menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
16.08.2005 17:03
0
0
ahojte

Teraz ma tak napadlo k tomu jazykovemu nadsencovi z fora, ze mu tam napisem nieco po stredoslovensky a najlepsie este Sturovou slovencinou bez ypsilonov az sa mu z toho hlava zatoci(alebo zakruti, skor odkruti:)) ) ved ked sa tak vyzna urcite pozna aj Sturove dielo Nárečja Slovenskuo alebo potreba písaňja v tomto nárečí.:))Alebo nejaky uryvok z Hviezdoslavovej basne mu napisat aby mal nad cim rozmyslat...hňup:))
Mata ta definicia pieskoviska je super, vycerpavajuca:))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
16.08.2005 16:20
0
0
Srdeční pozdrav ze zeměkoule???

No,zdá sa,že u nás boli v neďeľu,práve počas Dotykov,na návšteve páni Lasica a Satinský v roli mimozemšťanov.Že nemožné? No,kto videl ten film,vie načo sa zmenila ich medziplanetárna raketa v okamihu pristatia....Práve na smetný kontajner. No a kéď v nedelu z rachotom,treskotom vraj ten smetiak zas vyletel do ľuftu,tak je to jasné...No videl niekto už medziplanetárnu raketu štartovať potichučky???
Inak,ja osobne o tom viem,len zo správ,hoci bývam tak ale 100 metrov odtiaľ.....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
16.08.2005 15:59
0
0
Ahojte Hryzkáči a Hryzkane....

No,Maťka naozaj stačí "vynahať" jedno ísmenko,penička je taký malý vtáčik,niečo medzi vrabcom a sýkorkou,možno že keď vletí do autobusu MHD tak by spievala aj po maďarsky:-))))
No,ja stle hovorím,že najkrajšie fóry neraz vznikajú nechcene...Keď som robil ešte v Hodvábke,tak jeden kolega napísal miesto šesťhran šethar a potom mu to,načas,prischlo ako prezývka.Pracoval tam aj pán Drinka,ako údržbár na družstve....
P.S. to ísmenko je tiež kúzlo nechceného,ale tak sa mi to tam páči,že to nechám tak..No idem ešte mrknúť na b1-fórum,či tam je zas niečo zaujímavé,nielen tedákanie.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
16.08.2005 09:12
0
0
ešte oprava

jaj, jaj, taky rypáci, bolo myslene v množnom čísle, takže malo byť takí rypáci :))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
16.08.2005 09:05
0
0
ahojte "kamarati z pieskoviska" :o))

Je to správne pieskovisko? Nemalo by to byť "miesto, kde sa nachadzaju kryštaliky drobnych kamienkov, ktore maju pri velkom teple tendenciu byt sypke az prachove a pri dazdi mokre a zliepajuce sa :)), pri ich preneseni lopatkou do vedierka a naslednom zatlačeni :)) a obrateni vedierka nam mozu vznikať tvary podobne pyramidam a inym geometrickym tvarom, ale nejde o podobu skutočnu, iba minimalizaciu" :)), tak aj takto by sa dalo popisat nase pieskovisko :)), tiez neviem preco sa stale najdu taky rypaci, inak skorpi ten tvoj prispevok opät nema chybu, nasmiala som sa, bazmekistanci a tlmocnici, kam sme to dopracovali, mas pravdu "dedinka v udoli, male domceky"...:)), asi si to uz budeme moct naozaj iba spievat, ale iba dovtedy, kym ti v MHD niekto madarsky tu istu penicku nezacne za chrbtom tlmocit v bazmekistancine :)), inak co aj pozeram pracovne ponuky, tak uz kludne v niektorych je, ze bazmekistancina aktivne :)), štéépi je teraz ticho, ved co by k tomu dodala, že jóó, ona nech len sa z okna smeje..."vóó tóóm to je, skupino" .... :))..este vierka s tym drinkom :)), to je v pohode, vidis staci vynechat pismenko a je z toho slovna hracka, takto by som si to vlastne nikdy nevsimla :)))...

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
16.08.2005 07:46
0
0
Prdlavka Hňupový = šikmooký s vrkočom

Ohľadom jazykolamov a prenesených slov v zábavých reláciách Vladíku s tebjú súhlasím. Dnes by som nikoho neupálil, lebo je vlhko a sirky sú navlhnuté, ale čo má taký "rypák" zapotiť na fóre "spisovné" slovo, ktoré ti ani do úst nejde!!! Mnohí poslanci nemajú ani šajnu o spisovnej slovenčine, hovoria s prízvukmi a dokonca majú aj tlmiočníkov! Do perdele, títo ľudia by v prvom rade mali šprechovať spisovne a nie sandokanštinou!!! Vie ma to "vyšróbovať" - a just VYTOČIŤ. Vo vysoko demokratische communittospolloku - v USA keď niekto nevie úradný jazyk, tak môže ísť akurát tak do "Kambodže lekvár kosiť", nik sa s ním baviť nebude, ale v "Jankohraškovciach" alebo "parlamentopeci-válove" teda u nás choď južne, a už na "národnomvýborba" ťa privítajú bázmekistánštinou a aby ťa páni vicišpáni a naďšágošúrovia rozumeli, majú tlmočníka. Aby to čert vzal!!! Dedinka v údolí, malé domčeky, NEMVIDEL šom Váš..... Fuj, to je zas začiatok dňa, tak radšej budem očúvať b1. Hňupkujem Vás.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
15.08.2005 18:13
0
0
ahojko po vikende

Tak vas pekne zdravim po vikendiku, ktory som mala celkom dobry. Inak som rada, ze Mr. Tom to takto pekne vytiahol a hned som mu dala aj pat bodikov :o)
Skorpi ten recept znie super a urcite ho vyskusam. Ja som si v sobotu robila plnenu papriku (konecne sa mi podarilo zohnat na to vhodnu papriku) a aj na tom fore si im dobre napisal. Kedze sme uz pri tej spisovnej slovencine, preco este stale predavaju Coca Colu? a nie Koka Kolu?
To Mata: z toho preklepu si nic nerob (ja ich vzdy narobim kopec), len to bolo take zlate a sa mi paci to slovo Drinka. Bolek Polivka je klasik, a aj ten film by som si este raz rada pozrela. A slovo hňupkowať sa paci aj mne - do kyblika s nim :o)
Prijemny zaciatok pracovne tyzdna zelam vsetkym zpoza velkej mlaky.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
15.08.2005 16:44
0
0
tééééééééééééda,alebo čo sme komu spravili na fóre b1 ???

Tatíku,ty si nebodaj tú Lenku z fóra potiahol za vrkoč?Ja teda nie,tak neviem čím sme si to ocenenie vyslúžili,ale fakt,mňa to teda hneď napadlo,že má ten náš jazykový korektor problémy...Pokiaľ tam moderátor nepoužije vyslovene nesprávny,či nevhodný výraz,myslí,že vo VL sa to znesie.Uzná,že v spravodajstve,či seróznej publicistike by sa hovorové tvary ojaviť nemeli,ale napr. spomeňte ako sa na FUN-ku kedysi "včulovalo".Myslím si,aspoň osobne za seba,že v reláciach zábavneho charakteru sa aj nejaké nárečové,či hovorové slovo,zakiaľ nieje neslušné,z času na čas znesie aj z úst moderátora.Takže nieje dôvod Rasťa upaľovať na hranici...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
15.08.2005 16:31
0
0
To bude Prdlavka zírat !

To je zas jeden z mojich najobľúbenejších filmových hlodov "jmenuji se inženýr Králik..",vôbec J.Abrhám,J.Sovák,V.Menšík,F:filipovský a ďalši mali nezabudnuteľné hlášky.Viac už na zmienenom webe.V tom "Bohúšovi" bola perfektná aj tá "Nová doba",ale celý film stál za to,na to "metelesku sú tam tším všetky tie hlášky.
Niekedy,keď ma niečo tak riadne vytočí (ten jazykový expertuš na fóre b1 by ma asi opravil,že "vykrúti"") a spomeniem si na nejaký náležitý filmový hlod,ktorý sa hodí do danej situácie,aj sa mi uľaví na duši..
Do VLsom vybral B.R: Cyrusa z r.92

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
15.08.2005 14:47
0
0
čaute,po nedeli!

No tak som krásne zmokol cestou iduc z prace na cajgli,no nevadi aspon mi vlasy narastu skor :-))))
Co sa tyka "Bohúša" najviac som sa pobavil na tom hlode,čo zahlásil tej doktorke alias I.Chýlkovej...Juj,nebite ma pán komorník..!Vôbec hlášky z českých filmov sú moja parketa,je na to aj stránka www.meteleskublesku.cz

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
15.08.2005 12:50
0
0
to skorpi

Hm, mnam tak to moze byt dobre, inak bohvie ako spoluobcania, ci si tie uvarene zemiaky v supke aj pred jedenim osupu, alebo to jedia rovno v uvarenej neumytej supke? tazko povedat :)) zeby aj s hlinů, apon maju ílovité vitamíny :)) no ale ja byt nemrasistus, sak nech to jeďá jak im chucí a podla ich rituálů, nem riťuálů :)), ten recept skorpi vyskusam :)), scul idem hlasuvavat do legendarnych zwanzig :))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
15.08.2005 10:27
0
0
Romulos, Rébus a čéérnáá blondína - ertéple

Rómske ertéple á la zemáky, grule, zemiaky, švábky atd. sú varené v šupke, lebo oni sú leniwý ich nielen ošípat ale aj umyť!!!, (tak ako swoje čawóóóóre, (deti), ani tie neumýwajú... no ja ich ( samozrejme grule, nie gu.., azanát, na čo zas myslím), rádšej poumýwam - ale aj tie si umýwam!!! o))) Recept na zábal - ľahneme si do postele zabalení v mokrej plachte, ale čo to trepem to je na horúčku!, Do misky - "rozbiť- vylúpnuť" cca. dwe slepačie vajcia, kelímok kyslej smätany, (kelímok vyhodiť aj so škrupinami z vajec!) hladká múka, nastrúhaný tvrdý syr, potlačený (nastrúhaný) cesznak, cesnakowá soľ, ZAMÍCHAT, tam vykúpeme naklepané, nasolené, mierne okorenené veprové masisko z karééé, (možno použiť přiměřeně i grilovacie, alebo hubové korenie), ktoré jeden deň sa "nacúcalo" týmito ingredienciámi v ľadničke, obalíme v strúhanke a JE TO!, na pánvicu!!! Drobnú chuť!! Je to žúžo.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
15.08.2005 09:56
0
0
prsi, prsi len sa leje, štěpanka sa z okna smeje :)))

Ahojte, tak pekny pondelok Vam prajem, tak som rada skorpi, ze si uz v nasej galaxii :)) ake su to tie rómske zemiaky? :)), a dal by si mi recept na ten smotanovo syrovy zabal :)), vyzera to dobre, mnam, aj sa to dobre cita :)), este z toho filmu K..a guten tag, mne sa pacilo, ked bol "Bohous" na tej kave, ako tam vykrikoval "ja ti dam skupino" to vtedy ked mu ten casnik vravel, ze je v 2. cenovej skupine ci nieco take, alebo ked sedeli v tej nóbl reštauracii a isla "Irenka" okolo a ako po nej vykrikoval ze je "herecka" no tam je strasne vela takychto hloddov, inak chodte na Kamenak3, naozaj je to super, mne sa tieto Troskove filmy pacia, tam je tiez vela toho na com sa da schuti zasmiat...:)), a este ten "lapsus" co napisal na forum je b1, tak to iny trapko, skorpi paci sa mi co si mu odpisal :))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
15.08.2005 07:55
0
0
Hňup - ta to pekne slowo!

"Co tady wyhulujete, tady de bude fachčit, tady se se bude makat!".... Nezabudnuteľné z K...ua hoši gutten fták ( scéna z tehelne). Gabuľu už nemmám lichobežníkowú, nawrátila sa mi normálna galaxia, weekend som prelehnil a prešporákowal (waril som špecialitky - napr. slowakschniczell á la v syrowosmottanowoczesnakkowom zábale - (aby nebodaj neprechladol) a ertéple na "rómsky" spôsob seknuté s čínskou pomstou. K tomu bol schlatt á la ogurec. o))) V legendzwanzigh sa mne páčia Blondˇíííííí a som rád, že Major TOMcat má dobrú pozíciu a aj VL bola fajn. Len Kaviareň som neočul, lebo Nika wyčíňala s CD ako "Štééépi" s tými Superstarákm - NO COMMENT!!! Mosel som to vydržať. Hlawne Roba Cviklu ako zbastardil tú prekrásnu pjesničku Roba Grigorowa - Kým Ťa mám. Ale jej sa páči Cvikla. Ešte že som počul origoš v legend.zwanzigh. V nedeľu (fčéra) wečer nechcela spať a počúwala so mnou Dotyky. Chceli sme aj wolať, no "šéfowá" domácnosti to zatrhla - SPITE! Tak zatiaľ čauík, idem hňupkowať - hahaha!, už máme dwe slová hryzkať a hňupkowať, sem zvjedaw či sa to ujme - hňupkowať, mne celkom póóóči ten výraz. Tak hňupkujte a newyhulujte!!! ale pracujte pre blaho.... šak Ty víííte....

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
14.08.2005 12:57
0
0
weekend

Zdravim, ja sa mam vyborne, dnes je fakt pekne, pojdem aj von na bicykli, aj vcera som bol, bolo super, dali sme si poriadne do tela s kamaratom, boli sme v kopcoch(Biely Kríž, Kačín, Kamzík). Ten Bolkov hňup poznam samozrejme, kto by nepoznal, aj ten film, to je kultova zalezitost:)
V legendarnych 20 su zase dost dobre novinky, normalne neviem ktoru vybrat, asi dam teda najviac bodikov tym Jethro Tull (takto je to spravne:))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
14.08.2005 12:47
0
0
čaues !

Píše sa to Jethro Tull,ale z toho,si Mati nerob nič,ja som si zas kedysi mýlil Iona Andersona z Yes, s Ianom Andersonom z Jethro Tull,mysle som si,že je to ten istý človek,ale kdeže...

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
14.08.2005 08:57
0
0
vikendík

Cauko, tak hryzkam :)), co ako sa mavate? Dnes nam zacina pekna nedela :)), idem Patka balit do tabora, dnes poobede ide, velmo mu zavidim, maju tam plavareň, tak sa budu moct čvachtat aj keby bolo skarede pocasie :)), tak inak aj ja som zvedava co tam štěpanka zatavi, inak vcera som pozerala Manez Bolka Polivku, bolo to super, tie jeho hlody a grimasy a postavy :)), a casto spominal vyraz ako ochňap ale on pouziva "hňup" :))) "hňupe", ved to bolo aj v tom filme K...hoši gutentak, tak mame dalsi vyraz do zbierky...tak doštěpankovania s drinkom :)), P.S. mne sa zase v legedarnych20 paci JetRotalt, tak sa to pise? :)), ved aj tam mozme prispiet nejakymi bodikmi :))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
13.08.2005 14:06
0
0
Hryzkám wás!!!!

No Mgr.Toma sme dobre vytiahli,tento týždeň tam pribudla ďalšia super vecička Chicago 25 or 6 to 4,pri nej sa mi oprašujú spomienky na jeseň 1970,ako sme sa vozili na cajgloch pospadnutom lísti po nitrianskom parku (pri kupku) a vôbec mám tú skladbu rád,veď som ju dal aj tento týždeň do Vl....Samozrejme,že som podporil aj Mgr.Toma,veď ako ináč.Inak,Paťo,srdečná vďaka za splnenie môjho Doublewishu,veď Darinka si zaslúži samostane venovanú skladbu!
Naša Gwen Štěpánková sa možno zas ozve nejakou svojou duchaplnosťou v ponDělí,tak to ona zvykne,cez víkend sa vytancujue priCD-čku,alebo ovešaná nimi, a vytrasie pritom zo seba zbytky súdneho rozumu...Ako som vravel,najväčšiu radosť by mi spravila,keby napísala niečo k veci,hoc aj riadny vodvaz,veď o tom to tu (aj tam)je,alebo,keď má zas len frflať,či na niekoho útočiť,nech si to radšej nechá...
Tú Drinku som si všimol aj ja,tak sa volal údržbár na bytovom družstve v Senici,ale ono chybička se vloudí,keby som si ja mal rátať všetky moje preklepy,počnúc 3tósom,tak by sme boli z toho náramne vytečení, ehm sorry, vytešení,aj to sa mi raz podarilo nechtiac napísať...Ešte,že som to zbadal a tak neodoslal,lebo to šlo priamo do b1...
Tento víkend mám domáci -papučový,budúci by som tu mal mať už dcérku,dúfam,že sa neomaródi a v sobotu,ak vyjde počásko,sa chystáme na výstavu AX.Jaj,to zas bude pár dní celá Nitra hore nohami...

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
13.08.2005 08:07
0
0
ahojte

Pekny vikend Vam zelam, tak co skorpi uz je to s lichobeznikmi a kockami lepsie? :)), no pozerala som, naozaj som spravila s Darinky Drinku, tak ved Darinka s drinkom, tak to k oslave patri :)) a rozpravala som aj u nas doma o štěpanke, tak štééépi nám naberá na popularite, sestra sa na tom velmo smiala...tak zatial pekny vikendik a pocuvajte legendarnych20, som tiez zvedava...:))

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
12.08.2005 18:03
0
0
ahojte

Teda skorpi, ty lichobeznik jeden :o) To ja som tolko neponocovala ani ked som bola teenegerka. No ale hlavne je, ze si sa aspon ozval a ani pismenka sa ti velmi neplietli. A tie uhly sa uz hadam dako napravili na tu 90 a uz mas z toho stvorec alebo obdlznik a je lepsie hihi. Ved je vikend tak mozes teraz partyovat o 100 6.
Ja som tiez Darinke poslala pohladnicku a pesnicku do VL.
Inak Mata ako si z nej pekne spravila Drinku, no mozno si da jeden do nosa, ked uz ma tie meniny. Prijemny vikendik vsetkym :o)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
12.08.2005 12:40
0
0
voľná linka

Tak som dnes skúsil double do vl, obe Made in Germany,pre Vás Kraftwerk a pre našu maminku tých Scorpions.Inak tá pesnička bola origoš bazmekistanská....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
12.08.2005 12:01
0
0
Sorry

Už zas neviem (čo o tom viem ??? :-)))),čo píšem to malo byť Sprache....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
12.08.2005 12:00
0
0
Piatkové hryzkanie

Čafko vespoleček! Tatíku,ako čítam dnes si nezdravý,to chce hneď z rána doktůrka,t.j. to pivko s pomyselnym červenym krížom na etikete...V zmysle hesla,klin treba klinom vybíjať...
Aj ja verim,ze nam Mgr.TOM postúpi.
Toho 31.10. azda niečo podnikneme,dáme sa nejeko do po(d)vedomia našej Unga-bunga tanečnici Gwen...Ešte sa dohodne,do vtedy čo,dovtedy sa,dúfam,určite stretneme....Veď jej máme čo vrátiť,dosť nám toho napožičiavala,hlavne teda nášmu tatíkovi a maminke...
no,keď sme teraz toľko "naMagorovaní" na tú nemčinu,dám do Vl niečo nemecké,pôvodne som chcel Scorpions-White Dove,ale oni zpívajó nur im Englische Speche,tak dám Kraftwerk....

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
12.08.2005 09:42
0
0
to skorpi

Tak skorpi, kade sa nam Ty tulas, ked Ta tazke noci mataju :)), resp. tazke rana? :)) Potom nam musis behat po svece ako lichobeznik s vzdypritomnym chamom :)), poslala som tiez pozdrav za nas fanclub na forum b1 nasej Darinke :)), a som rada, ze tu mame aj dalsich prispievatelov :)), Drinka to teda ma aj v mene, ze praca v eteri :)), inak odporucam ist na ten Kamenak 3, nasmejete sa :)), su tam super hlody, take zo zivota a zaroven smiesne :)), tak zatial pekny dnik, este budem pisat, ak by som to nahodou dnes nestihla, mam trosku nabitejsi den, tak urcite zajtra, a inak som teda zvedava aj legendarnych zwanzig ako nam postupil Mgr Tom a tesakujem sa aj na Made in CS a v nedelu na DM, a v podnelok na Smooth jazz, sranda ako take radio vie cloveku urobit program uz vopred :)), ale urcite v pozitivnom slova zmysle :)))

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
12.08.2005 07:16
0
0
Aj rána sú tu tychééé a lichééé

Tak som sa konečne "doheblal" po tej tažkej noci. Hlavu mám ako LICHO-bežník. Pripadám si ako TYCHO de Babrahé co nebyl v Prahé. Ešte že je pentak a začína weekend. Chamo smečkuje, tak ma zas trápi Licho. Tak v pondelok, hryzákujte a moc nešpásujte, lebo každý špás něco stojí...

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over