menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
10.06.2005 05:10
0
0
to pato

to je v pohode, vierka to urcite nemyslela v zlom, mnohi z nas nesedia za compom z nudy alebo z marnenia casu, mame pracu kde za compom byt musime, a sem tam si prekliknut a trosku sa odreagovat, aby cloveku "nesiblo":-)) si myslim nie je zle, viem ze v prvom rade sa v radiu robi hudba, vierka len zrejme chcela poukazat na to, ze ludia si tam nadavaju, aj ked je to ich prejav a inteligencia, a forum bude take ako si ho vytvoria ludia :o))), je malicko hodin, ale takto zacina napr. moj pracovny cas, aj ked dnes mam volno, biorytmus sa asi oklamat neda, tak som sem prisla nakuknut :o))) ale idem este haji, haji, ved mam volno :o)))

pato (b1) (neregistrovaný, 62.168.109.xxx)
pato (b1) (neregistrovaný, 62.168.109.xxx)
10.06.2005 04:13
0
0
Vazeni....a hlavne Vierka

asi si vobec neuvedomujete,ze my mame v radiu aj inu pracu,ako denno denne vysedavat pri compe a tukat do klaves,ako vy.Bez urazky,ale sem tam v radiu aj pracujeme a snazime sa pre Vas vytvarat taky program,aby ste boli s nim co najspokojnejsi.To ze hned do 24 hodin,nik nereaguje na polozene otazky na webe b1tky,este neznamena,ze sme slepi a nevidime co si ludia ziadaju,resp.co sa pytaju.Odpovie vzdy ten,komu zvysi cas ( v poslednej dobe som ja tym iniciativnym "blbcom" co sa angazuje a sem tam si cas najde),ale nie vzdy stihame na vsetko odpovedat,takze "kliiidek ",chce to cas,tak ako vsetko ostatne.....Ze vam unika zmysel fora ? Ani by som nepovedal,pretoze to je pravy zmysel.Nie je to chat ale forum,to znamena ze rychlost prichadzania novych prispevkov,nemusi by predsa zakonite taka rychla.Podstatne je ,ze sa odpovie.
A zaverecna poznamka:Nehryz ruku co ta krmi,je trochu sarkasticky podana,nie je to nas pripad,takze pokojne " hryzkajte " ....:o)

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
10.06.2005 00:00
0
0

To Mata: to som velmi rad ze to co som tu dnes pisal hned padlo na urodnu podu a dokonca ako si napisala ze ti to akoby z neba spadlo. O to som stastnejsi ze som si nasiel cas a napisal to tam.
Dobru noc vsetkym!

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.06.2005 22:58
0
0
forum B1

Citate aj forum na B1? Akosi sa im to tam zvrhlo a ludia tam uz zacinaju nahlas nadavat. Ked sa im nepacili tie nase prispevky s pozitivnou a humornou temou, tak im treba! Nie som skodoradostna, ale presne toto som predpokladala, ze sa stane. No nech si s tym poriadia kompetentni z B1, co vy nato? Aj tak nechapem zmysel fora na ich webke. Na otazky co sa tykaju radia tak vacsinou aj tak nikto z radia neodpoveda a ked sme tam boli aspon my, tak sme odpisovali, co sme vedeli. Je to smutne ale ako sa hovori, nehryz ruku, co Ta krmi.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.06.2005 21:11
0
0

Sorry az teraz som si vsimla, ze som napisala Lidiu namiesto Liviu. No co uz, sa mi volako poprehadzovali pismenka. dnes sa zase snazime vo VL, pozor zajtra mame iba 2 hodiny! To by bolo super, kebyze sa niekomu so skupinky podarilo dostat do sutaze a my by sme mohli vsetci radit. Mozno by sme aj nejakych par spravnych odpovedi dali dokopy s tymi nasimi rozmanitymi znalostami. Inak diky Mata za maila. Vies, mne sa akosi pokazilo basnicke crevo, tak neviem, ci nieco "vypotim" ak ano, dam vediet.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
09.06.2005 20:55
0
0
to all

ahojki vsetci, tak dakujem vierka aj tomcat za povzbudive slova, a som rada ze aj livia posilnila zenske zastupenie v skupinke :-)), scul je to vyrovnane :-)), dnes VL pocuvam tak prerusovane, ale zajtra uz budem veselsia a aktivnejsia a skusim tiez do VL aj zavolat, zajtra tiez tusim robi Pato a potom ide musicring, tak zatial cauko, urcite napisem, budem tiez rozmyslat nad textami nasej hymny, skorpimu som poslala, co som zlozila taku basnicku, ze óda na chlapov (nébojte sa nejsem feministka) len neviem ci je to vhodne sem do diskusie ak to tatko skorpi odobri, tak to sem dam a ak by to bolo menej vhodne poslem vam to mailami :-))), krasny vecer mata gata

Livia (neregistrovaný, 82.119.99.xxx)
Livia (neregistrovaný, 82.119.99.xxx)
09.06.2005 19:40
0
0
VL

dnešnú VL sa naša skupinka nejako činí. :-)

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.06.2005 18:55
0
0
:o)

Dala som nam zahrat pesnicku When do I get to sing "my way"
(kedy budem moct spievat ako chcem)

Livia (neregistrovaný, 82.119.99.xxx)
Livia (neregistrovaný, 82.119.99.xxx)
09.06.2005 18:54
0
0
Ďakujem za privítanie

Ďakujem za privítanie a pozdravujem vás aj prostredníctvom Young boy. Pekný večer, skupinkári!

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.06.2005 18:27
0
0
ahojte

Mata to je skoda, ze Ti to nevyslo ale asi to tak malo byt, lebo sa Ti naskytne urcite nieco lepsie. Podla mna to co spominal Tomcat je akosi zalozene na uhle pohladu. Uspech zalezi od toho co kazdy osobne poklada za uspech. Pre niektorych ludi to je rodina, partner, deti, dom a popripade pes. Niektori maju miliony robia to co o com vzdy snivali a stale su mrzuti, tak podla mna to nie je uspech. Ale bohuzial v dnesnej dobe sa za uspesnych ludi beru iba ludia co "maju vela penazi a myslia si ze si mozu za to kupit vsetko". Pre mna osobne uz bol uspech to, ze som sa sem vobec dostala a o tych drobakoch co spominal skorpi mam podobny nazor. Ibaze mne sa zda, ze ja mam pre istotu aj dieru vo vrecku, lebo ja neviem najst ani tie drobaky :o) Sef mi tvrdi, ze nemoze zdvihnut plat. No jasne ze nemoze, lebo si postavil dom na klucik, teraz stavia bazen, zena mu nerobi, deti maju najdrahsie konicky a pre seba si kupil novy Hummer. Tak som aspon zacala robit podla toho ako mi plati a poriadne som "ubrzdila". Nam tu inak tiez nadherne prsalo vcera a tak dufam, ze Medo plati len pre Europu :o)
Tomcat: to mas pravdu s tym koncom sveta, ono to tam aj tak vyzera okolo mojej rodnej dedinky a prave preto to mam tak rada a chyba mi to. No co uz, ked som sa takto rozhodla.
A este na zaver by som chcela privitat Lidiu.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
09.06.2005 17:27
0
0
to tomcat

Ahoj, je to velmi mudre a vystihujuce, a asi nie je nahoda, ze si tie vety napisal prave dnes, pretoze mne zrovna dnes nieco nevyslo, dost take zivotne, ale nevadi cesta sa vzdy najde, este musim porozmyslat ako, som trosku zdeptana aj zajtra som si zobrala volno v robote, to co si tomas napisal mi akoby spadlo z neba a dakujem, mna tie slova velmi povzbudili, dakujem, ale uz mosime aj humornejsi, aby sme neplakali ako toto pocasie, Méďa sa teda vyznamenal :-))), som tesike ze sme ako skupinka vznikli, je to naďón jóó (madarsky sa jazykus, aj ked ja nem madarhózny :-)), poslem vam vsetkym ten mailik co pisal skorpi ako navod na zlozenie pesnicky

Livia (neregistrovaný, 82.119.99.xxx)
Livia (neregistrovaný, 82.119.99.xxx)
09.06.2005 16:33
0
0
Drainka

Už som asi trocha príliš upísaná... opravujem... Darinka :-)

Livia (neregistrovaný, 82.119.99.xxx)
Livia (neregistrovaný, 82.119.99.xxx)
09.06.2005 16:32
0
0
Tak som tu

Keďže som počula, že ste sakonečne usadili a dnes mi Drainka povedala, kde sta sa to usadili, tak som sa rozhodla tot miestočko navštíviť. Ako som však hovorila na forumovičovi, budem asi aj naďalej čiernou ovcou rodiny a nebudem to tu nejako pravidelne navšetevovať. Ale v duchu som stale s vami a uchom som stale na radiu b1. Zatiaľ sa majte krasne :-)

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
09.06.2005 16:25
0
0
este nieco navyse:))

To Škorpi: uz chapem preco ta pesnicka a to co si napisal je vyborne, ze: člowek sa neustále "pachtí" za swojim cieľom, vynakladá do toho "celého čowjeka" a keď je už tesne pred cieľom, stačí iba nastúpiť do toho pomyselného výťahu "vytiahnuť" sa k tomu cieľu. To je skvely pristup, dolezite je mat ten ciel a vediet kam smerujeme, o tom som tu teraz pisal. To ze ti zatial vzdy usiel vytah pred nosom ta nemoze zastavit, to je len znamenie ze si na ceste, ze za niecim ides. Cesta k uspechu je poskladana z neuspechov a prekazok, z ktorych sa treba poucit. Ti najuspesnejsi ludia na svete su ti ktori zazili zaroven najviac neuspechov a prekonali najviac prekazok kym sa dostali na vrchol. Bez toho to nejde. K tomuto sa hodi tento citat:"miera uspechu nespociva v zivotnej pozicii, ktoru ste dosiahli, ale vo velkosti prekazok, ktore ste cestou k uspechu museli prekonat." Aj Mata napisala spravne ze co bolo bolo, presne tak, minulost uz je za nami a treba na nu zabudnut, aby nas nebrzdila. Treba sa sustredit na buducnost a na dnesok. Dnes je prvy den zbytku nasho zivota(nasej buducnosti), preto to co dnes urobime pre svoj zivot, to sa rata.
Dufam ze to bolo pre vas zaujimave citanie, viem ze vam tam chyba humor, je to taka vaznejsia tema, ktoru zakoncim citatom: "Vsetok vas uspech a stastie lezi vo vas. Vonkajsie podmienky su len zivotnymi okolnostami." Mozte zacat rozmyslat a pisat postrehy a nazory:)))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
09.06.2005 16:22
0
0
hopla:))

tie znaky co to tam pridalo to su uvodzovky, nejako zle to zobrazilo, aby ste sa necudovali

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
09.06.2005 16:20
0
0
success is a way (uspech je cesta) 2.čast

To velke tajomstvo zivota je toto: Sme produktom svojich myslienok, to ako premyslame rozhoduje o tom ako zijeme. Takze clovek ktory premysla o svojom pevnom a hodnotnom cieli svoj ciel dosiahne, pretoze to je to o com on premysla. A my sme produktom svojich myslienok. Na druhej strane, clovek ktory nema ciel, ktory nevie kam mieri a jeho myslienky su z toho dovodu plne zmatku, uzkosti, strachu a starosti, je tiez produktom svojich myslienok. Jeho zivot je plny sklamani, strachu, uzkosti a starosti a ak premysla o „nicom“, stava sa „nicim“. Su to silne slova a je to pravda. Nie su to vsetko myslienky z mojej hlavy, ale je to tajomstvo ktore objavil pan Earl Nightingale(asi ste to meno uz poculi) a pracoval na tom 20 rokov aby nasiel odpoved. Da sa na tuto temu este velmi vela napisat, ja som sa snazil aspon taky zaklad sem dat, chcel som sa s vami podelit o to „najneobycajnejsie tajomstvo“ ako to nazval Nightingale. A co je zaujimave tak on uz dnes nezije, a ta nahravka na ktorej o tom hovori vznikla v roku 1956, co je teda skoro 50 rokov a stale to vsetko plati aj dnes a vzdy to bude platit( a vlastne to aj vzdy platilo). Tak co, ako sa vam to paci? Mozte si to aj viac krat precitat ak budete chciet:))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
09.06.2005 16:18
0
0
success is a way (uspech je cesta) 1.čast:)

Neda mi to, ked tu dnes Škorpi ako reakciu na moju otazku na tu Vytahovu piesen nacal tu temu uspechu a dosahovania cielov. Tak vam tu vsetkym zdelim jedno tajomstvo, odpoved na to preco tak malo ludi v zivote dosiahne uspech aj napriek tomu ze v mladom veku okolo 25 si vsetci myslia, veria tomu ze budu uspesny a su nadseny zivotom a tym co bude. Realita je taka ze ked sa tito ludia doziju 65 rokov, tak 1 zo 100 bude bohaty, 4 budu financne nezavisli, 5 budu stale pracovat, a ostatny budu chudobny, bez penazi.(to je taka zivotna statistika, ktora plati). Takze len 5 ludi zo 100 uspelo v zivote. Preco tolko ludi(zvysnych 95) neupelo? Co sa stalo s tou ich iskrou v oku ked mali 25? Uz ste nad tymto niekedy rozmyslali? Aby sa to dalo vysvetlit, najprv si povedzme co je to uspech, definiciu uspechu. Uspech je postupna realizacia hodnotneho idealu. Pokial clovek pracuje za vopred urcenym cielom a vie kam mieri, to je uspesny clovek, a ak to nerobi, tak je neuspesny. V jednej knizke sa pise, ze opakom odvahy v nasej spolocnosti, nie je zbabelost, je to konformita, a tu je ten dnesny problem, je to konformita-ludia sa spravaju ako vsetci ostatny, bez toho ze by vedeli preco, ze by vedeli kam idu. Premyslajte o tom. Ludia nedosahuju uspech pretoze su konformni a problem je ze sa chovame ako ta neuspesna percentualna skupina, ako tych 95% ludi ktory neuspeju. Uspesny je clovek ktory zamerne robi pracu ktoru si sam predurcil, ale iba 1 z 20 ludi na tom pracuje. Ostatny ludia su konformni, to co robia robia preto ze to vsetci robia, a su vlaceny okolnostami. Ludia ktory maju ciele ich dosahuju pretoze vedia kam mieria. Koniec 1.casti:-))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
09.06.2005 12:08
0
0
pesnička

jasné,ja som tam ten text hodil len tak,aby reč nestála a ten Pán farár Enem blval,tak sa tá dedina,pri Senici volá Blvónsko...
A ešte je obec,úradne rovnakého mena,pri Bytči a tej sa zas hovorí Japonsko,lebo jej obyvatelia údajne chytajú slnko do vreca...
Ale,to sú len fóry,nie aby sa to niekoho dotklo,tak to nieje myslené.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
09.06.2005 12:05
0
0
To Viera

Ja som to tak dako tusiu, ze nebudes velmo delako od Predajnej, je to taky maly zazrak.:-)) Poznam trochu Strelniky, bol som tam na bicykli, vtedy som isiel az do Povraznika na "koniec sveta" ako tomu hovorim, konci tam asfaltova cesta a vyzera to tam ako na nahornej plosine, uplna parada, skoro rovina a same polia a to je pritom vo vyske okolo 650. A ten Hrb, ty to mas este blizsie z Povraznika ako my z Predajnej a ked sa pozries na mapu tak Hrb je presne pod Predajnou, staci ist kolmo na juh:)). Este som tam nebou a to ze je to geograficky stred Slovenska, to mi dako uslo, dakujem za informaciu. Co viem tak od nas z dediny tam chodia kazdy rok na vylet, tusim na 1.maja alebo tak dako. Uz sa chystam aj ja ist. Teraz mam o dovod viac. Je to super ze sme sa takto nasli susedia, ved horehronci su vsade po svete:))

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
09.06.2005 11:57
0
0
Vladike, alias expert &Co

Dnes mám volnejší deň, tak nazerám aj pod "inú pokličku". Tí expresáci.... Ich drží hlavne - Doprawný serwis Tam wsadili na správnu kartu a otworili tie správne dwere. Ale mnohí wodičipočúwajú CD s inou hudbou a iba w čase týchto správ sa im CD preruší. Takto to majú fšetci naši vodiči. Inak kašlú na expres. Ten Pedro Ti bol jasný. Nepomýleu si sa. Tá pesnička mosí mat hlawu aj patu, Mati som do mailu niečo nahodil, tak wám to môže poslať. To blivanie za kříčky sa mi moc nelúbi. My sme hádam slušní ludé. Aj ked pripúščam, že včetci wracali, iba pán farár bliwal... FUJ už dost!!! Ale to som tak očul.
Tak čau zajtra!
Postreh na záwer: Boli veľkí "enetegenti", no ich IQ bolo weľmi nízke, ešte nižžšie ako tlaková níž.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
09.06.2005 11:14
0
0
To tatík Škorpi

Tatíku,nenechal som Ťa samého s tou IQačkou. O tom celoplošnom rádiu si myslím svoje a nič lichotivé to nieje,ale nikomu neberiem právo počúvať ho a hlavne nedovolil by som si posudzovať jeho inteligenciu...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
09.06.2005 10:44
0
0
war

Tak vidím,že boj o sexy moderátorku na radiowebe,postúpil!Tatík náš,nepoznáš,čírou náhodou,toho Pedra? Mňa.inak,napadlo to isté,ten Mižu musí byť naozaj tvrdý kritik,keď aj príspevky,u neho,natvrdo,miznú,teda podľa neho "myznú".
Asi nielen u nás,v práci, platí heslo dňa:
MLČETI=ZLATO,MLUVITI=PRŮSER....
a le hlavne BEZ b1 NEJEDEM !

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
09.06.2005 10:27
0
0
Hryzkám wás!!!!

(To je, v robote,taký švanda pozdrav,už to fuguje asi 7 rokov).Zas som sa fajnovo nasmial na Vašich príspevkoch,tak sa nedaá byť ani vážny...
TO Maťa:Sorry,omúvam sa,mea culpa,ten 3tós mal byť štós,teda hromada naukladaná na sebe,ale keď sa človek ponáhľa a nemá to čas ani po sebe prečítať,tak to niekedy dopadne...
To Viera,Tomcat:Herehronie je aj môj srdcový kraj,pradedo z otcovej strany pochádzal zo Závadky nad Hronom,ale moje detstvo a mladosť je úzko spätá s Kokavou nad Rimavicou,tam som mal starkých a trávil u nich prázdniny...
To tatík Škorpi:Tá hymna by mohla byť niečo v štýle:
"Sejdeme se u starýho Růžičky,a pak všichni budem blivat za kříčky...." -to aby tomu porozumela aj Štěpánka...Ja som síce, u nás v robote,"dvorný textár",ale Ty vymyslíš ,zaručene, niečo chytľavejšie....
To celé b1CCC: tou civilizačnou chorobou - vreckové suchoty- trpí asi väčšina z nás poctivo pracujúcich...

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
09.06.2005 08:47
0
0
nasa pesnicka

Co sa tyka tej pesnicky, hm tak nas humorista taktko skorpi ;-)), by pre nas mohol nieco zlozit, mozem sa pripojit tiez k tomu, ze melodia, moze byt z nejakej pesnicky, a slova nase, co mam teraz taky napad, tak by to mohlo byt tuto z nasich hlodov, vladike je v tom expert, ma zlate prispevky, ale co by som si neodpustila, urcite by tam mala figurovat štěpanka, vzdyť vo tom to je, a bez štěpánky by to nebylo vono ;o)))), skoda, ze castejsie neprispeva na forum b1, to by bolo nametov......:-)), krasny dnik, urcite napisem, tak mi drzte palce, musim uz utekat.....:-))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
09.06.2005 08:37
0
0
cauki

Na tak aj sa dnes rano pripajam, vcera vo volnej linkus, sme boli naozaj vsetci telepaticky aktivni, dala som vam zahrat od elanu H.Cristian Andersen, ma to super slova, spieva sa tam ze: "Mavam rad tie ufulane rana, ked nechce a mi vstat, ked mozem dlhsie spat" atd.....ak budete "očut" :-)) este niekedy túto píseň, tak je ode mna (jaj tie prizvuky:-), s tými víťahmi mas SKORPI tak nejako pravdu, aj ja to tak mam v zivote, ze uz ked si myslim, ze je vsetko ok, tak mozem piekne od zacatku, ale aspon to cloveka nauci, ze da sa vzdy odznova, "co bolo bolo, terazky som major":o))), co tak filozofujem, ale teraz o 10.30. mam jednu důlezití zivotní věc vybavit, tak mi drzte palce, ved na stretavke poviem blizsie, tady by to bylo na dlhší (inak nie som ze záhorá-sem prešporáčka jak repa, ale je to chytľavé :-)), VIERKA a TOMAS, tak tomu hovorim bomba, tak takto sa nam na piesocku zisli ludia, takmer susedia :-)), takze si mozte povedat, ze ste daleko a predsa blizko :-)), co si vieri pisala, ze nas sleduju b1-tkari, tak dufam, ze aspon v pozitivnom slova zmysle, ze nas nevysupuju :-)), livia neviem ako, jej sa tam na fore b1nevysvieti mail, nemame na nu kontakt, a co sa tyka SKORPI drobáskov, tak to poznam, ked chodi pravidelne vyplata je to este ako tak fajn, ale mne chodzi, jak véter fúka, mesác nist, dalsí mesác nist, potom trósku niéco, a tak dokola....ale hlavne ze sme zdravi a jescit nam chuti :-)))

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over