menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
26.08.2005 22:03
0
0
posledny musicring

predsa mi neda sa o tom zmienit, ze na to ze to bol musicring mohol byt Pato slusnejsi co sa tyka informacii o Hendrixovi, zase tam zazneli nechutne klamstva o jeho zivote a to ma vie nastvat, ako blbe media s radostou prekrucaju a prikrasluju pravdu a ludia si potom samozrejme zapamataju len to co pocuju v mediach a tym sa klamstva siria dalej. To co tam porozpraval vyznelo tak akoby sa Hendrix zivil palenim a rozbijanim gitar a nie hranim...a tak to nebolo...nemam rad ked sa ludia robia mudri v tejto oblasti a pritom malo vedia o skutocnom zivote Jimiho. A som zvedavy z ktoreho bulvaru mal Pato tu informaciu ze zomrel po predavkovani drogami...atd., to je tiez prikraslena pravda aby to lepsie znelo a vdaka tomu maju ludia zly nazor na Hendrixa, co uz ale nikto nezmeni a stve ma to. Radsej uz koncim na tuto temu, nerad sa rozculujem...treba mysliet na pekne veci, napriklad na nasu dalsiu stretavku a na to ze je super ze mame nas Fanclub:)))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
26.08.2005 21:52
0
0
to Viera

neboj sa, nebud hned negativna, to ze sa zrusia niektore relacie znamena, ze na druhej strane sa vytvoria nove, takze ja sa nebojim o nasu b1tku, takze presne ako si napisala, nepredbiehajme....mne sa pacia zmeny, zmeny su nevyhnutne, a ja osobne mam z toho dobry pocit ze aj v b1tke robia zmeny

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
26.08.2005 21:47
0
0
vsetkym

Tomcat: som si spomenula na Teba ked som pocula toho Hendrixa v Music Ringu. Priznam sa, ze som sklamana a tak trochu sa obavam tych zmien v B1. Lebo to vyzera, ze pravdepodobne zrusia vsetky moje oblubene relacie. Prva uz bola aj potvrdena :o( Mam si zacat hladat nove radio na pocuvanie, alebo mam este chvilku pockat??? Doteraz mam take skusenosti, ze ked sa robili zmeny v radiu, vacsinou to islo k horsiemu, lebo chceli vyhoviet vacsiemu okruhu posluchacov a to sa jednoducho neda. Nebudem ale predbiehat, september je tu uz buduci tyzden a potom vsetci uvidime............. mam z toho akysi nedobry pocit..... a co vy????

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
26.08.2005 21:26
0
0
Hendrix je v musicringu!

Caute vsetci, tak to mi padla sanka:)) som zvedavi ci budem vediet...kokso, normalne Jimi v musicringu, no parada:))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
26.08.2005 17:22
0
0
Vstávej červánku,je půl šesté...

Tatíku,s tým psom to nemá chybu,máš recht,tých Kredencov som objednal ja,dnes som vybral Styx-Mr.Roboto,lebo sa mi to viaže práve s týmto víkendom v r.1983,rovnako vychádzali dátumy a dni....
Maťka, Kennyho Rogersa mám aj ja veľmi rád,niečo mám od neho ponahrávané,v našich rádiach sa kedysi hrali tak akurát komunizácie jeho pesničiek v podaní Pavla Bobka.(JA som vravel,keď pršespieval náš interpret svetový hit,že tú skladbu "nepreložil ani neprevzal",ale pokomunizoval.....
Včera som si trochu zas zagriloval,malo to úspech,už máme vonku aj skladaciu besiedku s dvojramenným lustrom,veru narok,keď zas sa tam scuchneme,už to bude super aj za prípadneho daždika...
Od hlasu pána kapelníka bez nohavíc bol aj oveľa príjemnejší zvuk,keď trabant ťahal za sebou plechový hrniec....To bolo oproti,Síííínimu hlasu,priam rajská hudba...Za tými klávesami mu to asi viac sedelo...
Štépina asi nozaj miluje "Jiřího" Jánošíka.
Ozaj,kto má problémy z bolesťami chrbta,ešte lepšie,ako Kosmodisk,je vraj Slovenská akupunktúra,t,j, as 5-6 nožov zapichnutých "do hrba".Údajne,stačí vojsť do dverí krčmy v Terchovej,alebo blízkom okolí ,zakričať,medzi dvermi "Jiří Jánošík byl Maďar!!!!!" a zvrtnúť sa na päte.... Môžme,príležitostne,poradiť Štépine....

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
26.08.2005 07:34
0
0
Jdi kapku dál aneb posuň se Ty Vole!

Očúwam b1 a máme tam nowú ženščinu v rannom presse, mosím pochwálit, hlas má "stereoteflosexifónny", teda vaľmo príjemný, oproti Síííínyimu je to miliarda v pomere k pretriasaným "podpísaným zmenkám". o))) F-čéra som registrowal vo VL wašu aktiwitu - Waše pjesničky, hlawne Vladikeho Kredence, hneď pri prwých tónoch som šípil, že to je jeho parketa. Zawýjal som -Hééééj to night, w tom pribehol "podwraťák" a začal zawýjať so mnou. Mosel som sa celým čowjekem držať, aby som sa nerehlil a čakal na to Hééééj, a pes vyl so mnou!!! Oči mal lna mna vypleščené a vyl o sto sedem! Ten americký filmový pes menom Rintintin je oproti tomu nulowá šanca! Až potom som sa z chuti rehlil, až mi slzy striekali a podwraťáka som wyobjímal. o))) Tak už wiem, čo ten hongrólugrofínsky názow znamená!!! Predstawte si, jááá blubec, šípil som ako ošípaná, že to má niečo spoločné s tou lekárňou a máááá! Ááááno, je to LEKÁREŇ. Kto by to bol powjedal, taký jazykolam a lekáreň. Ten maďarón mi vyswetlil, že je to spojenie také spojenie niečo ako lieky a sklad. Skrátka je to žwatlanina. o))) Prajem Wám príjemný weekend, nech wás sila hudby z b1 spriewádza po celých 24 hod. Fazuľkujte!!!!!

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
25.08.2005 22:36
0
0
dik more čárna blondíína

tak ako sa dnes mavate? ludkovia, ja som vcul cierna blondina :))), ale chcela som byt vielice piekny (co by som este nechcela ze ano :)) a ze si idem zafabit vlasy na chnedo, a farba mi chytila na velmo cierno ako uhol, no mne je to tak treba, tak teraz aj ked nie je vykurovacia sezona :)), tak nosim carne uhli na hlave, tak kto by scel davam, ked zvysia energi, jááááj vysieram naozaj tak ze by som zapadla medzi spoluobcanov, a dokazom mi bolo ked som dnes isla v elektricke a pristupili taki carny egyptania, vyzeralo to, ze patrim k nim, cosi tam hatlali :)), jaj tak mi treba :)), vierka inak dakujem za ten napis je to super a skorpi tie tvoje madarske nazvy to je origos :))), vladike s tou štéépinou a fazulovym tancom sa mi to pacilo :)) veru som si to zivo prestavila :))) alebo zeby sa stéépi posmekla na fazuli ako nas jurki janosik na hrachu a zakricala by jááááááááááánoóóóšššššíííííííík, vóóóóó tóóóm tóóó jéééé, tak pokial by tak nekricala pri inej cinnosti s janosikom tak je to ok ;))), jaj ale asi mi uz z tej ciernej chlavy sibka :))) inak aspon bolestnym mi dnes bolo, ze sa mi podarilo zohnat cd Kennyho Rogersa :))), tak krasnu nocku zlatka moje, nech mate pekne sny :)))

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
25.08.2005 18:01
0
0
ahojko

Tak som rada, ze sa nova znacka piva paci. Ten obrazok mi poslal bracha.
Ozaj v sobotu idem na Leppardov. Dufam, ze len neohluchnem a nebude zo mna jeden Def Leppard hihi. Maju hrat ich The Best a urcite budu aj moje oblubene ako Hysteria a Two steps behind. Ak budete nahodou v nedelu rano o pol siestej hore, tak tu koncert prave zacina. Budem na vas mysliet :o)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
25.08.2005 14:37
0
0
Jedno pivo si pros-blu-blu-blu-blu...

Ahojte,dnes len na skok,potom tiahnem hore na Grosse Lapasch.Ako som počul v správach na b1 o 7.00 rano,Dunajcek nám stúpa na devíne,tak ma napadla taká zlomyselnôstka,či ten "náš" zbojnícky stánok nezoberie so sebou a neodplaví do Bazmekistanu....Možno v tej cene piva maju zahrnutú aj samotnú plavbu po Dunaji....
Čo sa týka toho potenia sa pri otvorení pugilára,jajáááj,tak na to nemusíš mať ani 50,to som poznal ešte v 25,hneď ako som sa oženil....
Vierka,tá nová značka piva nemá chybu,aj na tej hudobnej zelenine som sa v noci pri hryzkaní dusil smiechom,ale neboli to žiadne neslušné asociácie,iba som si predstavil tú madam,ako pochoduje po nitrianskej pešej zóne s trúbou pomaly väčšou,ako ona sama a z celej sily o dušu do nej dúcha puf-puf-puf a pritom čiastočne brúsi tou trúbkou o zem. a Štépina ide 3 kroky pred ňou,tancuje do rytmu ten svoj unga-bunga tanec,žonglujúc pritom s CD-čkami.
Nuž,Blaváci,prajem Vám,aby Vás neodplavilo pri pití piva,pomaly dvíham kotvy,nashle zítra.

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
25.08.2005 06:52
0
0
Tonííííku, nepi tu kořalku! - A jááá si vystřelííím!!!!!!

Ahóóóóójte, jóóóóregelt a joóóóónapotkriwákombesnípsi, to jazykolamowé slowo som si opakowal po celý čas, až som dorazil semoká a hnedkom hned som ho položil na papír, aby som ho nezapoměl. Ten jazykolam je napísaný na lekárni MODRÁ PILULA pod hl.stanicou a znie - GYÓMYSZERTAR!!! Mosím ziscit, čo to znamená. Opakowal som si si to ako ten malý chlapec z filmu Gombíkowá wojna, keď bežal powedať slovo IMPOTENT - bežal a stále drmolil - impotent, impotent, impotent... Asi aj ja som si v myslidle opakloval tú hongrólmagyárskohonvédsku jazykolámštinu. o))) Vladike, som rád, že si registrowal tých "párplow", čo som wám dal hrať wo VL, ale registrowal som aj ja hlawne tých Small Faces a Sha la la la lee! Aj pre mňa to bol šok!!! Budem ju požadowať, aby ju hrali a budem si pospewowať našu werziu. o))) s tou Sandrou som sa parádne sekol, počul som to spiewať i iných interpretow, ale ja som mal mylne zakódowané, že je to Flandrina, pardón Sandrina pesnička. o))) Vladike chlap po 50-ke sa spotí aj pri iných weciach..., hlawne keď siahneš do peniaženky keď je "vysoký termín" a NIŠT!!! To je POT!, hlawne na čele! Ale inak sa potím normálne, ako chlap po 50-ke...... o))) Vieri ďakujem za ten STARÁ PROMIŇ, (Staroprameň), dnes to bude wisieť w mojej domowskej krčme. o))) Mosím ííít, dnes idem aj cez Vladikowce, čiže Nitru aj cez Nagy Lapííí. Budem pozerať smerom na Twoju chatičku, bolo tam váľmo fajn!!! Tak zajtra!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 20:58
0
0
Hryzkáááme!!!

Jééééééééééj,oni majú v archíve THE WANDERER od Statusíkov,to je moja srdcovečka. Tá skladba,inak pochádza pôvodne z r.1958,má nespočet podôb,ale mňa oslovili len 2 verzie,najviac táto Statusácka a ešte je parádna aj od GAryho Glittera zo 70´s

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 20:42
0
0
ešte jeden na stredu

Prečo sa chlap po 50.ke spotí medzi dvoma milovaniami???(Sorry,tatíku,tým prirodzene nemyslím Teba)
-Lebo medzitým prejde leto....

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
24.08.2005 20:13
0
0
ahojte slniecka :)))

Tak caute, ako sa to dobre cita :)), naozaj, ked to tu tak citam az srdce mi poskakuje radosců, vladike uz nemspominaj fazulábo, radsej si kup Trenciansky párok s fazuľkou :)), to je lepsie :)), inak skorpi vidis v kolkych slovach je ser..., az ked si to takto pekne rozpisal, tak clovek vidi, ake nespocetne mnozstvo je toho :)) tak potom v maďačine je to idem do Elelmíser, a pritom su to potraviny, ale vlastne konecna zastavka zjedenych potravin je s....no fuj som ale, lenze je to tak, ti bazmekistanci vedeli preco to tak nazvali a este to maju na konci slova :)), len co potom znamena elelmí? Meďung Elelmíser? rozmýšlam elelmí... no neviem... zmrzlina sa povie Fagyláltát, dobre to písem :)) a topánky Cipö, ako cipó :))), no a sme zase pri štěpánke, ta basnicka na ňu znela štěpánka, štěpánka, když tě tlačí topánka..:)), takže štěpánka jak je libo, vobuj si cipó, hele smělo....no a ked uz dnes mame zastrckovu stredu ;)), tak vam tiez jeden poslem:
Lekár vraví pani Praženicovej:
- Milá pani, okamžite potrebujete radikálnu zmenu...
Pani Praženicova :) sa zamysli a povie:
Juj, pan doktor, môj muž je strašne žiarlivý!
tak hryzkajte :))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 19:30
0
0
To tatík Škorpi a ostatní

Vďaka za tých "párplov",tú skladbu mám aj ja rád,existuje aj novšia verzia z r.1988,ktoru naspievalo niekoľko desiatok spevákov najzvučnejších mien a výťažok venovali na pomoc Arménsku po zemetrasení....
Keď si začrel,že čo mi behá po myslidle,tal okrem iného,kdesi na okraji ma napadla myšlienka,v súvislosti s tou opekajdou,ako zas vytvoriť fond na tú´ˇdalšiu,toho roku mi to vyšlo,ten nápad so starými autodielmi,ktoré akurát zavadzali v pivnici, nebol márný,tak rozmýšľam nad niečim,ako to o rok zopáknuť a zas aby to naše vrecká tak veľmi necítili...Núz,aj to je jedna z vecí,ktorá mi prebehla hlavou,reku keď zajtra budeme mať tú rodinnú party,ale to ja robím kuchár a šoféra,navyše rovno odtiaľ padám hryzkať.Len do roka a do dňa nesmieme odtiaľ vysekať všetky suche stromy,aby sa mohla zopáknuť akcia svetlonos :o)))))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 18:34
0
0
ad ten vtip

To som vtedy počúval VL v práci,na dvore so slúchatkami na ušiach a nikto nechápal,čo sa tak rehocem...Ale,ako to Paťo vravel,spomenul som si na svoju exmanželku,na všetky tie pred rozvodové a rozvodové peripetie,nuž vedieť to skôr,koľko by som ušetril za poplatky a advokátov,stačilo si požičať miešačku,cha-cha,ale som hnusný,juj nebite ma pán závozník....

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
24.08.2005 18:33
0
0
To Skorpi

Tak som citala Tvoj prispevok na fore B1. Inak aj ja som si dlho myslela, ze Everlasting love spieva Sranda, oprava Sandra az kym som pred par rokmi nezacula verziu od Glorii Estefan. Po chvilke bludenia na nete som nasla pri texte tejto pesnicky aj dalsie mena ako: Clay Aiken, Jamie Cullum ba dokonca aj U2!!!
Tak si vyber verziu. Myslim, ze je jedno kto je original, dolezite je kto to ako prerobil k lepsiemu :o)
To Vlado: ja poznam podobny vtip: Vies ako zenskej rozbijes zobak? Nasypes jej zrno pod sklo....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 18:28
0
0
Najkrajší vtip

Ale najkrajší vtip,aký som v poslednom čase počul,prečital Paťo vo VL 12.8.,čo ho tam poslal Stanley,že ako žene(najskôr vlastnej) najľahšie vykrútime krk??? -Keď jej nasypeme zrno do miešačky.....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 18:14
0
0
Nebite ma,ja už budem dobrý.....

Ja sa už vážne nehrám o Fazuľky.....,ešte vtedy,keď som sa o tom naposledy zmienil ,ešte tesne pred 2.zjazdom, to definitívne vyhaslo...,ale absolutne ma to netrápi,už nemá ani prečo!
Pridám aj ja jeden vtip,čo som čítal:
Dvaja chlapi si postavia loďku a idú ju vyskúšať.Spustia ju na hladinu a jeden z nich radostne volá."Hurá,my plávam..blu-blu-blu-blu.....

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
24.08.2005 18:03
0
0
to malo byt dam hehe

No tie pismenka sa aj mne volako pletu

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
24.08.2005 18:02
0
0
Caute Hryzkosi

- Mamííí?
- Prosím.
- Opuchol mi prst!
- Ako si na to prišiel?
- Nezmestí sa mi do nosa.

tak nazaciatok tiez trochu humoru :o). Skorpi, ten Tvoj vykladovy slovnik nema chybu. A ty Vladko, si stale nedas pokoj s fazulkami, kym Ti ich niekto nenasype pod nohy ako Janoswikovi, opravujem Janosikovi. Jest sa ich nepokusaj, lebo dufam, ze vies ze je to hudobna zelenina (strasne rada vydava rozne zvuky po pouziti :o) hihi)
A zase tu mame vraj zastrckovu stredu, tak vam dama zahrat Frankieho co stale ide do Hollywoodu a vraj Relax, tak si uzite a dohryzkania.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 18:00
0
0
25 or 6 to 4

K tej pesničke,ktorá je v súčasnosti v Legend.20 a debatili sme o nej včera na fóre...Zhodou okolností,pár dní pred jej zaradením do Legend.20 mi ju hrali vo VL.Akosom spomínal,je z r.1970 aviažu sa mi s ňou samé príjemne spomienky.
Môj najsilnejší zážitok z r.1970 bolo asi,ako v pondelok,31.8.,posledný deň mojich prvých školských prázdnin,došiel môj otec pred dom na úplne novom trabante,ktorého som spomínal aj v Dotykoch.... Už vtedy ma veľmi zaujímalo všetko okolo áut... Nuž a to bolo naše prvé vlastné vozítko,verne nám slúžilo 7 rokov.Veru,každý rok si,nielen vtedy,ale najmä 31.8.,spomeniem na nášho trabíka (NR-80-21) aj na nespočet príhodičiek s ním.Nebolo to inak ani 31.8.1992,ešte to rovnako padlo na pondelok,ako v tom r.1970,počúvam si popoludní ešte vtedy FUN-ko,okolo 15.30 bola už pravidelná,mno očakávaná a milovaná rubrika POP History, zaznel ten charakteristicky jingel a Julo Matúš začal "..pred 22 rokmi letelo... a hneď prvá skladba bola práve 25 or 6 to 4! tak som sa tešil,ak keď ju nedal celú,mám to aj nahraté na kazete....V ten deň bola ešte večer na FUN-ku hodinovka POP HISTORY a tam,ak sa dobre pamätám,hrali Škorpiho obľúbenú od Cream....Inak,bol to posledný deň,čo zúril ten veľký lesný požiar medzi Lozornom a Malackami.Býval som vtedy totiž v Senici a ako fúkal silný vietor,bolo ten štiľavý dym cítiť až tam....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 17:26
0
0
No,to je bomba !!!

Tatíku,akurát Ti hrajú tú Twoju,Shalalali Od Small Faces,takže ju majú v archíve. Ak to počuješ,môžeš si nôtiť o Štěpánke s CD-čkem,ešte to dali aj celé !!!
Do VL som objednal už klasicky Statusíkov...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
24.08.2005 16:58
0
0
Jseš vedle,jako tá jedle....

Tú Fazuľku som spomenul len v súvislosti s tou chýbajúcou zeleniniou,ktorú som nezabezpečil,tak sa mi to celkom páčilo v ponímaní,že som úplne na Zeleninu nezabudol,toť vše,v inej súvislosti by mi ani už na rozum nedošla.Dávno všetko,ohľadom nej zabudnuté,vymazané,život ide ďalej a napokon zas taká nezabudnuteľná nebola....A vôbec,čo tam po nej,akurat,že už môžem ísť kľudne do Metra bez rizika,že dostanem fazuľovou konzervou medzi oči,zato,čo som tu bol vtedy popísal.....:o)))))).
O tom,kto a čo mi momentálne behá po myslidle,sa tu radšej rozpisovať nebudem,ale teta Fazuľková to rozhodne nieje...
čo sa týka skladieb od B52´s,mne sa páčia akurát Clinton...,pardon Flynstonovci.
Tá skladba Everlasting Love má aspoň 10 podôb,ani ja sám neviem,ktorá je origoš,najznámejšia je tá čo najspievala Fľandra,pardon Sandra,ale origoš spadá kdesi do 60´s,pokúsim sa to zistiť,mne sa najviac páči ale verzia z 90´s,ktorú naspieval Bono Vox (Paul Hewson,nar.10.5.1960) z U2....
Megyegyszer elnézes.... ....Valaki telefonál...... Prosím pekne,aj toto sú hlody z českého filmu,resp. seriálu,HOP NEBO TROP,tá postrava večne nadrbaného (dámy,pardon za výraz,ale krajšie sa to povedať nedá,aby to vystihlo skutočnosť) Maďara Dana,ktorú stvárnil Adrián Jastraban,rodák z B.Bystrice,bola nezabudnuteľná.....

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
24.08.2005 07:35
0
0
Fazuľkoši na prskolete a hadrapláne

Vladike, Tebe tá teta Fazuľkowá furt behá po myslidle. Som rád, že máš konečne identifikačné "číslo" s tým NR na konci vo fóre b1, lúbí sa mi to, si jasne identifilowateľný. o))) Akurát na b1 hrajú LOVE SHACK , weľmi mi póči tento pjesnička! Ale f-čééra, ked som cestuwau v trollejbusse, tak som wiďázoval jeden bázmekinstánsky nápis, tuším na lekárni!!! Jazykolamový, ale zaujalo ma w tom názwe -SER.Teraz mi nepríde na rozum, ale zajtra Vám ho určite napíšem. Oni majú weľa slow, kde Ťa wyzýwajú priam nekalo (či kakalo?) na činnosť na záchodowej mise, napr: élelmiSER, SERetlek, SERelem, SERvácz po našom SER-vááác!, SERafína, SER-Jóóóóža atd. Je toho dosť a nielen v bázmekinstánštine! SERiál, na sadu náradia sa slengowo powie SERsám, v engličtine napr. nessiSERy. Tak už dosť, ale widíte ako sa dá polemizowať o takejto "Fuj" weci a na záwer- nemseretemfekete kulášem se nacpete, kam sa na nás paprikáši sere...e a hrabete! o))) Azaňát, dobre dnes b1 vyhráwa, ide MELOW JELOW od Donovana. Tak konečníkujem, Fazuľkujte, hryzkujte atd.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
23.08.2005 23:39
0
0
Ono se řekne, vetřít se, vetřít. Ale jak?

:o)

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over