menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
07.06.2005 11:21
0
0
archiv

O tom súkromnom archíve,tiež čosi tuším,ale je to v pohode naozaj fajnšmeker moderátor so srdcom prinesie do štúdia aj 30 ročnú oškŕkanu vinylku,len aby pustil skalným parádny kúsok,v tomto si cením nestora slovenského éteru Ferka H.s istého verejnoprávneho média.Ale aj v b1 je taká dobrá duša,minimálne o jednej viem,Milan,všetká česť,pozitívne viem,že niektoré tie parádne kúsky,čo púšťaš v Made in CS.,by sa bežne v archíve nenašli....Ono to naozaj človeka poteší,keď niekto urobí aj na jeho potešenie viac,než by mal len v popise práce.Preto si cením prácu b1-károv,akurát Braňosíííni mi nereže,aj vieme prečo,ale pripúštam iné kvality,okrem tolerantnosti a zmyslu pre humor by,snáď, aj mohol mať...
Pekný dníček

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.06.2005 11:04
0
0
moji zlatí

Ahojte, napadol ma v ramci kombinacie nasich prispevkov, taky absolut mix:o))) predstavme si miestnost v ktorej je umiestnene praradio (alias pararadio :-)) z neho sa ozyva hlas Braňosínyho Ščibrániho, pri rádiu tancujúca Štěpánka, ktorá si veselo vyhadzuje CD-ka, obcas sa jej nejake to CD zapichne do stropu, "ale jej to nevadi", popri tom si pospevuje vólee vzdyť voóó tóóm to je.......:o)))), krasny dnik vám, este vam napisem, dnes mam trosku rozlietany deň. :-))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.06.2005 08:05
0
0
to skorpi :-))

Ahoj tatko skopri, to nema chybu :-)), ja sa velmo smejem, az slzy lejem :-)), dnes vam vsetkym urcite napisem, teraz mam robotku, zatial cauko :-))) mata

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
07.06.2005 07:22
0
0
Akýýý to krááásnýýý ten čítať Wáás!

Ja sa newiem dočkať rána, kedy si prečítam, čo ste "stworil"i tu na "našom" piesočku. Je krásne, že nikto nikomu neberie "hrabličky, kýblik a formičky". Toto imaginárne pieskowiščo nám závidia a večne budú závidieť naši "kapelníci" - Juj, nebite ma...
Tak ako je ranné presso, ktoré som prestal počúvať (dôvod je jasný) a púúščáám si CD, a podľa Vladikeho alias experta si ho po nowom budem púščat ze stoličky na zem, alebo točiť na ceruzke, tak toto je ranné vtiphehehsso:
Príde pěkná paninka w Skalici k dochtorowi a spuscííí - Ten móóój "Belmóóóndo" ňááák oimpotencel. Iba sa nalééévááá tým jabúúúčkowým wínem a w noci ho iba nadúúúvááá a sex ništ! Róóbértko v poslední době téééž nescííháá, včééra sem ho skoro "zedraua" už sem "Belmóóndowi" aj teho jeho "odpadlíka" zalkínaua aj sem mu po ňem pleščila, ale furt ništ!
- V Robertkowi si vyměňte baterky a "Belmóondowi" nasadzííme včelíí jed! - rííkáá dochtor, a za týden uwidzíte, jako sa to obráácíí. Za týden vrazí paninka do ordinácie a referuje - pán dochtor, pán dochtor, už sa obrááácil, 15-krát za noc, z jedné strany na druhú a bzučííííí!!!..., ale ešče nepichá...!
Zatáál dowizdeňááá, radši si púščajte (šak wíte odkál), ale to CD neničte! Wáš Tatík Škorpi,mGr

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
06.06.2005 22:46
0
0
hello

To Mata: to mas pravdu, niektore veci co hraju na B1 su z ich osobneho archivu. A s tym tuc tuc tuc mas pravdu, ozaj cd-cka sa daju pustat aj na ceruzke alebo hadzat ako lietajuci tanier, kamos raz takto "zapichol" cd-cko do drevenej hrady pod stropom v nasom kulturaku :o)
Inak ja tiez mam zopar specialitiek doma na cd ako London Boys a The Twins (Ballet Dancer urcite poznate mnohi) Dokonca aj Milli Vanilli. Ozaj ak chce niekto mp3 nejakych raritiek alebo povymienat pm3 zato, dajte vediet. Moj bracha sa tiez specializuje na starinky co je dost tazko zohnat. Ja zhanam tiez starsie ceskoslovenske veci, co som s nimi vyrastala a samozrejme tiez vsetko od Oceanu, cez Shalom az po Petra Muka. Nevie niekto nejaku webku, kde sa da zohnat info ako to objednat alebo stiahnut z netu?? Diky uz teraz. Hehe a pocula som dnes Skorpiho, dal zahrat tej svojej milovanej. Ach aka to romantika! Kiezby vsetci chlapi boli taki........

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
06.06.2005 21:43
0
0
to tomas, to all alias som tesike zajtra na skorpiho pismenka :-))

to tomas, dakujem za tie tipy :-)), podarilo sa mi to najst, aj vypocut ukazky a naozaj musim povedat ze je to spica, lahôdka, raritka, fajnsmekerstvo :-)), a co som bola velmi rada, nasla som tam aj Kenny Garretta, Ellu Fizgerald, Dianu Krall, Herbie Hanckoka a co ma najviac potesilo tak som tam nasla Milesa Davisa, od dneho mam CD Panthalasa, je perfektne, take uz by som skor povedala meditacne :-))), nazov Pathalasa suvisi s davnou Atlantidou, inak mam rada veci medzi nebom a zemou, teda rozne clanky a knihy na tuto temu...:-)), ale filozofujem :-)), naspät na zem,,,este raz vdaka :-))
to vladike, urcite sa dohodneme a kto by mohol mozme zobrat aj radiko na CD, spustat na zem mozme CD so sucastnou music, ved tam by to nebolo ani poznat, ci by bolo CD doskrabane alebo nie, to tuc, tuc, tuc, by islo aj tak stale dookola :-)))
to vierka, s tym hriankovacom je to super :-)), ale co ked sa pokazi zehlicka? ozaj ako by sa asi zehlilo v hriankovaci :-))), asi tak kockato :-)))) a s tou myskou, to muselo byt naozaj zaujimave, vlastne vzdy som doteraz videla len jednofarebnu mys :-)))
tak tu kde sme je fajn, hrkutame si tu ako take holubicky :-))) a este co sa tyka hudby v B1, tak dedukujem, ze oni tam svoj archiv maju a specialitky si nosia moderatori do svojich relacii, aspon si tak mysli, aj ked take uplne specialitky su skor uz zberatelske :-))) tak krasnu noc mata

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
06.06.2005 18:03
0
0
Ahojko vsetkym

Tak sa konecne zase dostavam na net. Vcera som nestihala pocuvat dotyky lebo som bola u zubara ale inak sa vzdy aspon pokusim zavolat a pokecat s Darinkou. To Tomcat: ta trojfarebna mys bola samozrejme zamer - hnedo, cierno biela a este navrch k tomu perletova. Zo zaciatku som mala vsetko zdokumentovane, pofotene, nakamerovane, ale nejaky dobraci sa mi vlupali do bytu a moja kamera, fotak a skoro 150 cd-ciek bolo fuc no a samozrejme s tym aj vsetko co bolo nafotene a nakamerovane, lebo mi zmizli aj kazety, kde som mala tiez ceremoniu odovzdavania kanadskeho obcianstva, maturitu a ine osobne oslavy. No co uz. Esteze mi nechali pocitac, ktory bol asi tak 2-tyzdne stary (a este nezaplateny) No a teraz sa uz tomu nevenujem, nie je cas. A dakujem za poklonu. Som rada, ze si aspon niekto mysli, ze patrim medzi "normalnych" ludi. No a nech Vam ta stretavka vyjde, to by bolo super. Ja na Vas budem potom akurat moct mysliet. Domov neviem kedy najblizsie pojdem, ale ak sa ukazem vo vasich koncinach, dam vediet :o) Tak papa zatial. Ozaj v sobotu som pozerala film, kde Johny Deep robil toasty zehlickou. No narehnila som sa na tom. Dobry napad, ked sa pokazi toastovac. Prijemny zaciatok tyzdna zelam.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
06.06.2005 18:02
0
0
to Maťa

Tak mne smutok nehrozi,aspoň z toho,čo už je za mnou.bolo to,sprvu nečakané,ale veľmi rychlo prebolelo,aj vďaka tomu,že mám okolo seba skvelých ľudí a stále nových spoznávam,mám na mysli aj Vás z b1CCC.Proste,čo bolo,bolo,terazky je už iná doba a hlavne je pohoda....Keď o tom padne nejaká zmienka v mojich riadkoch,tak je to skôr ironického rázu,ale už som sa s so všetkým hneď a zaraz vyrovnal,a už ma netápi čo bolo,skôr sa zamýšľam nad tým,čo bude...A v tom som nenapraviteľný a nevyliečiteľný optimista,ako som aj Darinke spomenul.
Ad stretávka:ak by sa to konalo u mňa,tam sa sice b1 chytá ale CD-čko sa tam dá pustiť jedine tak zo strechy na zem...Tam totiž máme len prarádio,sice JVC,ale presne dnes má 28.rokov a už je odpoly vykuchané. A prenosné radio CD vlastní moja dcérka,ta ,určite viem,že tu nebude skoro celý júl,a asi bude mať tú kysňu so sebou....
O tom zverejňovaní nášho pôsobiska-myslím,že kto chcel už nás našiel,takže nikde viac by som to neroztruboval.Ja som to ,akurát,osobne vycinkal akurát našej skupinkovej "maminke" Darinke...

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
06.06.2005 15:40
0
0
To Mata

Len ma napadlo ze co som Ti dal tie tipy, tak keby sa Ti na nete nepodarilo si to vypocut, co sa moze stat, tak mam pre teba dobru spravu:-)), ked si to ani ne nete ani od nikoho ineho nezozenies, tak nakoniec to budes mat odo mna, pretoze tie veci urcite donesiem na nasu stretavku, ved tam budeme musiet mat aj radio aby sme mohli pocuvat b1:-)) a kde je radio vacsinou sa da pustit aj cd, aj ked nam asi bude stacit pocuvat len b1:-)) Na druhej strane si treba povedat ze aj v b1 maju urcite nepisane pravidla co sa hra a su aj veci ktore zarucene nezahraju aj ked su vyborne...takze mozno si budeme pustat aj nejaku inu hudbu ktoru mame v srdciach. To je len moj navrh.
pekny den vsetkym

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
06.06.2005 13:33
0
0
este dovetok :-))

niekde mi chybaju pismenka :-)), a co sa tyka toho co pisal tatko skorpi, este budme tichucko, ved sme "pod lampou najväšia tma" :-))), este nikde neuvadzajme kde sme :-)))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
06.06.2005 13:25
0
0
to all

Ahojte, tak prispejem aj ja dnes do nasho skolkarskeho mlyna:
to tomas dakujem za tie adresy na www.stranky, urite si to najdem a vypocujem :-)) , a s tym pozitivnym pristupom mas pravdu, treba mat pozitivny pristup a potom sa da aj na zivot pozerat z ineho uhla :-)))
to skorpi, tie tvoje prispevky su super, ja sa vzdy tesim, ze co napises, nemaju chybu :-)))
to vladike, pripajam sa k skorpimu, aby si nebol smutny, myslim, ze ludkovia co sme tu "za skolkarov", to nemal v zivote vzdy ruzove, ani mne nevyslo a to vtedy este v pomerne mladuckom veku, vsetko tak ako som chcela, ale vsetko raz preboli, uvidis, bude to dobre, zo zaciatku je to chaos, ale potom je to uz ok, bude to fajn, tak ako pise tomas treba sa na zivot pozerat pozitivne vraviet si bude to ok, a ono to naozaj bude ok :-)), inak priznam sa, ze co si pisal tie maily o tych suciastkach, mna to dojalo az k slzam, s takemu "smiechu cez slzy bolo to zlate, co svedci o tom, ze takych ludi s dobrym srdcom je velmi malo a tak ako vierka velmi pekne napisala, naozaj sme sa tu zisli skupinka ludi co maju este tu svoju hlbku v srdci, a silny vztah k hudbe, vzdy sa tesim na prispevky, velmi mi to pomaha.........:-)))
to stretavka, ak sa dohodneme, tiez sa prisposobim ci to bude v BA alebo v NR, ak by to vyslo koncom juna, mozem tam oslavit aj svoje narodky :-)))), krasny dnik vsetkym zela mata

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
06.06.2005 11:43
0
0
To tatík Škorpi a ostatní:

Dobre,tak sa delím o toho Gagarina aj s ostatními:
Reku moja exmanželka bola tak "pravdovravná" osoba,že dokázala suverénnejšie a presvedčivejšie rozprávať,ako,povedzme obedovala s Gagarinom,než hocikto z nás o tom ako si,dajme tomu kupoval topánky,či mu trhali zub...
Chvalapánu,už je to za mnou...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
06.06.2005 11:36
0
0
b1CCC

TO Tomcat:tie datumy si pamätám,horšie už s pamäťou na mená a na tváre ani nevravím....Ak som teda,zabudol niekoho včera spomenúť,sorry,snaha bola...
Ten inzerát podám ešte dnes,ak sa podarí.Ja som Vam o tom písal,preto,keby niekto z Vás bol mal o to zaujem,lebo nemôžem vedieť kto máme aký voz...
Ďakujem,samozrejme,Darinke !

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
06.06.2005 09:54
0
0
B1CCC&Co

To LACIKE alias diabollo-decibell: Kde si synu!!!? Rozozwuč swoj pomyselný zwon, nech Ta očujeme!!!
To FŠETCI: ešte nedáwajte tento náš "piesoček" na fórum[b1]. Sme síci BLBOWZDORNÍ jedinci, ale zatiaľ, kým sa tí homoprimitiwus neukľudnia. To je môj názor. Widím že fšwetci máme doma nejaké to zwieratko. Je na tom porekadle niečo prawdy, že kto nemá rád zvieratá, nemá rád ani ľudí Skupinkári sú teda wýborná fajta.
Zatiaľ čau, Tatík Škorpi, mGr

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
06.06.2005 08:00
0
0
To vladikeNR alias expert a spisowateľ atd...

Vladike, tak som sa smial na tom Twojom maile, bola to ranná lahôdka! o))To, že som zaklopal na nespráwne dwere, to som wedel už keď som to písal, ale aj w tom zlom, alebo aj w tých zlých sa niekedy nájde niečo dobré, bol to samozrejme wýkrik do tmy, ale co víííš, někdy aj motyka wystrelí, ale samozrejme nič si od toho nesľubujem, bolo to skôr myslené žartom.
o)) ohľadom opekajdy, až si prečítam wšetky maly, mám ich tam dostatočno dosť od Wás fšetkých!!!
o)) tie náhradné diely ponúkni na www.avízo.sk a nezabudni za telefón w tej ponuke dať NR
o)) ohľadom toho sobotného rána si sa nemýlil! Dal som hrať tej Lienke. Áno, bol som s podwraťákom wonku.
o)) ohľadom Twojej exmanželky. Nesmúúúc brácho, tej mojej býwalej akoby z "okna" wypadla! Aj tá dokázala presne to, čo Twoja w tom twojom poslednom odstawci v Twojom maile...!!!? Aj tá by dokázala do detailu popísať detaily z obeda s Gagarinom, i napriek tomu, že s ním nikdy nebola, tak ako si to napísal Ty.

o)) až púújdeš nabudúce do chliewika, zober aj nááás, wywálame sa společne!

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
06.06.2005 07:40
0
0
To Darinka M.

Darinka, Ty si naša skupinkou milovaná a zbožňowaná DARIS alias Stworis, bol som rád, keď som Ťa w sobotu ráno o 6.oo hod počul. Preto som skúšal ihneď telefonowať a podarilo sa! Zdwihla si síce telefón so zwýšeným tónom w hlase, ktorý naznačowal - "Kto ma to hneď ráno trawuje!", ale po mojom prihlásení to bol opäť Twoj milý hlas a potešilo ma, keď si powedala, že je to telepatia, pretože si práve myslela na skupinkárow. Áno, bola to telepatia (to "tele" alias teľa som bol ja), pretože pri wyzwáňacom tóne som si neustále pospewowal nápew od Wikiho Sodomu - "To sem jááá to sem jááá, zvedni sluchátko, to sem jááá, to sem jááá halóóó Děťááátko!" A ty si to zwihla! Tomu vravím telepatia! A moja radosť bola o to väščia, keď som sa o 06.55 dowolal i na pesničku. Bolo to winikajúce ráno a začiatok soboty, ďakujem DARIS.

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
06.06.2005 07:21
0
0
Fšetci !!!! B1CCC&Co

Kým to fšetko čowjek prečíííítááá, to je něco! Ale poporádku, podme na to! Nedám to jedného "fajlu", ale do wiacerých.
Má toho tolko v myslidle, že neviem, či to wšetko zwládnem položit na tento pomyselný papírň.
Začnime vtipom: učiteľ - "proč kráva vúúúl a tele přežvykujíííí!?" nóóóóó Kacafírek!
- "protože jsou DOBYTEK pane učiteli..."
Ráno som prešiel fórum rádia [b1] a potom šiel na meily, ale stihol som iba vladikehoNR, pretože on je fakt spisowateľ a keď som čítal posledný odstawec, tak som sa začal hihňať, až mi slzy minimálne 10 min tiekli - ten "obed s Gagarinom...!!!" to by si mal hodiť aj sem do fóra aby si aj ostatní "pošmákli". Bolo to naozaj wtipné.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
05.06.2005 23:31
0
0
To Vlado

Zdravim Ta, konecne som pocul niekoho z nas aj v eteri b1tky:-)), tusil som ze ked dnes budem pocuvat dotyky ze budem pocut niekoho z nas, diki Vlado, mas krasnu spomienku na maturitu...musim este napisat ked uz pisem Tebe, ze obdivujem Tvoju pamat na datumy dolezitych udalosti, mas skvelu pamat, tie datumy si pamatas z hlavy? alebo si ich aj zapisujes aby za zachovali aj mimo tvojej hlavy?
Co sa tyka tej stretavky, ja som prisposobivy clovek a nemam problem prist do Nitry, potom zalezi kto bude kedy prec, ja uz teraz viem ze v juli budem 3 tyzdne u babky, co je na Horehroni a keby to inac neslo viem si predstavit ze by som aj odtial mohol prist na stretavku...to len tak uvazujem a pisem to sem aby ste vsetci vedeli ze v juli budem prec, co este nemusi znamenat ze ak bude vtedy stretavka ze by som nemohol prist.
Este raz pekny vecer Vlado a dakujem ze si nas dal pozdravit.
Tomáš

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
05.06.2005 21:30
0
0
To Vierka, To Mata, to all

To Vierka: krasne si to povedala o tych ludskych kvalitkach a myslim ze mozem za vsetkych povedat ze vsetci si cenime, ze ako si napisala "Som rada, ze mam tu cest komunikovat s ludmi na tomto fore, ktori este stale maju tie super kvality, ktore kedysi boli uplne normalne ale v dnesnej dobe sa kamsi vytratili." Nastastie ostali este aj dobry ludia a ty patris medzi nich.
Ty sa nezdas ze slahtenie mysi:-))) ake farby mala ta trojfarebna mys? mas jej fotku? to by som chcel vidiet:-)), gratulujem k takemu uspechu, bol to aj zamer urobit trojfarebnu mys? :-))
To Mata: tebe sa pacia solo bubny?!?, to je super, toto vediet skor tak ti dam aj ine hudobne typy, takze ti ich dam teraz:-))
Najprv este poznamka o Mahavishnu Orchestra kedze mas rada solo bicie, tak ich bubenik sa vola Billy Cobham a je to absolutny sialenec(myslim v dobrom, akoze uplnyprofik), zakladne informacie mozes najst tu
http://airjudden.tripod.com/jazz/mah avishnuorchestra.html
aj ked je aj lepsia stranka, napr.
http://www.mp3.com/mahavishnu-orc hestra/artists/5980/summary.html
A neda mi nespomenut ked oblubujes solo bicie moju najvacsiu srdcovku Led Zeppelin a ich bubenika menom John Bonham alias Bonzo, to je(nielen podla mna) najlepsi bubenik aky kedy bol, minimalne vo svojom style, pretoze su rozne hudobne zanre a vo vsetkych naraz sa neda excelevat, ale v tom co hral Zeppelin, cize hard-rock, nie je nad Bonza, ak si este nepocula co je to za genia, tak si nejakym sposobom zozen a vypocuj skladbu Moby Dick, najlepsie z koncertu, to je totiz, podla toho ktory koncert, taka okolo 20 minutova zalezitost, z coho takych 90% je jeho solo, je to absolutna lahodka pre fajnsmekrov...ked som to prvy krat aj videl(na DVD) tak som neveril a nechapal tomu co vidim a pocujem a mal som pocit ze som sa ocitol na inej planete....tento pocit mozes naozaj zazit len ked to uvidis..tolko k dalsim hudobnym tipom
A zajtra sa dajte s chutou do prace, pamatajte ze kazdy den ked rano vstaneme tak si mozme vybrat s akym postojom pojdeme do prace a podla toho sa nam potom aj dari. Ked si zvolime negativny postoj, napr.: "zase pondelok, zase do prace, vobec sa mi nechce, to bude dalsi blby den...." tak sa nam to aj splni a hned rano sme si znicili sance na pekny den. A na druhej strane si mozme vybrat ze budeme mat pozitivny postoj, napr.: "Uz je rano, dnes je vonku pekne, dnes sa mi bude darit, tesim sa koho dnes stretnem...."tak budete mat urcite uspesnejsi den. To boli len priklady pozitivneho a negativneho postoja, tam si mozte doplnit co chcete, podstatne je to co som uz napisal, ze kazdy mame moznost si vybrat s akym postojom zacneme den a podla toho ten den bude vyzerat, neverili by ste ako to funguje. K tomuto si mi perfektne pomahame svojimi prispevkami, je to jeden z prinosov nasej b1ccc. Najlepsie vie rano navodit pozitivnu naladu nas tatik Skorpi, to sa zhodneme, je to rodeny humorista:-)). Skorpi v tomto si excelentny, chvalim:-))
Majte sa pekne a vyspite sa poriadne...:-)))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
05.06.2005 20:40
0
0
P.S.S-skolkari-srdénka

Myslim, ze sme sa tu stretli ludia s dobrymi srdieckami sme skolkari-srdénka :-))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
05.06.2005 20:36
0
0
P.S. roza za skolkarku :-))

Rozika (pes) moze byt aj skolkarka, hoci pisat nevie, ale je verna a puli oci :-)))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
05.06.2005 20:35
0
0
to all

Cauki, tak sa tesim, ze mate radi zvieratka :-)) a vierku obdivujem za to slachtenie zvierat :-)), aj ja som mala kedysi andulky aj macku, macky su velmi intuitivne, co sa tyka vseobecne hudby, v niecom je to ako pise vladike ziaden styl nie je celkom jednoznacny aj ked niektore su specificke a niekedy sa medzi sebou prelinaju, mne osobne sa najviac pacia solo bubny, basgitara a ked do toho vstupi saxofon, hm mnam, mnam :-)), vtedy mam oci na vrch hlavy (rozumej opojenie hudbou :-)), tomasovi toho kocurika uprimne zavidim a inak dakujem za hudobny typ na allmusic, nasla som tam tie albumy aj ked pocuvanie mi tam nejde, hoci doteraz to fungovalo :-)), tak Vam prajem krasny zvysok vikendu, a je je zajtra robotka, komu sa chce :-))

Viera (neregistrovaný, 205.250.151.xxx)
Viera (neregistrovaný, 205.250.151.xxx)
05.06.2005 17:33
0
0
vsetkym

Tak zdravim vsetkych takto na zaciatok. Co sa tyka tych zvieratiek, tak doma (na Slovensku) som vzdy mala macku a vzdy som chcela (vlastne aj teraz stale chcem) mat psa. Ale bohuzial nasi mi doma nedovolili a tu si prenajimam a nemozem mat vacsie zvieratka. Tak aspon mam rybicky a papagaja Borisa (taky velky zeleny, som ho adoptovala z roboty) a este mys. Nie taku sedu co sa tula po dome, ale taku perletovu bielu vyslachtenu a v akvarku. Ja som sa slachteniu mysi aj trochu venovala (ano dobre citate) a dokonca sa mi podarilo vyslachtit trojfarebnu!!!! No kebyze mam tu moznost, tak asi adoptujem vsetky zvieratka odtialto z utulku, kde chodievam aspon obcas vypomahat a vencit psov. Ved som povodne chcela byt aj zvelorekarka, ale akosi mi nesekla chemia. Ale aby som az tolko neodbocovala. Ten jazzik je pre mna momentalne vo faze spoznavania. Ja som sa vcera ale totalne vytesila z elekto oldies party. No nemalo to chybu!!!! To je styl mojmu srdcu este stale najblizsi. To jazzkafe ale co spomenula Mata znie dobre. Ja milujem hudbu nazivo a to vlastne akehokolvek zanru, ale iba vtedy ked to muzikanti zahraju bez akejkolvek technickej vypomoci priamo na podiu. Nie ziadne take hranie z playbacku a veci podobne. To si mozem vypocut z cd-cka a nemusim ist kvoli tomu na koncert. A Vladkovi este jeden pozdrav na zaver: diky za maily. To je super vediet, ze sa este v dnesnej dobe najdu ludia, co chcu len takto z dobrej vole prispiet na akciu s ludmi, ktorych vlastne osobne ani nepozna. To je kvalitka, ktora chyba vela ludom. Kazdy sa len pachti za majetkom a nikto nic dnes neurobi nic pre nikoho z rodiny, nie to este pre inych. Som rada, ze mam tu cest komunikovat s ludmi na tomto fore, ktori este stale maju tie super kvality, ktore kedysi boli uplne normalne ale v dnesnej dobe sa kamsi vytratili. Prijemny zvysok nedele a bezproblemovy tyzden zelam vsetkym hen spoza velkej mlaky :o)

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
05.06.2005 13:40
0
0
P.S. -Jazz/Rock

Ešte bysom dodal k tomu vzťahu žánrov -Klasický jazz a rock,niesom rozhodne odborník,čiste laicky poznamenávam,že myslím si ,kto by tvrdil,že tie žánre sa neprelínajú a teda nemajú nič spoločného,asi by sa mýlil...
Určite,aranžmán aj sound sú iné,ale tie skladby hovoria to isté,hoci "inými slovami a trochu inou rečou".Len si porovnajte klasické jazzové skladby v rockových úpravách.Napr. Millerov "IN THE MOOD" v podaní The MUD(1975),alebo klasický hit z konca 50´s THE WANDERER,tá doznala hneď 2 super rockové cover-verzie od G.Glittera a moja srdcová od STATUS QUO(1984).
Pokiaľ ide o tú lásku k nemej tvári,zastávam názor,ktorý povedal už dávno predomnou ktosi múdrejší,(myslím,že jeden z bratov Čapkových),že ten kto apriori nemá rád zvieratá,nemôže mať rád ani druhých ľudí....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
05.06.2005 12:58
0
0
To Mata

Čo sa týka,zvierat,berieme všetko,každá duša,čo nekúše dobrá.My máme doma papagája-korelu,dcérkin maznáčik,učinený dobráčisko,vôbec nepoštípe.
o tom jazze-to hlavne môj tako je milovník,hlavne klasický swing,dixieland,ako L.Armstrong,G.Miller a pod.Tak voľačo z toho už poznám aj ja,uši mi to netrhá,ale ani nehladí.Ja si ešte rád vypočujeem Fats Domina,ale to je už skôr taký jazzrock...
Peter Lipa mi je päť jak šesť,nič veľmi proti,ani veľmi za.Akurát,nemám rád v jeho podaní,inak moju super obľúbenu skladbu Lasicu,Satinského,Filipa - Valutový cudzinec.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over