menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Rádio Viva

5864 príspevkov
realista (neregistrovaný, 178.41.250.xxx)
realista (neregistrovaný, 178.41.250.xxx)
27.08.2012 11:30
0
0
peter k

Tak ešte raz a po lopate: Daj sem nejaký relevantný dôkaz o existencii Bilderbergu a z nezávislého zdroja, nie z tych tvojich konšpiračných webov. Aha, už viem, s akým argumentom na mňa prídeš. Všetky agentúry a médiá sú kúpené Iluminátmi a len tie vaše stránky hlásajú pravdu, všakže. Preto to prirovnanie k tvojej pedofílií, že tisíkrát opakovaná lož sa stane pravdou, presne tak ako to vy propagujete. Všetky tie súvislosti, ktoré si mi tu predchvílou popísal sú len výplodom fantázie niektorých jedincov s cieľom uchopit moc (na 100% nacistické a neonacistické združenia), pretože každá udalosť, ktorá sa na svete stane sa dá interpretovať na tisíc spôsobov a upravovať podľa úmyslov jednotlivca. Navyše drvivá väčšina vašich teórií sa dá vyvrátiť elementárnymi znalosťami fyziky a iných prírodných vied. Z uvedené ho vyplýva jednoduchý záver a to ten, že celá existencia toho vášho NWO a Bilderbergu je len ilúzia podobná Yettimu a Lochneskej príšere. Všetci o nej hovoria, ale nikto ešte o nich nebol schopný podať relevantný dôkaz

peter k (neregistrovaný, 89.173.14.xxx)
peter k (neregistrovaný, 89.173.14.xxx)
27.08.2012 00:17
0
0
Fakt je

Mozes si cez fotoshop upravit cokolvek ale keby som ja do medii vyhlasoval ze chcem zalozit pedofilny spolok, snazil by som sa presadit zakony kde by bola peodifila legalna a zacal by som presadzovat vojnovu intervenciu v krajinach kde je zakazana tak asi takzo by som popieral ze som pedofil. Tak to mas vysvetlene tvojou chorou pedofilonou logikou. Ale z otazok ktore som ti dal si nevedel odpovedat na nic zas len trapne motanice tu vymyslas. Nech si kazdy spravi sam o tom obraz. Ci to budes popierat alebo nie fakt je ten ze treba riesit hlavne preludnenie planety a plan bildenbergu cize n.w.o je znizit populaciu na 500 milionov http://www.youtube.com/watch?v=8sJlFC7P2gA . Ja by som sa skor priklanal riesit to formou zdrojoveho inzinierstva ako o tom hovori J.Fresco http://www.youtube.com/watch?v=ouy04vM0Rzg&feature… .

realista (neregistrovaný, 178.41.250.xxx)
realista (neregistrovaný, 178.41.250.xxx)
26.08.2012 21:06
0
0
peter k

Rovnako aj ja môžem cez Photoshop upraviť a potom zverejniť tvoju fotku, ako obchytkávaš dieťa a tvrdiť, že je to dôkaz tvojej pedofilie. Presne takú výpovednú hodnotu totiž majú tvoje linky, ktoré si sem dal.

KFC (neregistrovaný, 95.102.111.xxx)
KFC (neregistrovaný, 95.102.111.xxx)
26.08.2012 14:27
0
0
Teorie

Podľa mňa pravda je niekde uprosted,slepo niečomu na 100 % veriť je hlúposť,rovnako ako neveriť ničomu,realizmus nie je to,čo si ja myslím,alebo ako som presvedčený,realista miliardár ti povie,že život je krásny a realista robotník ti povie,že je to na ...
Koniec koncov pred niekoľkými rokmi by bolo konšpiračnou teoriou aj nejaká skupina Bildenberg,pred niekoľkými rokmi by bolo konšpiračnou teoriu akési ľudské čipy a oni už sú,pír ľudí v Mexiku ich má a teraz si povieš,no veď pár ľudí,no a kde je napísané,že o pár rokov ich nebudeme mať všetci,veď aj taký televízor malo zo začiatku pár ľudí,aj mor malo na začiatku pár ľudí a neinformovala o tom žiadna konšpiračná televízia,takže ono ide len o to,či máš zaujem pozrieť si veci,alebo budeš len veriť úplne všetkému čo ti naservírujú.
P.S konšpirátori tu boli už oddávna,jeden z nich napríklad povedal,že zem je guľatá a zle dopadol,jeho názor odporoval väčšine...

peter k (neregistrovaný, 89.173.14.xxx)
peter k (neregistrovaný, 89.173.14.xxx)
26.08.2012 14:12
0
0
Slepy realista

Trapny pokus o zosmiesnenie a demagogiu. Tie veci o ktorych sa hovori v mlcani si ludia ak chcu vedia overit na internete je dostatok infomacii len treba hladat. Takze napriklad toto je nas financy system http://www.youtube.com/watch?v=4j9y3e1Ug8g&feature… . Preco zabili kenedyho tesne pred tym ako mal zruzit FED a po jeho smrti hned tento zakon zrusili http://www.youtube.com/watch?v=TrP8ng-9puw . Co je to za skupinu Bilderberg http://www.businessinsider.com/this-chart-shows-th… . Preco sa posledny traja americky prezidenti zucastnili stretnutia bilderberg pred tym ako ich zvolili. Preco nase media tvrdia ze iransky jadrovy program je hrozbou pre svet a pritom izrael ma jadrove zbrane ktore mozu bez problemov znicit celu europu. A nakoniec preco sa niekto snazi zabranit aby sa tieto informacie dostali k ludom a snazia o kompletne sledovanie a cenzuru internetu cez projekty acta, cispa, indect. Tak preco to treba oznacit za nezmysli a nemat ziadne vysvetlenie preco. Je to trosku slabomyselne z tvojeje strany, trvdit ze jedine ja mam pravdu a vy ste len konspiracni pomatenci a nevediet si zdovodnit svoj nazor ale len prevzat ten z medii a slepo mu verit aj ked ti pravda udiera do oci. Skus pouzit vlastny mozog a nie len papagajovat co ti natlacili do hlavy vecer v spravach lebo potom ta nemozem ani inak oznacit ako sprosta ovca.

Dan (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Dan (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
26.08.2012 08:41
0
0
Komu veriť?

Ako sa postaviť napríklad k dokumentu, ktory odvysielala TA3 a siri ho dalej cez svoj webarchiv. A nikomu to neprekáža. Je to pravda, lož, propaganda, konšpirácia....?
http://www.ta3.com/clanok/1002163/severna-korea.ht…

realista (neregistrovaný, 178.41.185.xxx)
realista (neregistrovaný, 178.41.185.xxx)
26.08.2012 00:44
0
0
peter k

Aké fakty z druhej strany, prosímťa? Dobre, ja teda napíšem, že si pedofil a začnem to roztrubovať po internete a každého, kto so mnou nebude súhlasiť označím za ovcu :) Presne takto fungujú tie vaše konšpirácie. A keď mi budeš oponovať, tak všetkým odkážem, že raz ich pravda oslobodí a uveria, že tým pedofilom naozaj si. Tie vaše blogy, weby vrátane toho zúfalstva vysielaného na Vive je len znôžka nezmyslov, ktoré vám môžu závidieť aj Vesmírní ľudia :)

peter k (neregistrovaný, 89.173.14.xxx)
peter k (neregistrovaný, 89.173.14.xxx)
25.08.2012 14:18
0
0
Kdo sa boji pravdy

Preco niekomu vadi ked tu niekto vyslovi aj iny nazor ako vsetky mainstreamove media. Snad sa len nebojite toho ze keby sa ludom dostali fakty z oboch stran a mali by si ich porovnat co je pravdivejsie tak by sami prisli na to ze to co vyoznacujete za konspiracne teorie je zvacej casti dobre zamlciavana pravda. Mozete tu do poslednej chvile obhajovat tento zvrateny system ale aj tak je to zbytocne lebo uz sa blizi doba kedy sa veci ukazu v pravom svetle. Ja viem bud ste len ovce alebo mate strach zo zmeny co prichadza a ze pridete o svoj poctivo nakradnuty majetok. Ste odpad lebo obhajujete system co kradne mladym ludom pravo na normalny zivot a obhajuje zlodejov a podvodnikov ale mate smolu pravdu neumlcite.

Dan (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
Dan (neregistrovaný, 213.181.130.xxx)
23.08.2012 19:05
0
0
Radio lumen

Autor Mlcania Tibor Elliot Rosta dostal kazdy mesiac priestor i v radiu Lumen. http://www.lumen.sk/live-detail.php?id=4.

Mimo (neregistrovaný, 178.41.202.xxx)
Mimo (neregistrovaný, 178.41.202.xxx)
22.08.2012 22:41
0
0
22.08.2012 21:51, ------ [dial-85-237-226-44.orange.sk]

Na viac než na narážky na moju prezývku sa nezmôžeš? Určite som tisíckrát menej mimo než tí paranoidní diskutujúci podomnou. Diskutujúci pod nickom "psychoanalytik" by ich mal všetkých do jedného vyšetriť! :-)

------ (neregistrovaný, 85.237.226.xxx)
------ (neregistrovaný, 85.237.226.xxx)
22.08.2012 21:51
0
0
re: Mimo

Mimo si mimo!!!

Mimo (neregistrovaný, 178.41.202.xxx)
Mimo (neregistrovaný, 178.41.202.xxx)
22.08.2012 21:43
0
0
všetkým vymletým konšpirátorom

Beztak ste len banda zúfalcov, ktorí v živote nič nedosiahli, tak vám z toho preskočilo a teraz všade vidíte akýchsi iluminátov. A rovnako zúfalí sú aj v Rádiu Viva, ktoré našťastie už čoskoro skončí a nahradí ho normálna stanica :-)

pepesulo (neregistrovaný, 95.103.249.xxx)
pepesulo (neregistrovaný, 95.103.249.xxx)
22.08.2012 15:42
0
0
mimo je mimo

myslim, ze velmi vhodne zvoleny nickname.ale k veci. ked nie su ziadne argumenty, nastupuje osocovanie. ovce velmi casto pouzivaju tuto vymozenost. no pri vsetkej snahe ponizit ostatnych, v nevedomosti ponizuju seba.rym-tak im treba.

tvor (neregistrovaný, 188.123.100.xxx)
tvor (neregistrovaný, 188.123.100.xxx)
22.08.2012 15:24
0
0
skoda ze len 120 sekund

jedinou chybou mlcania je ze trva len 2 minuty..dakujeme ze existuje!!!

Mimo (neregistrovaný, 178.41.202.xxx)
Mimo (neregistrovaný, 178.41.202.xxx)
22.08.2012 14:04
0
0
Konšpirátori všetkých krajín....

.... polibte si p***l!!! :-)

andrej (neregistrovaný, 193.110.186.xxx)
andrej (neregistrovaný, 193.110.186.xxx)
22.08.2012 13:05
0
0
Mlčanie

velka skoda ze mlcanie ma iba 2 minuty inak velky palec hore ze taketo nieco pre vivu

Človek Milion (neregistrovaný, 91.226.113.xxx)
Človek Milion (neregistrovaný, 91.226.113.xxx)
22.08.2012 13:02
0
0
človek-milion

Myslím si, že táto nová relácia by mala byť v aždom jednom médiu.Práve Viva inak nezaujímavé rádiu sa stalo jediným médiom, ktoré sledujem ....a má u mňa hlboký obdiv, že sa neboja povedať pravdu do oči ! ! Dosť veľa vecí som sa podozvedal, v mojom okolí čoraz viac ľudí začína počúvať toto rádio a hovorí sa o ňom ako o vraj jedinom serioznom médií! Preto držím palce rádiu Viva len tak Ďalej ! ! !

Ján Gašo (neregistrovaný, 188.167.55.xxx)
Ján Gašo (neregistrovaný, 188.167.55.xxx)
22.08.2012 12:44
0
0
kde je problem?

ked sa mi nieco v radiu nepaci, tak to predsa nepocuvam.....ked som rozumny clovek, vypocujem, zhodnotim, ked nesuhlasim dam protiargumenty.....ked som charakterny a cestny clovek vystupujem pod skutocnym menom...cela tato diskusia co sa tu zacala rozvijat mi pride dost ucelova, takze som toho nazoru, ze mlcanie asi zacina vadit z dovodu ze prave otvara dvierka, cez ktore rozumny ludia zacinaju registrovat, ze co sa vela veci tyka tak zijeme v poriadnej propagande....

Mimo (neregistrovaný, 178.41.197.xxx)
Mimo (neregistrovaný, 178.41.197.xxx)
22.08.2012 09:23
0
0
nezmysly

Dúfam, že admin tieto offtopic nezmysly čoskoro vymaže. O tých vaších konšpiráciach si choďte diskutovať inde, toto je web o rádiách!!!!

corax (neregistrovaný, 216.15.58.xxx)
corax (neregistrovaný, 216.15.58.xxx)
22.08.2012 08:13
0
0
Mlčanie

Konecne nieco co zacina ludom otvarat oci. Tym ktori neveria ze ich vlada a nase kazdodenne spravy zavadzaju a klamu verim vela stastia v buducnoti. Vsetko co vidite ci pocujete je za ucelom zisku, nikto nerobi nic zadarmo.
Tiez by som bol stastnejsi keby sa hovorilo aj o dalsich cestach buducnosti ktore nas priamo zasiahnu. Moznosti zlepsenia skolskeho systemu ktory by produkoval ludi ktori maju kriticke myslenie a nebrali skolu a vzdelavanie len ako titul(cesta k lepsiemu zamestnaniu), tak to beriem ja. Automatizacia prace, cize zbavenie sa nepotrebnych a nudnych pracovnych miest. Nove moznosti energetiky, bez ziadnych uholnych ci atomovych elektrarni. Polnohospodarstvo, ktore nam zaruci plnohodnotnu a zdravu stravu. A nakoniec medicina... tam je to asi nahorsie, preto som to zaradil az na koniec. Nekompetentny, stary a neinovativny personal a zariadenia. A tiez by som zabrdol aj do toho, ze 95% a viac dnesnych chorob je vyrobenych v laboratoriach (rakovina, vtacia chripka, AIDS, HIV atd. atd.)
Cize cestu vidim v zruseni penazi(profitu) a v ekonomike zalozenej na zdrojoch, kto chce moze si o tom precitat a usudit.
Su len dve cesty nasej buducnosti: raj na zemi alebo skaza.

Taktiez dodavam ze som rad ze sa spomenuli prostesty na Islande ktore by mohli ludi presvedcit ze sa da tento pridrbany system zmenit, a tiez INDECT.

TonyHawk: samozrejme ze musime hovorit o Amerike kedze nam udava skoro vsetky svetove trendy. A 9/11 je len koli tomu aby podporili ich "konspiracne teorie" o al kaide a terorizme. Keby sa vyjadrili ku kazdym otazkam priamou odpovedov a nikto by nemal co dodat, tak by som im aj uveril. A preco by to robili? staci si zadat do google Patriot Act, NDAA atd., obmedzovanie osobnych slobod ludi v USA a vytvorenie systemu horsieho ako v nemecku za druhej svetovej, necakaju a nerobia ziadne okolky so stavanim koncentracnych taborov (FEMA camps), a nazvyvaju ich rezidencne centra, ktore zatial len cakaju na spustenie. A zoznam pokracuje a pokracuje, odoberu ludom zbrane, pride velka kriza a nastolia stanne pravo.

Washington DC, USA 22.8.2012

pepesulo (neregistrovaný, 95.103.249.xxx)
pepesulo (neregistrovaný, 95.103.249.xxx)
22.08.2012 01:26
0
0
opadavam

ked pocujem slovne spojenie-konspiracna teoria-takmer automaticky si predstavim nejakeho pochybne zmyslajuceho a teda konvenciam sa vymykajuceho cloveka ,slovnikom vacsiny(oviec),proste hovado cudne. to je priklad bravurne zvladnuteho marketingu ktory posobi dokonca aj na mna. xenofobia je ovciam vlastna no ak pride vlk do kosiara co i len trocha prezleceny za jednu z nich hned mu to uveria. ovce prechadzaju vyvojom a z oviec sa stavaju barany. tvrdohlvy ako baran sa hovori. baran ma tiez obrovske ego a tak pomatene naraza hlavou o hlavu svojho suseda lebo ten novy baran(vlk pre menej chapavych) co prisiel mu povedal ze sused ma vacsie a krajsie runo. a tak si barany zacali aj dieru do zadku zavidiet a vlka si zatial nik nevsimol. mimo kosiara dielna na vyrobu ovcieho runa fungovala velmi dobre.ovce na nu nemali dosah a vlk runa v kosiari poziaciaval za velmi vyhodnych podmienok. pre vlka samozrejme. az po urcitej dobe ked prsalo a prevlek zvetral a rozpadol sa bol vlk v stade evidentny. nie vsak pre ovce,teda barany.cierne ovce becali na poplach no boli oznacene za ovce konspiracne a boli UMLCANE. trvrdohlavy baran vydatne podporovany egom nebol schopny rozpoznat a uz vobec nie priznat ze bol dlhu dlhu dobu ojebavany. a tak si spolu zili stastne a ovce kapali dalej.

taktomabyt (neregistrovaný, 217.112.161.xxx)
taktomabyt (neregistrovaný, 217.112.161.xxx)
22.08.2012 00:53
0
0
Mlčanie

Dva tipy ľudí mlčanie štve. To sú tí, ktorých sa to týka a samozrejme im to vadí a druhá skupina sú ovce s vymytými mozgami. Ona sa to očakávalo, takže nikto sa takýmto zakomplexovaným a primitívnym debatám nediví. Našťastie to má viac podporovateľov, ako takýchto úbožiakov, ktorí si nevidia na špičku nosa. Proste škoda reči.

tojejedno (neregistrovaný, 217.136.0.xxx)
tojejedno (neregistrovaný, 217.136.0.xxx)
21.08.2012 23:05
0
0
"psycho-analny-tik" ma moralne problemy.

Prispievatel "psycho-analny-tik" ma zjavne blizko k tym, o ktorych sa v Mlcani hovori...
Osocuje nicim nepodlozenymi informaciami, pretoze Mlcanie odhaluje aj jeho vnutro, co je mu samozrejme proti srsti a dokazuje "za koho kope". Je pochopitelne, ze odlisny pohlad na dianie vo svete oproti mainstreamovym bludom mu zvysuje tvorbu zlce ;)

Mlcanie forever! ;))

psychoanalytik (neregistrovaný, 178.40.91.xxx)
psychoanalytik (neregistrovaný, 178.40.91.xxx)
19.08.2012 16:28
0
0
Konšpirácie

TonyHawk-ideš na to dobre. Ako si už správne postrehol, práve nenávisť je to, čo šíritelia konšpiračných bludov chcú zasiať. Všimni si, proti komu sú najviac namierené: USA, Izrael, Židia. Takže už určite tušíš, ktorá extrémistická skupina najčastejšie tieto konšpirácie medzi ľudí šíri a čo je ich cieľom.

TonyHawk (neregistrovaný, 81.0.116.xxx)
TonyHawk (neregistrovaný, 81.0.116.xxx)
18.08.2012 22:22
0
0
Dobrý argument

Algo: To je dosť dobrá myšlienka.. každopádne ale pán Rostas hovorí stále o tom, že nás pravda oslobodí.. neni to tak... tá pravda v nás len vzbudí väčší pocit nenávisti a odporu, to neni oslobedenie... A takisto.. mne sa javí, že tá relácia má za úlohu vytvoriť v ľuďoch silný pocit nenávisti k USA... stále tam pán Rostas kecá o rôznych konspiračných teóriách, ktoré sa týkajú USA a kecá o tom, ako veľa ľudí umrelo v Iraku, Kosove, Afganistane, atď... prečo nekecá aj o gulagoch, komunizme, KĽDR atď? O KĽDR by sa dalo veľmi veľa hovoriť.. alebo o moslimskom fundamentalizme... stále len o USA...

Počúvanosť
streda, 17.7.2024
1.
20,36%   - 0,84%
2.
18,56%   + 0,24%
3.
10,78%   + 0,24%
4.
9,51%   + 0,08%
5.
7,60%   + 0,21%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 17.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over