menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
09.08.2005 13:13
0
0
A wóóó tóóóóm to je!

Som rád Hryzáci, že tie pohľadnice sa Wám páčili. Keď som to widel, hneď som sa išiel popukať od smiechu - Štééépi v tanečno-gumičkowom ryťme s CD-čkom na cerucke v parčke a Sííínyi bez gatííí! Jóóóó, to byl tenkrát nápad, co nás tenkrát napad, to sa spiewa v nejakej tej "odrhowačke". o) DARIS má meniny, pošlem jej v péntak pohľadnicu na darina@b1.sk, dúfam že je to spráwna adresa. o))) Vladike, čo sa prďúskaš, píš si na fórum b1jednoducho vladonr, vlado-nr, alebo vladike a je to jasnééé ako prd - prt !? v gaťoch! o)))) Už som hlausvau do Leg.zvwanzigh. Major TOM dostal pětku! o))) V tej "krížovej" ceste, kým sme si konečne našli "pieskowisko" tu na tomto našom FunClubáckom fóre máte plnú prawdu. Kto nezažil, nempochopí... a nawyše máme dwe hymny -L+S: Sága...(bez nohavíc) a Kaťáci: Až (co děti, mají si kde hrááát.) Všetko má swoju minulosť a podloženosť. To sú naše skromné začiatočné dejiny, sme priekopníkmi a ešte si užijeme veľa "kopancow", až sa staneme PIONIERMI! o))) Tak sa pekne hrajte s kýblikmi a lopatičkami, nehryzkajte piesoček, ale HRYZKAJTE!!! Tak ahojte Hryzoni, lebo Vivat Beňovský ide na koni! A my máme formičky a maličké kýbličky..... To mi už pekne švitorí, tak zajtra dohryzeňáááááá!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
09.08.2005 11:30
0
0
NO,nezaháľali ste,ako vidím.

Tatíku,tie pohľadni ce nemali chybu,ešte teraz ma boli branica..
TO Robo:Nič apriori proti Tebe,ale pichol si do osieho hniezda,Darinka je totiž "maminka" nášho Fanklubu(alebo Funklubu,to sa mi páči ešte viac,lebo my sa hlavne zabávame),a kdekoľvek by ju ktokoľvek VEREJNE napádal,rozhodne nebudeme ticho....
Ozaj.škôlkári,dúfame,že ste nazabudli,že v piatok bude mať naša Maminka meniny???
Vidím že na fóre je niejaké čoro-moro s grafikou,aj je tam ďalší VLADO,ale ten nemá so mnou nič spoločné,veď na IP adrese to vidno,preto on asi aj naschval píše veľkými.Možno je to ten fanúšik Woodstocku,čo volal v nedeľu do Dotykov...
O tej kritike som tu už toľko popísal,tak sa asi budem opakovať:Je to prejav malosti a slabosti jedincov a hlavne snaha odvrátiť pozornosť od vlastných chýb...
Normálna,teda tzv.konštruktívna kritika,vyzerá,podľa mňa,tak že tomu dotyčnému povieme alebo napíšeme V SÚKROMÍ,teda nie na verejné fórum,:"počúvaj toto sa tak nerobí,alebo toto nerobíš dobre,MAL BY SI tak a tak" Proste má to byť nejaký jednoduchý návod na odstránenie nedostatku a nie sneha niekoho zhodiť či ponížiť...Taký jedinec zhodí,v prvom rade,seba samého...Týmto sa prirodzene nechcem teraz nikoho konkrétneho dotknúť

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
09.08.2005 10:57
0
0
to robo

;), ved je to ok, kludne pod medzi nas, ved ok mas svoj nazor, a neboj my tu nie sme formou nejakej sekty alebo nieco, este to tak :)), len vies kym sme si tuto stranku nasli, presli sme mnohymi neprajnikmi a rypakmi, tak uz potom clovek niekedy nevie co a ako, je to trosku aj taka obrana, mali sme uz dve stretavky a mozem ti povedat, ze fanklub tvoria svetovi ludia, nie sme fanatici, ved kazdeho kto sem prispel sme volali, aby isiel medzi nas, teda si pisal a ak bude stretavka tak kludne aj prisiel, ver mi bolo super...:))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
09.08.2005 10:52
0
0
ahojkajte :))

Na tak dietky moje, ako sa mate? na sak sa teda nehnevajme s robom, moze medzi nas ak sce, len nesmi kritizuvat, lebo nas fanclub neni o kritike, "po zadku" od nas uz dostal :o)), ale nemozeme sa hnevat a my sa nehnevame, tak hybaj ho medzi nas :)), alebo ved prispivat sa da, falco, ten je dobry od neho my aj tie nemecke pesnicky zneju dobre, neviem ako to robi teda robil ale u neho ani tie nemecke slova nezneju tak tvrdo :)), inak skorpi dakujem za pohladnice, tak co dodat, ja som sa tak smiala, to presne vystihlo štěpanku aj síínyho bez nohavic, tak "skelet" si tie nohavice uz tazko oblecie :))...

robo (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
robo (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
09.08.2005 10:44
0
0
to all

darinka sa mi jednoducho on air nepaci ak ide zo zaznamu je uplne super (aj ked sa uz dost zlepsila od zaciatku) tot moj nazor.
s darinkou som si o tom aj pisal - je to moj nazor takze tak ;)
a fan club neznamena automaticky vsetko milovat a obhajovat.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
09.08.2005 10:21
0
0
to robo

Chce to trochu vysvetlenie aby si pochopil nase reakcie na teba, za prve, toto nie je forum o b1, ale forum Fan Clubu B1, a to je velky rozdiel, na to mame v podstate patent, nas fanclub tvoria dobry ludia so smyslom pre humor, ktory maju radi radio b1 a tym padom aj oldies hudbu. Ty si si to u nas pokazil tym tvojim prvym anonymnym prispevkom o Darinke, pretoze si tym fakt zabrnkal na zlu strunu, to ani nemas predstavu, my totiz mame Darinku velmi radi a dnesny nas fanclub vznikol kedysi prave vdaka nej a vdaka tomu ze sa par ludi postavilo na jej obranu ked ju na fore b1 kritizovali. Ak sa lepsie pozries, tak uplne prva reakcia na ten tvoj prispevok bola dost jasna, aby si to napisal na www.b1.sk na forum. Na tomto fore Fan Clubu B1 nie je miesto pre kritiku radia b1, to myslim mozes pochopit ze fanclub nebude kritizovat to comu fandi. Takze mozes vyjadrit svoj nazor, ale ak to ma byt kritika na b1tku, tak to vyjadri na fore radia b1 a nie tu, dava zmysel? Toto nase forum sme si spravili pozitivne a humorne a hudobne....takze take nazory su tu vitane..

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
09.08.2005 10:00
0
0
polemika - aj tá niekedy nervami myká!

Robo, vzal si to osobne. Ale ja som to písal " z nadhľadu". Nepísal som, že TY SI, ale AK SI, a to je rozdiel!, a to s tým menťošom, to už je iba všeobecné konštatovanie myslené ako poľutovanie.... Ten základ je v skutočnosti, že za svoj názor sa nehanbím a prezentujem ho pod svojim menom, nech je akýkoľvek. Táto skutočnosť "nás" Funclubákov dala dohromady. Nemáme medzi sebou "strachoprda" ale všetko sú to priamy a srdcom otvorení ľudia. Už to chňápeš? Z Tvojo konštatovania som úsúdil, že sa Ťa to dotklo, z jednej strany je to dobré, možno si uvedomíš následky svoho konania, na druhej strane nechcel som Ťa osobne uraziť, za čo sa Ti ospravedelňujem.

robo (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
robo (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
09.08.2005 07:42
0
0
falco

k hitparade: falco je dost dobry, len ma mrzi ze vypadli simple minds :(

viera: ked sa mi nieco nepaci - preladim - aj to tak robim, ale ked sa mi to nepaci tak snad svoj nazor mozem povedat, ci nie? prezentoval som ho neslusne, vulgarne? len som povedal v com sa mi paci a v com nie - tak kde vidite problem? je toto forum o b1, je! tak tu snad mozem vyjadrit svoj nazor! nemate patent ani na forum , ani na b1 ani na rozum ;)

skorpi: nechcem s tebou polemizovat co je viac anonymne, ci tovj nick, alebo moje nepodpisanie ;) ale ako citam tak citam - ja som ta prdom, ci mentalnym suterenom nenazval - ale to uz je tvoj problem ;)

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
09.08.2005 07:10
0
0
b1 je jednotka!

Som ochrápaný ako psisko, ale som tady. Poslal som Vám pohľadnice, tak si ich pozrite!!! Waw, hahahaha!!! Aj ja som rád že Falco je numero uno. Tie reprízy dávajú moc neskoro a končia o 02.00 hod. V stredu by kľudne mohla byť repríza Made in CS o 22.00 hod a Hudba a film mohla ísť potom do 02.00 hod. Ale to je len moje zbožné želanie - utopistististický socáááák. Asi bude dnes zo mňa Dr.Drímala, budem za počítačom "podriemkávať". Tak zatial sa majte a anonymákov/čky/ odháňajte.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.08.2005 02:26
0
0
legendarnych 20

Tak dovysielali dvacinu a som rada, ze to Falco konecne potiahol na jednotku. Ako si pamatam, tusim este nebol. Ozaj, aj moj bracha hlasoval za Toma :o), zatial to vyzera dobre (aspon si myslim, ze to potiahne aj do dalsieho kola). Uvidime ako bude v sobotu. Bru noc vsetkym. Padam z robotky.

Škorpi (neregistrovaný, 195.146.149.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.146.149.xxx)
08.08.2005 23:26
0
0
Clubisti b1

To sa cudujete, že tak neskoro sa ozyvam.Cesty internetu su nevyspytatelne. Robo, alebo anonymák, tu nejde o vymyslenie si mena alebo prezyvky, ale ak mam nazor, tak si za nim stojim a nebojim sa zan podpisat. Ak si strachoprd, poloprd, alebo cely prd to je Tvoj problem, schovavat sa za anonymitu je chore a chory "androidi" nepatria na internet, ale do Bohnic, ako povedal Mjr.Maixner. Byt hrdina anonymne, to je mentalny suteren. o))) cakam na reprizu legendarnych zvanzigh. nejako sa mi nechce drochmat a ako vidite nie som doma!!! Oščívil som určitu osobnost s internetom a má aj dobré rote wain s coffolou. o))) Tak rano to bude tazke, ale urcite sa ozvem. VL bola celkom fajn. Tak drobnú noc. o))) Vierka neboj sa ničoho, sme s Tebou.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
08.08.2005 22:43
0
0
:o)

Aj ja som minule hlasovala za Hendrixa a tazko verit, ze nepostupil hoci sme mu tolki poslali celkom slusny pocet bodikov. Uvidme ako sa bude darit Tomovi :o)
Tomcat: diky za zelanie. A co sa tyka tej knihy, to je celkom super napad. Uz len najst vydavatela a prostriedky.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
08.08.2005 21:52
0
0
Fan Club

Caute! ako ste tu chvalili Vladikeho za jeho spisovatelske prispevky som tak rozmyslal ze cely tento nas chlievik by kludne mohol vyjst ako kniha z nazvom okolo slova Fan Club B1, za chvilu tu bude cez 1000 prispevkov, to je pomerne dost, uz piseme aj historiu:)) ked sa pozrem dole tak vidim ze uz mame 41 virtualnych stran...parada:)))
Dakujem vam za pomoc s Jimim Hendrixom, az tak ma to neprekvapilo ze sa nedostal do rebricka, aj ked som si myslel ze spolocne ho tam pretlacime....tak uz to ale chodi v b1tke s takymto typom skladieb, keby sme ho aj pretlacili asi by aj tak dost skoro vypadol. Takto prisla hitparada legendarnych 20 o velku legendu. Mne to az tak nevadi, ja si to kludne pustim doma kedy chcem, takze sa nestazujem ze vypadla. Pozitivne je ze sa do rebricka dostala Bonnie Tyler, pretoze jej Holding Out For A Hero patri medzi moje uplne najoblubenejsie skladby zo vsetkych, a ta sa dostala slusne vysoko. Este k leg20, samozrejme som sa pridal z pomocou a zahlasoval za Mjr. Toma.
Vierka drzim ti palce aby ti to vyslo podla tvojich predstav s R.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
08.08.2005 18:24
0
0
vsetkym smannym tawam :o)

Tak sa hlasim po vikendiku a veru, uz som rozmyslala, ze si zase vybavim domov internet, lebo bez b1 to skratka nie je ono. Nedelne Dotyky vobec nemozem pocuvat a tym padom sa ani zapajat.
Vikendik som mala super. Vyzera to, ze sa veci urovnali s R. Uvidime ako to pojde dalej. Drzte palce. Budem informovat.
Inak dobre som sa pobavila, ked som citala forum. Stepanka sa zase "dobre" vyjadrila. Najlepsie na tom je, ze nechape, ze tym prispevkov hovorila sama o sebe.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
08.08.2005 18:15
0
0
to robo

Na to mam len jednu radu - tak nepocuvaj! Ked sa mne nieco nepaci preladim si a nebudem to vykrikovat do sveta. Co sa tyka tvojej prezyvky alebo mena, je to v podstate jedno. Priznanie praveho mena nespravi z neprijemneho cloveka super prispievatela. Ale ak sa chces bavit na tuto temu, tak ako Skorpi aj ja odporucam forum na b1. My mame Darinku radi, ona je super, taka ludska a nikto nie je perfektny. Tu to mas zbytocne, tu nenarusis hladinu super nalady na tomto fore :o) prijemny zvysok dna.

robo (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
robo (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
08.08.2005 16:10
0
0
darink

Skorpi : ci nenapisem svoje meno, alebo napisem vymyslenu prezyvku - tak to nie je velky rozdiel ;)

mata : a ked vidis moju IP tak vies , ze velmi sa nezapajam do ziadnych diskusii ;)

nechcel som provokovat , proste som konstatoval ;)
darinka ako osoba mi je sympaticka - usmievava, ale nemozem ju pocuvat ;)

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
08.08.2005 15:59
0
0
to anonym

Vies mas smolu pretoze my mame Darinku velmi radi, nezda sa mi, ze by moderovala zle ale naopak velmi ludsky, ale ty anonym ako si vsimam nerypes len tu u nas, ale aj vo viacerych rubrikach vsak? lenze tu si zle natrafil, fakt mas smolu...

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
08.08.2005 15:22
0
0
Anonym

Nás nevyprovokuješ. Toto tu ráč láskavo napísať na www.b1.sk a klikni si na forum. My tu anonymov ignorujeme a zároveň váááľmo ľutujeme. Slušný človek alebo človečica sa nehanbí za svoje meno! My totiž "voniame" človečinou a nie tchorinou!

Anonym (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
Anonym (neregistrovaný, 212.5.222.xxx)
08.08.2005 14:48
0
0
darinka

pocujte ta b1 uz nema ineho moderatora len darinku? ;)
ja ju nemozem citit!!! ked cita nieco co ma pripravene je uplne bombasticka, perfektny hlas intonacia - vsetko - akonahle je online je to strasneeeeee

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
08.08.2005 12:30
0
0
Hryzkám wás!!!!

Tak som Štépine predsalen pripomenul,kto je "potrefená husa" a kto si tam čo ventiluje....My sme predsa nikoho len tak netitulovali magormi ani neprekrucali prispevky druhych.
Čo sa týka dotykov,tie minulé sa mi páčili oveľa viac.To spomínanie na prvé lásky,škoda že som nemal voľné minuty...
To som mal 17,skúsenosti žiadne,akurát,čo som sa kamaratil s o 2 roky mladšou kamošovou sestrou.Parkrát som ju vytiahol na disku a potajme sa radil so staršími,skúsenejšími kamarátmi,ako ďlej pokračovať.Jednoznačne mi povedali,že jej NESMIEM povedať narovinu vetičku,že by som s ňou chcel chodiť...To sa vraj tak nevraví,to musím inak,že by som sa s ňou chcel častejšie stretávať,pozvať ju na ďalšie rande a tak podobne...
No tak takto vyškolený,som jej cestou ida z amfiteátra "tlačil kaleráby,že či by nešla zas do kina so mnou (na tom amfíku sme boli celá partia,len my dvaja sme trochu pozaostali v kroku).Tak ju "nalamujem" dobrú štvrťhodinku,srdce pritom mám v ponožke a ona nato:"Aha,ty by si chcel so mnou chodiť???".V tom momente by sa mi krvi nikto nebol dorezal,myslel som,že je všetko stratené,len som nesmelo prikývol a ona na to veselo zašveholila :"No dobre" a nechala sa chytiť odo mňa za ruku.Tak začala moja prvá láska,keď nerátam,čo som bol predtým zakukaný do nejakel to spolužiačky,ktorá o mňa nikdy,alebo,ako vždy nestála...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
08.08.2005 11:15
0
0
Hryzkanie fóra

Nóóó,tatíku,neuhodels,mne by Štépi urobila najväčšiu radosť,keby si tie svoje duchaplnosti nechala na inú štáciu.Ten môj sľub platí.ešte raz sa do niekoho z nás menovite navezie a zhovadím ju aj v jej rodnej vlasti,to špeciálne pre ňu vyrobenou témou na ich webe.
Nuž veru,keby vedela,akej našej pozornosti a "obľube sa teší",neviem či by ju ešte bavilo písať na fórum.To že je ona sama z rodu hydiny hrabavej,vieme už dávno...
Magora Toma,ako sme tú skladbu familárne nazývali ešte na nadstavbe som hneď ocenil 5 bodmi.
Zaujímavý postreh,keď bola v hitparáde OKEYGOLD na jar 2002,začalo sa mi náramne dariť vo všetkých oblastiach.Keď vypadla vyskytli sa nejaké problémiky.Nevravím,že sa nevyriešili,ale keď si to premietam aj do hlbšej minulosti,môžem povedať,že tá skladba mi svojim spôsobom, nosí šťastie.Dokonca ju sami od seba zahrali na b1 keď sme na chatke,ktorú už teraz dôverne poznáte.oslavovali moju 40.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
08.08.2005 10:27
0
0
to all-funclub

Ahojte, pekne pondelkove doobedie, neboj Skorpi, uz si v tom neni sam, uz pisem...:)), tak štééépi sa nam zase vyznamenala, je to stara, ale ne posluchacko, ale negativistko, keby tak vedela, ze tu v nasom funclube, je imaginarnou ikonou smiechu, keby tak vedela, ze uz si hadzala cd-ckem, ze uz tancovala okolo ohna, ze uz pécila štěpáácky, tak fakt by asi nejukla, a s tou potrefenou husou, neviem asi pisala o sebe, dala tomu ako sa vravi, trafit klinec po hlavicke, ale nehajme ju, aspon budeme mat namety na nase stretavky a basnicky, atd...toho Mjr. Toma vam pomozem zahlasovat, aby naozaj nedopadol ako Jimi Hendrix, tiez som bola prekvapena, ze vypadol, ved ked mu viac ludi dalo 5 bodov, tak neviem, neviem, tak zatial pekny dnik este sa ozvem, a skopri tvoje prispevky su super, vladike ano, moze byt Hemingway :)), inak pacil sa mi aj vladikeho prispevok, co niekto vymyslel tu rubriku, ci moderatori robia svoju pracu lebo nic ine nevedia, tak to uz koho napadlo, neviem...

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
08.08.2005 09:29
0
0
Potrefená husa!!!

Widím že dnes tu excelujem zatiaľ iba ja, ale na fóre b1 sa ozwala Štéééépi a waľmo sa mi páči tá slowná hračka "potrefená husa". o))) Vladike budem hlasowať za Mjr.Toma na legendárnych zwanzigh pátíma bodáma!

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
08.08.2005 07:15
0
0
Mjr.Tom

Poprosil som osádku ranného pressa, či by nemohli dať Mjr.Toma v prwedení La Francé a oni mi ho zahrali, tak som im odskočil ba fórum b1 poďakuwat. Spravil som tam prawopisnú hrubku, no už to tam nebudem oprawuwati. Chybička se wloudííí...Páči sa mi to, budenm si to moset zohnat a "napálit" wšetky tri werzie za sebou, DDR, Englisch a La Francééé. Len kto mi to sprawi!? Nemám na CD pesničky AC+, Beatmen, Ventilu RG. Hodilo by sa mi to f-šetko na jedno CD. o))) Nedostal som sa včera wečer k Dotykom, ak ste ich niekto očúwali, dajte mi prosím wedieť na môj e-mail, ako prebiehala a aké boli témy a či zas wolal ten magyar "paprikáš" od fóliowníkov, čo furt wywoláva.Pišta (Štefan sa wolá), podľa monotónneho hlasu je to starší pán, len si newiem spomenúť názow tej dzedziny, odkiaľ woláwa. Horný Štál, či "Aby (mu)Stál", newiem si za toho otca pána spomenúť. o))) Vladike, Ty si rodený Hemingway, dobre sa čítajú tie Twoje "písaniny". Si "zabudnutá" ekzistencia, či konzistencia. o))) Tak zatiaľ csaóóóó´, dnes sa pokúsim dať zahrať do VL pjesničku Mjr.Tom v englishtine.

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
08.08.2005 06:53
0
0
Jimmy James Marshall Hendrix je v perdéééli...

Mrzí ma, že z legendárnych zwanzigh nám Jimmy vypádel ako "parašušišta z helipotwory" (helikoptéry), mrzí ma to hlavne pre Tomcata, lebo ja som "poslinil" - nie nasucho v dobrom slowa zmysle znásilnil ešte šťiroch dudí, aby za ňho hlasowali. No asi je to tak, ako to napísla tá persóna wo fóre b1, že
(ob)ludowé nehlasujú za takýto štýl hudby, aj keď Jimmy je famózny gitarista. Mali dať Purple Haze a možno by vydržala. Ale niektoré tie nowinky sú už po odohratí odsúdené na konečník -zánik.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over