menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Rádio Regina

189 príspevkov
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
02.07.2014 12:41
0
0
uhm

veď to. Ani žiadna nádej na zmenu, že sa SRo posunie dopredu. Začnem počúvať asi súkromne stanici, tam aspoň nemusím hľadať programy okruhoch a prepínať ako u RTVS.

david (neregistrovaný, 212.89.230.xxx)
david (neregistrovaný, 212.89.230.xxx)
02.07.2014 12:11
0
0
re:Ján

máš iba 4 siete v pásme FM.

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
01.07.2014 22:32
0
0
SRo by mal vyzerať asi takto:

(ale nie sú frekvencie na to)
SRo1 "Slovensko" (Inforádio/ Rádiožurnál, len správy)
SRo2 "Dvojka" (rozhlasové hry, zábavník, podobne ako ČRo2)
SRo3 "Devín" (kultúrny program)
SRo4 _FM (Alternatívna hudba)
SRo5 Regina BA/BB/KE
SRo6 Patria
SRo7 Slovakia
SRo8 Klasika
SRo9 Litera
SRo10 Junior

ivanj (neregistrovaný, 185.26.182.xxx)
ivanj (neregistrovaný, 185.26.182.xxx)
01.07.2014 19:26
0
0
@Ján

s tym pocuvanim filmov v anglictine sa pasujes na cudaka ALA mirgo :)
mne osobne je jedno kde co davaju, podstatne je ze i zaner na pocuvanie clovek najde vo vysielani a ze existuje partia ludi co to nahrava a dava na stranku do-ucha.cz

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
01.07.2014 18:17
0
0
@PALO

Mladežnické hry idú stále na Regine v sobotu o 15h, ale tie som prestal počúvať, lebo ma prestali baviť.. skôr vyhľadávam hry na Devíne. Niekedy tie rozhlasové hry vedia tak zaujať, že lepšie ako pozerať film, ale zažil som aj keď ma hra nebavila. Pri hrách je to ako pri filmoch, sú dobré ale aj nevydarené. "Život s vôňou vanilky" keď som počul v v hre Kobielského, stále mám pred očami Jakuba z Paneláku, nemôžem si pomôcť, ale mi ruší dojem v hre. Na Devíne sú niektoré dosť ťažké hry, že keď stratím pozornosť, tak som stratil aj niť. Najviac sa mi páčia hry, ktoré netrvajú dlho, alebo sú to krátke poviedky.. chcel by som vedieť ako by dopadla cyber-punková poviedka od Gibsona, ale to by som skôr hľadal na ČRo. Mám rád v celku aj rozhlasových Bakalárov, lebo nevyžadujú veľkú pozornosť. Na Devíne čítajú Winnetou, ale ten ma vôbec nebaví. Minule dávali historickú hru o námorníkoch na ČRo2 Dvojka v sobotu o 13h, tá výšia úroveň je tam cítiť aj hudobné spracovanie v hre, naše hry sú také fádne, ako matematika alebo telefónny zoznam na čítanie. Ja si robím aj zvukové stopy filmov v angličtine do MP3 iba zvuk, nahradí mi to rozhlasovú hru a opakujem angličtinu, neviem kto to ešte tak robí ako ja a ak vôbec.

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
01.07.2014 17:47
0
0
@Pe3k

Ja som sa naučil v PB od týchto ľudí žiť iným životom a myslím si Považská Bystrica má prírody dosť (viac sa mi páči okolie MT a ZA), je pravda že u nás v Petržalke taký výhľad z bytu aký mám v PB teraz, nikdy nebudem mať a ani nikde v BA nebude (PB výhľad by vedel napodobniť výhľad v Dúbravke). Chodím pešo skoro stále a šetrím aj vodou, ten život o ktorom píšeš som sa tu naučil, ale opraviť si niečo to obdivujem aj ja na ľuďoch čo tu bývam, ale nedokážem byť ako oni tu v PB úplne. Dokonca stále mám bratislavský prízvuk a to žijem už 9 rokov preč z Bratislavy, na chvíľu hovorím do mäkka, ale po polhodine mi to skáče do nášho bratislavského dialektu, chvíľami si myslia že som z BB. Skôr sa doplňame ja im v IT a obchodné veci a oni to svoje z dediny, čo mi ale vadí v PB, že stále tu nalievajú alkohol, aj keď poviem že nechcem, tak nechcem... viac krát som to aj vylial nech sa ti ľudia tu naučia. U nás v BA keď povieš že nechceš, tak nenaleje nikto nič. Otročina na poliach zo zemiaky čo tu vidím a potom vyhadzujú úradu som nepochopil doteraz, veď zemiaky sa dajú kúpiť za 2€. Mňa tu stále lámu že ako je na dome dobre, ja aj keby ten dom stál 1 mil €... ja som vyrástol v Petržalke v paneláku a iné bývanie ani nechcem... ja mám rád kino, Operu... mestské podujatia to je moje. Mal som priateľku z dediny.. nevedel som u ních v dedine vydržať ani dve hodiny... bol tam kľud.. ale ja som si zavolal taxík a musel preč.. aj keby mi ponúkli kaštieľ na dedine.. tak ee... proste nemôžem.

antimudrlant (neregistrovaný, 78.45.144.xxx)
antimudrlant (neregistrovaný, 78.45.144.xxx)
01.07.2014 16:49
0
0
cozeee?

preco by mala byt na fm? to kto vymyslel? tam je dobre, na am

Pe3k (neregistrovaný, 95.103.169.xxx)
Pe3k (neregistrovaný, 95.103.169.xxx)
01.07.2014 15:54
0
0
@Ján & sedlačina

Človeče, ty si dobre zmagorený tým paštikárskym smradom! Netušíš, koľkí tí "uvedomelí a kultúrou nabití mešťania" túžia po takom pokojnom "sedláckom" spôsobe života! Posudzovať ľudí podľa využívania moderných služieb je prejavom veľmi nízkych hodnôt; uvedomuješ si, že nižšia odkázanosť na moderné technológie je vlastne prejavom ich šikovnosti? Tebe vypadne el. prúd a nie si schopný variť, prať, nakupovať, kontaktovať svet (lebo pevnú linku majú tiež isto len sedláci) a neraz ani vyjsť z bytu - elektronické zámky, brány, garážové rampy, výťahy... Mestský človek je úplne odkázaný na služby, pokým ten "sedlák" si vie 3/4 vecí opraviť, zohnať, vypestovať či urobiť. Nie ste schopní zájsť pešo do obchodu, samostatne tvoriť, fungovať a žiť, nezaujíma vás, kde končí váš odpad, koľko miniete zbytočne vody, ani to, že neúmerne plytváte energiami. "Sedlák" si rozmyslí, čo a koľko kúpi, koľko a kedy bude vetrať, cestovať, míňať vodu..., lebo jeho "tlačítkom" na regulátore kúrenia je sekera a cirkulár, ktorou pol prázdnin chystá drevo na zimu, pokým vy uvedomelí vešiate hlúposti na fejsbúk či tviter. Kedy si počúval štebot vtákov na vonku, pil kávu na záhrade či prechádzal sa (bez mobilu či tabletu) po lese?! Kto je na tom teda lepšie?! Človeče preber sa a začni naozaj ŽIŤ!

mirgo (neregistrovaný, 188.167.118.xxx)
mirgo (neregistrovaný, 188.167.118.xxx)
01.07.2014 14:50
0
0
antimudrlant

Úloha bola FM frekvencia, nie tamto.Patria má byť na FM, neviete kedy vy vševedi,napísať tu.

PALO (neregistrovaný, 195.212.29.xxx)
PALO (neregistrovaný, 195.212.29.xxx)
01.07.2014 13:59
0
0
rozhlasove hry pre mladez

tie som pomerne casto a rad pocuval.Utkvelo mi meno Emil Filo a jeho typicky hlasovy prejav.Boli hned po sobotnajsom Maratone z Kosickeho studia....aj ten som rad pocuval a je skoda, ze sa sem tam nepusti nieco z archivu :/

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
01.07.2014 11:18
0
0
Rozhlasové hry

Aby si rozumel, rozhlasové hry ako také naozaj nepatria na Rádio Slovensko, ale taký rozhlasový seriál ako boli Králikovci alebo teraz "Život s vôňou vanilky" a bola "Bola raz jedna povesť" nemôžu vadiť na RS 30 min dľžka, flexibilné a rýchle na odlahčenie RS, alebo dať sitcom na RS. Na Devín samozrejme diela ako: Tolstoj "Anna Karenina" patria, a na Reginu bez debaty patria hry tipu "Bakalári" a hry pre mládež súčasných autorov, tak ako chodia na v sobotu o 15h.

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
01.07.2014 10:43
0
0
Sedlačina

Nikoho som sa nechcel dotknúť, Ja poznám inteligentných ľudí čo sa narodili na dedine a majú taký rozhľad že zatienia aj mňa, ale poznám aj ľudí čo z mesta a sú aj tak sedláci. Extrém je keď niekto kto sa narodil na dedine, tak chce byť viac mestský ako ľudia čo sa žijú v meste. Sedláctvo nieje o tom odkiaľ si, ale aké máš myslenie. Môže byť človek z mesta ktorý začal žiť na dedine a je väčší sedlák ako ľudia z dediny. (Stále stretávam ľudí z dedín, čo nevedia čo je email ak aj môže niečo vedieť, tak odmietnú, sú aj medzi nimi mladí ľudia z dedín ktorý počúvajú a pozerajú Šláger TV/Rádio, tak idem do koliem) Proste niekto môže byť viac papežskejský ako samotný pápež. Sedláctvo je u mňa aj to keď má niekto posunutú paradigmu smerom nadol a ani pohnúť s ním (ako pri používaní emailov, alebo bankomatové karty ľudia z dedín ešte stále nemajú). (Odbočil som od témy.)

PALO (neregistrovaný, 195.212.29.xxx)
PALO (neregistrovaný, 195.212.29.xxx)
01.07.2014 09:56
0
0
Jan, pekne si sa odprezentoval

ok, si povodom z BA, ale to neznamena, ze to co je mimo BA tak je sedlacina.Prave koli takymto Ikvacom, ludia moc Bratislavcanov nemusia a pritom su aj tam skveli ludia, len taki ako Ty im robis len antireklamu.Aj ja som vyrastal na DM, ale to neznamena, ze to ostatne je povl, lebo ja len kulturu a pod....
Regina je presne na to koncipovana.Nepaci sa? Tak staci len preladit.Ani mne sa vsetko na SRO nepaci, ale potom jednoducho len preladim.
SRo uz len zo svojej podstaty musi vo svojej strukture pociitat aj s takymto druhom programov.
Pleties si pojmy a dojmy ohladom toho, ze 50 sla o takom a onakom case hra. Ano davali to tak, ale to bol okruh Bratislava a taky viacmenej dnes uz nemame, lebo po rozdeleni boli urobene okruhy 2 - Slovensko a Regina, aj ked pomerne dlho mali dost programov spolocnych.
Pravdu mas vo vysielacoch, Regina mala mat tie lokalky a _FMko tie silne celoplosne.Napokon ani regiony nepokryvaju dnesne kraje.
Npr. taky Trenciansky kraj-Trencin,Banovce ci Partizanske bilo kedysi v Zapadoslovenskom kraji a teda fungovali na Regine z BA, Povazska a Puchov boli kraj Stredoslovensky a mali Reginu z BB.Ono urcitu dobu sa pocitalo, ze bude aj ministudio v Ziline, odkial by sa pokryvala Regina pre ZA a TN kraj.Takze ta "stara Bratislava"je dnes ciastocne suplovana prave na Regine.
Nielen PB, ale aj Cadca takmer uplne out od signalu SRo.Mame tu len FMko(a ludia ho pocuvaju, co som bol prekvapeny a v podnikoch, kde funguje mladez je aj casto naladene).., dalej tu mame len Xpres(prve normalne cisto naladitelne radio u nas/predtym len ceske a polske stanice),lokalny Frontinus,dalej Europa2,Antena,Lumen..a to je vsetko(Viva bola tiez).A koordinovala si Rockova republika.Potom zlen kopec ceskych a polskych stanic, ja mam najradsej cesky Radiozurnal.Dvojku-ex Praha,reginu Ostrava a polsku Trojku a regionalne Katowice.

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
30.06.2014 22:05
0
0
V Považskej Bystrici je Regina BA a aj Regina BB

a robí to neplechu, okolo sídliska Rozkvet v PB ide Regina BA a ďalej sídliska ako Lany a SNP, Hliny ide iba Regina BB, ak by som mal RDS nastavené na AF, tak mi skáče BA vs BB. Celé zle, idem do mesta cez Lanskú a tam mi končí Regina BB a potom prepnúť na Regina BA, podobné aj rádio Slovensko, ale RS má aspoň na Krížave výkon 20 KW a tak pokryje ďalej mesto, ale aj to je veľa šumu a problémy s tým spojené. Úplne od veci, toto má od verejnoprávnosti ďaleko. Kto býva v PB, tak vie že vonku alebo v aute okrem rádia Expres nemá šancu mobilne nič, teraz ako-tak Best FM v meste, Potom sa môže chváliť Expres aké má čísla. @Tomáš, úplný súhlas !

Tomáš (neregistrovaný, 85.237.224.xxx)
Tomáš (neregistrovaný, 85.237.224.xxx)
30.06.2014 18:28
0
0
@Pe3k

Pravé preto si myslím že pre regionálne vysielanie by v PP bol vhodnejší lokálny vysielač. Horehronie nepokrýva náhodou Suchá hora?

Pe3k (neregistrovaný, 95.103.169.xxx)
Pe3k (neregistrovaný, 95.103.169.xxx)
30.06.2014 16:53
0
0
@Tomas

Ten Poprad vysiela pre Horehronie a kus Gemera i Liptova, z východu ide dobre prakticky iba Spis. KH je dobry, i ked pre regionalne okruhy nie velmi vhodny vysielac, podobne ako Sitno. SRo vsak pri sachoch s frekvenciami potreboval dosiahnut pozadovane pokrytie, preto sa to riesilo takto. Druha vec je, ze sa to uz potom neriesilo lokalnymi frekvenciami...

To vikendove vecerne vysielanie je naozaj tragicke...

Tomáš (neregistrovaný, 85.237.224.xxx)
Tomáš (neregistrovaný, 85.237.224.xxx)
30.06.2014 14:10
0
0
Nezmyselné Rádio Regina

Regina je celkovo veľmi zle riešená, a hlavne že ma biť o regionálnom vysielaní. Cez víkend to národnostné vysielanie je úplná hlúposť v BA alebo okolí ZA je im zbytočne také vysielanie sák na to je Patria. Ďalšia hlúposť je že Regina BB ma v PP 30kW vysielač veď na východe majú stredoslovenské a východoslovenské vysielanie veď to ani nie je regionálne rádio ako sa prezentuje. Český rozhlas to ma omnoho lepšie riešene.

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
30.06.2014 12:44
0
0
Sedlačina je na Regine aj v hudbe

Snáď nebudem počúvať, sedláckú hudbu, keď som vyrastal na DM.

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
30.06.2014 12:41
0
0
Sedlačina

Je program o sadení kvetov a stromov, čo je na Regine stále, Regina je pre človeka z dediny. Ja keď počujem na Regine akí sedláci tam volajú, tak by ich kopal. Ja som rodák z Bratislavy a mňa tam nezaujímajú stromy a kvety aké sadia sedláci v záhradách. Radšej prepnem na šport alebo kultúra ako Opera, Divadlo, film, ale to sa bije na Regine. Ako môže byť Regina pre človeka z mesta a zároveň z dediny ? Rádio Slovensko je ako ušité pre mňa, keby k tomu prúdovému vysielaniu boli aj hry. 50. rokov všetci vedeli že o 8h ide rozprávka v nedeľu a v sobotu Sobotník a o 15h išla hra, teraz je to na Regine so sedlačinou medzi tým.

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
30.06.2014 12:10
0
0
Onanovať 4h v kuse nad Žilnou alebo B.Bystricou

zatiaľ ujdú ďalšie veci, ako šport. Slovensko je extrém a nič medzi. 50.rokov tu fungoval Rozhlas kde boli rozprávky, hry, Zákruta, Zábavník a omše a príde 21. storočie a mladí onansti chcú počúvať 24h správy a niekto im vyhovie. Cez Veľkú noc mala Regina hosťa Gavendu a hovoril o Eucharistií v kuse 4h, reku dobre... prepnem na Slovensko a tam zas Gavenda a o Veľkonočnej vigilií. V nedeľu omša Slovensko aj Regina, večer v sobotu hatlanina po ukrajinsky až do polnoci. Regina je zbytočný okruh, tých pár info o Žilne zvládne aj RS a nie tam kvákať 4h vkuse. Minule bolo ráno v piatok o rozprávkach, zas extrém cely deň riešila Regina rozprávky a človek nevedel ani aké je počasie vonku. Skús PALO prepnuť Reginu aspoň na týždeň, ti garantujem že nevydržíš a prepneš na Slovensko po 3 dňoch naspäť. Devín podobne, počúvam ráno na Devíne o kultúrnych podujatiach, reku dobre.. už dlho o tom hovoria.. prepnem na Slovensko.... a tam zas kultúrne podujatia... človeka by yeblo... Nenajde sa jeden okruh ktorý by dával z každého rožku trošku aby človek nemusel prepnúť ?

PALO (neregistrovaný, 91.127.135.xxx)
PALO (neregistrovaný, 91.127.135.xxx)
30.06.2014 11:10
0
0
zjavne si nepochopil Jan

Regina ma regionalny program len niekolko hodin, vacsina casu je spolocny program, takze tie hry tam celkom sadnu a inac je to koncipovane ako regionalno-rodinna stanica , plus program pre kategoriu 50+.....takze musi tam byt aj ta "Sedlacina", ak si mal na mysli podobny druh programu, resp. vysvetli ten pojem sedlacina, co to u teba znamena

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
29.06.2014 19:41
0
0
SRo1

(poznám všetkých 9 okruhov SRo). To mi je jasne, že tu viac ľudí píše, že chce mať SRo1 Slovensko rozhlasovú TA3 (mňa to vytáča, lebo mne hry miznú úplne a platiť koncesie musím). Ja nechcem počúvať sedlačinu na Regine a k tomu rozhlasové hry, to je od veci, umelecký program a k tomu sedlačina (slovenský extrém) a prepínať Slovensko a Regina stále ma vytáča úplne. Rozhlasové hry sú ideálne na Devíne, ale to nemá pokrytie po celom Slovensku a rádio Devín je v danom žánre slabé a chýbajú správy. SRo1 by mohlo byt info rádio, ak by pokryli SRo3 Devín tam kde na Slovensku nieje. Podobne ako to bolo SRo1 (Slovensko1) a SRo3 (Rock FM), tak dnes by mohlo byť SRo1 Slovensko a SRo3 Devín, Regina by mala mat pokrytie ako má súkromné rádio Expres, malý výkon a všade. SRo1 bolo rodinné rádio kde boli aj hry a celé to do**bali a internetoví obmedzení tomu dopomohli, čísla rádia Slovensko klesajú. Už nieje čo počúvať na RS, okrem správ a orezávanie stále pokračuje, taký ako Ty sa vytešuje a ľudia čo nemajú pokrytie ostatných okruhov nemajú rozhlasové hry a ani žiadnu umeleckú výrobu na FM, na správy stačí si pozrieť internet alebo zapnúť TA3, ešte keď budú len správy na RS tak to bude už všade a čo budú počúvať my ostatní ? Sedlačinu na Regine ?

PALO (neregistrovaný, 78.98.219.xxx)
PALO (neregistrovaný, 78.98.219.xxx)
29.06.2014 18:16
0
0
@Ján

Tak to by bola roadna blbosť dať hry na SRo1.Bral by som SRo1 niečo ako český Radiožurnál. Je to lepšie, keď sú hry na Regine, keďže regionálne vysielanie trvá len niekoľko hodín.....SRo2 by bola celkom dobrá kombinácia Reginy a Prahy(teraz Dvojky ČRO).Frekvencií nazvyš niet , takže zatiaľ sa ponúka len takáto alternatíva..ešte sem tam na Devíne sú hry OK, keďže Devín je koncipovaný ako kultúrny okruh.....no a SRo4_FM je ladený alternatívne a teda spĺňa, to čo sa viacmenej predsavzali.

antimudrlant (neregistrovaný, 78.45.144.xxx)
antimudrlant (neregistrovaný, 78.45.144.xxx)
29.06.2014 12:37
0
0
@mirgo-mudrlant

podla http://www.rtvs.org/ako-naladit-radia

je to:

Rádio Patria SV 702 kHz (stredné vlny)

Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Ján (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
29.06.2014 12:26
0
0
Dvojka

Rádio Regina sa nemôže nazvať Dvojkou (SRo2) RTVS, od toho má ďaleko, práve preto po starom to malo ostať ako SRo4 a to by splňalo aj obsah. Takto Regina nieje ani Regina ani Patria a už Dvojkou SRo vôbec nemôže volať, ak by sa Regina priblížila aspoň k ČRo2 "Dvojka" (predtým ČRo2 Praha) by bol asi zazrák. Slovensko má večné problém od kedy sa rozdelilo CS mať celeplošný SRo2 (predtým to bo aspoň Devín) a ešte k tomu veľké pokrytie Reginy ktoré sa križuje a potom v jednom meste sú dve Reginy, ale ani jedna poriadne a k tomu zrušia rozhlasové hry na SRo1, tak to úplne je do stratena. Regina nech nemá veľké výkony, ale malé a všade, ako veľký vysielač, ktorý sa stráca a nedá počúvať a ešte za to nič nerobenie chcú zvýšiť koncesie na 7€.. Koho napadlo dať na Reginu rozhlasové hry, ktoré je neucelené a mieša sa do regionov, to nedomyslel. Inforádio malo byť Regina, tam sa tie hry nemiešali a nevadili a rozhlasové hry nech sú na SRo1, ktoré je celoplošné a všade. Na Slovensku celoplošné rádio SRo2 chýba, ak chcú mať inforádio SRo1, ktoré práve jediné má pokrytie bez ako-tak problémov. Celé zle, proste to nevedia robiť.

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over