menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Fun Rádio

6703 príspevkov
icescrat (neregistrovaný, 213.81.217.xxx)
icescrat (neregistrovaný, 213.81.217.xxx)
02.03.2010 16:57
0
0
kesha

Funko uz po vikende asi nehra keshu a jej BLah Blah Blah?... lebo osm si vsimol ze uz to hra aj expres... skoda ze to nedali aj do powerplay... opat funko expres predbehol... skoda... uz je nacase zmenit politiku nasadzovania noviniek...
terza nehovorim ze nehraju novinky, ale vzdy sa stane ze gagu rihannu guettu a proste tie najvacsie hity hra expres skor (cest vynimkam... teda napriklad aj TikToku...) ale fakt by sa zisli davat powerplay aspon raz za tri dni.. alebo si pamatam ze niekedy este funko hravalo aj 1 funsidera viac krat za den... a piatkovy funsider sa hraval aj cez vikend... to by sa este mohlo vratit... lebo.. tie novinky jednoducho dvakrat do tyzdna nestihaju zaradit vsetky do vysielania..

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
02.03.2010 11:12
0
0
@roman

A ini zas svoju nudu ocividne demonstruju vypisovanim dookola tych istych blabolov, vsakze romanko? :)

roman (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
roman (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
02.03.2010 07:23
0
0
@jano

Ked nemá človek záluby,koníčky a priatelov ráta rotácie vo Fun rádiu.Pritom je to tak jednoduché.Dokola 30 priblých skladieb , sem tam trápne drísty a hurá JA som Fun radio.Fun radio = hudba ktorej neverím!!!!!

Jano (neregistrovaný, 78.99.198.xxx)
Jano (neregistrovaný, 78.99.198.xxx)
28.02.2010 17:06
0
0
....

akoby to nebolo jedno co je v A, co nie.... Niekomu to tak vyhovuje, niekomu nie. Viem si predstavit uzitocnejsie travenie casu, ako ratat rotacie vo fun.

Majooo (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
Majooo (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
27.02.2010 13:52
0
0
@biscuit

ano ved to, v noci sa to len tak javilo, kedze sa hrala v tych slotoch, kde malo byt Horehronie. No po polovici dnesneho dna uz vidim, ze je to blbost. Otazkou vsak ostava co nahradilo Horehronie. Su len dve moznosti - bud je jeden slot vynechany, alebo sa vratila Tik Tok, ktora uz dnes mala intervaly zodpovedajuce A, ale je obmedzena bez intra kvôli weekendu, co je najpravdepodobnejsia moznost. Aj minuly tyzden bola "Gagacka" obmedzena introm, ale len ciastocne. Ako to naozaj je, zistim neskôr...

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
27.02.2010 12:49
0
0
@Majooo

No pokial by bol 50cent skutocne v A-rotaciach po 2 tyzdnoch hrania, tak by to znamenalo zasadny prelom v pravidlach. Ale skor si myslim, ze sa jedna o vynimku kvoli jeho buducotyzdnovemu koncertu...

Majooo (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
Majooo (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
27.02.2010 07:48
0
0
sobota

o5 priniesla male zmeny v A rotaciach, Bad Boys si udrzala svoju poziciu, Sexy Bitch strieda One Love a Horehronie sa meni s 50 Cent – Baby By Me, co je zaujimave... hmm

Majooo (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
Majooo (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
24.02.2010 09:47
0
0
hranost@klm

vsetko ohladom hranosti je iba o tych pravidlach.
- slecna Burke-ova - tak ako pise kolega biscuit, ma v rotaciach len 1 pesnicku, a hravat sa moze. to, ze je nasadena do powerplay, co su vysoke rotacie urovne A, moze svedcat aj o tom, ze sucastna pesnicka Bad Boys coskoro, ocakavam uz tuto sobotu z A padne. A ak bude nova Broken Heels oblubena, moze sa prepracovat na vysoke priecky hranosti.:)
- Meet Me Halfway - pokiaľ bola v A I Gotta Feelin´, jednoducho sa nemohla nova skladba hravat, nemala sa ako prepracovat. Padom I Gotta Feelin sa okamzite Meet Me halfway zacala hravat - az 23.1. nastal ten den "D" :)). Do powerplay sa ale nezmestila. Obdobne to bolo aj s I Don´t Believe You, akurat ze ta sa mohla este odohrat v PP - toto bolo velmi sikovnym sposobom urobene :-)...
A o tom to cele je, pokial je nieco v rotraciach a dari sa tomu, nove sa hned nedostane, aj ked by sme xceli a v OTF ci WCHS sa uz davno hrava. Tiez netreba zabudat, ze pocet nasadzovania noviniek v tyzdni je obmedzeny...
Co sa tyka Telephone, bola naozaj len v ramci weekendu, este chvilku moze trvat, kym sa dostane do rotacii.
este k last.fm uplynule dni - od weekendu mali fun servre male vypadky, data netiekli nikde, preto vznikali velke odchylky.

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
23.02.2010 21:02
0
0
@klm

Nemozes zas brat za smerodatne, ked nieco Junior v OTF povie. OTF uz nema s dennymi rotaciami toho moc spolocneho. Su pesnicky, ktore v OTF boduju vysoko, ale do hranosti sa nedostanu a zas viem o pesnickach, ktore boli dokonca v A-rotaciach ale do OTF to Junior nenasadil-tusim, ze tak dopadol Flo Rida s Right round. A. Burke mala zatial v hranosti len 1 pesnicku, takze nasadenie noveho singlu chapem, aj navzdory, ze Bad boys je este stale v A. Pride mi, ze to pravidlo nasadzovania porusili v pripade D.Guettu, ktory ma v rotaciach, az 3 skladby, z toho 1 v A a tie ostatne su tiez dost intenzivne rotovane a uz to fakt lezie na nervy, pocut ho kazdu hodinu. Inak Telephone som vo vysielani uz pocul, ale to bolo tusim kvoli tomu, ze "Gagacka" bola ako hviezda vikendu :-D
No a debata, o tom, kto skor nieco nasadi, je dost bezpredmetna. Pride, mi ze 50% svk radii je momentalne napasovana v Hot AC formate, takze raz nasadi novu vec ten, dalsiu zas onen atd :)
Len som zvedavy, ako sa to vykristalizuje v pocuvanosti. Ziaden format totiz nie je nafukovaci :-D Zakonite niekto musi stratit a vyzera to, ze najviac na to doplaca momentalne X, ktore klesa uz 7 mesiac po sebe :)

klm (neregistrovaný, 78.98.166.xxx)
klm (neregistrovaný, 78.98.166.xxx)
23.02.2010 20:33
0
0
to majooo & biscuit & XxX

tak musim uznat a pochvalit funko ze zacalo hravat broken heels uz tak skoro po pridani do OTF je to skvela pesnicka a velmi ma potesili :)...a s tym topfunom asi nemas pravdu lebo Junior po 7.mieste(Do you remember ) povedal ze aj vdaka vam hlasujucim posluchacom je tato skladba cim dalej viac hravanejsia a oblubenejsia :)...mozno preto dali do powerplay slecnu burke-ovu :)...ale to by potom vo stvrtok mohli dat telephone ked uz druhy krat skoncil prvy...pri i don't belive you nie ale pri meet me halfway to boli tusim 4 mesiace odchylka(funsider a zaciatok hravania )...a tusim (opravte ma ak sa mylim) funko zacalo ako prvy hrat aj tik tok a starstrukk...to uznavam len som sklamany ze az po takej dlhej dobe zacnu hravat NIEKTORE novinky ak ich vobec zacnu hravat (neplati pre cmorika,smatanovu a spol.- tych hraju stale)...viem ze na last.fm sa neda tak uplne spolahnut ( som si odsledoval to do you remember a mal si pravdu vobec nepisu ze hrali aj ked nechapem preco ked pri inych stastikach pouzivaju a v 50 formach a navyse niekedy su useky nejaku 1-2 hod. vobec nevypisuje playlist (neratam OTF ani WCHS)...ale aspon cca aky-taky prehlad zhruba maju a tesi ma ze meet me halfway teraz 10. cant get over-26 s dalsimi 11 pesnickami...a zetko ked niekedy zacujem (ked na funku ide moja "najoblubenejsia hudba" typu mozno mi odpustis,...) tak hraju aj celkom dost noviniek...napr. v novembri uz hrali meet me halfway kym vo funku bola len v OTF a biscuit myslim ze kazdu narazku na funko beries az moc osobne...a k tomu systemu neni tazke ho pochopit ja len vravim ze bby sa mohol trocha upravit...a pre XxX funko ma velmi vela pesniciek ako adeptov na funsidera a nedaju sa vsetky zahrat za kratky cas...takze aj ked si funko vyhliadne pesnicu do funsidera ma este vela inych pred nou ktore chce odvysielat a vtedy je mozne ze regionalky z dovodu zvysenia pocuvanosti zahraju nejaku novinku skor ako funsider ale to sa neda vysledovat nemozu predsa pocuvat vsetky slovenske radia...a aj ked ju daju skor tak to neni nejaky horibilny cas tak maximalne tyzden kym funsider prinasa ine skladby ktore este nikde nedavali

XxX (neregistrovaný, 195.3.168.xxx)
XxX (neregistrovaný, 195.3.168.xxx)
22.02.2010 17:42
0
0
presne tak

to je jasne, ved o tom su regionalky :-))) , ze ich pocuva iba ten kto ich chyta (ale aj ten moze pocuvat celoplosky)

Zato ja si rad popocuvam take 70 az 90 roky, a ked medzi tym daaka aktualka, tak mi to moc nevadi ,,,,

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
22.02.2010 00:31
0
0
@XxX

Ale ja naozaj nemam chut pocuvat 5 vykopavok aby som pocul 1 novinku. Preto regionalky s vynimkou Radia One nepocuvam...
Ale samozrejme, urcite su skladby, ktore regionalky hraju skor nez celoplosky, akurat, ze pocuvanost maju tak slabu, ze to skoro nikto nepostrehne, ze dotycnu skladbu nezahralo ako prve Fun, X alebo E2, ale nejaka lokalka...

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
22.02.2010 00:21
0
0
@Pe3k

Nie, zle si to pochopil, Zet som pocul pred nejakymi 3 tyzdnami u kamarata a za cca 2 hodiny tam fakt isli len same 80s a 90s a z novsej hudby len svk veci...

Pe3k (neregistrovaný, 80.87.209.xxx)
Pe3k (neregistrovaný, 80.87.209.xxx)
21.02.2010 23:13
0
0
@biscuit

To si odvtedy nepocuval? :-)) Ved hraju i atualne veci...

XxX (neregistrovaný, 195.3.168.xxx)
XxX (neregistrovaný, 195.3.168.xxx)
21.02.2010 21:27
0
0
Nepochopili sme sa

Zetko a L-Rádio nemajú daake special relacie na novu hudbu, ale do denneho playlistu, zaradia aj novu skladbu, ktoru potom o mesiac Funko vo Funsideri nazve ako jedinou a prvou v SK etery ,,,, a to ze ty ludia pisu ze L-ko hra len vykopavky,,,,

Ty co to pisete, aj ja viem naladit radio vdaaku chvilku ked hraju staru dobru muziku, L-ko hej hra dost ,,, ale na novu muziku vobec nezabuda (piatok sobota vecer uz vobec nie) ,,,, aj tam som pocul zopar skladieb, co po mesiaci alebo viac funsider vyhlasi ako prvu v SK etery. Nechcem sa tu priecit, ani to Funku vycitat preboha nie, len konstatujem ze niektore skladby funko objavi neskor (poznam take, co Funko hralo ako prve ,,, a az po mesiaci zacaly Expres, ZET a pod ju pravidelne hravat :-D

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
21.02.2010 16:06
0
0
@XxX

"Najmladsiu" skladbu, ktoru som na Zet pocul bola z roku 2005 a aj to sa jednalo o svk produkciu. Tie zahranicne vsetko len z 80-tych a 90-tych rokov. L-radio som nepocul priznavam, ale bolo o nom uz popisaneho dost a vsetci, co ho poculi, tak pisali, ze hraju len same vykopavky. Tak mi teda schvalne nepis nazvy relacii, kde tieto 2 stanice hravaju tie tebou deklarovane zhave novinky :)))

XxX (neregistrovaný, 195.3.168.xxx)
XxX (neregistrovaný, 195.3.168.xxx)
20.02.2010 21:17
0
0
pockaj ja som nepovedal

ze vsetky, ale vacsina ,,, a mal by si veru moj chlapce pocuvat viac tieto regionalky, LEBO TY VARIS S VODY

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
20.02.2010 13:11
0
0
@XXX

To tazko chlapce, na niektore veci maju exkluzivne pravo ich premierovat, takze varis z vody :)
Hlavne Radiozet a L-radio sa na novu hudbu skoro vobec nezameriavaju :)

XxX (neregistrovaný, 195.3.168.xxx)
XxX (neregistrovaný, 195.3.168.xxx)
19.02.2010 21:43
0
0
Zistenie

uz som to tu raz prizvukoval, ak pride daaka nova pesnicka do Funsideru, tak L-Rádio, Rádiozet, ju hrá už dobrý mesiac :-D a to ma na tom pobaví,,, povedia že som ju ešte v Slovenskom etery nemohol počuť (ešte aj Expres ju chytí skorej ako Fun)

billg (neregistrovaný, 95.103.191.xxx)
billg (neregistrovaný, 95.103.191.xxx)
19.02.2010 21:10
0
0
pani

konecne zaujimava diskusia, aj obsahom, aj formou

Majooo (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
Majooo (neregistrovaný, 195.91.79.xxx)
19.02.2010 16:32
0
0
@klm

funradio dava sancu novinkam, ale ma ine pravidla ako expres, ci europa2 pri praci dalej s nimi. Prave preto je rubrika Funsider, kde novinku mozeme pocut skutocne ako prvi a je len na posluchacoch funradia, ako tuto vec prijmu a kedy si ju uz skutocne zaziadaju. Ten priestor je. Napr. ked spominas I Don´t Believe You, ta sa predstavila uz v oktobri 09, ale az teraz na konci januara dostala preistor na dalsiu pracu, pretoze doteraz bola hitom ina skladba a bola u posluchacov stale ziadana. Aj novinkam treba dat nejaky cas, aby ked sa dostanu do rotacii tak tam aj ostali a upevnili si postavenie ak na to maju, a nie aby sa po kratkom case dostali hned do kniznice. A prave tomu asi funradio predchadza, necha priestor aktualnemu hitu - v tom case Funhouse a ked nastane cas a uz sa zaziada nieco nove, co sa uz stava hitom a ma tu tendenciu sa aj stat a aj je a je to skutocne overene :), jednoducho nastane zmena. V tomto pripade to bol 3 KW, kedy sa tato zmena udiala,ako si spravne uviedol, pretoze az v tomto tyzdni to bolo mozne. A nech ratam ako ratam, tak od prveho pocutia /tusim koniec oktobra/ do januara nie je 5 mesiacov... :))
A zohladnovat OTF vysledky by sa mohli iba vtedy, keby neplatili tie pravidla ktore platia ;-))

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
19.02.2010 15:50
0
0
@klm

Blbost, podotykam, ze stale je vela skladieb, ktore Fun zaraduje ako 1.radio na Slovensku. S prisnymi pravidlami nasadzovania noviniek nejde nasadzovat vsetky behom 1 tyzdna... Z niektorych sa stali hity, ktore potom zacal hrat naramne aj X, napr. Pribeh, Stereo love, Hold my hand alebo aj spominanych Bad boys, niektore tym sitom call-outov po niekolkych tyzdnoch skratka nepresli. Tazke pochopit?

klm (neregistrovaný, 78.98.137.xxx)
klm (neregistrovaný, 78.98.137.xxx)
19.02.2010 14:58
0
0
to majooo

ja len chcem poukazat na to ze funko vobec nedava sancu novinkam ako to robi napr.expres alebo europa2 a to je ich najvacsia chyba...do call outov ak daju na vyber nejake klasiky z minuleho tisicrocia a "novinky" typu bad boys alebo colours tak je jasne ze si ludia radsej zvolia "novinky" lenze funko z nich automaticky robi NASU NAJOBLUBENEJSIU hudbu a hra ich kazde 4 hodiny do zblbnutia nez aby zahrali vo funku aj nove skladby a tie potom davali do call outov ( nemyslim len raz den zahrat vo funsideri a potom az o 5 mesiacov to zacnu hravat v powerplay akoze zatial to hit nie je ale vy ho uz poznate ako napriklad pink - i don't believe you 22.1. )...a na ich webe ked napisu na nejaku skladbu ktoru pred polrokom hrali vo funsideri ze tato skladba sa vam pacila a tak vam ju prinasame este raz...takze ak sa nam nejaka nova pesnicka zapaci tak nam ju funko zahra za par mesiacov...a potom ma dorazi ked sajfa povie hrame najnovsiu a vasu najoblubenejsiu hudbu...btw myslim si ze aspon vysledky z OTF by do toho zohladnit mali kedze TAM ukazuje vacsina posluchacov ze aku hudbu ma naozaj rada ;)

biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
biscuit (neregistrovaný, 89.103.251.xxx)
18.02.2010 20:00
0
0
@x

Nikdy uplne "cisty format" nemali (ratam obdobie od.r. 2006,kedy zacali spolupracovat s Pollack media) vzdy tam bol presah do 90-tych rokov, neskorsie (od r.2007) az do konca 80-tych. Jednoducho chcu mat sirsiu cielovku, co sa im konieckoncov aj dari, takze nemozu hrat len hity poslednej dekady. Mne osobne tiez vyhovuje, ze tam zahraju veci z 90-tych rokov na ktorych som vyrastal, ako Nirvana, Simply red, Run DMC atd...
Inak hudbu do call-outov tiez nevybera dramaturg sam, Amici mu to musia odklepnut. Je ale pravda, ze co sa tyka svk veci, tak ma prekvapuje, ze napr. stale nasadzuju Cmorika, aj ked ten skoro nikdy neprejde ani 1.sitom call-outov...

x (neregistrovaný, 89.173.67.xxx)
x (neregistrovaný, 89.173.67.xxx)
18.02.2010 19:30
0
0
to biscuit

hudbu do call outov pripravuje hud. dramaturg, takže je to jeho maslo a jeho uváženie čo tam nasadí, je jasné že ak tam bude veľký slov. hit v prieskumoch prejde. pokiaľ ide o to čo kto hrá prvý, to neriešim, riešim že podiel hudby 90tych rokov, hlavne tej druhej polovice je vo fun zastúpený tak ako napríklad pred rokom nebol, čo bude logicky zásluha call outov. problém ale nastáva ked stanica sama seba definuje a komunikuje ako dynamické fun rádio a po dynamike vo vysielaní okrem zvuk. obalu ani stopy. nebudem to porovnávať s inými lebo to je úplne iná káva a toto forum sa volá fun radio. ak si pamätám začínali čistým formátom a čistý formát by sa tu aj uživil. ale ono to nejde ked musíš urobiť službičku tomu, onomu a on zas urobí tebe a bude ta hrať... jednoducho ide o to že ako človek ktorý si fun pamätá od jeho začiatkov a registruje jeho premeny v čase je súčasné fun radio iným než by som si pre rok 2010 predstavovala.

Počúvanosť
streda, 17.7.2024
1.
20,36%   - 0,84%
2.
18,56%   + 0,24%
3.
10,78%   + 0,24%
4.
9,51%   + 0,08%
5.
7,60%   + 0,21%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 17.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over