menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
matka (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
matka (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
07.09.2005 13:27
0
0
kde ste??

Kde ste miláčci??

matka (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
matka (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
07.09.2005 09:52
0
0

Ahojte moji zlatí,je to tu naozaj príjemné čítanie..už sa to žiaľ povedať nedá o fórume.
To Vlado:ďakujem,prišiel mailik aj s adresou na Vierku.Páči sa mi Tvoje spomínanie:-) v mailíkoch.
To Maťa:Super že si sa podelila trošku aj s nami o dojem z koncertu a teším sa ako budeš rozprávať keď sa stretneme.
To Tomcat:ďakujem ešte raz za piesenku,kt.som nepočula:-(
To Škorpi:jednu otazočku mám-to keď si vtedy volal Darinke do dotykov a rozpraval si o tom ako ste si vytiahli von s dcerkou deky a ležíte a počúvate, bolo tam u vás v DNV??
To Vierka:Čo ty vlastne robíš v Kanade??SI nejaká emigrantka??:-)) lebo ja by som chcela byť tak o 2 roky
To all:Ideme s Tomcatom na vinobranie,nezrazíme sa tam niekde??

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
07.09.2005 08:45
0
0
to all

Ahojte, dnes mam toho trosku viac, ale chcem vas aspon pozdravit a popriat krasny den, hm tak dufajme, ze sa forum b1 dostane opät do svojich kolaji a bude sa tykat najmä hudby a programu, mozno je to naozaj tak, ako pise vierka, ze ak tam stale zasahuju takyto rypaci, tak z b1 ich ani nebavi na to reagovat :))), ale na forume sa tomu vyhnut neda, vzdy bude niekto rypat, to tak chodi nielen na forume ale aj v zivote :))), tak skorpi Tebe sa dnes bude rypat zubybabros v zubaloch, tak to vydrz :))), tomas dakujem za odpoved, pozrela som si to, je to tak da sa to zistit podla tych cisielok :))), Vladike a tobja :))) som sa chcela opýtalny, ze od kolkej zacina 1.10. v Nitre ten autosalon, aby, ak by sme sa dohodli na tento den som vedela co a ako si zariadit :)))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
07.09.2005 07:47
0
0
Nenarocny posluchac v duchode

Prebehol som fórum b1, je to tam vojnové pole bojuje sa statočne na oboch stranách, ďakujem za solidaritu hlavne Vladikemu za tie veľké písmená, musím bežať, tak zajtra, zubybaro-baník ma dnes opäť čaká -idem so spevom - vietor v peňaženke stááále mááám - došľaka! Zdraví Škorpi

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
06.09.2005 20:58
0
0
To Vierka

Dˇakujem za mailík,Darinke už Dotyky vzali,to je smutne,vysielava teraz popoludni,to co je teraz miesto StopTime-u,inak Dotyky ostavaju,len Bez Darinky,takze asi budem ocuvavat tu piatkovu Pyžamovku na NAJ-ku,namiesto Dotykov,veď aké tam už Dotyky bez Darinky...,
Inak som rád,že na fóre b1 drzým nepatrí svet,lebo sa to už začalo zvrhávať na úroveň forum-zoznamu,a to by som odbojkotovával.
To Maťka (nová členka):Dostala sa si môj včerajší mailík,aj s tou adresou? Ak nie,pošlem Ti to znova,ale asi až zajtra,lebo už o chvílku idem domov....

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
06.09.2005 20:45
0
0
forum na b1

Tak ja uz sa na fore b1 ani vyjadrovat nebudem. Naco? Vzdy dookola je to o tom istom, iba mena sa menia (a mozno ani velmi nie ako pisete) Niekto rad rype a hra sa na niekoho ineho. No bohuzial aj taki ludia existuju. Uz sa ani necudujem, ze sa nikto z teamu b1 k tomu nevyjadruje. Inak ten novy program best of times je celkom dobry aj moderatorka ma mily hlas. Taka relaxacna relacia, dobre sa to pocuva :o) ale aj tak mi chyba Darinka. Kedze uz nevysiela VL, nemam vela sanci si vypocut jej relacie. Kedy vlastne Darinka vysiela? Este stale ma nedelne dotyky? Inak vybavujem si internet, ale company ktora ma najlepsie ceny a sluzby je na strajku, tak musim este chvilku pockat :o(

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
06.09.2005 19:24
0
0
to Maťa

ziadne tajomstvo, vystihol som moment ked tam dal Huno prispevok s textom "test" a za chvilu tam ten prispevok nebol spolu s tymi dalsimi a to kolko som zistil podla tych cisiel pripevkov ktore sa tam daju vidiet ked si vysvietis cely text

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
06.09.2005 18:12
0
0
Ahojko vsetci :o)

Tak som sa konecne preluskala cez tie vase prispevky a uz to mame cez 1000!
Kedze momentalne nemam doma internet a mali sme tri dni volna (vcera bol statny sviatok) tak som sa nemohla ozvat.Uz som si pozrela aj novu strukturu na b1. Uvidime este co bude dalej. Volnu linku nam skratili, ale nastastie nezrusili .
Diky za ten tip na pyzamovu party, ak si v piatok spomeniem, tak mozno vyskusam. Jaaaaaaaaj nebite ma :o) Urcite budem pocuvat aj kaviaren, ale asi az buduci tyzden, kedze dnes je uz utorok.
Mata: to s tymi zubami nemalo chybu. Som si to zivo predstavila a este teraz mam problem prestat sa na tom smiat.
Ten program na vh1 musel byt super, dufam, ze moj bracha pozeral a nahral si to.
A je super, ze sa sem obcas pridaju aj ini. Tymto pozdravujem aj vsetkych co pravidelne citaju nase prispevky, ale sa sem este nevyjadrili.

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
06.09.2005 17:55
0
0
slniecka zlate & kool and the gang :)))

Tak ahojte, uz som tu, uf!!, ten "intelingent" z fora, to teda bolo nieco :))), neviem ako vie byt niekto taky drzy, a dietky moje mosim sa vam pochvalit, bola som vcera na tom koncerte na kool the gang aj na afterparty, bolo fajn a nesiem si odtial aj velmi pekny zazitok, ktory sa moze stat naozaj mozno len raz za zivot, ved blizsie poviem na stretavke ;))), takze dnes som omamena, aj ked priznam sa, ze po hudobnej stranke som cakala od nich viac, skor mi ich styl pripominal take "rybyty, rybyty...ale ide predsa o viac, o atmosferu, aj zazitok a tak ;))), ale male nekomercne koncertiky su u mna aj tak no1 :))), no celkovo vcera, bolo to zlate ...:))), Maťka som rada, ze si sa k nam pridala, este tiez na vysvetlenie, boli sme na forume b1, ale nemohli sme tam ako skupinka existovat, tak sme tu :))), a tu je dobre a pekne :))), skorpi mne sa velmi pacilo a smiala som sa, ako sa tam na forume ludkovia hadali a ty si tam napisal ze "co vravia blede tvare?" alebo biele? take nieco, doteraz sa na tom smejem, mozno je to malickost ale super to tam vyznelo :)))), hm takyto kazisveti, to tam nicia a my sme tam robili humor, aj ked chapem, tie prispevky sa uz potom miesali, tak "sektari" a "sekretari" este napisem :)). tomas podla coho vies ze ako miznu tie prispevky? :)))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
06.09.2005 16:38
0
0
už sa stalo

vidíš Vlado, Huno nespí, čáry-máry a zrazu zmizlo 10 príspevkov vieme od koho:)))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
06.09.2005 15:18
0
0
nie je to divnô...?

My,keď sme tam bavili celé fórum,ukázali nám dvere,a teraz keď tamten trojedinec uráža všetko rad-radom,to je akože ok???Ale,mám taký vodojem,že Huno mu to pekne vymaže,už včera sa ten pubiš stažoval.Alebo,ak chceli mať takú úroveň fóra,doprajme ju im a adios amigos celé to ich fórum.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
06.09.2005 15:16
0
0
to je haluz:)))

poslal som toho trojníka(ak je to teda naozaj jeden clovek hrajuci sa na troch) na zoznam.sk, asi viete preco:)))), tam by zapadol:))
Maťka ty jediná nemôžeš vedieť o čo sa jedná, pretože to už patrí do krátkej histórie našej skupinky, nechce sa mi to teraz vysvetľovať...na tom zozname proste sú také "deti" ktoré by ho pekne spracovali..

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
06.09.2005 15:08
0
0
to Maťka

Martin Braun,alias Huno,nám vtedy vedel písať hrubo vytlačené odkazy (to by si sa musela preklikať do 29.5. t.r.) (mail huno@b1.sk) nebudú mať tie vulgárnosti na tom fóre konca-kraja,asi mu napíšem,ale dnes to už ani v najlepšom nestihnem,o chvíľu idem na miesto konania nášho 2.zjazdu z 22.7.....

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
06.09.2005 15:05
0
0
to fórum..

nie ja vám to divné že všetky tie príspevky okrem našich sú z jednej ip adresy, čiže s jedného počítača, mám taký pocit že niekto sa hrá na troch ľudí naraz a naschval kazí to fórum..

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
06.09.2005 14:58
0
0
Člověce,když uz nic neumíte,aspoň nemluvte sprostě.....

NO,zas jeden ťažký inteligentos na fóre b1,myslím toho Roba.Tatíku,nedáme si Ťa,číl buc múdry,strýčko Huno, to Tvoje fórum sa Ti,pred Tvojimi očami mení na kanál plný splaškov (myslím na tie vulgárne výrazivo,ktorého tam aKosi pribúda).Alebo,to je v poriadku,len Skupinkári tam nesmú "chatárčiť" ????

matka (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
matka (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
06.09.2005 14:54
0
0

mimochodom kto je spravcom fora na b1??uz to tam je njaka divocina........

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
06.09.2005 11:16
0
0
ešte ku Kaviarni

Čaute, som na to zabudol o čom som sa chcel zmieniť ešte z Kaviarne s pánom Dančiakom, nemal som možnosť ju počuť celú, ale aj to čo som počul bolo vynikajúce...ved viete..a veľmi sa mi páčilo jedno slovné spojenie ktoré použil pán Dančiak: "poslal ho do látkovej výmeny" v zmysle zjedol jedlo, to je úžasná fráza, nemá chybu:)) keby sme si to ešte vyložili ináč, tú frázu, akože by to bolo poslať niekoho tam kde nás poslal ten milan:), tak by sme ho mohli slušne poslať do látkovej výmeny:)) a ani by sa neurazil, pretože by nechápal:)) ..dosť bolo takýchto vecí, nechcel som to ani napísať, ale nedalo mi, aspon sme sa zasmiali:)) ... no a ja idem teraz tiež poslať niečo do látkovej výmeny(teraz to myslím tým správnym významom) :))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
06.09.2005 06:44
0
0
Od těch prasat vyjedete! - (powedal mjrTerazky).

Ahojček hryzoňáčikowia a čice! Ten inteligentuš-inte-igelitentuš Milan-ko... dúfam, že už sa usmernil a dá nám pokoj. o))) Vitaj MATKA, som rád, že už patríš medzi nás a že si nás tu našla. Ak si naša "krvná skupina" , tak medziwa nás rýchlo zapadneš. Dúfam, že sa rada smeješ, lebo my sa rehlíme radi a od srdca. Čítal som aj Twoj odkaz na fóre b1, tak takto reagujem tutoká aj na to. o))) Vladike, mne slzy vyhŕkli do očí, keď sa Darinka lúčila na záwer v Dotykoch a spuscila tú pesničku s Habkom & Co, ja som ostal z toho šoknutý a v krku som mal hrvol! Máš prawdu, Dotyky bola Darinka, tešil som sa na ne s ňou a tiež si myslím, že bez nej to už nebude ono, ako by rekla Yoko Ono. Pozdrawujem Wás wšických, tak zajtra sa ozwem! A just - nech žije teta Fazuľkowá, nech to para tlačí!!! Hah, hah, hahahohohihihih, waw! To še mi podarilo!

12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
05.09.2005 20:52
0
0
vlado

Takym ludom dost skoro zvyknu dojst argumenty. On si proste potrebuje zanadavat, pourazat a zrejme ho to uz po chvili prestane bavit.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
05.09.2005 18:44
0
0
enteligetuš sa nezaprie

NOOOOOOO,zas máme inteligenta typu xy v tom druhom chlieviku,to bude nejaký značkový hulvát,ten chŕli vulgárnosti po všetkých chlievikoch rad-radom,ten Vlado,ktoreho si podal na FUnkovom chlieviku,samozrejme,niesom ja,ja FUN-ko už teraz takmer vôbec nepočúvam....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
05.09.2005 15:14
0
0
Čaute

No,vyzera to tak,že Darinka sa lúčila,vraj Dotyky bude robiť niekto iný,no pohroma,Dotyky bez Darinky???? Bude nám strašne chýbať,ktovie čiich budem aj naďalej počúvať.Tatíku,o tete Fazuľkowej neviem už nič dobre dlho,ani ma nezaujíma,ak si počúval v sobotu VL,tá pesnička patrila Niekomu úplne inému,ale o tom pssssssssssst,je to skvelá osoba a s Tetou Fazuľkowou ma len rovnake krstne meno,toť wše.takže čo bolo,bolo,terazky,už od 2.zjazdu na Grosse Lapaschowi,by som tú Hudobnú Zeleninu ani nespomenul,nebyť,toho že Vám tam tá zelenina chýbala.Ale už sa žiadna hudobná zelenina nebude pozývať na naše akcie,iba ak si voľajakú prinesieme sami...Ale aké je to rčení s tým psssssssssst,odrazu popularne,ja som mto prebral od mojej najlepšej kamrátky,veľmi sa mi to páči...

matka (neregistrovaný, 193.87.92.xxx)
matka (neregistrovaný, 193.87.92.xxx)
05.09.2005 13:34
0
0
moji zlati

ahojte moji zlati skupinkari:-) tak sa tesim ze som sem konecne zavitala, roboty kopec a net by sa nemal pouzivat:-) ale pssst..dakujem vsetkym ,ktori ste mi poslali maily aj tym, ktori ste este neposlali...

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
05.09.2005 09:34
0
0
hryzkosi a velkofilm :)))

Prajem pekne ranko, skorpi tak ako sa ty prehryzkavas cez nase prispevky tie Tvoje sa super citaju, aj mne sa pacil vcera v Kaviarni Stano Dančiak, ide z neho velka ludskost, a nostalgickost jeho generacie, bol by dobry skupinkar :))))), a ty skopri by si sa hodil do toho jeho velkofilmu, co chcel nakrutit zastupil by si tam p. Satinskeho, ty by si bol jeho nostalgicka spomienka a veru viem ze by si to zvladol a taka uloha by Ti sekla :))), my ostatni by sme boli komparzisti-druzina ako opekame štěpacky a ja jedine ako cigana s nastrbenym zubom :))) a spievali by sme ako v tom filme Utekajme uz ide, tí cigani na sidlisku, ze "jóóóój mamóó, jóój mááámóóó, dyk to se uz neopakuje" :)))), a bol by velkofilm ;))))), len kde zohnat stěpanku? :)))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
05.09.2005 07:18
0
0
Sežrala Taliána a papír vyplivla!!!

Teda jááá Wám powiem, prehryzkať sa cez tie f-šetky príspewky, to už je něco!!! Som rád, že sa sem už aj "prebojowali" iní príspewkári a sú to slušáci, to mám radosť. o))) Včera v Dotykoch mi Daris zahrala Kým Ťa mám od Robiho Grigorova, len mám dojem, akoby sa na záwer lúčila. To by ma dojalo, keby Dotyky robil niekto iný!!! Potom som vypol bedňu a ráno som zistil, že po Dotykoch išlo Legend.zwanzich!!! Vidím, že ani dnes po polnoci nepôjdem hajííí, lebo ide repríza Kaviarne! VL je presunutá na 19.oo hod. No nemwadí, f-šak sa do toho wžijeme. o))) Vladike, gratulujem k tej 1000-cke, mám u Tebja púúúldecko! Na to si mosíme pripit. Ááááá´- ide Windsurfing s Jišššííím Kornom, tú mám rád. o))) Mati, teraz si čééérnááá a dokonca si sa prikrášlila "ulomákom" - zlomeným zubom, mala si nechať tú protézu, bola by sranda, no babka ju potrebuje viac. Nemboj sa, my Ti tie štěpáčky a masisko nakrájame na kúsky, aby si ich mohla strawowať!!! Poprípade ich natrepeme túúúčkom. Len si daj pozor na "spoluobčanow", keď sa na nejakého usmeješ, ihned pójde po Tebje, bude Ti kurizuwat!!! Tak diškurujte a pozdrawujem Tetu Fazuľkowú - hah, hah, hah!!!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
04.09.2005 15:59
0
0
Súťaž ála Dotyky!

Kto má súťaživého ducha a rád spomína,nech si klikne na naše sesterské Východ-b1 www.radiovychod.sk,alebo tu vľavo si nájsť Východ-b1,a na tom ich webe hore si kliknúť na NEZABUDNUTEľných 8,tam je k tomu celý pokec,zhrniem to,treba poslať tip na pesničku aj so spomienkou na adresu hity@radiovychod.sk,uviesť tam svoje meno,adresu,telefon a to všetko do 13.9.,kto by mal záujem

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over