menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
Ochnap (neregistrovaný, 195.146.149.xxx)
Ochnap (neregistrovaný, 195.146.149.xxx)
12.08.2005 00:09
0
0
ZUZI

Práve som poslal Daris dve pohľadnice, aj za FunClub. Zuzi, Ty si ma vyhmátla! Práve som dopil tem pančovaný mok a idem ho ta hej hore grúňom hajíííí. Jóóóó já Štééépi s CD jsem viděl a vóóóó tom to je!!! Inak Zuzi Ďakujem za pekný večer a všetko príjemné aj k Tvojim meninkám.

zuzana (neregistrovaný, 213.81.176.xxx)
zuzana (neregistrovaný, 213.81.176.xxx)
11.08.2005 23:32
0
0
:o)

Škorpi, pekný neskorý večer želám ... asi si opäť raz " oščívil určitú osobnosť s internetom, ktorá má celkom určite to povestné dobré rote wain s coffolou " ... tak verím, že ráno nebude ťažké :o)
... pripájam sa aj ja k vašim meninovým blahoželaniam pre všetky Darinky ( jedna taká skvelá Darinka je aj mojou spolužiačkou ) ... a samozrejme aj pre tú vašu - najdôležitejšiu :o)
... teraz nejakú polhodinku síce ešte stále oslavujú ZUZY ... ale pri skvelej muzičke na vlnách b1 ubehne aj tých zvyšných 30 minút rýchlo ...
dobrú noc ... :o) Zuzana

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
11.08.2005 22:39
0
0
to all

to robo, dakujeme za prispevok o mene Darinka :)), tak sak pod medzi nas :)), zajtra urcite sa neda zabudnut:)), dnes som nedavala zahrat do vl, lebo som bola v kine na kamenaku 3, inak je to super :))), vladike štěpánka ma v českom kalendari 31.10 meniny :))

Ochnap (neregistrovaný, 195.146.149.xxx)
Ochnap (neregistrovaný, 195.146.149.xxx)
11.08.2005 22:33
0
0
Darinkofili

Takto pod krycím menom v túto neskorú nočnú dobu sa ozyvam, ele ešte nezyvam. Hudbička vo VL bola dobrá. Po polnoci pošlem Daris pohľadnicu. Tak nech ešte zatial oslavujú Zuzy. Ahoj

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
11.08.2005 18:33
0
0
zajtra ma Darinka meniny

Tak vas vsetkych hryzkam :o) Dnes som vam vybrala DM nieco menej hrane. Napisala som par veci, tak uvidime co vyberu.
A prave ide Ventil RG od Skorpiho - diky.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
11.08.2005 11:47
0
0
to Hryzkáči a Hryzkane

Kto zozral tie prvoposlane pohladnice??? Take jednoduche neviete???! No predsa kosatka Luna,pardon Ľuba,V utorok totiž mala meniny tá naša večne urazená kolegyňa,čo ju voláme Veľryba,tak jej po vínnej kúre zrejme zachutili aj pohľadnice pre Vierku. O-CHI-CHI-CHI-CHI.....!
Násmu priateľovi,čo sa s nami ani nerozlúčil,dám zahrať na druhý týždeň,dám Vám vedieť,asi najskôr u našich podtatranskych bratov.Teraz je to nula bodov,lebo od 14 do 22.00 hryzkám v rachote..
Tak ma napadlo,že kam sa asi podel náš pán kapelník Síni,no to znie skoro ako Suríni,tak reku či sa neprestrojil za nejakého Mustafu a nešiel baliť Mišku... Cha-cha-cha..!
Ešte ma napadlo,či by nám zahrali od QUEENov Mustafu Ibrahima s venovaním pre priateľa Braňa...Voľakedy,keď sa na neho trochu pozabudne,môžme skúsiť....
Inak ktohovie,kedy je v českom kalendári Štěpánky,lebo Štefánie u nás bolo v nedeľu....Braňa bude až 10.3.,to nezabudneme,starému priateľovi niečo venujeme,možno aj tých QUEENov...
Toľko dnes meninové úvahy,ešte podvečer pošlem jednu SMS tete Fazuľkovej,lebo aj ona mne poslala v deň mojich menin a toť vše na ten smer....
Inak,vo vl ma veľmi potešili,že toho Ry Coodera mali a zahrali,iba chybička se vloudila,ten Ry sa číta ako "Ráj",ale ja som to dlho tiež nevedel zas naopak,kým som to nevidel napísané,tak som to prepisoval ako Ray,lenže to by sa zas potom malo čítať ako "Rej".V niektorých tých aglických menách sa nieje ľahké vyznať. Aj o E:Brownovi s Hot Chocolate som si dlho myslel,že sa píše Earl,ale nie,on je,prosím,Errol...
Dnes som vybral Extreme do Vl

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
11.08.2005 11:23
0
0
TO Robo

Neboj,nezabudli sme,mame to v merku,ze bude mat nasa Darinka meniny,pohladnica uz je na ceste...

robo (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
robo (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
11.08.2005 09:02
0
0
toto pre vas darinkofilov ;)

Ženské meno Darina je juhoslovanského pôvodu a v preklade znamená "dar, darček". Nositeľky tohto na Slovensku menej rozšíreného mena oslovujeme Darinka, Darka, Dara, Daruška. Meniny majú 12. augusta.
Darinky vytrvalo pracujú, kým prekonajú každú prekážku, ktorá ich v živote stretne. Majú vyberaný vkus.
Ich študijné výsledky sú priemerné. Veľmi dobre sa uplatnia v zamestnaniach, kde je potrebný kontakt s verejnosťou. Darinky sú komunikatívne a dokážu šikovne využiť svoj šarm a výnimočnú pamäť.
Ich životaschopnosť je dobrá, umožní im čeliť zdravotným problémom, ktoré by sa nemuseli dostaviť, keby nehrešili bezstarostnosťou v tomto smere.
Ovplyvňuje ich planéta Venuša. Darinkine šťastné farby sú zelená a biela. Ochranné rastliny myší chvost a fialka, ochranné kamene achát a zafír.

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
11.08.2005 06:47
0
0
Boli to Worwane!!!

Určite to boli worwane (čo ušli z wane) a zožrali tie pohľadnice, čo som ja posielal! Smradi! Ale som rád Vieri, že už si ich očami zočila. Nemwiem si to wyswetliť, prečo Ti neprišli ode mne keď ostatným chojili a dochojili. o))) Toho mjr.Toma v La Francé som dal zahrať ja. Natočil som si ho totiž na pásku. o)))) Dnes tu nembudem, fculeky fcul odchádzam, tak sa poozýwam až zajtra. Nech Wás Chamá, žraloky a worwane neprenasledujú, nažente ich do wane!

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
10.08.2005 21:08
0
0
to vierka

Tak som rada, ze Ti to prislo :)), naozaj je to super :)), ja vzdy ked mam pod psa naladu si to pozriem, a hned mi smiech vrati naladu, vzdy mi je to smiesne, skorpi mas 100 bodov, klobuk dolu :)))

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
10.08.2005 20:56
0
0
to Mata

Dakujem Ti, to je super. Som sa dobre nasmiala. Nema to chybu. Skorpi uz nemusis posielat. :o)

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
10.08.2005 20:54
0
0
prislo to?

to vierka, prislo Ti to? :))))
to vladike, ten napad sa da skusit, je to dobre, mozme aj u susedov, že .....vychod....vies, rosumis, nem? :)))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
10.08.2005 20:48
0
0
to vierka

Dnes som neskoro zacala pocuvat vl tak neviem kto dal zahrat tu skladbu, skusim Ti preposlat tie pohladnice :)) skusim, uvidim, co na to zraloky :))), zraloky su zvlastne tvory, aj najmä v penazenke...

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
10.08.2005 19:41
0
0
kto dal zahrat Mr Tom ?

Vo francuzstine????

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
10.08.2005 18:09
0
0
ahojko

No skorpi, ja Ti neviiiiiiim, ale fculeky som skontrolovala moju schranecku a nist! No tie zraloky asi naozaj maju nieco proti mne. Aj odpadovy kos som skontrolovala, ci to nahodou nehodili rovno tam namiesto boxu a tiez nic.
S tym tipovanim to som si velakrat ani ja nie ista. Ja idem podla toho, ktore sa mi momentalne viac paci ako vyzera tip alebo typ hehe.
Na fore b1 to viazne a ako ste uz spominali, nic noveho pod slnkom. Uz to tam bolo pisane x-krat. A kde je dnes Darinka? Ja sa v stredu vzdy tak na nu tesim :o(

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
10.08.2005 12:27
0
0
to all

tak vladike, dobre sa cital tvoj prispevok :)), hm, fakt mudrost tam zapotil, ten Rasto, myslim, ze kedysi som aj ja na forum pisala a aj Vierka, ze forum bude take ake si ho spravia ludia...objavil ameriku...tak najprv tam mudruje a potom akoze bude take ake si ho spravia ludia, no...nem vyjadrujem...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
10.08.2005 11:42
0
0
Už toľko netipujte lebo si nás niekto otypuje...

Cha-cha! Tipovať a Typovať nás za to kedysi drvila slovinárka,v 3.ročníku gympla aby som tu jej celý výklad neopisoval zjednoduším Tipnút si výsledok,otypovat si niekoho alebo niečo.Asi tak,Keď je to od slova typ,ako druh,model.potom tvrdé Y,ale tipuje sa,teda háda výsledok a pod. zásadne namäkko,tak si to ešte pamätám.
No na tom fóre,hlavne,že čo napísal ten Rasťo o tom,že aké bude a pre koho je,vôbec som to tam nepísal ešte v máji,na prahu nášho zoskupinkovania sa...A možno to tam bol napísal niekto dobre dávno predo mnou,takže nič nové pod slnkom.
Tatíku ,Chama si nepozval,na rozlúčku,na pár kalíškov???Aleby by potom hrozilo,že sa vráti ešte skôr,než sa Ty stihneš vrátiť domov?
Ak Ti silou mocou ide aj o tú English Version Magora Toma,na Okey ju majú,juj nebite ma pán kotelník,(kapelník je už preč).Tak ma napadol jeden fórik ohľadom pesničky na želanie,ale na našom b1 by bol nepriechodný,venovať nášmu priateľovi pieseň na rozlúčku aj s venovaním?Včera ma to tak napadlo,keď sa mi v práci podarila naladiť Replika...
Inak niečo z Vl som zachytil,keď vyjedm von z haly s tým minirádijkom a sluchatkami na ušiach,tak tam mám signál,nemusím liezť ani na 3tós....Len nie vždy mám čas vyjsť von a nie vždy to aj počásko dovolí.Včera to Chicago 25or6 to 4 bolo odo mňa,v pondelok Aerosmith-Walk this way,dnes skúsim Ry Coodera,ale neviem či to tam budú mať.
Na radiu MAX si minule uťahovali Gwen Stephanie (tak sa to správne píše,ani neviem) že vraj GWEN pištíková,lebo vraj podľa nich je Stephanie Piština.No,ale podľa nás Štěpánka,takže,napokon akú má slávnu menovkyňu..Ale teraz neviem,kto je slávnejší,aspoň u nás v tábore b1,či tá tiežspevácka,hviezda jednej sezóny,alebo naša Unga-bunga tanečnica.....Možno by si aj dala umelecké meno Gwen,keby wedela ako ju tu doceňujeme...:-)))))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
10.08.2005 08:41
0
0
tipuš, nemtypuš, pupuš :o))

Júúúúj tak som zatavila, s tym tipom, neviem vlastne ako sa to pise, niekto pise typ, niekto tip, tak som z toho jelen, ale Tomas dik za upozornenie :))), tak budem pisat tiyp a je to :o)))), škoprpi ten vyraz "paprca", ja som sa smiala :o)), tak, žeby štěpanka, s paprčou a s cd-ckem na ceruzke? tak inak tam na forume, ved neviem tam tiez co pise posluchacka janka, myslim, ze tiez ak je to radio, tak nejde o "vnutorne informacie firmy", myslim, ze by mohli mat aj taku rubriku, ze "news" a tam by mohli byt ich vnutorne spravy z radia aj humornou formou, neviem ci to takto nema funko, ved nie je hanbou ked sa povedia v radiu personalne zmeny, ved je to eter, tak neviem, aspon podla mna...zatial su tajnostkari :))), škopri ty mas na tych smraďochov štastie :))) este raz som si musela pozriet tie pohladnice, tak to nema chybu, alebo ze by to bola štěpanka na modnej prehliadke - bez nohavic? tak zatial cauko, ved napisem este :))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
10.08.2005 07:23
0
0
Žraloky!!!!

Čaukoahóóóójte! Gutten Fták! Jóóór a Egelt pod krivákom besní psi! Pozdravil som f-toch rečááách - Našočeskej, mantácko nemeckej a bááázmekinstánskej. Chcel by som opraviť môj posledný príspewok, malo tam byť - s CD-čkom na ceruzke v paprčke (v ruke), názow "paprča" sa mi vaľmo ľúbi. o))) Vieri, nemwiem, či tú pohľadnicu zožrali žraloky, ale mne konečne zmizol CHAMO do swojej smečky a možno on to má na svedomí.Tak som Ti teraz pred mžikom odposlal repete, tak daj wedieť, či žraloky odtiahli. o))) Mati kľudne TYPUJ s tverdým Y, niekedy sú tie typy "tvrdé". o))) Wrazil (po)utratil som peníz za rádio s CD na Mp3 s kazeťákom, vraj to má od SOmbatu zdražieť. mosím si "pretiahnuť" z éteru na kazetu pesničky z b1, ktoré idú hlawne v Lgd.zwanzich. Len oni ich nikdy neodohrajú celé. Hovorá do nich. Nahrám si hlawne Mjr.Toma a Falca. Budem si wyspewowať na nápev Elánu - ...hudba z pásky, dwa štěpááááčky a hľadať s Vladikem drewo pod lampoouuu... o))) Ráno si zas v antabuse predo mna sadol "čmochák", teda náružlivý fajčár. Hlawne ráno, ked je chladno a oni čmochákujú, f-šetok ten dym pohlcuje ich šatstwo a potom v antabusíku šmerdza - fuj hnus!!! Čloweku je na Blwákovo. Mali by cestowať na streche!
Tak hryzulinkajte, nech Wás sila hudby z b1 a sila wlastných wetrúúú sprewádza. A wóóóó tóóóóm to je, jéééé a wó tom to je!

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.08.2005 23:13
0
0
Tomcat a ostatni

Davali AC/DC, neviem sice kedy presne ale urcite som ich pocula. Co sa tyka fora na b1, tak aj mne je jedno ako Brano odisiel. Padlo tam ale viac inych otazok a nikto sa k nicomu zatial nevyjadril. Ja osobne od tych zmien v septembri vela neocakavam. Uverim, ked uvidim a budem pocut vo vysielani. Som zvedava, ci nieco bude aj s webkou a konecne "rozchodia" ten historicky kalendar.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
09.08.2005 20:34
0
0
volna linka

dosiel som len pred chvilou, viete mi povedat ci isli AC/DC?

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
09.08.2005 20:28
0
0
tipovat aj tip je s makkym i mata:))))

je len tak ze mi to udrelo do oci:))
Neviem presne co si mam mysliet o tom prispevku Mr.Toma na fore b1, je to dost kratke, ked vam povedat pravdu tak mne osobne je to jedno preco a akym sposobom odisiel Brano, vazne ma to netrapi, a pre mnohych(vacsinu) ludi ktory pocuvaju b1tku rano je to pozitivne:))
Škorpi aj ja dakujem za pohladnicu, je vymakana eňo ňuňo:))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
09.08.2005 20:15
0
0
to mikro

Cauko mikro, myslim, ze takyto archiv nie je, aspon o nom neviem, ale v b1 sa chystaju zmeny, tak mozno bude aj taka možnost, ze by boli uvdene pesnicky, ktore uz v hitparade boli, ved uvidime, zatial treba len typovat, aj ja to tak robim, ze napisem typ do hitparady...:o))

mikro (neregistrovaný, 195.146.138.xxx)
mikro (neregistrovaný, 195.146.138.xxx)
09.08.2005 18:37
0
0
hitparada oldies na B1

zdravim vsetky fun club-istov b1.Mam jednu otazku ohladom hitparady legendarnych 20.Existuje nejaky archiv na i-nete pesniciek,ktore uz v hitparade boli? Nepocuval som hitparadu od zaciatku /nemoznost prijmu na strednom slovensku/ a kedze som uz poslal zo 10 tipov a ani jeden sa v novinkach neujal,mozno uz v hitparade boli v minulosti.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.08.2005 18:09
0
0
ahojte

Skorpi, ja som ziadnu pohladnicku nedostala :o(, asi ju niekde cestou zozrali zraloky.
To Robo: ja som nikdy netrvrdila, ze mame patent na forum alebo na B1 a k tej poslednej poznamke sa radsej ani nevyjadrim, lebo mi to dost povedalo o tvojom charaktere. Ja nehovorim, ze si nemozes povedat svoj nazor, len si si vybral zle miesto - pekne to inak opisal Tomcat. Kritizovat sa da aj trochu inak, napr. si mohol zacat." Ahojte, ja sa volam Robo, pocuvam b1 radio a chcel som sa opytat aky vy mate nazor na Darinku, lebo ja si myslim asi toto......" chapes? trochu iny pristup.
Darinka je super, ona ma taky ludsky pristup ku vsetkym posluchacom. Ini moderatori mi niekedy pripadaju, ze si o sebe myslia nieco viac, zato ze pracuju v radiu. Tot moj nazor.
Inak co si myslite o prispevku od Mr. Toma? Cakali sme dost dlho, kym sa niekto z b1 konecne vyjadri na fore. No vela mi to nepovedalo a uz vobec nic o zmenach co chystaju. Zalezi im vobec na mienke posluchacov? Priznam sa, som dost sklamana tou reakciou.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over