menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
19.08.2005 21:40
0
0
můj hadraplan? :)) alebo čo bolo, bolo, Terazky som major :))

Tak ahojte slniecka :)), dnes som mala rusny den a prisla som az vecer domov, tak vam teraz pisem, este som si vypocula tie ukazky na stranke metelesku-blesku, je to super, dala som si aj Ciernych baronov, tak ti boli super, hlavne Terazky aj Miroslav Donutil, a este S tebou mne bavi svět, hlavne "tady orel, tady papousek, Dasenka jde celou dobu v backurkach" alebo "Matisek se posral" alebo "praskla mi guma u spoďarů" :))) no naslo by sa toho vela :)), ako som uz spominala je len velka skoda, ze taketo filmy sa nevyrabaju, este Tomas k Led Zeppelinu, mohli by ho naozaj na b1 hrat castejsie, kolko ma dnes Robert Plant rokov?, on je potom asi v zameni leva, hm ta jeho hriva aj hlas, sedi to :)), za mladi vyzeral dobre, bol to fesi a vyborne spieval :)), stal by za hriech :))), ale trosku si utahujem :))) tazko povedat ci by splnal uz v dnesnej dobe podmienky muza vo vtipe co poslala vierka :))))) no uz som ale...:))) tak vam prajem vsetkym pekny vecer, vladike Tebe prijemnu vystavu, ved urcite zajtra napisem :)))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
19.08.2005 19:42
0
0
Dovolil jsem si pár švestíček ze sví zahrádky...

No už som späť ze Záhorá.Ten web meteleskublesku som spomínal aj ja,myslím v utorok,ale nevadí....
Zaujímave,je že niektorí herci sa preslávili práve vďaka hlodom,napr. vedel by niekto len tak,kto to bol Jaroslav Vozáb (1919-3.4.1988) ? Hral v pár filmoch,ale preslávil sa práve štekovou rolou tlmočníka v Marečkovi,z jeho úst vyšiel práve ten výrok:"Hujer,meteleskuleskublesku..."
Z ajtra nesľubujem,či sa ozvem,budem s dcerkou na vystave,neviem či sa aj tu zastavíme,ak áno,tak sa ozvem.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
19.08.2005 18:12
0
0
ftip nadnes

Mudruje Adam v raji:
- Je to nespravodlivé, že nám Boh dal len 15 rokov sexu a pritom opiciam ho dal na 25 a papagájom dokonca na 60 rokov. Tak to teda nie! Idem za nimi, aby mi dali polovicu zo svojho.
A tak aj urobil. Odvtedy chlap 15 rokov môže, 12 rokov robí opičky a zvyšok života o tom len rozpráva.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
19.08.2005 18:01
0
0
Po znich pujdes k Turkovi

To Pilot: diky za ten link. Super som sa dnes na tom bavila.
Inak vsetkym zelam prijemny vikendik. Dnes som dala zahrat Only You od Flying Pickets, tak dufam, ze zahraju.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
19.08.2005 10:39
0
0
oslávenec Plant

Ahojte, dnes normálne hrali Led Zeppelin na b1tke keď som raňajkuval a asi len preto že Rasťo spomínal v rámci historického kalendára, že tento týžden má narodeniny Robert Plant-a čo je na tom zaujímavé, že povedal že Roberta Planta snáď ani netreba predstavovať, že je jasné že bol frontmanom legendárnej kapely Led Zeppelin...tak keď je teda taký známy mohli by ich aj viac hrať, no nie?:)) Ja si myslím na druhej strane že keď sa povie Robert Plant, tak nie až tak veľa ľudí vie kto je to a v akej kapele pôsobil, aj napriek tomu že vtedy to bol podľa mňa najlepší spevák na planéte, na jeho príklade sa dá ukázať že nie je spevák ako spevák(alebo že nie je spev ako spev)...k tomuto na napadlo, že som si tak predstavoval keby sa taký Robert Plant v najlepšej forme objavil v Superstar, že by tam došiel pred tú porotu a spustil...to by čumel celý národ:))) asi by nechápali čo sa deje(lebo tento pocit mávam ja keď pozerám Zeppelinov na dvd) a porota by sa začala klaňať a keby to bolo u nás na Slovensku, tak si viem predstaviť ako by sa Laco Lučenič postavil, prišiel k nemu a podal mu ruku na uznanie...ďalej Palo Habera by asi rozmýšľal nad tým ako je možné tak neuveriteľne kvalitne pracovať s hlasom...a Lenka Slaná by sa tam asi roztopila od úžasu:))..no a Julo Viršík by nevedel čo na to povedať..vidíte čo mi behá rozumom:))) ..je to pekná predstava, len by sa musel nájsť druhý Robert Plant aby sa to mohlo stať.....

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
19.08.2005 06:38
0
0
Hlinník se odstěhoval do Humpolce!

Ahoj pilot! Dúfam že nie si jeden z tých pilotov z tých "padawkových" lietadliel. Ja do Boingu nesadnem, ni Bohovi! Ďakujeme za účasť, no náš Vladike nás u o tejto možnosti informowal a hlawne - nos PADÁK alebo pilotuj Cesnu, alebo Čmeláka čo posýpa Jóóóžina z Bááážin, tie padajú najmenej! o))) Vladike, ja som to s tou horčicou po...., tak mi prepíííč, ale to boli dozwuky z tých "prepánčowaných" nocí. Ja sa polepším, sľubujem ako pionier! ˇAno, nebola zelina a sibulér (cibuľa) čo najbližšie naprawíme. A donesiem aj feferónku a dáme ju na anténu rádia, aby sme mali ostrejší zwuk v éteri rádia b1. o))) F-čéra som bol na trhowisku u DEMENŤÁKOW, ništ moc, ale kópil som feferónky, budem zawárat. No už mosím íííít, Talk príjemný weekend, f-pondelek sonm na "dráte". Howniwálujte, hňupkujte, hryzujte, kýblikujte.

pilot (neregistrovaný, 85.248.4.xxx)
pilot (neregistrovaný, 85.248.4.xxx)
18.08.2005 15:45
0
0

ak nepoznate skuste www.meteleskublesku.cz

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
18.08.2005 15:18
0
0
Hovniváááááááááááááál!!!!

Vesnička,aj Trhák,či Mareček super,aj ten Sovákov výkrik,ktorý som si požíčal do titulku tohto príspevku.Vôbec,tie staršie české komédie dokážem pozerať do nemoty,mám ich skoro všetky nahraté na kazetách...
Mati,ten film netočili u nás,u nás len ktosi v nedeľu vyhodilpred úradom práce do ľuftu smetiak,tak ma napadla tá analógia,že tam asi boli tí dvaja páni v roli mimozemšťanov,lebo tam presne použili ten istý dopravný prostriedok.
škorpi,horčice bolo hocikoľko,na to nezabúdam,len nejaká tá zelenina Vám chýbala,ale to ja fakt nemám vo zvyku jesť k opekačke,to ste mi mali pripomenúť a bolo by to.
U nás máme tiež niekoľko šikmáčskych obchodov,tá ich ťlovenťina je naozaj komická.....
Ohľadom toho filmu S tebou mně baví svět,pýtali sa J.Satinskeho,že kde sa tak dobre naučil po česky...On len pokrčil plecami "Veď ja vôbec neviem po česky,ja som len napodobňoval Miloša Kopeckého." a,vraj,podľa neho v nejakých českých novinách,po premiére toho filmu vyšiel článok,že Miloš Kopecký perfektne nadaboval Jula Satinského.Neviem,dodnes,či to fakt tak bolo,alebo Julo len žartoval....
Inak,zajtra sa ozvem,až niekedy navečer,lebo rovno z rachoty táhnem na Záhorí,idem si pre svojho pokladíka,beriem si dcérku zas ja,skoro až do konca prázdnin.V sobotu sa chystáme na výstavu....

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
18.08.2005 14:49
0
0
skupino :))

Ahojte vsetci vespolek, tak som rada, ze sme objavili stare dobre filmy a ako tak pozeram vkusom sa vobec nelíšime :)), hm na štěpacky by som znovu isla, ved mozme potom zase nieco vymysliet, teraz som velmo rozlietana, zacala som chodit na brigadu a z firiem ma volaju na pohovory a scul nevim kam skôr, tak to nechcem zarieknut, uz ani neriesim ako to zosuladit, beriem to ako to ide :)) ved uvidime, dufam, ze sa nieco uhnupkuje :))), tak knizka je dobry napad, musime nieco vymysliet, poznate niekoho z tejto oblasti? ja zatial nem, ale ked sa do toho dame, tak to pojde, zatial mame myslienku a potom ju zhmotnime :)), skorpi paci sa mi reakcia tvojej dcery :)), ako sa tvarila ta cinanka alebo vietnamka ci co to oni vlastne su :)), cize ona hryzkala :)), ked si to mala Nika vykuašať, aj ja ked idem na trh tak vravim, ze idem nakupit k Hociminom :)), to vymyslela ten nazov moja super susedka :)), ako by oni povedali, ze dementny :)), ty demenťos alebo dimimťos? :)), ja viem, ze sa snazia hovorit poslovensky ale je to smiesne :))) este co sa tyka filmov naozaj vam odporucam Kamenak3, je tam taka romale rodinka a Zdeněk Troska (zrejme zamerne) tam obsadil taku ciernu blondinu, vyzera ako Ruzickova, a vobec ta romale rodinka :)))stoji ten film za to...:)))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
18.08.2005 10:01
0
0
fiľmy

Čaute! Ja ešte nemám tak napozerané tie staré filmy, ale videl som ich už tiež niektoré aj viackrát, napríklad Vesničko má středisková, na tom sa vždy môj oco smeje keď vidí toho mladého chalana s tým konským chrupom:)) S tebou mne baví svet takisto nemá chybu, akurát som to ešte nevidel 100 krát:))) Za to sériu slunce, seno,... som videl veľmi veľa krát a vždy ma to baví pozerať, všetko sú to filmy s veľkým F. a hrajú v nich herci s veľkým H, ale Dedičství je Dedičství, poznám ľudí ktorí ten film vedia naspamäť a presne aj s Bohušovým prízvukom a štýlom..."Nazdar Kájo, já te znám...Kájo...poď se vožrát....ne,ne, promiňte, já nemužu.." Mata ty si dobrá, ako si tu zarapovala:))Myslím si že tú našu knihu dáme dokopy...

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
18.08.2005 07:03
0
0
Hudba - to je moje gusto

Ahojte! Som tak zas doščípaný a dokúsaný od soňogúúú, hlawne na kotníkoch na nohuliach. Pri tom slowe dokúsaný ma napadli ryžojedišikmáčiokatí, čo sme ich f-čéra spomínali. Keď som bol s Nikou na trhowisku, Nika si prezerala gate a ryžowka- šikmooká hneď na ňu - "wykúšať, wykúšať!" Nika wyplwštila na m)a oči a spýtala sa ma - Oci, je dmentná, čo mám vykúsať!!? Smial som sa, až mi slzné kanáliky nestačili prýštiť očnú tekutinu a wyswetlil som jej, že to znamená VYSKÚŠAŤ! Odwtedy u ryžoočiek neskúšame, ale "vykúšame!" o))) Aj ja milujem f-šetky tie staré filmy, na nich sa čovjek uvolní a nasmeje. - Ty skupino!!! To stojí za to! Knižku budeme písať spolu, keď bude čas! Hlawne to mosí pýt (preto pýt a nie být, lebo pri tom budeme strawowať, konzumowať a pýt! Preto s tverdým Y, lebo minule to bylo TVRDÉÉÉ!!! ) Hlawne to ráno, keď som sa zobudil wedľa Vladikeho, ked sme společne ako bratri spali na tej wálende a Vladike mi (nám) celú noc "trilkowal" s jeho chrápaním do uchálúúú. Ale to sú fajn zážitky, mali sme "gruppen-spánok"" f-šetci společne f- tej chatowej "šmikni". Už mám zas chuť na štěpáčky, len horčicu Vladike nesmieš zabudnút kópit!!! Tak ako "rit" patrí na šerbel, tak ku štěpáčkom patrí horčica, aspon pro mna! o))) Mata dobre si to napísala, čiže dobre si to narapowala. o))) Tak konečníkujem, nemviem, či budem mať čas sa zajtra ráno ozwať, ak nie, tak príjemný weekend, hryzkajte, hňupíkujte a b1 očúwajte.

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
17.08.2005 22:10
0
0
super filmy

Tak ja som tu na Vesnicko ma strediskova bola v kine. Tak si to predstavte! To som si nemohla nechat ujst aj ked som to videla tiez asi 100x. Ked presiel toho jedneho chlapika s kombajnom a potom mu urobili z toho sochu. To sa na tom este aj teraz smejem, ked si to predstavim a ako Hrusinsky stale basnil a auto poriadne nezaparkoval.
Albo S tebou mne bavi svet, ked vyhlasili sutaz, ze vyhra to decko koho dlhsie neuvidia. Alebo sutaz v sankovani na hocicom. Stare dobre filmy. Este za zmienku stoja tri filmy ktore zacali so slunce seno jahody. A ja som si este dala zohnat serial A je to! Ten vraj kupila aj nejaka australska televizna spolocnost (som citala na nete).

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
17.08.2005 21:32
0
0
to vladike

Mas pravdu, a vobec by nebol stary urcite by nas este obstastnoval svojim humorom, bola to skoda, tak ale co sa da robit, co tak citam Tvoje prispevky, ten film natacali u vas v Nitre? a teraz tam je Urad prace :)), tak to by bol paradox, inak ten film bol velmi zlaty, a Satinsky bol dobry aj v tom filme S tebou mne bavi svět, ten film som videla snad 100-krat ale vzdy si to pozriem, mne sa pacil aj Labuda v tom filme Vesnicko ma strediskova, to bolo tiez 100-bodove, ved veru kedysi sa tocili filmy a museli na to stacit aj mensie paniaze, ba dokonca vo vzduchu hrozila komunisticka cenzura, a dnes pozrime sa, v hlavnych vysielacich casoch nam chodia realitťy (riti) show :)), kedysi bola skromnost ludi ina, podla mna tie reality show vymyslaju chore mozgy...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.08.2005 18:16
0
0
P.S.

Aby som nezabudol,v sobotu (20.8.) by Július Satinský oslávil 64.narodeniny.Veru všetci z nás sme ho mali radi,tak môžme spomínať

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.08.2005 18:13
0
0
kniha

No,namôjveru,keď dosiahneme tú tisícku,nebolo by od veci vytlačiť všetky tieti naše výtvory,od prvej chvíle,čo tu pôsobíme,keby niekto mal tú možnosť.Veď,čo keď to odtiaľto pri nejkej úprave servra niekde zahučí,a nebolo by márne mať toto všetko niekde podchytené,aby sme aj po rokoch mali načo spomínať....
Ešte sa vyskytla otázočka,že čo robili Lasica so Satinským na svojej smetiakorakete práve pred policajnou stanicou v Nitre.No,čo asi?Predsa v jednom trakte toho komplexu sídli ˇUrad práce,tal si tam asi boli hľadať "Nějakou zatracenou sku... práci...."

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
17.08.2005 17:59
0
0
hehe

Ozaj este som zabudla. Filipincania nemaju pismeno f a nevedia ho ani vyslovit. Tak si viete predstavit ako nadavaju v anglictine hihi same puck puck. No kopec srandy.
Dnes rano mi v aute naplno isli Noga a Scrucany a ich super hity typu - Gina Lolofrigida a tak som si veselo pospevovala celou cestou. Na rapovanie ani ja moc nie som ale zopar veci zo skorych 90's sa daju zniest napr. taky Snap. Skorpi, to s tou kombuchou a ropuchou nema chybu :o) a ako mata spominala aj na knizku to pomaly bude. A este 122 prispevkov a mame tisicku!

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
17.08.2005 17:24
0
0
ahojte

Tak takto sme sa tu rozrapovali je, je
lepsie ako keby sme sa rozdrapovali unga, bunga
Ahojte, ja vas hryzkam, hnupkujem je, je
od rana uz pracujem če,če
adresy do pocitaca nahadzujem je, je
mam zatial malu brigadku če, če
musim zarobit na hriadku uf, uf
hnup od maja peniaze neposlal hnupe, hnupe
aby sa z toho nepos...l fuj, fuj
stary break dance ja zase milujem je, je
na sucasny rap iba poskulujem nem, nem
vela sa v nom fackuje če, če, fuckt
az ma z toho naduje...:)) fuj, fuj
Tak mili hryzkosi, tot moj dnik a nazor na rap :)), skorpi naozaj Ty mosis vydat knizku moze byt s nazvom Skolkari a hnupkovia na pieskovisku :))), ale to len tak...:))))))))))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
17.08.2005 16:00
0
0
rap

Škorpi, ty si dobrý textár:))len nezačni aj rapovať, rap je oblasť ktorú ani ja nemusím, myslím si že tam už stráca zmysel pojem hudba,aj keď uznávam že je umenie vedieť s fleku začať rapovať na akúkoľvek tému tak že sa to rýmuje a aj to dáva zmysel, toto ale vie len niekoľko ľudí a nie je to jednoduché, ale aj tak rap podľa mňa nemá nič spoločné s kvalitnou hudbou..stačí mi na sekundu pomyslieť napríklad na Led Zeppelin a mám jasno v tom čo je kvalitná hudba a na rap ani nepomyslím.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.08.2005 15:52
0
0
Cha-cha to sa mi podarilo!

Ako pozerám,môj predošlý peíspevok mal číslo 874,to je totiž moje osobné číslo v práci.Nuž tak hoc mám už pre dnešok vyhryzkané,furt mám niečo s rachotou pred očami :-)))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
17.08.2005 15:36
0
0
Rap-rap-rap !!!!

No,tak mi veru robil pretlakový ventil uzáveru vyrovnávacej nádržky,keď som ešte chodil do Tatiaer s rychlovarnou kanvou značky žnačky Škoda 120L,Menší ko pček.hneď bola voda na 110 stupňoch a zo zadu sa ozvalo "rap-rap-rap.." a ešte sprevádzané dymovým efektom,teda biele oblaky pary.Na cestu z Nitry do Smokovca som potreboval tak asi 15l benzínu a 150l vody...Pri každej pumpe len s plastovými fľaškami dopl´ňať zásoby vody....
čo sa týka rapovej muziky,tiež som si z toho kedysi robil posmech..."Včera sme zbierali jahody,museli sme ich hneď zahodiť,zajtra zas pôjdeme na hody,dačo sa tam môže prihodiť... "a refrén,ten som si "požičal "od Fine Zoung Cannibals:"boli celkom nanič,dobre viem,už ich nezjem,po zemi ich rozkopem...."
No to som si robil posmech z toho prerapovávania starších hitov,čo mi tak trhá uši.Ale aj v r.1992 mala v hitparáde anglická dvojica SL2 takú paródiu na ten rap ,volalo sa to "On the raggae tip " a celú skladbu tam dookola vadladlákali,tak si z toho uťahovali.Kto počúval v tom čase FUN-ko (IV.-V./92) zaiste pozná... Z toho obdobia je aj tamtá moja zl jahodová zlátanina.
Inak tých našich žltých bratov tiež neviem roznonať či je to či je to Číňan,Vietnemec,Kórejčan,len sa mi páči tá ich ťloveťina...
Peterkovci majú o nich pesničku - Rákosníček....,tiež je z toho roku 1992.

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
17.08.2005 10:14
0
0
CHuiň-miň-miň = uši-mi-sako

To je "ryžové" meno, ani ja ich newiem rozoznať. Ale poznám aj záhoráckeho ryžovníka s menom Na-dzi-a-min-to. o))) Nika f-čéra očúwala z widea rep, no niečo strašné. Trhalo mi to uchále, ten opičiak tam poskakowal ako pri sláwnosti slnowratu, krčil nohy do podrepow, pritom máwal rukami ako f-ták rosomák a hlavu nakláňal raz k jednej nohe, raz k druhej a pri tom žwatlal somariny v jednostrannom ryťme. Tak so žwatlal sním - "Kúpil som si Kombuchu, teraz ju mám pri uchu, k tomu veľkú Ropuchu, čo mi leží na bruchu. Kombucha a Ropucha šepkali mi do ucha, bude z tebja KAPELNÍK, zatiaľ o tom nevie nik! Refr: Bázmekistán-Pakístán, Kombuchistán Kurdistan, Bázmekistán-Pakistán, Ropuchistán-Kurdistán!
2. sloha - Baník rudu vyťaží, Štepánka Ťa vytočí, Drôt sa pekne nažhaví, rewma pri tom poľaví, Štépi stále drmolí, pŕhľava ťa popáli!" Tak takto som trepal s tým "repákom", súkal som to zo sebja. Normálne by som mohol písať texty pre týchto - taktiežspewákov! Tak hryzkajte,hňupkujte, ryžujte, ale zlato!

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
16.08.2005 22:46
0
0
mata

No ja ich tiez neviem rozoznat. Oni vyzeraju vsetci rovnako. Pre mna su to vsetci ryzojedi. A vcera som zrovna videla jedneho s takym blond pasom na hlave, no vyzeral ako taky spravny tchor hihi.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
16.08.2005 20:53
0
0
este vierka

Ten prispevok o tych cinanoch je dobry, ja ich neviem nikdy rozoznat, ci su to japonci, cinania, vietnamci :)), ozaj ako sa oni poznaju medzi sebou?, tak uz mame ciernu blondynu, tak mozne mat aj "japonecku enem čarnu, lin, čin, čin" :))) bohvie ako je na tom štééépi :))))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
16.08.2005 20:48
0
0
ako hryzkat, ked zub ma boli :))

Ahojkajte hryzkosi, nechnevajte, dnes pojdem haji, haji, trosku skor, zubisko ma boli ako slak, to bude tym dazdom :)), vzdy ked ma boli zub tak ma napadne pesnicka od Bukasoveho masivu, ze: "Ked ta zub boli zubarovi utekaj, vsecko nehaj tak, na penazky nekukaj, zuby su treba na hryzeni chleba, flasu ber taka je obycaj" alebo mali este jednu pesniku: "Litam s tačkama po tych uzkych fošnach, majster vríska na mna, šak chvilu moze dockat, predpisy pri praci tie tu nepoznaju, od rana poldecaky nalevaju" :))))))), tomas ten napad s tou sturovskou slovencinou je super, bohvie ako by hnupovi jednemu zabehlo, skupino jeden :))), tak zatial dobru nocku a krasne snicky...o.....no to uz necham na kazdeho fantazii :)))

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
16.08.2005 18:02
0
0
Ahojko

:o))))))))))) no to cloveka hned potesi, ked si precita tie vase prispevky. Tomcat, ten napad je dobry, urcite tam volaco napis, nech ma ten hňup nad cim rozmyslat, ked chce byt taky dolezity. Inak pridam sa aj ja k vam k tej debate na romsku a bazmekinstansku notu. Tu su na tom podobne cinania. Oni si myslia, ze ked ich je tu tolko, tak sa nemusia ucit anglicky. Okrem toho su to strastne necistotne tvory, podla nich im vsetko patri. Zasadne robia vsetko naopak. Ked idete po ceste, ide pred vami cela tlupa. Obist ich nemate ako a zrazu zastanu a zacnu sa rozpravat uprostred chodnika. Tak ja zasadne chodim rovno prostriedkom ich skupinky :o) Vcera ked som isla z plavarne, som mala chut jednemu dat po hlave nech sa tak nerozkrikuje na to mobile, lebo ho bolo pocut tusim az do Ontaria. Takze vy tam mate tych svojich tmavsich a my tu tiez tych s ryzovymi ocami. Neviem preco, ale vzdy ma vedia tak fajn rozculit a hlavne ked taky velky van sa ruti na vas ked soferujete vpravom prude bez toho, aby aspon vyhodil smerovku, ze meni z laveho prudu do praveho. A potom tak na vas cudno kuka, ze preco ste mu zatrubili (popripade ukazali ten jeden prostredny prst :o) - to ale nerobim casto, iba ked som naozaj vytocena hihi) Takze ja som usetrena pripadov z MHD ale zase mam skusenosti ineho druhu. No kopec srandy. Najlepsie su tusim typu smerovka dolava a chlapik odbocuje doprava alebo si zapne vsetky styri a uz si vyberte kam chce ist :o) Takze zatial tolko dopravnych informacii, pocasie sa nam zhorsilo a tusim uz aj prsat dnes bude.
Tak vas hryzkam

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over