menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Rádio Jemné

810 príspevkov
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
31.12.2009 00:21
0
0
@mediálna hyena

Mal by si štandardizovať svoje vystupovanie na tomto fóre. Drvivá väčšina tu diskutujúcich sa chce držať témy. Nebolo by dobré, aby sa tu začala rozoberať Tvoja osoba.

mediálna hyena (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
mediálna hyena (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
30.12.2009 21:21
0
0
Robert

Tvoje prirovnanie k parku je úplne scestné. Dnes máš k dispozícii digitálne technológie, pomocou ktorých môžeš prijímať rádio, aké sa ti len zachce.
Rovnako ako teba ako poslucháča nezaujímajú čísla rádia, tak majiteľov rádia nezaujíma pár zúfalých krikľúňov odbavujúcich sa na nejakom diskusnom fóre.Väčšina ľudí mimo cieľovej skupiny Jemné jednoducho ignoruje, len zopár indivíduí si potrebuje niečo dokazovať neustálym nadávaním na fórach.

Pavol (neregistrovaný, 95.103.172.xxx)
Pavol (neregistrovaný, 95.103.172.xxx)
30.12.2009 17:31
0
0
@Robert

Robert, ty mas take trefne prirovnania, ze sa tu z toho uz dobru chvilu rehocem, ale inak klobuk dole, pretoze zaroven mas aj pravdu. To radio budem vzdy ignorovat, pretoze mi vzalo moju vtedajsiu radiovu dvojku po Radiu Slovensko - a to bolo Radio Vychod. Po case som sa nasiel pocas toho, ked RS dava zbytocnosti (omsa, zabavniky... vsetci pozname) v Exprese, ale ziadne radio doteraz nenahradilo vysielanie Radia Vychod. Brychtovu by som neurazal, nezasluzi si to, ale Je__é melodie nikdy pocuvat nebudem, a to este viac z mojho presvedcenia a zatatosti kvoli likvidacii radia Vychod ako preto, ze je to nemozne radio.

Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
30.12.2009 11:56
0
0
@Robert

V tomto mas uplnu pravdu,ale v Rade by museli sediet ini ludia,s tymito by to nemalo zmysel.Tak sa mi ale zda,ze tam budu novi clenovia-tusim od polovice buduceho roka? Alebo som cital nieco ine a spojil som to s Radou-neviem.

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
30.12.2009 11:29
0
0
@Peto7

Petícia by mala zmysel, aj keď s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou by sa ňou v prvej fáze nič nedosiahlo. Ale mohla by viesť k otvoreniu diskusie na tému zmeny spôsobu regulácie rozhlasového vysielania. Nejde tu len o odpady ako Je__é Melódie, ale aj o správu kmitočtového spektra, dodržiavanie licenčných podmienok a pod.

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
30.12.2009 11:23
0
0
@mediálna hyena

No, divím sa, že kvôli niečomu takému ako Je__é Melódie sa znižuješ k urážaniu ostatných diskutujúcich na tomto fóre.

Riešenie problémov vzťahov žien vo veku 30-50 rokov? Dovoľ, aby som citoval jedného diskutujúceho na inom fóre: Najprv som si musel založiť pás na dvíhanie ťažkých bremien a až potom sa začať smiať, lebo inak by som od toho smiechu bol dostal pruh.

Čísla ma ako poslúchača naozaj nezaujímajú. To je vylúčne problém majiteľa rádia. Skúsim iné prirovnanie:

Predstav si veľký park uprostred rušného veľkomesta. Kde nie je inak veľa parkov, naopak, je tam veľa aút, smogu, hluku a pod. Mesto sa jedného dňa rozhodne, že park zruší a nahradí ho parkoviskom, aby sa zlepšila veľmi zlá situácia s parkovaním. Proti tomuto riešeniu sa zdvihne veľká vlna odporu, ale mesto aj tak vytne všetky stromy, odstráni lavičky a vyasfaltuje kompletne celú plochu parku. Vodiči nové parkovisko rýchlo objavia a začnú používať. Protesty ľudí neutíchajú a dožadujú sa obnovenia parku. Parkovisko používa čoraz viacej ľudí, väčšinu dňa je zaplnené do posledného miesta. Mesto vyhlási - ako môžu ľudia chcieť zrušenie takého parkoviska a nahradenie parkom, keď ho používa toľko ľudí? Však by bol úplný nezmysel rušiť niečo, čo je tak žiadané.

Nepripomína Ti to Je__é Melódie?

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
30.12.2009 11:01
0
0
@Matěj Vaňátko

Orlík aj Dobrý Deň boli už dostatočne kritizované na vašich českých fórach, takže s nimi som sa už oboznámil. ale aj to je iná váhová kategória. Skúsim ďalšie prirovnanie: kým tie dve uvedené stanice sa dajú prirovnať k zlému hudobníkovi, Je__é Melódie sú čosi ako verklík. Nazvať Je__é Melódie rádiom je viacmenej to isté ako nazvať orchestrion hudobným telesom.

Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
30.12.2009 10:23
0
0
@medialna hyena

Nezjedla mi veceru,ale je mi krajne nesympaticka a vtierava,ci v radiu,tak v TV.Ini nemaju radi Rakovsku,alebo inu,ci ineho moderatora/ku,tak ja Brychtovu.Co sa ti na nej paci? Ved sa netreba hadat kvoli nazoru.

mediálna hyena (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
mediálna hyena (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
29.12.2009 23:56
0
0
Robert, Peto7

Čo takto konečne sa na niektoré veci pozrieť z nadhľadu a bez predsudkov? Ale to by som vo vašom prípade chlapci chcel asi príliš moc, všakže? Váš intelekt na to asi nesiaha.
Každý, kto sa len trochu pohybuje v rozhlasovej branži, tak Jemné skôr obdivuje za to, že ako jediné dokázali aj pri podstatne užšom zameraní ako ich konkurenti (Okey, Viva) urobiť solídne čísla. Pre cieľovú skupinu ženy vo veku 30-50 rokov je to ideálna stanica, ktorá hrá pomalú romantickú hudbu, rieši problémy vzťahov, dáva dotyčným poslucháčkam istotu, že v tom nie sú samé. Logicky pre mužov je stanica skôr terčom smiechu, ale každý, kto má trochu vyššie IQ jej opodstatnenie v slovenskom éteri uzná. Takže z hladiska formátovej pestrosti sú Jemné úplne v poriadku, skôr nechápem opodstatnenie nepodareného duplikátu Funradia zvaného Európa 2.
PS. Peťo, tebe Brichtová zjedla večeru, keď sa potrebuješ takto debilne odbavovať na jej adresu?

Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
29.12.2009 22:15
0
0
@Peto7

Vidíš, tak to mně se Kiss Hády právě líbí. Každý máme jiné nároky na rádia. Mně osobně Evropa 2 prostě nesedí. Ať už výběrem hudby tak i Marešovými kecy. Mně se líbila Ranná show na Fun Radio s Adélou a Sajfom, když jsem projížděl přes Slovensko na dovolenou. SunShine live jsem bohužel neměl šanci přes VKV naladit. Já jezdím 50km západně od Mnichova do Diessenu a to je jaksi dost daleko od pokrytí Sunshine live :-(

Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
29.12.2009 22:13
0
0
@Robert

Jasné. Už je mi to jasné. Jen jsem se asi špatně vyjádřil. Tak to vás v tom případě lituju, že takovéhle rádio se může dostat na GE-84 frekvence. Poslechni si naše Radio Dobrý Den, co vysílá v Liberci nebo Orlík, co vysílá na jihu a skus porovnat s JM. Schválně, zda může existovat něco horšího :D

Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
29.12.2009 21:24
0
0
@Matej

Cesku Evropu 2 poznam moc dobre,pracoval som v Brne,pocuval som ju tam,pretoze ten vyber radii tam nie je dost dobry.Kiss Hady mi akosi nesedelo,Hey-rockovu hudbu az tak nepocuvam,este co sa dalo ako tak Petrov-pohodove radio.Maxximum muziky je uz aj u nas,takze to mame rovnake,ale na Jemne Melodie naozaj nemate.A budte radi.Toto radio-uz som to tu aj ja a tiez ostatni pisali,znicilo kvalitne radia-hlavne B1 a ziskalo take lukrativne frekvencie,ze keby prisiel niekto druhy,tak by nemal sancu ani za boha dostat taketo kmitocty.Lenze pan Lengyel a jeho Jemne radio to dostalo.Do Nemecka tiez chodim,mozem iba potvrdit,ze je to tak.Ono Nemci tie radia nemaju tiez nejake slavne-ked tak naladim Regenbogen-v preklade Duha,ale ak som v dosahu signalu,tak ladim Sunshine live.

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
29.12.2009 21:24
0
0
@Matěj Vaňátko

Myslim, ze stale nie celkom chapes, o com Je__e Melodie su, ale na zaklade zmienky o Antenne Bayern sudim, ze uz Ti to pomaly dochadza.

Pouzijem nasledujuce prirovnanie:

Ak "bezne" radia ako Radio Slovensko, Europa 2, Fun Radio, Viva, Expres a pod. prirovname k standardnemu byvaniu, t.j. rodinnemu domu, priestrannemu bytu v pokojnej stvrti, horsiemu bytu alebo garsonke v Petrzalke, tak potom tzv. radiu Je__e Melodie zodpoveda byvanie pod mostom, pripadne v kanali. To posledne sa ani neda nazvat byvanim podobne ako Je__e Melodie sa nedaju nazvat radiom. Dufam, ze taketo prirovnanie Ti aspon trochu priblizi (ne)kvalitu tejto otrasnej kreacie, ktora zabera niekolko silnych zenevskych kmitoctov.

Alebo ine prirovnanie - predstav si parkovisko plne aut vsetkych moznych znaciek a na jednom mieste zaparkovany rebrinak. Ten rebrinak urcite nenazves autom.Tie auta a rebrinak maju spolocne akurat to, ze sa jedna o dopravne prostriedkz, inak akykolvek suvis konci. Podobne standardne rozhlasove stanice a Je__e Melodie maju spolocne akurat to, ze pouzivaju siet rozhlasovych vysielacov. Inak velmi nesuvisia.

Prirovnavat cesku Evropu 2 k Je__ym Melodiam je "nestydata urazka Evropy 2". T.j. akokeby si sa rozjimal o moznostiach uspesnej invazie do New York City s pouzitim plti (po cesky vorov).

Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
29.12.2009 19:23
0
0
@Peto7

Ahá, už ti rozumím. Tak to je v podstatě to samé, jako česká Evropa 2. Ti sice nenabízejí 12 písní za sebou, ale taky každou chvíli slyšíš "maaxximum, maaaximum, maaximum muziky", no to by se z toho člověk zbláznil. A potom nastoupí Mareš s Hezuckym a to je pro mě v tu chvíli konec s tímto "rádiem", protože jejich "velice vtipný" smích, to já prostě nesnesu. Je mi sice jen 18, ale tohle rádio pro mě fakticky není :-! . Jestliže ale mají tak slabé moderátory jak říkáš, je to logické, že poslechovost jde dolů. A pokud stálý posluchač poslouchá rádio, které dokola opakuje jedny a ty samé skladby, pak se opravdu nemohu divit, proč jim klesá poslechovost. To je ale i v Německu, třeba taková Antenne Bayern. Já tam jezdím tak 1x za rok a pokaždé ladím toto rádio a vždycky na něm slyším např. Apologize od Timbalandu apod. A to nejen v ten den, ale každý den. Připadá mi, jako kdyby tam měli dokonce písničky v playlistu šoupnuté jen o tolik, kolik prodají reklamy, jinak by snad tu samou písničku vysílali ve stejný čas, jako v předešlý den. Nejhorší ale je, když se takovéhle rádio dostane na GE-84 frekvence a ještě se pak někde zbytečně zdvojuje.... Máš pravdu. Nejsem z Moravy. Jsem z Čech, konkrétně z Krkonoš, z okolí Trutnova, což je od Slovenska bohužel dost daleko.

krtko (neregistrovaný, 92.52.36.xxx)
krtko (neregistrovaný, 92.52.36.xxx)
29.12.2009 19:10
0
0
@Matej

Moderátorské vstupy sú také aké sú, lebo to moderátori majú nariadené "zhora." Taký Milan Švikruha, Karol Navrkal pracovali v predchodcovi JM - v Rádiu B1 a boli výborní. V hudbe sa vyznajú, ale čo majú robiť, keď boli donútení "zmeniť farbu."
Ono rádio to je dobré pre svoju cieľovú skupinu a tá je pre nich prvoradá.
(Nechcem Jemné melódie obhajovať, sám som nahnevaný za to, že zobrali Rádio B1 a nikdy im to neodpustím).

Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
29.12.2009 17:12
0
0
@Matej

Ked pocujes v radiu mozno 100x za den...Aj v nasledujucej hodine vam ponukneme 12 piesni za sebou-viac hudby a menej slov,to su jemne melodie,100x uputavku na vysielanie tej Suky Brychtovej na jej skurvene Raaaano s Katarinou Brychtovou a totalne jedny a tie iste pesnicky a moderatori,ktorych kludne nahradi 15 rocne detsko,tak to nemame o com Take Je.le radio mozu mat len Slovaci.Matej,nediv sa,ze im klesa pocuvanost-kazdy sa raz nazere tych uboziakov co su tam a robia vysielanie.Keby pomohĺa peticia za zrusenie tohto radia,tak prvy sa tam podpisem a viem,ze aj tu na radia.sk su taki,co by sa podpisali.Mimochodom odkial si Matej? Pochybujem,ze si z Moravy,inak by si si toto slakom trafene radio mohol naladit na radiu.Ale ak mas pevne nervy,pocuj si ho cez net- http://www.jemnemelodie.sk ,ale popredu ti prajem uprimnu sustrast. Ak to prezijes tak napis Tvoj dojem z "vydareneho" Slovenskeho radia.

Robert (neregistrovaný, 195.168.48.xxx)
Robert (neregistrovaný, 195.168.48.xxx)
29.12.2009 16:03
0
0
@Matěj Vaňátko

V pripade JM je ten problem, ze to ani nie je radio!

Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 90.183.67.xxx)
Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 90.183.67.xxx)
29.12.2009 15:55
0
0
@

Aha pánové. Díky za konkrétní vysvětlení. Ono je to stejně jedno, protože jak poznamenal Pe3k, tak v Žilině na 90.8 stejně pojede Hit FM, takže 90.8 by už z Javoriny stejně šanci neměla. Mnohem lepší by bylo Jemné Melódie přesunout na 106,7, která by se tak odblokovala a na 88 pustit nový projekt či jiného vysílatele. Ovšem, to by se pánům z JM asi nelíbilo, další konkurence na trhu. A jinak, to jsou JM tak špatné rádio, že na ně všichni nadáváte ? Poslechovost tomu jaksi neodpovídá, ikdyž, je pravda, že teď už několik vln klesá.

Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
29.12.2009 14:58
0
0
@Matej

Radio Forte ziskalo Javorinu tusim este v roku 1997,najskor to slo velmi slabo,v porovnani s Trnavou 90.8 aj ticho,ale jednalo sa o testy vysielaca,co dnes samozrejme bezne radia robia.Potom to slo silno-ako ma.Potom prislo Radio Naj,po odnati licencie Forte,to tiez sirilo 90.8 i Javorinu,BB-Laskomer 99.5.Lengyel mozno podplatil Radu,aby J...e Melodie dostali tieto frekvencie,protoze si myslim,ze tak blbe radio by dostalo mozno par nizkovykonnych frekvencii a nie zhrabnut taketo silne a este k tomu Zenevske frekvencie.Este pred Forte to bolo Radio T a to slo tak ako aj zo zaciatku Forte len na 90.8Mhz.Az potom sa Forte rozsirovalo dalej,pre dost velky zaujem posluchacov.Taktiez mali zaujem sa rozsirit aj samotne vedenie radia,co sa im podarilo.Len ambicie dostat sa na vychod,ci Liptov sa uz naplnit nepodarilo ani po ziskani licencie pod nazvom Radio Naj.Teraz nam tu smrdi ten odpad Je.le Melodie,len neviem dna dokedy.Uz by bola totalna pohroma,keby po N-Radiu ziskali frekvenciu.Staci,ze sa tam nasackovalo "ospale" Radio Okey,ktore je uz chvalabohu minulost.

Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
Robert (neregistrovaný, 89.173.42.xxx)
29.12.2009 08:56
0
0
@Matěj Vaňátko

To si sa asi docital o tom, ked Lengyelovi bohuzial vysiel jeho adrenalinovy pokus s vratenim a opatovnym ziskanim licencii na vsetky kmitocty. Podla licencii povodnych styroch radii Je__e Melodie nemohli vysielat tak, ako vysielali. Tak sa majitel Lengyel rozhodol vsetky "ocistit" tymto sposobom a licencna rada sa mu velmi pohotovo podlozila. Nevyuzili ani sancu napravit niektore nezmysly, napr. tu 90,8 MHz v Trnave, ktora uz vtedy isla 250 W, vratit spat na Javorinu. Ale to bohuzial nevyuzili ani v pripade vtedajsieho Radia Okey, ktore ma zase nezmyselne duplicity na vychode (Presov, Bardejov).

Jedine, co Lengyelovi nepreslo, bol pokus ziskat nitriansku 95,2 MHz po Radiu N (ktore v tej dobe, myslim, uz vysielalo z jeho studii v Bratislave).

Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
28.12.2009 23:47
0
0
@Peto7

Ahá. Já jsem tady na radia.sk četl, že 88.0 i 90.8 byly přidělené současně pro JM v nějakém licenčním řízení a obě byly koordinované na Javorinu. Viz. tady https://www.radia.sk/spravy/163_rada-vypisala-suta…

Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
Peto7 (neregistrovaný, 213.151.208.xxx)
28.12.2009 17:24
0
0
Forte

malo na zaciatku pridelenu 90.8Mhz z JB,potom dostalo V.Javorinu na 88.0Mhz.Bohunicky vysielac slapal vtedy na 10kW,po spominanom zasahu blesku je sucasny jeho vykon 0.25kW,kedze seru na to,aby vysielac siel tak ako ma,cize na plny vykon.Javorina bola uplne zbytocne pridelena-podla mojho nazoru.90.8 bolo daleko kvalitne pocut.Pe3k mal si dobry napad s tym,co si napisal,ale typ tupcom co sedia v Rade to tazko moze niekto vysvetlovat,aby to pochopili.

Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
28.12.2009 01:01
0
0
@

aha, díky za odpověď. Vůbec jsem si tam toho nevšiml. Díky mnohokrát.

Co se týká zbytečného pokrytí, tak to je jasně Kiss v Prešově, Expres v Košicích a Prešově, Fun v Košicích a mnoho dalších. Je to hnus, že se tohle děje i na Slovensku. V čechách celkem běžná věc, hlavně u ČRo 1, hnus.

* (neregistrovaný, 188.112.67.xxx)
* (neregistrovaný, 188.112.67.xxx)
28.12.2009 00:33
0
0
Provozovatelé vysílacích středisek

Čo sa týka prevádzkovateľov - na východe je to RDT Telecom Košice:
Domaša - Brezovec
Košice - Červený breh
Košice - Fakultná nemocnica
Košice - Makovica
Levoča - Brezová
Michalovce - Hôrka
Poprad - Fakultná nemocnica
Prešov - Monoblok
Prešov - Stráž
Rožňava - Volovec
Snina - Ščobík
Vysoké Tatry - Hotel Panoráma

Movys:
Borský Mikuláš - Mária Magdaléna

Virtual Radio Network väčšinou nevlastní strediská, ale využíva napr. vysielače RDT-Telecom Košice.

Väčšina menších staníc si prevádzkuje sama vysielače.

Niektoré stožiare Towercom využíva Expres Net pre VKV vysielanie - má tam vlastné ant. systémy a vysielače - Bratislava - Kamzík, Modrý Kameň - Španí laz, St. Ľubovňa - Kotník, Snina - Magurica. Okrem Expresu niekde šíria aj SRo.

Niektorí vysielatelia využívajú aj stožiare BTS GSM Orange a T-Mobile.

Stanovištia Epres Netu sú uvedené v galérii slovenských vysielačov - na pravej strane žltou farbou: http://www.power.szm.com/fotogaleria.htm

A ešte, čo sa týka zdvojeného - zbytočného pokrytie je aj na týchto kotách:

103,7 MHz Prešov + 107,1 MHz Bardejov + 100,9 Poprad [Europa 3 :o)]
104,1 MHz Prešov + 90,8 MHz Prešov [Kiss]
88,0 MHz Nové Mesto nad Váhom + 90,8 MHz Trnava [Jemně]
98,5 MHz Nové Mesto nad Váhom + 95,2 MHz Nitra [Europa 2]
89,1 MHz Trenčín + 92,2 Dubnica nad Váhom [Fun]

Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
Matěj Vaňátko (neregistrovaný, 88.103.192.xxx)
27.12.2009 23:36
0
0
@vysílače

Jo, pánové, nevíte o nějakém seznamu provozovatelů vysílacích středisek ? Které vlastní Towercom, které Expres Net a které třeba Virtual Radio Network ?

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over