menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
23.08.2005 21:51
0
0
hryzkosi

to tomcat, Zeppelinov som pocula :))))), tiez ma to prijemne prekvapilo, lebo naozaj to je vzacnost ich pocut v radiu :)), a Vieri to by si mohla sefovi povedat ze "Nebehaj nebo tě vyměnim" :)))), a jeho žene Nevolej jsi vesela, nebo Ti položim" :)))

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
23.08.2005 21:42
0
0
Napij sa nebo ťa vyměním

Vcera to trochu "strajkovalo" na b1 cez net a do legendarnych 20 sa miesali rozne pesnicka. No bola som z toho jelen a aj som im napisala na forum. Raz to islo, raz nie ako s kolotocom hihi :o) Ale Falca som si vypocula na konci v pohode.
Mata: ti moji sefovci tu blbnu skoro kazdy druhy den. Minuly tyzden zhodili aj kvetinac ako sa tu skriepili ako deti v skolke. Uz sa necudujem sefovej zene, ze sem kazdy den vola od 5-25 krat :o)
Pocasie je tu zatial pekne. Vcera bolo zamracene ale neprsalo. Zato sa dost ochladilo az na 16 stupnov. No jesen je za dverami. Tu ide v telke taka reklama, ze zenska ide po chodniku, zrazu uvidi na zemi cerveny a oranzovy list a zacne panikarit, kricat a utekat. Do toho hodia poznamku, ze leto tu nie je navzdy....
a mate si ist kupit Kentucky Fried Chicken, lebo maju letnu special ponuku.
O tej Stepanke sa to dobre cita. Aj ja by som sa mala pridat, lenze ja volako nemam basnicke crevo. Zato ked ma to kopne tak skor malujem alebo sa venujem tvorbe pohladnic. Takze tak.
Dufam, ze zajtra bude vo VL Darinka (ci Drinka? to je take zlate meno)
Papa zatial, idem sa tvarit ze pracujem. (este ze sef nevie po slovnesky hihi)

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
23.08.2005 21:35
0
0
LED ZEPPELIN STAIRWAY TO HEAVEN

to nie mozne, neverim tomu co pocujem, POCUVAJTE, za toto ma Flebo u mna obrovske plus

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
23.08.2005 21:16
0
0
Kapelo hraj a nepřestávej hrát ať není žádnej co by nespíval...

Tak caute hryzkosi, toto je tiez znama pesnicka a pamätam si ju z country platne volalo sa to Písničky kapitána Kida, kto tam však spieva neviem, to som bola este mala, ale pamätam si to...:)), ale to teda ako pocta nasmu kapelnikovi :)), to som ani nevedela, ze aj hraval, preto bol namysleny teraz uz viem :)), som rada, ze sa vam pacil prispevok o štěpanke dokonca aj ja som si ho na brigadke zivo predstavovala a pousmievala sa, no a hned my fukli iny druh prace, asi si mysleli, ze som nejaka tuk, tuk :)), hm a co sa tyka pocasia, tak vlastne ani leto nemame, rano ked idem tak si obliekam pomaly jesenne veci, inak ano trabant, tak to bolo vozidlo, predtym kolko ich behalo a teraz je to normalne vzacnost :)), ozaj Vieri myslim si, ze by sa VL mala vratit do starych kolaji, oni sa asi len zaskakovali pocas dovoleniek :)) aspon dufam aj ja som si uz zvykla...:)) a tam u vas mate tiez taketo skarede pocasie a ozaj co jasenie sefa so sekretarkou este sa stale nahanaju po kancelariach :)))?

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
23.08.2005 20:27
0
0
You´re inspiration,Mr.Cetera.

Na fórum som to už napísal,ale stojí to za zmienku aj tu,Kto má rád skupinu Chicago a ich speváka (neskôr sólo) P.Ceteru,nech si klikne na www.petercetera.com ,ale hneď aj so zapnutým zvukom.Nááááááááááááádherné tóny ma privítali hneď po otvorení toho webu,doporučujem vypočuť si.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
23.08.2005 18:59
0
0
Sejdeme se.....???

Vo štvrtok tu budem mať,s najväčšou pravdepodobnosťou, Áčko,teda Americkú dovolenku = THE ABSENCY,lebo chystáme rodinnú oslavu (tatko mal 69.narodky),spojeenú s opekajdou na Vám už známom mieste a odtiaľ rovno padám do hryzkania na nočnú.
Inak už je tam dobudovaný aj stanový prístrešok prech chatkou,takže keď dožijeme,o rok sa tam zas určite zídeme.A bude aj zelenina,nejakú kúpime,nie ako teraz,keď rajčiny a papriky neboli ešte dozreté,Fazuľka bola aj pozvaná,ale dala nám košom....,teda hlavne mne,ale nevdí,nič sa nedeje,život ide ďalej.A o rok sa tam zídeme v pohodičke zas...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
23.08.2005 17:30
0
0
Hele,jede za náma ten prskolet...???

Keď tu tak obraciame tie dvojtakty,a spomíname nielen na oldies hudbu,ale popri nej aj na oldiesautá,tak,kto by mal záujem viac si prčitať tu je jeden s nespočet webov venovaných nezabudnuteľným dymiacim "vobludám",niektorí sme ich mali veľmi radi,iní zas sa na nich smiali,či nimi pohŕdali...Nuž,kto sa chce vrátiť v spomienkach,nech si klikne na www.geocities.com/zsliva/wartburg/index. html
Tam nájde úplne všetko,dobové testy,prospekty a ďalšie zaujímavosti.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
23.08.2005 17:04
0
0
no,jen se neposer,papundekle....!

Týmito slovami charakterizoval trabíka Rudla Hrušínsky alias pan doktor vo vesničke.Mati,ten Tvoj klip nemal chybu...
Nuž,ale ani som netušil,aké mám medzery,ja som si myslel,že to rčeníčko s Pánom kapelníkom je len tak,nič adresné,to som sa musel až na na NETe,že náš priateľ naozaj kapelníkom je a začínal ako klávesák v skupine Polemik...Možno si,vtedy v máji nôtil "...kto sa v Skupinke vyznať má,
prečo je komplikovaná,
Ak ju chcem ju z fóra preč poslať,
na pomoc Huna musím vziať..."
Už je to neaktuálne,škoda,že som to nevedel vtedy,to by som bol hodil rovno na to fórum....Hlavne,že už je to za nami...
Keď ma napdla tá akožeskupina Mýdlo a skladba Dá-dá-da,no riginál od skupiny Trio sa hrá dodnes,ale spomenie si niekto ešte na Coververziu od Franka Sallera (?) neviem presne,či sa to tak písalo,čo ju naspieval s tým miminom.Hralo sa to tiež v r.1982,myslím,že mimo diskoték,bola svojho času ešte populárnejšia,ako originál,tiež to bolo nemecky spievané,ale už akosi absolútne zapadla,z rádia som ju počul naposledy niekedy v r.1985,na OE3.
Inak aj taká predstava,akosi Štěpánka žongluje s CD-čkami poned kapotu trabanta a nôti pritom "Dá-da-dá,nechci tě víc,necheš mě víc....",ako to spievalo to Mýdlo,by mohla byť celkom zábavna....

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
23.08.2005 07:25
0
0
......ručník končí, ručník končí!..... Jsem GOGÓ!

Ďakujem Vladike, za to mýdlo, ale keď oni to povedia tak pekne mäkko! Tady Míííííídlo, to je hriech tam dať tverdé Y. o)))) Mata, tak som rehlil na Twojom príspewku ohľadom Štépi, že mi skoro praskla guma u spoďárú. o))) Vieri, aj u nás je počasie "pod psa", dnes ráno nemprší, ale hlásia prehánky. Práve na b1 hrajú Báječnú ženskú a Miška Tučného, tak si to idem vychutnať!

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
22.08.2005 21:33
0
0
od mati to all

Tak cauko dnes, pisem neskorsie pretoze mi dazd a burky vyhodili internet a normalne som z toho bola smutna, ale zavolala som technika a uz je to ok :)), tak vidim, ze ste vselico z filmov zozbierali a popisali :)) dobre sa to cita :)), tam na forume b1 vypisuje akasi maťka ale to nie som ja :)) som sice, ale matka paťkovi :))), mne sa pacil aj film Cierny baroni a Terazky ked zahlodil, ze vojin Kefalin :)) alebo Slnce seno..ta co stale v okne kazde rano spievala pa,pa, pa, papapa...alebo ked si Růzickova pred doktůrkem zapalila cigaretu, ta grimasa :)) alebo ked isla odprevadit doktora domov a vravela, ze "Jsem světluska, ja svítim" no a ta babicka tam nemala chybu a este iba tak, ako citam prispevky opät ma napadol jeden mix,
ze ide Štepanka v trabante votevřene vokno jo vole, toci si s cd-ckem na prste a spíva, ved viete :))) vóóóóótóm tom to jéééé, jej cesta v noci vyzera tak, ze opäť ide v trabante, ale aby videla na cestu, ano, tak ona si vam vytiahne lampu polozi ju na strechu trabanta to ma ako majak, aby sme vedeli, a spieva si: jséééém svěéééétluška štěééééééépanka, a v tom hop, puk bum, vyplesčí voči a řekne: jóóó praskla mi guma u spoďarůů, ale rezko si poskoci (v ramci moznosti sedadla v trabante) a opäť, prasknutou gumu ja mam ale vóóó tóóm tóóó jééé, jsem štěpáánka svěetluškáááá svííííítííím, vóóó tóóm je, a uháňa tmavou cestou, na trabante s majakom z lampy ;))) a iba zasvetenci by vedeli, ak by takyto trabant zbadali, ze o koho ide....; )))))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.08.2005 19:02
0
0
To Vierka

Včerajšie Dotyky mali tému -vône.Tak sme spomínali,ja som konkrétne spomínal,že mne najpríjemnejšie asociácie evokujú 2 vône ihličnatého lesa a ten štipľavý modrastý dym z výfuku dvojtaktného motora...Dobrý kontrast,že??? Ale to sa mi spája s výletmi,ešte z detstva a mladosti.Milujem ihličnaté lesy a ten modravý dym,7 rokov sme mali trabanta a 24 rokov wartburga,oba verne slúžili....

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
22.08.2005 18:39
0
0
Když někam přinesete nějakou ženskou, tak si ji zase vodneste

Tak som zase zapadla na metelesku blesku a bavila sa na tych vyrokoch. Prepac Vladike, ale akosi som prehliadla, ze si to spomenul aj Ty. Asi preto, ze si tam popisal okrem toho aj ine srandicky a ja som poriadne nevidela vsetky pismenka, lebo mi tiekli slzy od smiechu a aj na tych inych vasich prispevkoch :o)
A to nam vazne vypadol Major Tom :o( Ani verit sa mi nechce. Ved som mu osobne dala minule 5 bodikov a lanarila koho som mohla. No co uz. Ludia nevedia co je dobre.
Vikendik bol super, ale aj nam sa tu zamracilo a teploty su momentalne okolo 16 stupnov celziusovych. Dotyky som nepocuvala, tak napiste aspon aka tema bola. A ozaj, Darinka uz nerobi VL v stredu? Alebo to bolo len taka docasna vymena s kolegom?

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.08.2005 11:08
0
0
Ještě jedno to zkusíš,Pepíku, a vyřidime si to na dvoře...!

Toto ma napadlo,keď vtedy Štépina s Ivou útočili na Darinku,teda upravené na mieru:JeštĚ jednou to zkusíš Štěpánko,a vyrídime si to na fóru (www.radiotv.cz/bbs)....
Že by prichádzala k rozumečku,keď už druhý pondelok nás nepoctila svojimi duchaplnosťami??? Inak,nech si tam vypisuje čo chce,kým na nikoho z nás vyslovene neútočí... Inak jej líbling,pán kapelník bez nohavíc,má čulé aktivity,na Nete figuruje všelikde,koho by zaujímal aj kontakt na neho,najlepšie cez www.google.sk,stránky zo Slovenska a ako predmet vyhľadávania zadať BRANISLAV STANČíK....Napadlo ma to včera,v súvislosti s Michalovým príspevkom na fóre,niežeby som na neho nemohol zabudnúť....
Inak,Tatíku,pokiaľ viem mýdlo sa aj v češtine píše s y,...Bola raz jedna akože skupina,ktorá má na svedomí českú verziu hitu Dá, Dá, Dá od skupiny Trio(1982)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
22.08.2005 10:54
0
0
Honeckerová kolóna

Tak sa veru vravelo tým bakelitovým a plechovým dymiacim potvorám brázdiacim naše Tatry,zväčša s nápisom DDR alebo H v elipse za zadným sklom,ale nezriedky boli sme aj výnimky,pridali sme sa k nim na Ceste Slobody (samozrejme tej tatranskej) s poctivým CS.... Veru ten modrastý štipľavý obláčik patril ku koloritu Tatier 70. a 80.rokov...Nuž veru neblížil tým smrečkom natoľko,ako tá nešťastná víchrica a následne požiar...Teraz by som ani nemohol ísť do Smokovca,srdce by mi krvácalo.Ešte že je na Slovensku veľa,katastrofami nedoktnutých nádhernych miest...Toľko ešte k včerajším Dotykom,boli super,Darinka a Tomcat THANK YOU,pridávam sa....

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
22.08.2005 10:17
0
0
Tady mídlo, tady mídlo - ručník slyší, ručník slyší!

Pááánovééé nemejte se tolik! - film - Čtyři vraždy stačí miláčku! Dúfam, že to mídlo v češtine je s mäkkým i, aj tak to hovoria mäkko. o))) s týmto dažďom a kwapkami ma napadol f-tip: Tonda (Antonín) Kapek - býwalý komoušský potentát sa chwálil, že jeho ľudia w Českoslowensku majú radi af-šetci ho poznajú.Spolusúdruhowia mu newerili a oponowali mu, no on razantne wyhlásil - F-čéra som musel utekať zo 603-ky (auta) na mestský hajzliwoodd, lebo mi išla prasknúť močowá trubica
a ako tak močím, wošiel ďaľsí chlap a powedal mi: - di "KAPKU" dál!

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
22.08.2005 07:59
0
0
Praskla mi guma u spoďárú!!!

Asi tak by som to teraz mohol hodnotiť, keď som w tom daždi letel z trolejbusu, skoro mi gete so spoďárama praskli. Snažil som sa pomedzi kvapky kľučkowaľ, no padá husto. Som maximálne nas... ný, lebo vypadol Magor TOM z legend.zwanzigh. Co tý ludé eště chtejí očut, ked taká tutowá pjesnička wypadne!!! Hendrix sa im nelúbí, Schilling co by smet, tak nech im tam dajú F.R.Čecha a pesničku - my máme parní stroj jatatááá... Ale Švej jasne řekl - "aj blbý lidi jsou lidi"! A ja twrdím - aj hudobne "hluchí" lidi jsou lidi. o))) Tomcat, s tým hodnotením, to sa Ti podarilo, ja som si to žiwo predstavil, hlawne Viršíka, ako mu padla "sánka" a zároveň f-šetkým praskla gumička u spoďárúúú, Slanej gumička na "tangách", alebo bombiškách a bola to šupa (rana ako z dela), ako by to powedal Vlasta Burian v Špelcovi - "To byla šupička!!"! o))) Vidím že ste si užíwali b1 cez weekend, ja žiaľ som Dotyky neslyšel, boli sme pozwaní s mojou spoluležiacou na vynikajúci Herbert won sajrajt of sliwowitz a oni nemočúwajú rádio, oni sú na TV bedňu... Tak si to dnes wynahradím po celý deň.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
21.08.2005 23:38
0
0
To Vladike

diki za Police, ta pesnicka je super, jedna z mojich najoblubenejsich:))) ..a inac ja tiez poznam dobre vonu Warburgu(respektive smrad, ako pre koho)

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
21.08.2005 22:59
0
0
hrali nám:))

Paráda, som rád že môj mail bol vyslyšaný(resp. aj prečítaný) a že tým pádom boli v éteri počuť Led Zeppelin a skladba Thank You.....ďakujem našej Darinke

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
21.08.2005 22:34
0
0
dotyky

Pekne nám hrajú v Dotykoch...možno bude prekvapenie...:))
Vladike dúfam že si stihol a počúvaš, dobre že si to sem napísal, skoro by som zabudol že si mám zapnúť rádio..

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.08.2005 20:17
0
0
Chlapi,nelejte to pívo z voken,podívejte se,jak vypadám...

No,tuším,dnes sa tu prejavujem zatiaľ jediný.Ešte 101 príspevkov a dosiahneme 4 ciferné číslo,to počítam potrvá tak maximálne týždnik. Za chvíľu padám domov,nesmiem prepásť Dotyky.Momentálne som trochu neverný b1,počúvam radio Olympic,Pepu Šrámka,pred 10 rokmi to bol môj absolútne najobľúbenejší moderátor,juj nebite ma,pán kotelník...!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.08.2005 19:20
0
0
To tenkrát v šedesátom osmom,když Rus nás osvobodil po svom....

Tak ma napadlo,či túto pesničku od Honzy Vyčítala majú v archíve b1.Ja ju mám na platni,aj na videu,je super,taký vodvaz,veru musím skúsiť niekedy vo VL...
Inak Magor Tom nám vyhučal z rebríčka,ale aspoň že ho Karol zahral v dnešných legendách...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.08.2005 13:50
0
0
Oslávenci

Robert Plant sa narodil 20.8.1948 ako Robert Anthony Plant,viac na www.robertplanthomepage.com .
Ešte keď sqa bavíme o tých čes.filmoch,nedá mi nespomenúť zajtrajšieho oslávenca,žiaľ ten už oslavuje svoje narodeniny tam hore.Zajtra totiž uplynie 83 rokov od narodenia jedinečného Miloša Kopeckého...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
21.08.2005 13:40
0
0
Kefalín,zemeguľu budete rypákom ryť ako červená myš,to vám prisahám!!

Ahojte! No Mgr.Tom nám v rebríčku zahučal,podporte prosím Vás aspoň toho Petra Ceteru (Chicago- 25 or 6 to 4),to je tiez moja srdcovka.No dneska "... se nám sluníčko nějak zatáhlo mezi mraky,nikam neodjedeš,stvrdneš tady,pane Kysela !!!" Joj,ta studnica hlášok z českých filmov je nevyčerpateľná,skoro na každú situáciu sa nejeká nájde.... "Vaya co Dios,pane Kysela...." to sú z filmu Rukojmí v Bella Vista,známeho aj ako 2 epizódy z Magora Zemana,ale najviac som pobavil "obščestvo" výrokom R.Jelinka sťa by Majora Hradca "jen,aby holohlavec nebyl moc paličatej...",keď náš bývalý šéf,ktorý ničomu nerozumel,ale do všetkého vŕtal,večne hľadal problémy,tam kde neboli.....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
20.08.2005 16:40
0
0
Koho pretneme??? Polesného,je to sviniar...!

Už som späť z výstavy,celkom to ušlo,aj pivo lacnejšie,ako na Devíne,už od 15 k,kto by chcel isť...Ale,za to vstup za 100,decka 50,kde su tie časy,keď to bolo za 5 a 10 a to sa nám už nechcelo chodiť,lebo to bolo z roka na roka stále to isté...
Ešte ma napadlo,o tých filmoch,ako v Marečkovi pan Kemr,sťa by Plha stálevravel,"že když se denně holím,pak krvácim "a ja mu na to,že "tak si kúp elektrický strojček",lebo poznám tzen problém z vlastnej skusenosti...Ale fakt, s elektrikou nie su problemy ani pri neviemakej citlivej pokožke...
Čo sa týka toho Planta,tu by snáď pár skalných,ako my šlo "do kolien" ale väčšina tých vyznávačov "gumičkovej a kelerábovej hudby" ??? Povedalo by im to vôbec niečo,už len samotne jeho meno???

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
19.08.2005 21:57
0
0
to tomas este k fantazii superstar ;))

tomas mas dobru fantaziu, bolo to zlate, co si tam napisal :))mylim, ze ak by pred porotu prisiel Robert Plant, vsetci by zostali zavzdusneni, a mozno by im naozaj praskla "guma u spoďarů" a bola by vzacnost ak by sa v nasej malej krajine niekto taky nasiel, len co by to väcsina ludi chapala...ale ktovie mozno raz niekto taky pride :)), ak by prisiel aj porota by mozno vyzerala ako podaktori fanusikovia koncertov LZ na dvd ;)))

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over