menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
03.09.2005 08:58
0
0
no teda som tomu dala

...oprava v poslednych vetach, veta je ze "ale uz si dnes podla reklamy mozme"....a ja som tam dala, ze ud, tak si to nevysvetlite zle....:))))))))), jaj hambim sa :))))

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
03.09.2005 08:52
0
0
zubáááále a kosmodisk:))))

Ahojkajte, vcera neskorsie vecer, som tu uz mala napisany pre Vas prispevok, ale sa mi vymazal, pretoze upravovali stranku, a mame to pekne zmenene, pri vstupe sem :)) s tym oldiesfunclub suhlasim s vladikem, tuto majme svoj piesocek a tamto nechajme ako oldiesclub aj pre ostatnych ved casom uvidime, ak sa to rozbehne, tak sa zlucime uz do jedneho chlievika :))), tomas, ty si isiel cez krasnany? a ja som ta nemviďázníkovala :)), ano tie domceky co si videl, v takom byvam, ale nie v takom peknom bielom, ale osarpanom :)), aspon nam to nesprajuju sprajery, tie biele su pocarbane :))), byva sa tu pekne, len tie babky, FBI je nic oproti nim :))), ked idem vyhodit smeti, viem, ze niekde sa pohli zaclonky :)), ale kazdu ktoru stretnem dam jej za pravdu, trosku maju potom chaos :)), ale ked chcem, aby nieco vedel cely dom, tak viem, ktorej co povedat :)))), tak aj to su radosti byvania :)), aha este som vam nenapisala ako sa mi nalomil predny zub, obhryzala som kosti a bum mozem sa usmievat iba tak do tmy :))), ako raz, mi zazvonila susedka, ze zrejme jej padli zuby na nas balkon :)))), isla som sa pozriet, a od zavzdusneneho smiechu som nedokazala povedat, vase zuby na nasom balkone nie su :))), rano ich nasla potom pod krikmi :))), tak neviem co robila, ci sa usmievala do tmy, ci mavala na mesiac :))), alebo vitala mimozemstanov, tazko povedat :))), ale ud dnes si podla reklamy mozme dat blendamend a zahryznut sa do "reforiem" :))), ale co taky vynalez ako je kosmodisk, viete uz o niekom komu pomohol? :)) ved ak by sa niekomu aj rozpadol tak do 30 dni sa da vratit...:))))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
02.09.2005 20:41
0
0
pekne nám to funguje:))

Dnes som bol poobede zase na bicykli, dnes tak reakreačnejšie, potrebujem oddychovat, pretože mám trochu natiahnutý sval a ešte ma čaká jedna malá "skúška formy" v polovici septembra, tak dúfam že si nič nespravím..asi už viete že cyklistika je moje, ak som to náhodou ešte nikdy nespomenul..
Som veľmi rád že sme sa rozrástli a musím poďakovať aj pochváliť Vlada, aj Škorpiho, ako sa zhostili dôležitej úlohy "informátora" o našom fanklube, cením si to ako sa na vás dá spoľahnúť, mám pocit že zodpovednosť je vlastnosť ktorej dosť ľudí nevenuje až takú pozornosť, aj keď možno nemám pravdu..poznám ľudí ktorí sú zodpovený aj ľudí ktorí nie sú, veď každý je iný, ale považujem to za dôležitú alebo pozitívnu vlastnosť.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
02.09.2005 19:27
0
0
efem

Dakujeme za pochvalu. Naozaj to dobre padlo. Kedykolvek sa mozes zapojit :o), popripade pridat ked sa organizuje stretavka.
Co sa tyka B1, tak zrusili dalsi program - Stoptime. Obcas som si vypocula, ked som prisla do prace skor. Dnes ale bude chybat music ring.

efem (neregistrovaný, 85.248.4.xxx)
efem (neregistrovaný, 85.248.4.xxx)
02.09.2005 18:55
0
0

toto je jedine forum, ktore tu za nieco stoji.Tolerancia, pohoda,kultura. RESPECT

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
02.09.2005 16:25
0
0
P.S.

Tej Maťke z fóra som napisal na jej mail,už to nechám na ňu ako sa rozhodne,či odpíše niekomu z nás,alebo rovno sem...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
02.09.2005 16:23
0
0
nové duše

Ja som za to,ostať zatiaľ tu,než by sme si vytvorili svoj vlastný web,ale nechám to na väčšinu,ten druchý chlievik nech by poslúžil len ako záchytny bod,pre fandov oldies,ktorí nemajú možnosť počúvať b1....

Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
02.09.2005 13:36
0
0
....drobné ráno pán posranec!!!

Tak som sa konečne sem prebojowal a bol som aj w nowom chliewiku. Ráno sa mi nepodarilo sem dostať nemwiem prečo, potom som zweril swoj chrup zubybarowi, lebo som bol objednaný a teraz po "baníckom" kúsku zubybabra tu trpím a o reforme pána miniistra zdrawotníctwa si myslím swoje...!!! éééééj MOR HO! detwo môjho rodu!!! alebo nech ich MOR skára! o))) ale mi trvalo, kým som si to f-šetko prečítal. Teraz nemwiem, či ostaneme tu, alebo sa presunieme na druchý chluiewopiesoček. Je to na Wás, ja sa prispúúúsobííím. o))) xy u mňa spadol až do mentálneho suterénu HOWGH! o))) na fóre b1 som odpovedal - matke - na členstwo w klube, tak sa k tomu vyňadrite, ak cítite potrebu. o))) Vyčwachtať sa na Ňadran beriem Niku a swoju spoluležiacu, poskromne, ale hlawne že ideme, už som nagy tešike! Zatialľ f-šetko, ten babrobaník mi dal, hlavne finančne, nech ich suňogy dorána štípu, čo vymysleli toto "okrádanie" pod názwom reforma, budem sa hlawne liečiť hudbou a slowom z b1. Tak príjemný weekend a v pondelok dopočucá!!! Tá stretáwka nám musí wýjsť!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
02.09.2005 13:19
0
0
tak sa rozrastáme

No,v susednom chlieviku sa k nám už pridal,to je myslím ten Tatranec,tak asi sa nám splní aj toto,,Tatranský región budeme mať zastúpený,na fóre b1 zas pejavila záujem Matka,tak jej napíšem na jej mail,na to fŕum nebudem dávať našu tunajšiu adresu,ako sme sa boli dohodli,
Tatíku,vďaka za podporu na fóre,k tomu XY-ovi sa už vyjadrovať nemienim.Dnes hryzkám nadčas od 18.00 až do rána.Tú moju mašinu voláme autobus,lebo,snáď,ho trochu pripomína,tak už celé roky si z toho uťahujem na tú tému...Aj teraz,poslali nás až po 2 obsluhy,lebo ide trochu náročnejšia výroba,tak sa smejem,že ideme na "zájazd k moru",presne ako tí autobusári,od piatku večera do soboty rána,reku,že ráno sme v Pule,snáď to tá stará naša Vrakoska vydrží a podobne,Keby som tu popísal všetky tie autobusové hlody,ktoré v práci hádžeme na ten náš stroj,zabralo by to niekoľko strán.Ale pár ľudí sa na nich smialo až im slzy tiekli....

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
02.09.2005 09:16
0
0
dobre ranko

Tak a máme tu piatok:)pre veľa ľudí obľúbený to deň:) Maťa správne si tu vychválila Vlada za ten nápad fanclub oldies, môžem len súhlasiť! Včera som išiel ne bicykli cez Krasňany po hlavnej ceste, možno som aj videl ten dom kde bývaš Maťa, ale to bol len dohad z mojej strany, je to tam pekné, blízko hory..je to jeden z tých bielych panelákov(ak sa to dá nazvať panelák)?

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 20:40
0
0
Už netuším,už to viem

Pre tú švandu,som sa preklikal,až do 4.7. na fóre b1,tak naozaj XY uvažoval o "votrení" sa k nám,vtedy sa zdal ešte rozumný,tiež taký "bojovník za spravodlivosť" ako my.Ale taraz sa už može akuráát strčiť kamsi,u mňa "zmaturoval".

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 20:23
0
0
Tak,nový chlevik je na svete!!!

No,skusmo som to vytvoril,pod názvom FANKLUB OLDIES,tak uvidíme,keď by sme mali svoj vlastný web,mohol by som eventuálne dať hlášky aj na fóra samotných rádii,zatiaľ,ostaneme v "nábore" nových duší len tu,aby sme si to tu neza -XY-ovali... Ako som povedal,nie každý,kto počúva b1 je aj skvelý človek a naopak nie každý skvelý človek,ktorý by medzi nás aj zapadol,počúva práve b1...

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
01.09.2005 19:19
0
0
oldiesfunklub

Vladike, ten napad je super!!!!!!, a myslim, ze takyto chlievik by sme mohli mat, bolo by to fajn, a nechat mu volny priebeh, nech sa tam ludkovia vyjadierkovaju, rypaci, no co uz s nimi, toho sa podla mna bat nemusime, ved nasa "zakladna" :)) moze byt nadalej tu, samozrejme ale budeme cinny aj v oldies chlieviku, a na prip. rypakov nereagovat, takze to ze by sme sa stratili toho sa uz bat nemusime :))), je to perfektne, pozrite ako nam to ide, najprv sme boli skupinka, potom vyhnanci :)))), potom skupinka na svojom piesocku :)), potom funclub radia b1 a teraz by sme mali aj oldiesfunklub, kde to bude pestrejsie a chystame 3. stretavku, ved je to uspech a super, vladike mas 100 bodov za ten napad :)))) to vierka, dakujem za ten mailik, na tej foto je to super, mas pravdu, jeden pan moze odtial pochadzat :))))))))), vladike aj tebe vdaka za mailik :))), tomas a som rada, ze si sa nesplachol :))), je dobre, ze si sa ozval ;))), este k tomu oldies funclubu, mozno by sa tam zisli aj hudobny fajnsmekri, aááá je je, prave ma osvietilo a co takto vytvorit na to www stranku na szm? :)))), zadat rozne styly a ludkovia nech sa vyjadierkovaju, ved napokon z toho moze byt super vec!!! tak rozmyslajme :)))

mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
mata (neregistrovaný, 82.119.106.xxx)
01.09.2005 19:06
0
0
ahojte slniecka :)))

Uff!! Trosku som isla k vode nazbierat posledne slnecne luce a kolko ze tu prispevkov to je perfektne!!! :))) hm to je pravda, kaslat na takych ako je xy, clovek sa iba rozculi, sposobi si negativne pocity, a ohrozi svoje zdravie :))), mozno som v tom rozculeni sa aj pomylila o akeho Ban....ide, ale myslim si, ze je to on, ak nie tak sorry, ale naozaj sa nevie spravat a mna takyto ludia vytacaju, jedna reality show kazde poobedie je na stv2 :)), kde by sme nasli bigbrotherov, mojsejovcov aj vyvolenych alebo vyvalenych :))) (myslim nas parlament :))), tak cloveku sa pomaly ani nechce zit, to ludske a ludia ich trapia najmenej, tvaria sa ako polobohovia, skoda reci...:))) ta stretavka ok, mohla by byt v sobotu 2.10. :)), ved si to upresnime....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 18:41
0
0
spomienka

Tak som si ten september 1983 dovolil pripomenut aj v eteri,vybral som toho Stinga(ešte ako Police),presne z toho obdobia.Inak 31.8.83 som si kúpil vysnívaný nový magneťak (kotúčak B730),verne slúžil mne osobne do r.1991,potom som ho dal bratovi,a tomu služi ešte dodnes...Prvá skladba,ktorú som na ňom nahral bola od ELO-Rockn´roll is king,toho Stinga som nahral,tuším na 3.deň...
Keď sme pri tých magičoch a prvých skladbách,môj úplne prvý bol B90,to bolešte spoločný,rodinný (30.1.1978) a prvá skladba,ktorú som si na ňom nahral,bola vtedy relatívna novinka,od skup. ABBA The name of the game...No a keď som si,pred vianocami 1992 kúpil rádiokazeťák SONY,(ten ešte funguje,mamka ho má v kuchyni),tak som tiež medzi prvými nahral tú istú skladbu,už pravda v Pophistory...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 18:02
0
0
nieje Banas ako Banas

To len Maťka vyjadrila mienku o možnej spojitosti xy-na z tým poslancom,on sa podpísal ako Richard Banas ale vieme my,či sa volá Banáš,alebo Banás,resp.Baňáš,či Baňas,aj také mená sú, a bez tych mäkčeňov je to niekedy klamlivé...Nech sa už volá ako chce,raz,tuším napísal,že by sa k nám pridal.Tak teraz,sa už môže akurát strčiť tam,kam obvinil mňa,že sa tam pchám...A nech tam vlezie celý....

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
01.09.2005 17:39
0
0
vladike

Tak na funku maju prave Banasa (poslanca) na linke, asi si ho moc spominal :o)

viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
01.09.2005 17:31
0
0
ahojko

To Tomcat: no neviem, ci si teraz myslis, ze som taka rozmaznana a zvyknuta na priame odpovede. To len aby som ta uviedla na mieru, tak to vobec nie. Len som trochu vytocena, ze to co mi tu sprijemnuje kazdy den (teda radioB1a tesim sa na vysielanie) meni veci a ani sa neunuvaju o tom vyjadrit. Tu je to horsie by som povedala. Pokial nie si azijcan, tak sa nikto neunuva ti nic vysvetlovat a aj v robote to funguje - "dovtip sa vsetko ako to tu funguje, lebo ti tu nikto nic nevysvetli" Momentalne inak pocuvam funko, lebo b1 strajkuje cez net a kedze uz druhy den budem tahat nadcasy, ma to velmi netesi. Takze nie je to tu take ruzove "na zapade" ako si to vsetci doma predstavuju. Niektore veci tu maju logiku horsiu ako najvacsie hluposti v komunizme, ale o tom niekedy nabuduce.
Len som chcela napisat,ze dufam, ze sa nestane z mojho oblubeneho radia typicke zapadniarske radio, kde hraju co chcu a totalne ignoruju nazory a zelania posluchacov a kazdych 10 minut ide 15 minutova reklama a zbytocne obkecy. Uz som raz pisala na fore, ze na tych mojich 6 prednastavenych radii cestou do roboty (co trva takych 25-30min) po ustavicnom prepinani si mam sancu vypocut tak 3-4 pesnicky a to len v dobry den inak tak 2 a to sa tesim.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 17:15
0
0
ešte trochu historického kalendára

Keďže nám na fóre b1 nefunguje už celú večnosť,tak ešte si dovolím malé ohliadnutie späť očami šlágrov. Vezmem to teda,podľa rokov,keď rovnako vychádzali dátumy a dni,tak to zvyknem, No v r.1994,už neviem,vtedy som aktuaálnu scénu nesledoval,počúval som len oldies programy,
v r.1988,to som užíval posledné dni slobody -frčalo Mili Vanili:Girl You know it´s true a Falco-Wienner Blut,v 1983 Police-Every breath you take,M.Jackson-Beat it, u nás sa hodne hralo aj ELO rockn´roll is king a v r.1977, u nás frčalo Boney-M:Belfast,írska Dana- Fairytaile,Oliver ONions-Corri ragazzi(?),U.Tozzi-Tiamo

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 15:41
0
0
pribúda nám tu toho

No,veru,snáď to do konca týždňa dokopeme do tej tisícky,škoda,že tatik je teraz mimo dosah....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 15:30
0
0
to Tomcat

Slááááááááva,že si sa ozval.Kde sú Šajdík.Humence viem veľmi dobre,kedysi sme sa tam chodili kúpať,majú tam aj perfiš krčmičku,z rodinného domu,volá sa to tuším Globus,atmosféra je tam skoro ako v Chorvátsku,aj ten posed vonku,aj tá piesčitá pláž.Naposledy som tam bol v lete 2003.
Ten zjazd by bol jedine v sobotu,nanajvýš nedeľu,komu by nestačil 1 deň na autosalón,či by sa mu nechcelo hne´d domov,ani z ubytkom by nebol problém,bývam asi 7 minút chôdze od výstaviska,však viete kde,teda okrem Vierky,ukazoval som Vám to minule....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 15:22
0
0
tass hlási (l)

Tak ma napadá ešte jedno výročie,síce nie okrúhle,ale padlo to rovnako,na štvrtok,ako teraz.Presne 1.9.1983 o 6.24 miestneho času sa udial ten incident v Rusku s Kórejskym lietadlom KAL007.Píšem schválne,že incident,veď všetci vieme,ako to,žiaľ,pre tých 269 ľudí v lietadle dopadlo,len som si vybavil v mysli,ako o tom referovali vtedajšie naše masmédia,že vraj "lietadlo neuposlúchlo výzvy,tak bolo zastavené...",tak doslova to u nás podávali,.Nuž hej,zaflekovalo,podľa nich v ľufte,otvorilo dokorán dvere:"nech sa páči,páni,nastúpte si a presvedčte sa,že nič závadneho nevezieme a nič zlého nemáme v umysle robiť....." Nuž,keď zastavili,tak len "zastavili",aj na Slobodke si vtedy z toho dobre usierali. Ja som zas vtedy bol povedal,že to zaostrelenie toho Boeingu 747 bolo Ruské "Ďakujem" za tú švédmi zachránenu rusácku ponorku,ktorá uviazla 27.10.1981 35m od brehov pri švédskej námornej základni Karlskrona,v prísne stráženom priestore.Ale dobrácki Švédi nielen,že po nej nespustili paľbu,na čo by mali plné právo,ešte aj tú ponorku,keď jej hrozilo poškodenie,na vlastné náklady vytiahli a vrátili Rusom... A takto Rusi svetu poďakovali....
No,ale fuj,zase sme v tej politike.Keď sa teraz toľko vraví o tých leteckých katastrofach,pod chvíľou hlásia nejakú,vrajje na NETe zoznam rôznych leteckých spoločností,ktoré su v serióznosti,na čiernej listine...
Týmto nechcem,nedajbože,nikoho odradiť od letu,naopak,ja tvrdím,komu je súdene visieť,ten sa neutopí,tak by som kľudne sadol do lietadla....Akurát som sa chcel zmieniť,že také rôzne obskurné letecké spoločnosti volám "SHAKIRA AIR",nech sa na papieri volajú,ako chcú,to na základe raz jednej správy,že sa kolumbijské lietadlo doslova rozpadlo na kusy vo vzduchu a krátko na to mal aj Shakirin vrtuľník vážne problémy.No a keď teraz hlásili o tom cyperskom stroji,kde cestujúci za letu pomrzli,tak som ešte utrúsil,že zas akiste nejaký SHAKIRA AIR a deň na to fakt zhučalo Kolumbijské. Takže rôzne SHAKIRA AIRy lietajú WHENEWER,WHEREWER...,ale nám nič nehrozí my máme tuhý korienok....Dúfam,že tento môj príspevok nikoho neodradil od lietania,ak áno SORRY,to je len čierny humor,ak sa niekto,bojíš nastúpiť do lietadla,predstav si,čo ja viem,prsiami natriasajúcu SHAKIRU v roli letušky .o))))))))))))))))))))))))))))
S AEROFLOTOM NA VEČNÉ ČASY A NIKDY INAK !

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
01.09.2005 15:07
0
0
k stretavke

na autosalone by to bolo vyborne, vzdy som chcel ist na Nitriansky autosalon a este nikdy mi to nevyslo, zatial to neviem povedat na 100%, ale ten vikend moze byt (1.10,2.10), 3.10 to uz nie, to je pondelok a to uz budem mat skolu

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
01.09.2005 15:03
0
0
caute

Tak vam pisem po nejakej dobe, neboj Mata, nesplachol som sa:)), bol som aj prec, v Šajdíkových Humenciach(asi nepoznáte, okres Senica, taký malý koniec sveta), jeden nas známy tam kúpil a prerába dom, tak sme u neho aj prespali, a boli sme tam za účelom bicyklovania a spoznavania novych kutov Slovenska.
Vierka, ten tvoj prispevok o hladani si ineho radia bol teda dost negativny na moj vkus, to ze sa na fore k zmenam dlho nikto nevyjadroval je normalne tu u nas, tu nie sme v Amerike ani v Kanade, tam by to mozno bol dovod na rozculovanie sa, ale nie na Slovensku...hlavne je ze nakoniec to dobre dopadlo, iny scenar som ja osobne ani neocakaval, stale to je nase radio b1, mozno bude este lepsie s tymi kozmetickymi upravami..
k "mistrovi" xy sa ani nebudem vyjadrovat, myslim ze ste mu pekne napisali svoje a to sa este nezapojil Skorpi:))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
01.09.2005 12:49
0
0
Ahojte !

Maťka,Vierka, ďakujem za podporu,na fóre,veď čo si budeme rozprávať....,natoľko ma poznáte... Povedať o mne,že som pokrytec a prdelolez,je asi tak pravdivé,ako že meriam cez 2 metre.Ve´d,ja som si práve,už svojou papuľou narobil nepríjemnosti,že som ľuďom povedal veci,tak ako som to vnímal a videl ja,bez servítok...Prdelolezmi pohŕdam,nepokryte si z nich usieram...
Napísal som tomu XY svoje,možno trochu horúcim perom,Vierka,presne v štýle Tvojich slov a to som najprv reagoval na fóre,až potom išiel sem....
Nuž mal som taký nápad,že skúsiť vytvoriť, trebárs tu,nový chlievik,aby sme rozšírili naše rady zo skalných oldies,aj takých čo nemajú možnosť chytať b1,rozširiť sa na Fanklub Oldieshudby,ako takej,možno by sme tam našli aj niekoho nám blízkeho,ja som už našiel,ale psssssssssssst,to je jedinečna osobnosť,strašne som rád,že som ju spoznal,ale ako vravím,zatiaľ pssssssssssssssssst,nie každý kto počúva b1 je skvelý,a zas nie každý skvelý človek počúva b1práve tak ma to osvietilo,ale potrebujeme tu takých vrtákov,ako ten XY??? Dobre,aj mi občas vŕtame,ale neubližujeme,nezhadzujeme a usierame si len z toho,kto sa pustil,do nás ako prvý....
Presne tak,nedajme sa odradiť,predsa nebude hlupákom načisto patriť svet.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over