menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Radiob1

1618 príspevkov
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
05.06.2005 12:04
0
0
to mata

Dakujem za ten tip na stranku allmusic, ked sa tam budes pozerat na ten Mahavishnu Orchestra tak vraj jeden z najlepsich je album Birds of Fire a aj rovnomenna skladba je pecka.
Co sa tyka zvieratiek, tak doma nemam ziadne stvorenie a najradsej mam macky, u babky na dedine mame vzdy minimalne jednu, teraz mame takeho uzasne flegmatickeho kocura, ktory ma uz od malicka taku vlastnost, ze ked vojde do miestnosti a niekto tam sedi na pohovke(alebo hocikde) tak sa hned nanho ulozi a spi, ked sa zobudi, tak nieco zje a potom znovu hlada miesto na lezanie....a tak dokola:-)))
P.S ked Rozu naucis pisat tak moze:)))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
05.06.2005 10:21
0
0
to all alias vladike je spisovateľ... :o)))

Ahojte, chcem v provm rade podakovat vladikemu za velmi mile maily, boli tak velmi mile :-))), myslim, ze riesenie sa urcite najde...:-), co sa tyka hudby, aj ja si pamätam Petra Lipu v tom klipe kedysi, s tym la la la la, inak vsimla som si, ze jazz sa mnohym ludom spaja prave s P. Lipom :-)), ale nie je to len Peto Lipa, je tam mnozstvo zaujimavych inych odrod :-)), tiez som kedysi pocuvala komerciu 80. rokov Rick Astley atd...iba som vedela, ze strary dobry funk sa mi paci, mala som to na starych paskach a potom bol uz len krocik k jazzu, vela nazvov som nepoznala, az potom ked zacal flebo robit tieto relacie, tak vlastne myslim si, ze nielen mne ale aj dalsim ludkom pomohol tie sufliky upratat... :-)), kedysi v b1 robil aj Frešo blues, co boli tiez dobre relacie, je skoda, ze tusim pred dvomi rokmi zanikli, inak prave vcera som bola v jednej jazzcafe a tam hravaju nielen jazz ale aj oldies hudbu na zivo (dobre skladby), velmi som na vas vsetkych myslela, je to tam take komornejsie, hrali super aj som si "zakrepcila" :-))), inak chcem sa spytat, mate doma nejaky zverinec? :-))), mozno to znie uletene, ale vsilmla som si, ze ludia co maju radi dobru music, maju radi aj zvierata, ja mam rada macky aj ked doma mam psika "Rozu", teraz tu na mna puli oci :-))), take vlciakoidne stvorenie :-))), este Tomas dal si mi "otazkom" :))) ci poznam Mahavishna Orchestra, to nepoznam, ale urcite si to pozriem, je taka stranka www.allmusic.com, da sa tam najst vselico, dokonca objednat albumy (viem, ze hudobni fajnsmekri to tak robia :)), a ak je v pocitaci MP3 tak aj vypocut ukazky, tak si to "prestudirujem" :-)), tak krasnu nedelu vam vsetkym :-)), co budete mat na obed rezen? :-)))))
P.S. moze ist Roza za skolkarku?

Viera (neregistrovaný, 205.250.151.xxx)
Viera (neregistrovaný, 205.250.151.xxx)
04.06.2005 19:56
0
0
:o)

Pekne ste to vsetci napisali. Vidim, ze viete co je kvalitna muzika. Ja sa musim priznat, ze na jazz mi este akosi neprisla chut, ale obcas si aj ja vypocujem zopar veci na B1. Neviem preco, ale zakazdym, ked pocujem slovo Jazz si predstavim Petra Lipu a to jeho La la la la a ako si tam buchal po hrudi (neviem ci si myslel, ze je Tarzan) no a odvtedy som akosi na tento styl zanevrela. Kedze este pred 10-mi rokmi som bola cisto na technopop a teraz si rada vypocujem aj Led Zeppelin ci Deep Purple, tak urcite aj na jazz pride. :o)
To Vlado, to je super, ze Toja dcerka pocuva B1 a nech sa prida kedykolvek na nase pieskovisko, aj lopatku jej poziciame hehe.
No a zelam, nech Ti to vyjde s tou novou potencialnou clenkou.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
04.06.2005 16:03
0
0
dovetok k TO ALL

Ešte by som dodal k tej potenciálne možnej novej členke b1CCC,je to naozaj veľmi predčasná úvaha,lebo čo keď raz to bude práve ONA,čo mi tú anténu hodí do hlavy ??? -o))))))
Ale nie,už ju,náhodou ,zaujímalo,ako sa dá naladiť b1,tak reálna nádej by tu bola....
Ale sami sme si povedali,ako by to vyzeralo,keby naše príspevky mali by byť len smrtelne vážne....
Jedno,ale viem,že moja teraz skoro 12 ročná dcérka,raz posilní naše rady,ak vydržíme...

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
04.06.2005 15:49
0
0
sorry

UUUUUf,to som nechcel odoslať 2x,chcel so len opraviť preklep,ospravedlňujem sa

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
04.06.2005 14:32
0
0
To all

Myslím,že,čo sa týka toho hudobného vkusu,o tom celom toto je,kto má v žilách krvnú skupinu b1,zaručene viac holduje hudbe uplynulých dekád,než tej súčasnej amorfii...
čo sa mňa týka,už som to spomenul,vypočujem si všetko,čo "ma nezje",najmä,keď sa k tej či onej skladbe viažu nejaké spomienky,ale moji No1. sú Status Quo,CCR či LynSkyn.Rád si vypočujem aj ten Zeppelin či E.Cochrana,nepohrdnem ani Erasure...
ako som spomenul Eddyho Cochrana,tak z toho beatoveho či rockového paleolitu,povedzme aj Beatles,ale radšej som mal STONESov,ale fandím aj československému bigbeatu,proste moje hudobné chúťky majú dosť široký záber,ktory pokrýva skladba programov b1.
TO TOMÁŠ: DVD LZ som nevidel,ale brat má doma všetky ich albumy,ešte na páskach a klsických LP,to sú jeho NO1.,takže dá sa povedať,že poznám celú ich tvorbu,no priznám sa mňa skôr oslovili od nich tie rytmickejšie skladby,ktoré Vy 100percentní Zeppelínári považujete skôr za ich komerčnejšie úlety ,ale mňa asi najviac oslovili ich skladby z albumov č4,5,6 a 9 či "posmrtná" CODA,njmä skladba Wearing and Teariring,ktorá má vo svojom rodokmeni ešte rok výroby 1970,len na album sa dostala až o 12 rôčkov neskôr....Ale na zahodenie nie sú ani prvé 2 sólove albumy Roberta Planta,najmä skladba SLOW DANCER,ale aj iné. toľko asi na tému ME AND THE LED ZEPPELIN...
TO Maťa,Viera: ˇano chápem,dobrých ľudí sa všade veľa zmestí,ale istých jedincov možno do tej kategórie radiť,len keď "sú takí dobrí,že sa držia čo najďalej od nás a svjoou "každodennou dobrotou" nám denne nezdvíhajú náladu a hlavne krvný tlak či žlč.
Inak - náramna výhoda mať manželku z iného regiónu,po prípadnom rozchode a rozvode nemusíme sa vídavať a hlavne z exsvokrovcami...Koľkí,tiež znovuslobodní kamaráti mi tento fakt srdečne závidia...
Skôr vidím perspektívu,ak nám b1CCC prežije pár rokov,že moja dcéra posilní náž početný stav,tá má rada Rádio b1...A možno ešte jedného člena,či skôr členku privediem do b1CCC aj skôr,ale o tom hovoriť by bolo ešte predčasné....
Have a nice day alebo Dobar Dan!

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
04.06.2005 14:30
0
0
To all

Myslím,že,čo sa týka toho hudobného vkusu,o tom celom toto je,kto má v žilách krvnú skupinu b1,zaručene viac holduje hudbe uplynulých dekád,než tej súčasnej amorfii...
čo sa mňa týka,už som to spomenul,vypočujem si všetko,čo "ma nezje",najmä,keď sa k tej či onej skladbe viažu nejaké spomienky,ale moji No1. sú Status Quo,CCR či LynSkyn.Rád si vypočujem aj ten Zeppelin či E.Cochrana,nepohrdnem ani Erasure...
ako som spomenul Eddyho Cochrana,tak z toho beatoveho či rockového paleolitu,povedzme aj Beatles,ale radšej som mal STONESovmale fandím aj československému bigbeatu,proste moje hudobné chúťky majú dosť široký záber,ktory pokrýva skladba programov b1.
TO TOMÁŠ: DVD LZ som nevidel,ale brat má doma všetky ich albumy,ešte na páskach a klsických LP,to sú jeho NO1.,takže dá sa povedať,že poznám celú ich tvorbu,no priznám sa mňa skôr oslovili od nich tie rytmickejšie skladby,ktoré Vy 100percentní Zeppelínári považujete skôr za ich komerčnejšie úlety ,ale mňa asi najviac oslovili ich skladby z albumov č4,5,6 a 9 či "posmrtná" CODA,njmä skladba Wearing and Teariring,ktorá má vo svojom rodokmeni ešte rok výroby 1970,len na album sa dostala až o 12 rôčkov neskôr....Ale na zahodenie nie sú ani prvé 2 sólove albumy Roberta Planta,najmä skladba SLOW DANCER,ale aj iné. toľko asi na tému ME AND THE LED ZEPPELIN...
TO Maťa,Viera: ˇano chápem,dobrých ľudí sa všade veľa zmestí,ale istých jedincov možno do tej kategórie radiť,len keď "sú takí dobrí,že sa držia čo najďalej od nás a svjoou "každodennou dobrotou" nám denne nezdvíhajú náladu a hlavne krvný tlak či žlč.
Inak - náramna výhoda mať manželku z iného regiónu,po prípadnom rozchode a rozvode nemusíme sa vídavať a hlavne z exsvokrovcami...Koľkí,tiež znovuslobodní kamaráti mi tento fakt srdečne závidia...
Skôr vidím perspektívu,ak nám b1CCC prežije pár rokov,že moja dcéra posilní náž početný stav,tá má rada Rádio b1...A možno ešte jedného člena,či skôr členku privediem do b1CCC aj skôr,ale o tom hovoriť by bolo ešte predčasné....
Have a nice day alebo Dobar Dan!

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
04.06.2005 12:43
0
0
to all about music

Vy ste moji ľudia:)) niet divu že máte rovnaký názor na hudbu (súčasnú vs.starú dobrú minulú) keď ste tak ako ja verní len b1tke. Presne tak to je ako ste tu mata a Vierka písali, dnes už hudba nie je to čo bývala, stráca sa umelecká stránka hudby a je z toho veľký biznis a po excelentných výkonoch na hudobných nástrojoch ostal len prach. Preto ja ostávam verný tej našej oldies hudbe, v podstate si vypočujem čokoľvek ak je to z obdobia 60.70.80 rokov. Zo štýlov mi najviac sedí rock, čo je veľmi široký pojem, skôr to vystihnú kapely: mojou najobľúbenejšou je Led Zeppelin(myslím že aj podľa mailu ste na to mohli prísť:)), kto pozná môže mi potrvdiť že boli jedinečný a nenahraditeľný a pre mňa sú synonymom skutočnej hudby ako umenia(poznámka: kto by pochyboval, pozrite si niektoré ich dvd a radšej pri tom seďte:)) a uvidíte čo ste nevideli). Ďalšie moje srdcovky sú: Jimi Hendrix(best guitarist player ever), samozrejme Beatles, Deep Purple, Black Sabbath, Queen, The Who a obrovská kopa ďalších....nebudem pokračovať, môžte si domyslieť:)) Teším sa že sme sa takto žišli ľudia s rovnakým názorom na hudbu, nie je nás tak veľa, o to viac sa to cení.
to mata: ty máš rada jazzik, to znamená že si skutočne milovník hudby, jazz nie je pre každého, ten treba vychutnávať a nie veľa ľudí vie vychutnávať hudbu, to sú najmä tí čo počúvajú súčasnú "hudbu". Takže veľká pochvala odomňa pre jazzmanku. Poznáš Mahavishnu Orchestra?, odporúčam, to je jazzrock
pekný víkend vám praje Tomáš

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
04.06.2005 08:22
0
0
to all

Cauko, aj ja sa pripajam k Vierke co sa tyka dnesnej hudby, vlasne ak sa mam priznat (az ma hanba fackuje-ako by povedal p. Satinsky :-)) v tej sucasne sa nevyznam vobec, pretoze ju nepocuvam, pretoze sa ani velmi pocuvat neda, dnesna komercia mi pili usi :-)), presne mnoho spevakov bez akehokolvek talentu a o nastrojoch mozes snivat, preto mam rada jazz, tam je to naozaj o kvalitnom hrani na hudobne nastroje, a hudba vie tym cloveka dostat do inej dimenzie, vlastne pocuvam len b1 a jedno smmoth jazzove radio na nete, pacia sa mi preto flebove relacie Dance Memories (stary dobry funk) a Smoth jazz, naozaj tam dava lahodky, nekomerciu, a veci, ktore sa inde pocut ani nedaju, no aj ine styly maju cosi do seba v ramci 60.70.80. a zaciatky 90-s, minule som si dokonca pozrela na VH1 Iron Maiden, a celkom sa dalo, aj ked ja radsej ten jazzik :-)), je inak zvlastne, ze prave v tych 70.80. rokoch sa robila najlepsia hudba, ktora zotrvala dodnes (ale vtedy bolo vsetko akesi druznejsie bola taka ina klima :-)), co zostane zo sucasnej hudby neviem, jedine kto sa mi paci zo sucasnych interpretov je Norah Johnes.....tak pekny vikendik mata

to vladike, exmanzelka by nesla za skolkarku?:o))))

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
03.06.2005 22:06
0
0
to Vlado a pre vsetkych ostatnych

Takze Ty takto po inych chlievikoch chodis. No bodaj by si sa zamazal od ......... niecoho :o)
A tusim dnes nezahrali pesnicku, co som si zelala vo volnej linke :o( No co uz, aspon sa mi podarilo zohnat listky na koncert Def Leppard co tu bude 27. augusta. Uz som ich raz videla v Ziline. Sice ma tam vtedy tahal bracha za vlasy (to mate tak, ja som bola taka skor na Erasure, Depeche a Camouflage) ale dobre to tam ti lepardovci odohrali. Sice som potom skoro tyzden nic nepocula, ale stalo to zato. A predstavte si, mam dokonca od nich aj cd-cko!!! A chystam sa kupit aj tu ich novu 2cd vyberovku! No takto na stare kolena sa som mna stava milovnicka rocku a vsetkej ostatnej dobre hudby 80's a older. No vzdy lepsie ako tie nepodarky co sa hraju v dnesnej dobe. To vacsina z nich pravdepodobne ani v zivote nevidela noty (taka Britney Spears urcite nie) a nehovoriac o tom, ze nehraju na ziadny hudobny nastroj.
A na zaver este pozdravujem Vladovu ex-manzelku.

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
03.06.2005 18:56
0
0
To Mata

že ju ... ...pekne pozdravujem....! :o)))) o-chi-chi-chi-chi....

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
03.06.2005 18:45
0
0
oprava

pardon malo byť chlapec od susedov :o))))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
03.06.2005 18:44
0
0
vladike clapec od sudedov :-))

vladike, vladike :-))), pozalujem exmanzelke, ze chodis do inych chlievikov :o)))

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
03.06.2005 18:34
0
0
dovetok k predošlému

Au,au,au,au.au.do hlavy ne,au,au au.au,do rádia ne,au,au,au,au,au,do anteny ne!
P.S. ale naozaj moja exmenželka nemala rada,tie večné drôty a tykadlá antén po byte,a sná´d ani radio b1....

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
03.06.2005 18:08
0
0
Radio Rebeca 11.r

Dovolil som si prejaviť sa aj v susednom "chlieviku" Radia Rebeca",ale je to aj o b1,už som to bol spomenul na fóre,..Jaúúúúúúúúú,nebite ma,tatíček škorpi,ja už budem dobrý,ááááááááááúúúúúúúúúúúúú!

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
03.06.2005 17:59
0
0
:o)

To malo byt jeden hehe.

Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
Viera (neregistrovaný, 64.180.247.xxx)
03.06.2005 17:58
0
0
Ahojko vsetkym

Tak sa hlasim spoza oceanu. Tak sa nam tu zase nadherne rozprsalo a nemate mi co zavidiet. Tatko Skorpi - to s tym deciHell sa Ti podarilo :o) To som sa zase zarehniua. Ozaj a o akom dobrodincovi sa to tu hovori? Ja som akosi pozadu, myslim casovo, tak kym to mne zase dojde a okrem toho som este aj blond hehe. Mimochodom, dnes som Vam dala zahrat pesnicku, tak dufam, ze ste pocuvali.
A na zaver este jeded: Tri blondinky sa zaseknu vo vytahu. Jedna z nich zacne kricat: Pomoc!!! Pomoc!!!! Druha sa ozve, pocuvaj, nemyslim, ze by sme mali zacat kricat vsetky tri spolu? A tak vsetky zacnu: Spolu!!!! Spolu!!!!

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
03.06.2005 17:57
0
0
ahojte

to vladike, aj Tebe pekny den, tiez neviem, kto pre nas vytvoril www.b1ccc.szm.sk nevyzera to tam zle, len linka na tu web stranku bola uvedena na tom zozname, kde sme boli predtym, a mam obavy, ze tam by nam ti agresivisti ako ich nazval tatko skorpi "neoliti" :-)) prisli zasahovat znova, tu na tejto stranke je pekne :-)), my sme to tam aj s vierkou skusali, četovali sme tam, a dokonca tam prisiel aj mandragora :-)), len vtedy tam ta navstevna kniha este nebola, dalo len četovať no a medzitym sme si nasli toto :-)) a tu je to fajn :-))

to skorpi, tak ty si z lacikeho spravil, diabolo decibell :-)), takze mame diabolo decibell manager? :-)), tak pekny vecer

vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
vlado (neregistrovaný, 217.144.20.xxx)
03.06.2005 16:25
0
0
Čafte fšetci!

Pridávam sa k želeniu pekného dňa,ale mám dotaz.
Mňa by len zaujímalo,kto je ten NEZNÁMY dobrodinec,čo nám o 2.h v noci posiela maily o tom guestbooku na SZM.Niekto z b1?prečo sa potom nepodpísal??? Nuž neviem,čo si o tom celom myslieť,keď tá dobrá duša tak tají svoje JA.Potom ani nevieme,komu sa máme,prípadne,poďakovať...

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
03.06.2005 13:48
0
0
Oprava

Já chomút načápaný, Hell je peklo, má tam byť Bell - zwon! Tak to tak berte. Čafte!

Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
Škorpi (neregistrovaný, 195.46.75.xxx)
03.06.2005 13:46
0
0
lacike alias decibel (deciBell)

Lacike, ja som si Teba a vladikehoNR na samom počiatku mýlil a tak som si Ťa v myslidle označil ako decibel, čo je jednotkou hluku (ak sa nemýlim) a ja som si ju prispôsobil na na deciHell, to znamená že Ty a vladike ste boli prví zvestowatelia o skupinke - polopatisticky - Hell je tuším zvon a Ty si bol ten pomyselný zwonár, čo mi zwestoval formou DECIBELU po fóre b1 túto správu. Od tohoto sa odwíja tá prezývka.Kľudne sa rozhodni - decibel, alebo deciHell, to záleží na tobě brácho, já Ťě tak mám uloženýho wo swojom myšlidle.
Frk na záwer ako uzáwer: Dobre ožratý nechuťas (bezdemowec) je zawesený oboma rukami w preplnenej električke a nevie udržať rownováhu, tak ho dobre kníše zo strany na stranu, až mu powolia wetry. ("usere" si jak Fuxo - kôň). wšetci na okolí odpadáwajú, na čo on flegmaticky prehlási - no čóóóóó, príroda... a kníše sa spokojne ďalej.
Tak w pondelok. Teším sa ns Wás, tatík Škorpi,mGr

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
03.06.2005 12:36
0
0
to all

aj ja sa pridam este s vtipom a potom uz mam robotku, ako sa povie starsej tucnej dame, ktora sa ide vydavat a ma svadobne saty? cipkovana lopta...:-))), kasny dnik s b1 o 106,6 :-))

mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
mata (neregistrovaný, 217.23.253.xxx)
03.06.2005 12:28
0
0
to skorpi ; to all; to lacike

jej tatino, som rada, ze si sa ozval, pevne verime, ze toto je posledne stadium, uz sme boli unaveni z toho lietania na internete, osameli cyklisti ako milannco, kludne mozu ist za skolkarov :-)),
to lacike: som tesike, ze si sa ozval :-)), tak ak si na nas spomedzi papierov spomenies a pojdes si zapalit cigaretku, tak napis :-))

lacike (neregistrovaný, 62.168.85.xxx)
lacike (neregistrovaný, 62.168.85.xxx)
03.06.2005 12:26
0
0
to skorpi:

o.k.moooze byt--decibel je pekna prezyvka :o)) a preco ale prave decibel :o))
ale paci sa mi..

Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
Tomcat (neregistrovaný, 82.119.115.xxx)
03.06.2005 12:24
0
0
krátky vtip

Ako spoznáme totálneho pesimistu?
-keď sa z rádia ozve: "Práve odbilo 10 hodín", pesimista je ten, ktorý povie: "Len aby..." :-)))

a ešte prídavok, "Pane báčo, za kolik dní snese ovce takovýhle oštiepok?"
Bavte sa ďalej a užívajte slnečného dňa!

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over