??? Ty ktory tu pomaly v kazdom prispevku urazas druhych a si vulgarny?? Prepac, si ten najpokornejsi clovek, akeho som kedy stretol, klobuk dolu pred tebo smekam...Sorry, ze som ta tak nepravom urazil..
Inak poslal som uz do redakcie mail s prosbou, aby ta stiahli.. To ti zase ja mozem napisat, ze to tu viacero ludi pisalo na Tvoju adresu, aby ta odtialto stiahli.. Tak verim, ze aspon redakcia nebude podporovat vulgarnych prispievatelov...

Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
30.08.2008 09:03
0
0
Palo

Od teba to akurát tak dobre, sedí, ako vidno neznesieš kritiku na svoju osobu, doteraz si tu každého častovať iba ty, a teraz sa tu rozlievaš že napíšeš redakcii o stiahnutie mojich príspevkov. Kamoš TY čo zrovna, tebe tu každý vynadal a označoval ťa tu rôznymi pomenovaniami sa chceš so mnou rovnať??? Nedaj sa vysmiať, si trapko uplakaný, ktorý neznesie kritiku. Si si myslel, že tu budeš donekonečna najmúdrejší, proste že tu budeš na koni??? Tak to teda nie. Ako som ti už viac krát napísal, buď objektívny a píš k veci. Nie ja ale TY si tu bol povýšenecký, preto takýchto chytrákov mám najradšej a zobral som si ťa na mušku... A ver tomu že ti nedám pokoj... Dopočutia

Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
29.08.2008 21:00
0
0
Uboot

Je mi ta ozaj uprimne luto.. Opat tvoj prispevok je mimo reality k tomu mojmu, ziadna odpoved na polozene otazky, a opat si vymyslas na moju adresu... Ja sa nikde nestahujem, akurat mam aj ine pracovne povinnosti ako sa tu s niekym hadat..
P.S.: Inak si ten najvulgarnejsi, najpovyseneckejsi pisatel do tohto fora na tejto stranke, este ze ti to uz viacero prispievatelov napisalo a aby si vedel, idem poziadat redakciu o stiahnutie vsetkych tvojich drzych a vulgarnych prispevkov, ktore si sem napisal a ktore svedcia o Tvojej nulovej inteligencii. Si obycajny chudak, ktoreho mi je ozaj uprimne luto a toto bol moj posledny prispevok k tebe, kedze to nema vyznam...Maj sa

Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
29.08.2008 13:47
0
0
Palinko

Ako vidím tvoj odbavovací exhibicionizmus na tomto chate stále pretrváva... Keď potrebuješ deň či dva, tak sa stiahneš, a potom sa tu miešaš do toho po čom ti je hovno kamoško, tak sa pakuj tam odkiaľ si prišiel ty odborník...tu ťa nikto nepotrebuje...a keď sa zotavíš, môžeme pokecať... Dopočutia

Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
29.08.2008 11:45
0
0
Uboot

V prvom rade by si si mal ty uvedomit, ze ludia sem mozu pisat to, co chcu, ich nazory a nikto nema pravo ich nazory urazat a podobne.. A ako mozes takto falosne pisat o nas, ze sa tu hrame na odbornikov, ked ty tu co robis? Ved kazdy tvoj prispevok tu pises svoje "odborne" prispevky..
A ako sa ja navazam do Teba? To ze Ti tu kladiem otazky? To je podla Teba navazanie? Ty si sa neucil na slovencine, aky je rodiel medzi opytovaciou vetou a oznamovaciou vetou? Ved mi konecne aspon na jednu odpis a nezakryvaj sa neustalym prekrucanim druhych prispevkov... A mimochodom, ty nahodou nekritizujes tiez? Nemas pocit, ze kritizujes nieco, s cim nesuhlasis, napriek tomu, ze iny ludia s tym suhlasit mozu? Ved ty robis presne to iste, za co tu druhym nadavas... Nie je to trosku falosne z tvojej strany?

Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
29.08.2008 08:31
0
0
LuboTS

Ja viem, že E je najpočúvanejší, mne je smutno ako ľahko sa dáme skrotiť a vycvičiť... Keby aspoň to ich vysielanie nerobili tak vlezlo. Potrebujú si stále niečo dokazovať, ako malé deti na pieskovisku. Aj keď mali tu ich "24hod show" to sa už nedalo vydržať, ešte že som ich musel počúvať iba na miestach odkiaľ som sa mohol rýchlo presunúť niekam inde... Opakujem keď moderoval v roku 2000 napr. taký VLADO MORAVČÍK bolo to fajn, ale ako prišli tie veľké zmeny v roku 2001 už to nie je ono...

LuboTS (neregistrovaný, 195.189.143.xxx)
LuboTS (neregistrovaný, 195.189.143.xxx)
28.08.2008 21:37
0
0
@Uboot

Predstav si že by si mal všade kde počuješ Expres prenosný peoplemeter Arbitron. Všade v reštauráciách, na kúpaliskách, v obchodoch by si posielal hlasy Expresu. :-)

*** (neregistrovaný, 78.99.183.xxx)
*** (neregistrovaný, 78.99.183.xxx)
28.08.2008 19:48
0
0
chýbajú!?

Mne nechýbajú, ja Expres nepočúvam. Je to otrepaná, samoľúba, namyslená rádio stanica, kde si myslia že všade boli, všetko videli a od všetkého majú kľúče. Sú oveľa lepšie rádiá ako nejaký expres. Aj v Amerike bol dostavníkový expres a zanikol.

Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.167.xxx)
28.08.2008 13:32
0
0
Mám na to nárok!!!

Každý si tu v tejto ušlachtilej debatke podporuje toho svojho. Preto kým môžem volím RADIO_FM, a prečo by aj nie? Možno to zase zopár undergrunďákov nafetovaných nepochopí, ale ako sa má človek vyhnúť hnusným zkomercionalizovaným rádiam??? Keďže potrebujem jedlo, idem na nákup, hrá tam /E/, som na kúpalisku hrá tam /E/ sedím niekde na terase dávam kávu ale hra tam /E/. Tu ide o to, že my sme ako opice, daj nám banán a máš nás skrotených... Tu nejde o to či, máš na výber, tým že si preladíš, v podstate nie je čo preladiť, a zistíš, že ak si aspoň trocha náročnejší mušíš počúvať rádia cez net, alebo sat. Našťastie niektoré dnešné lokálky sú na tom čo sa týka programu lepšie, ale zase to poserú hudbou, keď sa nejaký týpek rozhodne hrať Smokie, Abbu, T-rex čiže sa mu páči oldies, tak to začne kopírovať ďalšia banda tupcov. Toto sa dialo na konci 90rokov, dnes prečo by sme si nezahrali O-zone, Makarennu, Las ketchup a im podobné jedno "hitové" kraviny? V pohode, ale nechci odo mňa aby som spadal do nejakej priblblej anketovej kategórie, vopred vytypovaných týpkov... Tak to teda nie!!! Znesem všetko, alebo skôr som znášal, dnes už nie. Zahraj si to raz doobeda, poobede, ale aby si mi to tlačil každé 2 hodiny...To čo je za stratégia? To už by musela byť iná kapela, ale nie nejaká štúdiová formácia nagalevaných týpkov...

Stano86 (neregistrovaný, 78.98.243.xxx)
Stano86 (neregistrovaný, 78.98.243.xxx)
28.08.2008 10:34
0
0
Uboot

Tak v prvom rade ty si zase nepochopil mňa ja sa expresu nezastávam to čo si napísal je pravda o tých 3 alebo aj viac songoch že hrajú od Queenu dookola a nič iné len osvedčené podla hudobného dramaturga! No ale sú to Hity aj ked dookola ja som ti len chcel vysvetliť že to počúvať nemusíš na to máš tuning. Len sa furt nezastávaj toho FM_ka to mi leze na nervy aký si zaslepený len FM_ko potom nekritizuj iných že počuvaju Expres ked ty by si chcel aby všetci počuvali FM hej a ja som ta neuražal tak si to DEBIL nechaj pre seba Nazdar!

Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
28.08.2008 09:33
0
0
Stano86

Zrazuje je pre vás kritika čudná??? Keď ide o vás samotných??? Zaujímavá debata, o nich bez nich... Ty si ani nepochopil význam toho čo som písal kamoško, to že niekto hrá ako debil stále to isté a ty ako poslucháč debil ti to nevadí, že počúvaš neustále od Oueenu: I Want to Break Free, alebo Metallicy: unforgiven, Guns ´n roses november rain, a mhoho ďalších, tak je mi smutno aké tpé poslucháčske grémium máme na slovensku, tu ide v princípe o niečo iné, aby také svetové kapely ktoré fungovali-jú niekoľko rokov potom zrazu nejaký zabrzdený hudobný redaktor dehonestoval iba tým, že im prisúdi jeden "HIT" tak to ďakujem pekne. Taký elán mal koľko hitov??? Skoro všetko boli hity, ale expres pozná možno jednu dve, a ostatne: Cakam ta laska
Mladata
Osmy svetadiel
Kaskader
Kamarati
Ulica
Netrpezlivi
Aj ked bez penazi
Zlodej slnecnic
Vymyslena
Mozes ist
Nie sme zli
Tulaci podchodoch
Mam, kym nemam
Clovecina
Slobodna
Zalubil sa chlapec
Dva a dva
Pestry zivot
Co je? Co je? Co chces?
Stuzkova
Kralovna bielych tenisiek
Kaskader bez penazi
Tanecnice z Lucnice
Klasika
Fero
Neobzerajte sa, pani Lotova
Detektivka
Ze mi je luto
Neviem byt sam
Ver mi
Od Tatier k Dunaju
Van Goghovo ucho
Sestricka z Kramarov
Kocka
Amnestia na neveru
Voda, co ma drzi nad vodou
Zalubeni
Zanedbany sex
Laska moja
A takto sa dá milý môj pokračovať aj pri iných legendárnych kapelách... Lenže ty sa nezaujímaš o toto, začal si si osobný debatčák, ako tebe podobní tak môžeš diskutovať...

Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
28.08.2008 09:22
0
0
Palo

Opakujem: skorumpovaná /Palo-biscuit/ dvojka čo si tu namýšľa všemožné bude môcť browsovať hocikde na tomto chate, budem vás obháňať a nedám vám pokoj, pokým si neuvedomíte o čom má byť takáto debata. Kým sa vy do niekoho navážate je všetko v poriadku, tak to ma poser, to vieš k to s čím narába aj s tým odchádza...

Stano 86 (neregistrovaný, 78.98.208.xxx)
Stano 86 (neregistrovaný, 78.98.208.xxx)
27.08.2008 22:42
0
0
Uboot ten kde žije alebo ma akcie FM_ku

No lepšie bude ignorovať ho aj s jeho čudnými názormi a u teba je Napr taký Queen Shit kedy ho hrali na Fm_ku naposledy to je len o tom akú hudbu počúvaš. Chceš alternatívu tak si hu nalad doma na tranzistore a nenavážaj sa tu do ludí ktorí vedia čo je hudba. Nie len tvoje FM_ko exzistuje.100ludí 100chutí

Palo (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
Palo (neregistrovaný, 213.151.218.xxx)
27.08.2008 21:31
0
0
Uboot

Ty to asi ozaj nemas v hlave v poriadku, ze? Biscuit sa rozhodne za mojim nickom neskryva, ba dokonca, keby si len troska sledoval to co tu piseme napriklad my dvaja, tak by si zistil, ze sa tu castokrat nezhodujeme, ale na rozdiel od teba, s biscuitom sa da dobre, rozumne a inteligentne popisat... Ja si tiez myslim, ze s tebou sa neda vobec normalne bavit, lebo Ty si evidentne podla toho co sem pises vobec necitas a hlavne sa nezamyslal nad tym, co sem ludia pisu, alebo konkretnejsie ja, lebo keby si to len trosicka cital a zamyslel sa radsej nad tym, nie ako my vyvracat sustavne Tebou nanutene myslienky, ktore som sem nikde nenapisal, ale to co tym chcem povedat, tak by si zistil, ze ja nepatrim medzi obdivovatelov radii typu Expres alebo Jemnych, ako my to stale ty demagogicky prisudzujes a dalej by si urcite zistil, ze radio FM je pre mna jedno z mala Slovenskych radii ktore uznavam a ked o nom pisem kriticky je len preto, ze mi vadi, ze to s nim ide dolu vodou a bojim sa, ze to zanikne.. Si precitaj, co som pisaval dva roky dozadu na tuto temu, aby si to pochopil, ci FMko mam rad, alebo nie.. Vobec sa tu nehram na ziadneho medialneho odbornika, ako Ty o mne demagogicky sustavne pises, skor by sa to dalo o tebe povedat... Tak uz konecne prestan s tou tvojou neustalou ustipacnostou a demagogiou a radsej sem nepis, lebo sa tym len zhovadujes.. Napisal som to ako pre 10 rocne decko, ale mam pocit, ze ked som to predtym pisal ako pre normalneho seriozneho cloveka, tak si to nepochopil, tak predpokladam, ze text pre 10 rocne decko snad pochopis...Inak si neviem potom vysvetlit tvoje odvecne reakcie na moju adresu... Vsetko, ja tiez nemienit stracat cas vypisovanim s niekym, kto prekruca a demagogizuje prispevky druhych ludi.. Ak sa chces bavit, tak sa bav seriozne.. Neber to v zlom.

MiaT248 (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
MiaT248 (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
27.08.2008 19:28
0
0
Uboot

len pre tvoju informaciu-na diskoteky nechodim. A predstav si ze mam paru o roznych typoch hudby, keby som o nich nic nevedela tak asi tazko mozem povedat ze ten dany typ mi nevyhovuje. Sledujem novinky od roznych interpretov roznych stylov, nie raz sa stane ze sa mi zapaci 1,2 piesne od interpreta ktoreho nemam rada, co ale pravdaze neznamena ze menim vkus.

Typko (neregistrovaný, 91.127.65.xxx)
Typko (neregistrovaný, 91.127.65.xxx)
27.08.2008 17:23
0
0
Na Expresse?

Ktore pesnicky?VSETKY,KTORE SA DAJU POCUVAT!!!!

KF (neregistrovaný, 78.99.202.xxx)
KF (neregistrovaný, 78.99.202.xxx)
27.08.2008 14:01
0
0
EXPRES

Každému sa páči niečo iné,vždy to tak bolo a bude.Mne sa páči techno a kvalitna tanečna hudba ale nie typu code red!Aj ked neodsudzujem nikoho komu sa to páči,prečo by som mal.A zakladať tu diskusiu ktoré pesničky vám chybajú na Exprese je zbytočné,toto radio je naformátované odtial podtial a čakať že tam pustia Underworld a podobne je zbytočné.Aj ked musím priznať že len ťažko chápem ludí čo počuvajú Expres pretože počuvat to iste dokola vybratych nejakych 30 skladieb a srale dokolečka dokola no nechapem.

Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
27.08.2008 14:00
0
0
biscuit

ty pravý undergrundák čo sa stále na rádia.sk presúvaš vždy do inej diskusie, lebo z kazdej ta aj s tvojim onanizerom "PALO", možno si to zase len ty, ale skrývaš sa opd iným nickom aby si mal nejakého sypmatizanta, možno sa mýlil, potom táto skorumpovaná dvojka čo si tu namýšľa všemožné bude môcť browsovať hocikde na tomto chate, budem vás obháňať a nedám vám pokoj, pokým si neuvedomíte o čom má byť takáto debata. Kým sa vy do niekoho navážate je všetko v poriadku, tak to ma poser, to vieš k to s čím narába aj s tým odchádza... Takže milý moji odborníci sa už uvedomte VY konecne!!! A keď už fakt nemáš-te slov potom sa radšej vyhovor na nejakú ignoráciu určite ti to každý rád uverí...

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
27.08.2008 13:35
0
0
ignore

ignore

Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
27.08.2008 13:34
0
0
biscuit

a ty nie si magor??? ty povyšenecký odborník, o akých portáloch tu hovoríš??? ja si skôr počkám, na teba kedy to prestane baviť teba, tak poď a ukáž sa... takých chytrákov tu sledujem asi od roku 1999 a vždy ich to prestalo baviť, keď zistili, že vedia o mediálnom svete hovno, nestačí si prečítať iba pár riadkov z mediálne.sk vieš ty chytrák???

biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 195.113.65.xxx)
27.08.2008 13:05
0
0
@Uboot

Na kazdom serioznejsom portaly by si uz davno dostal ban. Inak vidno, ze akakolvek komunikacia s primitivom tvojho formatu je absolutne nemozna...
Ale takychto magorov tu boli uz stovky a po case ich to omrzelo. Staci aby na nich ludia prestali reagovat, co sa prave chystam urobit.

Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
27.08.2008 13:05
0
0
MiaT248

Tu ide o to, že keď o danom type hudby nevieš a ani nemáš páru, že vôbec existuje, považujem za poľutovania hodné, aby si sa potom vyjadrovala o hudbe, je lepšie mať trošku väčší rozhľad a keď ti vyhovuje celý život počúvať dookola to isté a pri návšteve disco otravovať týmto svojím obmedzením výberom ešte aj deejea tak to ďakujem pekne... To sme teda dopadli...

MiaT248 (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
MiaT248 (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
27.08.2008 12:49
0
0
Uboot

pocuj chlape, tebe nieco hovori slovne spojenie: rozny vkus? no asi nie. To co je pre teba odpad je pre niekoho super hudba a naopak, to co sa tebe paci sa zas druhym pacit nemusi.Keby vsetci pocuvali len urcitych spevakov,skupiny atd. ktorich samozvani odbornici ako ty povazuju za "skutocnu hudbu", lebo ine su vsetko shity- ako sa vyjadrujes- tak by to na hudobnej scene vyzeralo skutocne "pestro".A aj keby ma skritizovali skutocni odbornici za to co pocuvam, moj vkus to nezmeni.Milion ludi mi moze povedat ze skutocna hudba je Nirvana, alebo tebou spomenuty Gorillaz alebo nieco ine,ked raz k takej hudbe vztah nemam tak sa mam zabit? Povazovat za blaznivu co nevie co je dobra hudba? Co mam rada to mam rada. Zi a nechaj zit. Apropo: chcu nas ohurit ojazdenymi haraburdami? nikoho neohuruju, kaze ti niekto hladat auto? asi nie,a ludia sa potesia aj ojazdenemu auticku.
Hrame iba hity-to je len obycajny slogan, ked to radio rada pocuvam,mam tam oblubene piesne a moderatorov je mi egal nejaky slogan,pre nich su to hity a ze to nie su hity pre ostatnych- no tak staci pootocit gombikom a je to vyriesene.

Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
Uboot (neregistrovaný, 78.98.119.xxx)
27.08.2008 09:47
0
0
biscuit

"kolko vybornej hudby sa produkuje v Nemecku, USA a inych krajinach ako napr. Belgicko ci Francuzko a predstav si aj Cesko alebo Rakusko???? Sa spamätaj ty odborník na hity, asi si zavzdušnený aj v tejto oblasti to sa dalo čakať, keďže máš asi ty 13-15 rôčikov...

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over