menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
09.06.2005 07:36
0
0
piesočkári

Čáááukóóóó. Stáli sme ráno obaja - ON a ja, ( dobrá krawina táto dwojzmyselina!) no mne to nehrozilo, lebo ráno na zasatáwke MHD bolo tak zima, že som si si pred chwílou musel "páčiť" (otwárať) teda násilím otworit hubu, ako som mal zuby zaťaté od tej zimy. Ten Méďo (Medard) musel byť s nejakou tou "courou", keď mu takto kape...
Vtip na zohriatie: Príde hosť do reštiky, rozškridlí sa na stoličke a študuje jedálny lístok. Huba sa mu rozžaví do úsmewu, lebo v kolonke "predjedlá" chýba písmenko "e". Príde čašník a hosť howorí - "Prdjedlo" si nedám, ale doneste mi howadowú polievku, ale dobre teplú. Čašník prinesie poliewku, z ktorej sa dobre parí a palec má namočený w nej. Cez ten opar si to hosť newšimne a schuti schlípe poliewku. Dobrá... chutná... požužňáničko, mňam, mňam, pochwaľuje si. Bodol by horúci gulášik, požiada čašníka. Čašník za chvíľu prinesie gulášik a palec samozrejme namočený v ňom. Hosť si to wšimne a rozhorčí sa - "Čo ten palec v tom guláši!!!?" - "Wiete, mám v ňom rewmu", skromne howorí čašník "a lekár mi prikázal mať ho neustále v teple.". - "To ho ale nemusíte mať v mojom guláši, strčte si ho trebárs..." - "Áno, do prde.e", uhádol čašník" - " a čo myslíte, kde som ho mal za tú celú dobu predtým!!!?..."
TO TOMCAT (člen č.1), tá pesnička sa wolá Wýťahowá pieseň, a vyjadruje celý môj žiwot - člowek sa neustále "pachtí" za swojim cieľom, vynakladá do toho "celého čowjeka" a keď je už tesne pred cieľom, stačí iba nstúpiť do toho pomyselného výťahu "vytiahnuť" sa k tomu cieľu. No doteraz WŽDY!!! (azapádneky!!!) sa mi pred "nosom" tie dwere zawreli a ja som iba sledowal, ako sa ten wýťah predo mnou wyťahuje... Je to ako ten Syzifos, čo tlačí na kopec pred sebou tú skalu a pred wrcholom sa mu vždy skotúľa naspäť a on musí začať odznowa. Osudowo musím asi pykať za hriechy mojich "zadkow", ja nehoworím "predkow", lebo tí sú už za mnou. Dúfam, že teraz to už chňápeš. Ten príspewok na fóre b1 je wynikajúci. Brawo!
To VLADIKE alias expert: Bol si v mojom vačku?, ohľadom tých drobáskow!? Aj ja mám ten problém! Čiahnem do wrecka nohawíc a iba drobásky. Ništ celé peňáze a kúpna sila v perdé.i...
To B1CCC: včera sme boli aktívni v Darinkinej VL. Pesnička o 18.3o od Vierky, potom sa dowolala Lívia (tú treba stiahnuť sem na pieskowiščo), ja som wám dal hrať Claptona a Lay Down Sally, a na "konečník" som sa aj telefonicky dowolal!
Tak čaute. Wáš tatík Škorpi,mGr

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.06.2005 02:04
0
0

Ten s tym Aladinom je dobry :o)
Tu je zopar z mojej oblubenej stranky:
Stretlo ma šťastie - prišlo sa rozlúčiť.
Príde muž k opravarovi TV a vraví:
Pozerám futbal, klincom si špáram v uchu, zrazu puk a vypol sa zvuk
Inzerát:
Hľadá sa pes. Má iba tri nohy. Zvláštne znamenie: Keď čúra, padá.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
09.06.2005 01:30
0
0
To Tomcat a vsetkym

No jasne, ze viem kde je Predajna! To je len kusok odkial som ja! No to je sila. Ja som zo Strelnik (vsetci to ale volaju Sajba - makcen na s). To Tvoje nak som hned spoznala a este ruke nohe keby si dodal, tak sa tu asi poskladam pod stol. Inak som v podstate z geometrickeho stredu Slovenska. Je to presne ale na kopci co sa vola Hrb. A maju tam taku knihu, kde sa mozu navstevnici aj zapisat. Som tam bola raz so skolou z prirody, ked som este robila v Blave v Petrzalke. (vtedy tam robila aj Virsikova byvala manzelka a tak bol aj on s nami na ture). No svet je naozaj maly. A vraj sme oficialne nalepsia hubarska oblast v okoli BB. :o)
No Skorpi by naozaj mohol "vypotit" nejaku skupinkovu srandovacku-odrhovacku a hoci aj na ludovu notu. Co Ty na to Skorpi? Ked sa najblizsie budes uskrnat v autobuse, volaco zbuchni a daj vediet. Dame do plena a hlasovat. Prijemnu nocku vsetkym z uprsaneho konca sveta zelam ja.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
08.06.2005 23:03
0
0
zdravim vas

To Škorpi: som ta pocul v dnesnej volnej linke na konci:)) zaujimavy vyber, prvy krat som tu vec pocul. To je tvoja oblubena?
To Vierka: Aj ty si tiez z horehronia nasho:)) svet je maly:)) som zvedavy odkial presne pochadzas, ja som konkretne z Predajnej(poznas?7km od Podbrezovej smerom na BB), lepsie povedane ze moji rodicia su odtial, ja som sa narodil v Bratislave, ale citim sa byt tiez z Predajnej. Je tam krasna priroda, hory a zaroven je to cyklisticky raj a cyklistika je moj najvacsi konicek.
K tej hymne..nuz, kto s nas tu ma hudobny sluch?? To sa pytam len preto ze ak by sme nieco chceli nahrat a poslat do b1(alebo aj len nahrat), tak by to chcelo zapojit aj hudobny sluch, pretoze o text by urcite nebola nudza(s Vladovimi schopnostami v kombinacii s typickym Skorpiho humorom), len zhudobnit take daco to je druha vec....:))) zda sa mi ze uz som zasiel pridaleko:))) naham to tak teraz, nak sa k tomu aj dalsi vyjadria. Pripadne by sme mohli na exitujucu hudbu vytvorit len novy text a hovoto:) mozem porozmyslat nad nejakou hodiacou sa hudbou.
Teraz som si uvedomil, Škorpi, ze som ti zabudol dat do zatvorky po slovensky v jednom prispevku, tak keby si nevedel, I´ll be back znamena ja sa vratim.
Mohou by som aj pridat daco vtipnuo, hľa, napriklad tunáka citam v jednom casopise: Turecký hosť v Tatrách práši z okna koberec. Ide okolo bača a pýta sa: Tak čo Aladin, neštartuje?!
Dobru noc vsetkym, vas clen č.1, Tomcat

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
08.06.2005 21:05
0
0
no nazdarko

Huraaaaaaaaaaaa ide B1 cez net!!!!!!!!!. Och aka som tesiwa. Ani to, ze tu na mna vsetci kydaju kopec roboty mi newadi. Len sa usklebim a pocuvam si dalej co nam tu dnes ponuka Darinka.
Teda Skorpi s tymi pamperskami to mas tusim pravdu. Ja ich pomaly asi budem musiet zacat nosit do roboty predtym ako okuknem tuto stranku. No rehnit sa velmo nahlas teeeeeeez nemooooozem. (no vidite uz ste aj mna nakazili :o) lebo kolegovci nebudu chapat a budu si mysliet, ze som zrela pre ustav. Takze tomcat je z horehronia a odkial to presne? ved sa pochval, mozno sme aj susedia :o) To pocasie nam ani tu moc nepraje, tak vam nemozem poslat kusok zo slniecka, lebo ani ja som ho tu dlho nevidela. A ked sa konecne ukaze, tak som zase zatvorena v kancelarii bez okna, tak si ho mozem akurat kuknut cez internet. No tak aspon nepotrebujem ziadny opaluuuuuuuuvaci kreeeemik a nehrozi rakovina. No a super ze sa aj vlado ozval, uz som si myslela, ze ho budeme muset iiiiist vytaaaaaaahnut naaaaakym odtahovacom z tych chlievikov. A vraj nas tu sleduju aj B1-tkari a nechapu. No co je tu na nechaaaaaapanie? Deticky maju radost s dobrej muzicky. Hej aj daku hymnu by sme si mali zbuchnut dokopy, to by bol gol keby sme to nahrali a poslali do b1. Mozno by sme potom aj do superstar isli.
A este jeden vyrok co sa mi paci:
Na živote milujem tú rozmanitosť. Každý deň ma naserie niekto iný.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
08.06.2005 18:55
0
0
ahojte :o)))))

to vladike, ty sa nam nabehas, kym chytis signal, najskůr draty ti visééli na okne a čuleky walkman, (teda tie slovenske narecia su velmi chytľave :-), a co je to 3tós? :-)), to su nejake debnicky :-)), ale ja som technicky antitalent, bola som pozriet aj tie moderatorky, ale neviem ako to tam funguje, urcite by som tam dala hlas, skoda ze nie je aj o najsexi moderatora, kandidati by tiez boli :-)), a este s tym obchodikom, viem tie raritky su drahsie, ale napr. v tom roxy music viem, ze ked si uz stabilnejsi zakaznik, tak mas potom aj zlavu, ved skus ci to tam aj u vas tam tak nefunguje a este vam sem hodim jeden :-))

Pýta sa koktavý plechavého (holohlavého)
- Ko-ko-ko-koľko minieš z-zz-za ho-ho-holica?
- Určite menej ako ty za telefón. :o))))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
08.06.2005 11:23
0
0
To Maťa

Napadá ma,že dobrý obchodík s CD je aj tu v NR na pešej,volá sa ANDANTE,a jeho majiteľ je moderátorom oldie-programu na istom miestnom rádiu.Tam sú tiež pekné kúsky,len škoda,že naše rozpočty niesú nafukovacie...Ale keď vkročím do toho krámiku,slintám,ako Pavlovov pes...Ale,keď si prerátam drobásky vo vačku,musím si nechať zajsť chuť na někdy příštěěě......

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
08.06.2005 11:16
0
0
Ahojce vespolek!

TO tatík škorpi:Tatíku náš,ty si asi videl moje slova do bitky,len na tomto fóre.To je nič,to ide len o priateľský zápas.Ale klikni si na www.radioweb.sk ,potom hore na diskusiu a tému :NAJSEXI TV MODERÁTORKY.Tam ide o skutočný boj na tankoch o našu Darinku,ako vieme donedávna pôsobila na ta3...takže sadnite aj Vy bratia,sestry za počítačoCH a bráňme našu Darinku!
To Tomcat: z tí Záhoráčtiny si nerob nic,já sem též srcem od Zvouena,narodziu sem sa v Nitry aj tam bývam,ale trochu sem sa priučiu aj Záhoráčtine....
To Vierka: Tak to Ti plne rozumiem,nechytiť b1,to je horšie ako 3 rybačky bez úlovku.
Naopak,ja som mal včera,v praci trochu času a tak som skúšal s radiowalkmanom naladiť b1 u nás v práci....tak som chodil po dvore so sluchatkami na ušiach a drôtikom v ruke,ako tajnos agentos.Nakoniec som sa utáboril až na 3tóse paliet,vyliezť na ne,pre mňa-mzda strachu,ešte horšie zliezť dole,ale čo by človek pre svoje milované b1 neurobil...." hleďte,že chytil jsem,rázem,věřte mi,já nejsem blázen..."Takže,prisím si stroj vysťahovať na dvor,alebo aspoň pod pergolu,kde sa da chytiť b1.
.Pjekný deň!

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
08.06.2005 11:02
0
0
cauko

Ahojte, ved ja som do tej roboty zahrabana ako za nevoľníctva :-)), to skorpi: cauki, vzdy sa tesim na tie Tvoje prispevky a nemaju chybu tie vtipy, lacikemu som pisala tak ako nam vsetkym, on sa sem aj na chvilocku ozval, a potom za odozval :-)), ved este pockajme a potm mu mozme za nasu b1ccc napisat mailik, ze kde je :-)), tomas je clen č. 1 :-)), ja som tomasovi chcela dat nazov ze tomcat, tajomny muz alias tajemnik, ked sem pekne pise o tom pozitivnom mysleni, ale móže byt člen 1 :o))), naozaj je ten prizvuk nakazlivy :-)), to roxy music je na Laurinskej, ked si pamätas kde bol suprafhon, teraz su tam kaviarnicky aj moja oblubena jazzcafe :-)), a hned za tym je roxy music, je to ta ulica kde je Hviezdoslavovo divadlo....
to vierka, teda ten Budwaiser nie je dobre pivco, a vo svete sa o tom vedu sudne spory kvoli znacke CR a USA , asi by si ho mali najprv ochutnat :-)) a az potom sa sporit :-)), alebo zeby zase za tym bola Štěpanka :-)), pivko ako take nepoznam nepijem ho, iba vineckam, ale este tak cierne pivko, ale malokedy...:-))
to vladike, hadam si sa v chlieviku za dzivcencama na rebriku nepozabudol? :o)))), este vam dnes napisem....:-))

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
08.06.2005 09:00
0
0
To Škorpti, uz chytáám prííízvuk:)))

Škorpi, néé si ty nááhodou ze Zááhoria, jako číítavam ti tvoje príspevky už to na mna sadáá, je to míírne nakažlivéé. Radšej preskočím naspäť s prízvukom:)). Je mi ctou ze si mi pridelil oznacenie v ramci nasej skupinky "člen č.1", este o tom viem len chvilu a uz som na to hrdy. Inac ja sice byvam v BA, ale ako vsade vravim srdcom som z Horehronia, takze ked si pospominam tak ja by som mohou nas prizvuk zapojit.
Zatiau hadam staci. I´ll be back

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
08.06.2005 08:48
0
0
dowetok

Frk: Vbehne muž do mestských WC, ktorý má sluchátka na "lopúchoch" (ušoch) a samozrejme očúwa b1, ale ktorého trápi a sužuje "riedky prípad s hustým klusaním" a tú "zmes" už má na posledné zatáčce v hrubom črewe, fšetky dwere v hajzliwoode na sedawú potrebu sú samozrejme zatworené, tak s prekríženými nohami v kŕŕŕčoch a v podrepe trieska na jedny z dwerí a zúfalo stonawo kričí - Je tu niekto!!?? KTO BY TU JEDEU, ic naproci do bufééétu, tu trískááš na nepravé dwere, hádam sa z tebja neposéééreeem!
Držte sa, zajtra ahoj, a som welice už teraz tešike!!! Napíšem Wám možno o skupine, w ktorej púsobili slovenskí bázmekistánci a ja som "hostowal" medzi nimi jediný Slovák ako Brno! Alebo to nechám na spoločné stretnutie, budete museť mať ale PAMPERSky medzi noháma, lebo sa možno doščí e od smiechu.
Mati, kde presne v Blave je ten Roxy music!?
Zdraví tatík Škorpi.mGr

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
08.06.2005 07:02
0
0
B1CCC&Co = Fšetci

Jááá tu pijem coffi a přežvykujem "pocheráj" ako ten vúúl, kráááva a tele s takou malou závisťou v srdci, že keď večer ja už idem do "hajan", tak wy sa hráte na piesočku. Ešte že som wám nechal kýblik, hrabličky a lopatečku a newzal si ich pod polštár, ako Jeán Baptiste Molliér (hra lakomec).Každého, kto je tohoto smeru nazwem Molliérom. Ľudí, ktorí nemajú chrbtowú kosť (musia asi nosiť r.ť "na špagáte") nazýwam - Mannfred. To bol kedysi dederón (býwalá DDR) bežec na dlhé trate a wolal sa Mannfred Kok..t. Pardóóóń, ale on sa naozaj tak wolá.
To MATI: ten prípewok s tým Braňossínyim Štibránim a Štěpánkou ako vyhadzuje tie CD a spiewa si -a vóóótom tóóó jé, to je treffa!, dlho som mal úsměv na ksichce a ešče v autobuse cestou domow mi pošklbáwalo kútikmi úst.Mati, napísala si mailom Lacikemu, kde sa teraz nachádzame! Mlčí.
To VIERKA: krajanka naša, nezúfaj, keď ti formou decidebilow neprichádza zwuk B1, on dóóónde a to wiac budes tešiwá.
To TOMCAT: ty si jediný, ktorý tu s nami diškuruje. Ostatní sa na nás wyflákli, alebo nevědzá, že sme tu. V "členoch" samozrejme skupinkárskych budeš preto uvádzaný ako "člen č.1" a po tobě pújdu ostaní. Líwia to akosi vzdala tá diškuruje na fóre B1 a má plnú hlawu Beátlesu.
To LACIKE: deciBelle, kde si!!! Hádam nejsi v šééénku a popíjaš púúúldecáky. Hnedkom hned sa ozwi!
Zatiaľ mosím končit, pokračowaní bude ešče dnes. Wáš tatík Škorpi,mGr

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
07.06.2005 23:18
0
0
to tomcat a mata

Vy ste taki zlati, ze ma takto prijemne povzbudzujete. Ale ked mne okrem toho, ze nefunguje B1 cez net robia nervy aj kolegovci a to by som ich niekedy najradsej zastrelila. Mne to nejde ani cez funko ani cez b1 webku a uz som im tam na fore nechala aj odkaz (po mne este niekto) ale nikto sa k tomu zatial nevyjadril.
To mata: ja moc nie som na alkohol, to bolo len ako poznamka na okraj. Obcas pohar cerveneho vinka, ale najradsej si dam nejake to pivko. Kedze americke pivo je o nicom (kanadske take tiez o nicom) tak si obcas kupim nieco z rodneho Ceskoslovenska, ktoreho tu bohuzial nemaju moc na vyber. Ludia tu nevedia co je dobre. Budweiser tu chuti ako horka voda, som sa minule napila a mala som dost. Cela plechovka isla potom do umyvadla. No nemate mi co zavidiet. Ale inak pohoda. Tento tyzden nam tu zacina jahodova sezona tak sa tesim. A dufam, ze zajtra bude B1 ako ma, ved volnu linku vysiela Darinka a to by som nerada prepasla.

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
07.06.2005 22:25
0
0
To Viera

Ved si z toho nerob tazku hlavu ze dnes nemozes pocuvat nasu B1tku. Su aj horsie veci, a hlavne nedovol aby ti to pokazilo naladu, aj ked asi uz sa stalo:-)), tak do buducnosti, ked sa nieco take stane, netreba na to mysliet a ubyjat sa tym, to je len na skodu, viac pomoze mysliet na nieco ine pozitivne, pustit si nejaku oblubenu hudbu, proste niecomu sa venovat. Napriklad hraniu sa tu na nasom pieskovisku:-))) Tak to vydrz aj bez b1tky a maj stale dobru naladu a usmev.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.06.2005 22:06
0
0
to vierka

Ahoj Vierka, dakujem za myslienky smerom k mojej osobke ked ide jazzreklama a tiez vam tam mozem iba v dobrom zavidiet jazzdays :-)), tak co sa tyka Johnyho Deppa ;-)), velmi sa mi paci v tom filme Cokolada, mam rada take menej komercne filmy, hm ak Ti nejde radio, skus tu kde sme v radiach si kliknut na radio b1, tam je adresa, telefon a potom aj vysielanie cez net, skus ci to pojde, na nete pocuvam b1 cez vysielanie tejto stranky radia, mne to zase nejde cez tu funradiovsku stranku :-)), sa mas ze mas brata hudobnika :-)), ked som bola mala tiez som cosi brnkala na klavir ale malicko, dnes to lutujem, ze som v tom nepokracovala :-)), a co sa tyka kavy, no tak to je zlozvyk, tu pijem pomaly ako vodu, vypijem jej vela, som zvedava kedy ma slaktrafi :-)) a asi preto mam aj hnede okale :-))), no a ked spominas poldeci, tak mne chuti cervene vinko, tiez by bodlo :-))), skusim pozriet Ti ten ocean, tak peknu noc za "oceanom" :-)), naozaj sa Ti neda prist, ak by bola ta stretavka?, inak v b1 robil neviem ci si pamätas Dusan Marusak, ten odisiel tiez do Kanady, takze niekde tam je aj krajan z b1 :o))), a co tam mam kamosku tak ona je v Toronte :-)), uz som to zistila :-)), tak krasnu noc tuto u nas a Tebe pekny dnik tam u vas Ti praje Mata.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
07.06.2005 21:16
0
0

Kedze este stale nefunguje B1 cez internet, som sa rozhodla, ze otestujem bystricku Rebbecu (inak vysielaju z mojho rodneho mesta). No ale nic moc zatial. Teraz prave hraju volake indicke pesnicky. Tak ja nemam nic proti, ale toto je uz tretia a oni su vsetky take rovnake = o nicom = nudne a same hiyaaaa, halla halla ...... Ja chcem radio B1!!!!!!!!!!!!! Buaaaaaaaaaaaaaaaahhh ;o() Neberte mi formicky!!!!!!!! Aaaaaaaaaah lopatku tiez nie!!!!!!!! Uz som si aj kavu spravila, aby som tento den zvladla (to ja kavu teda skoro vobec nepijem) a nezabera. Som si mala doniest tak nieco do poldecky. No ale kto mohol vediet, ze B1 nebude dnes streamovat???? Ach jaj! To je dnes ale mucenie, akoby ma dali na deres. No volaka som asi rozmaznana, jeden den bez radia a som z toho na vetvy. Sorry, ze sa tu takto stazujem, ale ked mne momentalne ani premiestnovanie nabytku nepomoze.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
07.06.2005 19:40
0
0
zdravim vsetkych

Tak tu ako salena klikam skoro kazdych 10 minut striedavo medzi funradio a b1 webstrankami a furt nist. No este stastie, ze sa mam ist aspon kam zahrat na pieskovisko. Tak sem chodim a otravujem dobrych ludi. Inak Mata diky za snahu sa popozerat po tych ceskych web strankach. Ozaj a skoro som zabudla. Tu nam teraz zacina jazzovy festival, tak vzdy ked na to pocujem reklamu v radiu si spomeniem na Teba Mata. Mozno sa aj pojdem pozriet, lebo moj priatel ma rad jazz a vlastne dobru hudbu ako vsetci co pocuvaju b1 a uprimne mi zavidi, ze mozem pocuvat cely den v robote (ked samozrejme vysielaju). Vzdy ma zasobuje tipmi do volnej linky. To sa musim priznat, ze sme sa naozaj v tomto "nasli". On ma doslova taha po koncertoch, ale ked tak rozmyslam, ved ja ani neprotestujem :o)
Naposledy sme videli Moby. On sice nikdy nepatril medzi mojich oblubencov, ale ten chlapik to naozaj vie na podiu
roztocit. Hral vsetko od techno az po heavy metal a par gitarovych soloviek co mal jeden chlapik z jeho doprovodnej kapely jednoducho nemali chybu.
Ozaj teraz som si spomenula, ze raz ked som bola v Londyne v metre, boli tam styria chlapici, co hrali cisto na gitarkach pesnicky od Beatles. No noskutocne! To by bolo dobre aj na koncert. Ja tak odvtedy tisko zavidim mojmu brachovi, ktory ovlada gitaru, klavir aj bicie len tak od prirody a mne sa akosi z tychto genov neuslo. No co, zato priroda mi ustedrila vela cestovnych a jazykovych genov hehe. Prijemny vecer vsetkym.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
07.06.2005 18:41
0
0
:o)

Tak dnes mam po radosti, lebo B1 nevysiela cez net :o( Sice som sa narehnila na Skorpiho prispevkoch, ale potom ma zase vyfackovala kruta realita.
No mata, sme to dopadli! Chlapci okukakavaju moderatorky. No mali by sme aj my nieco zacat, aby sme nezostali v hanbe. Ten Johnny by naozaj stal za hriech. On tak zlato vyzera aj vtedy, ked ma strapate vlasy a je biely ako stena (noznicovoruky Edward).
No este, ze v radiu co som si nahradne naladila hraju Def Leppard, tak ma trosku potesili.
No a este na zaver zo dva:
"Ako zomrel slimák?
Pozrel sa do zásuvky."
a jeden z mojich najoblubenejsich este stale je:
Pride baca do koliby, zapali svetlo a pozera - koliba nikde.

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.06.2005 16:50
0
0
to vierka-este dovetok :-))

S tym Johnym Deppom som to domotala :-)), skratka som chcela napisat, ze ked uz tuto chlapci chodia do chlievikov za dievcencami, tak aj taky Johny Deep by stal za hriech :o)))))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.06.2005 15:49
0
0
to vierka

Cauko Vierka, vies ze si ma s tym Oceanom potesila :-)), aj ked mam iny hudobny smer, kedysi som to tiez pocuvala, dokonca sem tam chodila do takeho discoklubu kde to hravali (viacmenej sestra bola na to zatazena), oni mali super texty a trosku my evokuju stare dobre casy, vtedy bolo fajn obdobie....:-)), hm skus mozno by sa dali najst na ceskych strankach cz, skusim nieco tiez pozriet a keby som vedela tak Ti dam vediet, a este v niektorych skladbach ale neviem ci to mozem takto pisat a hanba ma fackuje sa mi pacili aj front 242, ale iba v niecom, co sa tyka chlapov, hm taky Johny Depp by aj s hriankovacom a s raňajkami do postele nebol zly, ale tuto nasi chlapci uz modratorky chodia okukovat ;o))))) krasny vecer vam vsetkym, musim ist tazko pracovat :-))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.06.2005 15:41
0
0
to vladike&skorpi

A je je tak vy do chlievikov za dievcatami :o))) a rebricky, teda, nezdate sa :-)), hm, ak vam mozem poradit a zhanate raritky, chodte v Bratislave v meste pri byvalom Christian Diore je Roxy music, tam ak sa toho veduceho spytate na rozne raritky tak vam o tom povie urcite, ci je to na cd, ci sa to da este zohnat a tak, ale vela fajsmekerskych raritiek sa da zohnat prave tam aj zo 60. rokov...... a ked tam stretnete stěpanku :o))).......nemozem pisat musim sa smiat......:-)))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
07.06.2005 15:35
0
0
od mati to all

Ahojte, pisem vam tak narychlo, dnes mam naozaj kopec robotky, co sa tyka relacie Made in CS, mam ju rada, tiez ju pocuvam a naozaj su tam skladby, ktore dokazu chytit za srdce a potesia cloveka, ze aj u nas sa kedysi robila dobra tvorba, mam rada stare elanovky, skladby od deza ursyniho, on robil aj alum Neberte nam princenznu, tie texty maju svoju hodnotu pretoze vtedy sa slova v pesnickach museli maskovat, paci sa mi odtial pesnicka To ste vy, kde su slova ze: "Vy mate domy do oblohy ja mam oblohu a zem vy mate auta ja mam nohy a na nich pojdem kam len chcem a moje osuchane dzinsy sa k vasim robam nehodia...atd" tieto slova sa hodia aj do dnesnej doby su nadcasove a to je umenie, este obcas na CT2 chodi relacia kam zmizel ten stary song (to stěpanka asi nepozera vzhladom na jej oq:-)) a tam niekedy hovoria o starom ceskoslovenskom bigbíte.....

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
07.06.2005 14:36
0
0
Noch ein mall

Došlo mi to ľúto, aj ja som v tých časoch "objímal" gitaru, no cirkulárka mi spravila "škrt cez rozpočet". Neprajníci majú určite radosť, no vynahradil som si to objímaním "kočiek" - nááá tu to máááte a je po radosci!

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
07.06.2005 14:25
0
0
vlado - dodatok

opomenul som Táňu Egriovú, za čo sa hlavne jej ospravedlňujem. Vladino, ripni ju tam k Darinke, obe sú tutové kočky a bráň tam našu pozíciu. Ak bude treba, zapojím sa. Do tankoch! (Fuj, už som zase v politike).
Ráno som si pustil CD, mám tam hlavne 60 roky a Needles And Pins mám v originále od The Searchers. Rádio[b1] to žiaľ nemá a preto si dávam (aj fčéééra ve volné lince) túto pesničku hrať v podaní Smokie. Ale The Searchers to hrajú v tom starom "tvrdom" štýle, ktorý milujem - 3 gitary a bicie. Je to na tú dobu typický zvuk. Smokie tomu dali refrény a pozadie, opekneli ju, ale mne sa stále páči origoš. Ten istý štýl v mojich mladých rokoch hrali The Beatmen a ja žiaľ už vinilku platňu mám "deravú" tak som šťastný, keď mi ich hrajú v b1. Neviem odkiaľ by som ich na CD, možno niaka dobrá moderátorská duša z b1 sa so mnou "potichu" dohodne a "dodá" mi na CD tie pesničky, čo ešte nemám.

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
07.06.2005 13:56
0
0
vlado alias expert

otworil som si tie najsexi moderátorky, čo sa tam endorfínoví fandovia snažia urobiť rebríček. Vlado, bráň tam našu Darinku zubííí - nechtííí. Nech si tam tipujú najsexi babu z hociktorého rádia my máme to už v nadpise - numero uno a to je Darinka.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over