menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
31.08.2005 22:15
0
0
ahojte

Sice som si povedala, ze sa na fore b1 uz nevyjadrim, ale nedalo mi nieco nenapisat. Je mi z toho "sick" ako niektori ludia ponizuju inych aby sa sami mohli citit dobre. Tak isto aj kolegyna v robote. Kazdy den musi nieco ofrflat a vacsinou si to odnesiem ja. Ona je vzdy najlepsia, najkrajsia a co ja viem co este. Uz sa na tom len smejem. Pomaly jej tusim bude vadit aj to ze dycham ten isty vzduch ako ona. Pritom ale ked nieco potrebuje, tak hadajte kto je jediny co jej tu ochotne pomoze? No ved mozno sa mi podari odtialto odist este tento rok a potom sefovi poviem, kvoli komu odchadzam ako urobila aj jedna kolegyna predtym, lebo jej tiez ta zenska liezla na nervy. Takze takychto "pripadov" je bohuzial viac. My si ale nesmieme nechat zneprijemnovat zivot. Ja sa vzdy riadim dvoma pravidlami: "mudrejsi ustupi" a "mna moze urazit len iteligent"

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
31.08.2005 19:12
0
0
ahojte "kamarati z pieskoviska" :o))

Cauko ten xy je tam na forume pekne trapny, pekne si to tam vieri napisala, ved neviem ale clovek ano on, prave preto, ze ma vysoke postavenie, by asi tazko spravil to co, nas vladike, ze predal stare veci, aby sme mali korunky na tu stretavku, ved on by to so svojim poslaneckym platom tazko spravil, machrovat je lahko, je mi z tychto ludi zle, zabudaju ze su z mäsa a kosti aj oni, komu on tak pomohol pre koho co spravil? myslite, ze on by niekedy nieco taketo spravil ako vladike, rozculuje ma to, presne takyto ludia hybu svetom a opakujem je mi z nich zle, hnusaci pupkati prachati lacni snobi, viem ze sme sííínyho nemali v oblube ale neodisiel tiez prave kvoli nemu? vtedy ked ho zvozil na forume, ved my zakulisie nepozname, prepacte som rozculena, ale v podstate je mi tychto ludi luto maju svoje mozgy tak zaspinene prachmi lacnym snobizmom a akoze "su niekto" ale pytam sa, kto?, ze uz nevida ludsku cistotu, ved vladike ma ciste srdce, skoda ze tu skorpi nie je, ten by mu dal...:))), co sa tyka tej stretavky moze byt na autosalone v Nitre to je 3.10. to by som aj mohla, pomylila som si to s 3.9 :)))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
31.08.2005 11:36
0
0
Koniec dohadom...

Tak už Paťo (zas ako jediný,všetká česť),zodpovedal na otázky ohľadom zmien.Neodpustil som som si,ani tam, poznámku o tom ich webe....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
31.08.2005 11:04
0
0
Hryzkáááme!!!

To Vierka: No ja sa už "sťahovať" nemiemienim,už len keby naša lodička šla ku dnu,ako kedysi Rebeca-b1,keď som nechel počúvať len šum a potom,zas,už definitívne,keď nová ReBBeca zamierila trochu do iných vôd,nie tých b1-ových.Na Nete, nie je problém voľby,sú tam Radia Šumava,Olympic,Frekvence1,alebo Valc,kde si môžeš zvoliť aký žaner chceš počuť.Ale zo slovenských,a aby som ich mohol počúvať aj z éteru??? No asi by som sa,v takom prípade,aký verím,že nenastane,vrátil k NAJ,ktoré som počúval v čase mlčnia RR,resp.by som skúsil to Rádio Dúha,len by som zas musel prešibovávať anténu :o))))),tam tiež hrávajú aj Oldies.....Ale verím,že nič také sa nebude diať,že tie zmeny na b1 nebudú drastické,ale byť nimi tak silne pouvažujem o výmene web-administratora,juj,nebi ma strýčko Huno,to nieje nič osobné,ale ako si nám Ty v máji poradil,nájsť si iný "chlievik" na naše debaty,tak ja by som Ti priateľsky zas poradil "pomrkať" weby ostatných rádii napr.Dúha,Max,NAJ či české Šumava a Olympic a trochu prebrať os nich nápady,veď to azda nieje trestné,nechráni tú ich formu ani obsah copyright,a inšpirovať sa je snáď povolené???
To All.Ten scuch by mohol byť,povedzme, 1. alebo 2. 10. na autosalóne,ale vyjadrite sa aj ostatní...

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
31.08.2005 00:31
0
0
Ahojko

Tak prave pocuvam Radio Rebbeca. Pomaly si zacinam hladat nieco ine, lebo to vyzera na b1 fore, ze nikto z radia nema zaujem sa vyjadrit k teme a odpovedat na ziadne otazky. To vazne mame cakat do konca septembra a zistit, ze webka je ta ista, zrusili vsetky dobre relacie a zacali hrat aj hity roku 2005?
Trochu mi to pripomina zastaraly komunisticky system, ked vsetci vsetko len slubovali a nic konkretne sa nedialo. Prepacte ak to znie trochu ostro, ale od juna sa posluchaci marne snazia dozvediet nieco konkretne a nic.

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
30.08.2005 21:26
0
0
cauko

Tak co ako sa mavate? Jeéééj Vieri, ty navrhujes tie veci na skaut? to je super, oni sice na tomto kruzku take oblecenie nenosia, ale vysivaju si nejaky znak na satky, volaju sa Eldorado, tu u nas asi ani vlastne nie je take oblecenie pre skautov aspon o tom neviem, a ani ci to niekto navrhuje, tu je to este celkovo dost malo rozbehnute, to mas naozaj peknu pracu aj ked tam sef robi okruznu jazdu behom a nahanackou :)), skorpi Tebe uprimne zavidim, sa mas aj deti idu? aspon sa uleju zo skoly :))), super ste to nacasovali, tak teda tu stretavku spravme ked sa skorpi vrati a tomas ty nejako malo pises vari si sa nesplachol? :)))))))))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
30.08.2005 11:25
0
0
Ahojte Hryzkáči a Hryzkane....

Tatíku,tak Ti želám príjemne máčanie v slanej wasser a ten scuch môžme odložiť,trebárs,na ten autosalón,alebo vyvrhnite,pardón navrhnite niečo Vy,dohodneme sa...To pristátie z cajgla som prežil,tentokrát,našťastie, bez urazenia sa...Dnes zas začínaju tie poobedné šichty,aby ich čert vzal!!!

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
30.08.2005 07:42
0
0
... pozri si krematórium, aspoň uwidíš, do čeho deš!

Ahóóóójte. Tak už zas nejaká "rýpanda" porownáwa Síííínyiho s tou nowou ženštinou na b1 a wyzdwihuje ho do nebies. Ja mám opačný názor, je to určite " zaslepená" fanynka pána "bez nohavíc", ale chodil som šťiry (4) roky do triedy, kde bolo 25 báb a nás s "mužnosťou" bolo iba statočné trio, tak si wiem urobiť názor na takéto "rýpandy". o))) Vladike, ja idem od 08.09.05 ten týždeň na "zdravotnú" dowolenku omočit si staré kosti do slanej H2O a zanechať, "vymočiť a odmočiť" tam hlavne "ekzémik". Spojím príjemné s užitočným. Dúfam, že si neprišiel k "wercajgowému" úrazu, keď sa Ti zlomil ten cajgel, teda určite "pošel stářim". o))) F-čéra som sa narehlil na Vesničke mé střediskowé - tieto weci da dajú pozerať furt! o))) Aj ja potichúčku čakám na zmeny v b1 a potom uwidíme ako povedal John Sleepy Slepý. o))) Ohľadom Hendrixa - nech bol aký bol ale hudbu má tutovú. o))) Tak nech žijú skauti a skautky, idem wedierkowať!!! Hurááááá, wonku je slnko, tak mu držte so mnou palce, nech sa tam hore aspoň 2 týždne wywaluje!

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
29.08.2005 21:41
0
0
Mata

Tak tvoj Patko chodi do skautskeho kruzku? Tak ja tu pre skautov dizajnujem tie nasivky co maju za rozne akcie. Neviem, ci to funguje aj u nas.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
29.08.2005 20:43
0
0
když já mam tý špatný dni,hééééééééééééé....

No,čo som počul,zatiaľ,o tých zmenách v b1,myslím,že všetky profilové relácie ostávajú,takže žiadny strach,zrejme zemetrasenie nehrozí...
Zato,ja som mal včera špatný den,ako ten Koudelka,idem si na cajgli a zrazu,krach a už sedím skoro na zemi,presne v bode zvaru rupol rám....Nech žije kvalita,veď ten cajgel mal len 13 rokov...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
29.08.2005 20:34
0
0
Čaute!

Maťka.na tom webe www.radioduha.sk si musíš kliknúť na HITPARÁDY a potom na ODVIATE VETROM.,tam hore,tak prídeš po toho Planta aj Daimonda.
Ten autosalón je od 28.9. do 3.10.
To Vierka:No to bola náhoda,v tom rádiu Dúha pracuje aj sestra našej Darinky.Inak dnes som ich trochu v aute počúval.cestou ida zo Senice,od Kátloviec po Hlohovec som mal celkom dobrý signál,na ten ich web som dostal tip,je super,juj nebite ma!!!
Ešte sa pamätám,vlani,8.5. som bol v okolí Nového Mesta n/V. a tam mi to autorádio Pioneer automaticky naladilo to Rádio Dúha,ešte aj pekne mi to vysvietilo cez celý displej.A potom som išiel 10.7. do Blavy,s dcérkou do ZOO,zaparkoval na Starých Gruntoch,presne pred 12.00,samozrejme naladené som mal b1.Keď som sa po 3 hodinách vrátil k autu,v pravom okne bola diera,v prístrojovke po rádiu,to isté a ja blízko infarktu...
Našťastie poisťovňa to zatiahla,ale aj tak som mal s tým opletačky...
Nové autorádio som si kúpil až 16.11,pravda už len z kazeťákom a bez RDS,ale hlavne,že hrá.Bola vtedy v Metre akcia,rovno na parkovisku som si ho namontoval,a hneď prvá stanica,ktorú som naladil bola práve b1...Spomínal som to aj v Dotykoch,vlani 28.11.,to bol prvý deň,čo sa mi podarilo b1 naladiť doma.

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
29.08.2005 20:16
0
0
vesnicko...

Prave ide Vesnicko ma střediskova na jednej nasej komercnej tv, tak hryzkam...a len nedavno sme to tu spominali :)))

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
29.08.2005 19:39
0
0
ahojte

Tak Vierka, to je super, ze si mala taky dobry hudobny zazitok :)), v dobrom Ti zavidim, hudba na zivo je vzdy super,:))), pokial nejde o dechovku tak na tychto akcia byva dobre :)), vladike pozerala som tam Planta, ale neviem to tam najst, ale naozaj stranku maju peknu, kde mam potom kliknut?, inak ta stretavka na autosalone je super napad, mne by to vyhovovalo toho 3.10. odkedy do kedy to tam je? ak by sme sa pripadne dohodli :)), jaj sice to som chcela zobrat aj patka, ale on bude na akcii zo skautskeho kruzku a pocas sviatku robim, tak potom toho 10.9. ved je aj vtedy nieco? mohli by sme aj takto niekam ist ak by tiez nieco bolo nejaky akcius :)), ved zvazte odvazte a uvidime :)))

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
29.08.2005 18:01
0
0
weekend s Def Leppard :o)

Ahojko vsetci! Tak koncertik bol super! Hrali same hitovky a celkom dobre stihali. Aj sola na gitarach boli neskutocne. Zvuk bol znesitelny a tak mi zvonilo v usiach iba do nedele rana hihi. To si pamatam ten koncert zo Ziliny, ked som tyzden po koncerte este poriadne nepocula.
Vladike: pocuvaj ako Ty vobec stihas este kontrolovat aj vysielania inych radii? Ja akurat preladujem obcas na babku z Trnavy (jaaaaaaaaaj nebite ma) ale ked ona je taka zlata a vzdy ma poznamky k veci.
Co sa tyka tych zmien v B1, na ich fore je to biedne. Ludia sa pytaju a nikto sa zatial nevyjadril. Tak uvidime

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
29.08.2005 11:59
0
0
ešte jedna prosba

Kto by bol na chvíľku,aspoň webovo,neverný nášmu b1 a šiel by podporiť uja Planta,nech,prosím,zahlasuje,aj za Neila Daimonda-Suzanne.Veľké Ď.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.08.2005 19:38
0
0
Scuch alebo scúgh,či už slet

Ten termín 10.9.,som len tak hodil do pľacu,nič nemám naplánované,aj výplata už bude,reku nech je aspoň jedna sobota 10.9.,na ktorú budem môcť v dobrom spomínať do konca života...o))))).Cha-cha!
Jedna z možností by aj bola,stretnúť sa na autosalóne tu,v Nitre,ktorý bude od 29.9. do 3.10.,ale nechám to na väčšinu,nech sa vyjadierkuje,to sú len moje návrhy...
P.S. ani na tom autosalóne určite pivo nebude stáť 50k...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.08.2005 14:02
0
0
Robert Plant

Tá hitparáda "Odviate vetrom" sa vysiela v piatok 19.-21.00h, alebo v nedeľu 21-23.h.Inak perfektný majú ten WEB,juj,nebi ma strýčko Huno :-)))))),kéď si kliknete na ten repráčik vedľa toho pluska,zahrá aj ukážku z tej skladby...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.08.2005 13:54
0
0
Robert Plant v hitparáde !!!!!!

Milovníci R.Planta,Pozor!!!!!!!!!!!!!! V hitparade Radia DUHA -ODVIATE VETROM (niečo podobné,ako naše,Legendárnych 20),sa objavil Plant,ako novinka.Na web Radia duha sa da dostať,vľavo si kliknúť na "rádia" vybrať RADIO DÚHA a potom klinnúť na" prejsť na web",alebo priamo na www.radioduha.sk,potom kliknúť na "HITPARÁDY" a nakoniec na "Odviate vetrom".Hlasuje sa kliknutím na plusko,ak si kliknete na tú "knižku" zobrazí odkazy na všetky dostupné zmienky na NETe o R.Plantovi.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.08.2005 13:31
0
0
Výročia v hudbe

No keď sa bavíme o tých osobnostiach hudby,ktoré už medzi nami niesú, zanedlho, 5.9. by oslávil 59.narodeniny F.Mercury s QUEEN a o deň neskôr 60. priekopník Čs.bigbeatu Petr Novák...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
28.08.2005 13:13
0
0
Ahojte !

Pred chvíľkou sa podo mnou zlomil bicykel,to so asi tak pribral??? :o)))))
O tých zmenách v b1,kto včera počúval,už vie,že MADE IN CS ostáva,Milan avizoval o týždeň ďalšiu reláciu,aj Karol spomínal,že b1 ostáva oldies rádiom,takže žiadne strachy,nejaké veľké zemetrasenie nehrozí,asi to budú len kozmetické úpravy,akými prešli aj iné rádia,ale svoju tvár si zachovali,a o to hlavne ide.
O tom J.Hendrixovi - raz kdesi nejaký expert seriózne zahlásil,že ho zastrelil nejaký šialenec na ulici...Nuž,veru je také rčeníčko,keď si niekto mýli podobne znejúce pojmy,že si mýli "Lennona s Leninom",ale v tomto prípade si ten dotyčný zmýlil práve Hendrixa s Lennonom....
Čo sa týka stretávky,čo takto sa zase niekde zliezť niekde 10.9.??? Vyjadierkujte sa... Reku,keď 10.9. padlo na sobotu v r.1988,urobil som tú najväčšiu blbosť v svojom živote....
Takže,keby sme sa zliezli toho 10.9.,bude aspoň jeden 10.september,na ktorý budem môcť dobre spomínať aj xxx rokov,O-chi-chi-chi-chi.:o))))))))

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
28.08.2005 09:12
0
0
cauko

Ahojte, tak uz som aj ja tu, vcera som bola na hrade Devin :)), isla som okolo nasej stretavky, boli tam hradne dni, stare sermiarske a rytierske umenia-rozne smiesne scenky z toho obdobia, bolo to super, aj dobova hudba, take zo stredoveku, prehliaka dobovych tancov ale aj irskych tancov a nakoniec bola ohnova sou, stretla som tam aj byvaleho patkovho trenera z breakdancu, ten sa tiez podielal na tej ohnovej sou a veru, mnohe prvky pouzival prave z breaku ;) ale celkovo tam bolo dobre :)) este ze vcera bolo fajn pocasie, dnes uz velmi prsi, no veru hladina Dunaja bola vysoka, za tmy to tam vyzeralo ako pri mori :)), s tymi zmenami v radiu, ved uvidime, aj ja len pevne verim, ze to bude ok, ale hadam ano, ved väcsina posluchacov chce, aby radio zostalo takym akym je, a co sa tyka toho Hendrixa ;)) hm asi najlepsou cestou je ta, ze si clovek info pozhana nejako sam, v radiu a sutaziach sa to neda za kratky cas vsetko obsiahnut a tak mnohe iformacie su len rychle alebo povrchne, lepsie su potom tie specializovane relacie, aj ked na hudbu Hendrixa speci relacia nie je :(, alebo na stylovo podobnu, je lepsie si to potom vyhladat na inernete alebo v speci casopisoch :)), stari vasnivi zberatelia a fanjsmekri sa na radia nespoliehaju vobec ;))), este bola tu spominana stretavka, tak nebolo by zle zase nieco zbuchat :)) co vy na to? ;)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
27.08.2005 16:49
0
0
Popálený sa už aj vody bojí...

Neviďme zas všetko v čiernych farbách,možno tentoraz,tie zmeny,prinesú aj niečo lepšie,možno dosiaľ nepoznané,ťažko dopredu súdiť....
Len ma ešte napadlo,či aj Východ-b1 tiež mení svoju štruktúru...
Hlavne,aby b1 zachovalo si svoju tvár,ostalo oldie-rádiom a zotrvali tam najobľúbenejšie programy a hlavne ľudia,lebo bez nich by to nebolo ono...
Reku,keby tak,nedajbože,nie,ako naznačila Vierka,prebehli by sme celý Fanklub pod krídla Východ-b1????:o)))))))))Cha-cha-cha.
To šme še pobaveľi,teraz vážne verme,že b1 ostane našou b1-kou a THE BEST ONE.
Čo sa týka J.Hendrixa,pokiaľ viem,príčina smrti tá istá ako u J.Bonhama,ešte dokonca presne 10 rokov a rovný týždeň ho J.Bonham nasledoval....(J.Hendrix +18.9.1970,J.Bonham +25.9.1980)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
27.08.2005 15:31
0
0
Legendár. 20

No, Chicago sa nám len,len že drží,ale zaradili ďalšiu super vec-ten ULTRAVOX,ˇna to sme trsávali na diskách,ako čerství maturanti...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
27.08.2005 15:17
0
0
Hodně se tady toho změnilo...

No,priznám sa,bez bitky,že z tých chystaných zmien v b1 mám aj ja trochu podvedomé obavy.Zásadne by som bol proti zmene hudobného obalu,hlavne jinglov.Možno,trochu upraviť,ale rozhodne nemeniť.To je už niečo neodmysliteľne zžité s rádiom,niečo čo mu dáva tvár.Veď vďaka jinglom som aj ja sám bezbolestne,z večera do rána prešiel od Rebeky k b1,lebo práve tie jingle mi stihli prirásť k srdcu...A to ostatné šlo ľahučko Metronom-Made in CS a podobne....
V tomto by som dal za príklad Slov.Rozhlas,kde znelky len zmenil aranžmán,ale melódie sú tie isté už 30.rokov.Najmä,naša veková kategória už dosť hľadí na tie tradície a zvyklosti,nejaký radikálny rez,no neviem...Pamätám,sa,že keď OE3 pomenilo vbšetky znelky,už to nebolo ono....No,nechajme sa prekvapkať,ako sa vraví.Dúfam,aj ja,že nezmiznú tie "profilové" relácie,ako Dotyky,Made in CS a ďalšie....Či by som preladil? Na NETe asi áno,ale doma na rádiu,len keby sa našlo niečo,čo by ma väčšmi oslovilo....K počúvaniu Radia ReBBeca,sa len z trucu vrátiť nemienim...Veď práve preto som od nich prebehol k b1,že kým ma RR prestalo oslovovať,vo vysielaní b1 stále nachádzam,to,čo sa vytratilo z ich programov,resp.aspoň to u nich ostalo v tieni...Ale namaľujme čertov na stenu,uvidíme,čo nám tie zmeny prinesú,hlavne nezúfajme už vopred.Uvidíme,tak za mesiac môžme oprášiť túto debatu...

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
26.08.2005 22:27
0
0
To Tomcat

Z toho si nic nerob, ze vela ludi odsudzuje Hendrixa prave kvoli tomu, ze ma on nom nespravne informacie, ale tak to vo svete chodi (bohuzial). Je dolezite ale co urobil vo svete hudby a treba sa koncentrovat hlavne na to. Je vela ludi, co ho obdivuje a niekedy aj nespravne informacie dopomozu k vacsej popularite.
Inak mam taky pocit, ze nam zrusia aj VL, mozno nie uplne ale urcite ju zredukuju bud casovo alebo to nechaju len par dni v tyzdni a nie ako doteraz. Ved uvidime. Ak zrusia aj Made in CS a nedelne dotyky, tak definitivne preladujem.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over