menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Fun Rádio

6703 príspevkov
kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
12.08.2005 18:08
0
0

Inac sorry, za tu poslednu nezrozumitelnu vetu...
Spravne to ma byt: recenzie ranneho vysielania, je tam aj to Expresacke s Fencakom...

kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
12.08.2005 18:06
0
0

Btw. K tomu rebricku- musis ho sledovat dlhsie- mne to tiez trvalo isty cas, kym som si ujasnil veci- este prednedavnom bol k dispozicii aj presnejsi slov. airplay, ale ten sa bohuzial s kraxom InZine zrusil....

kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
12.08.2005 18:04
0
0

Adela sa ozyvala v 7 s.r.o. len zriedkavo- ona mala pred Lasicom a ostanymi velky respekt, preto sa nepretrcala...
Moderator ako osoba, ktora ma urcite slovo je v Exprese momentalne na vedlajsej kolaji... robi len urcite "křoví".
Ak je ten Fencak naozaj ten, co robi rano, tak raz som ho mal tu "cest" pocut, ked som mal vo februari cestu do Kosic- zastavil som na pumpe, dotankoval a potreboval som si vyprazdnit moj mocovy mexur :)))) Lenze WC sa umyvalo, tak som 10 minut stepoval pred nim a cakal, kym nebude volne... na pumpe mali naladeny Expres a vstup Fencaka znel v takomto style: Dohrala skladba Boro boro od Arasha- uplne dokonca a do tixa sa ozval jeho vstup. Arash- Boro boro- novinka v nasom vysielani( btw. bol februar a boro boro hrala vacsina slov. radii od novembra resp. niektore uz od oktobra), vyborny hit.... (potom asi 20 sek. pauza) ... skoda, ze neni leto, bol by to hit este vacsi... som si mylsel, ze sa asi ustim od smiexu, a nestihnem ani na to WC.... som si pomyslel... Expres- co mozem od neho cakat :)))))
Takze ak je toto podla teba pohotovy a vtipny moderator... tak no comment... btw. na tejto stranke si v sekcii citaren precitaj recenzie raneho vysielanie- aj tam aj to Expresacke s Fencakom... a komentar autora je fakt nezaujaty....

12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12.08.2005 17:52
0
0

To vsetko su len tvoje OSOBNE nazory ktore plynu len z tvojej zaujatosti voci Expresu. Keby moderatori Expresu boli zli tak by sa urcite nedostali do najpocuvanejsieho komercneho radia na slovensku. Mylsi si o Martinovi Fencakovi co chces pre mna to je najlepsi moderator na Slovensku. Je pohotovy a vtipny. A paci sa mi to ze sa nemusi otrcat v bulvarnych mediach a v TV Btw ano moderuje rannu show.Co sa tyka Adely- Myslim ze jej vtipnost a pohotovost ukazala v 7 s.r.o kde cely cas cusala na zadku a pocuvala Lasicu a spol........A neboli nahodou tie preslapy v autoradiu?.......Diky za link ale neviem ako mam z neho pochopit ktoru skladbu zacalo hrat ktore radio. Lebo koli tomu sme sa k nemu dostali.

kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
12.08.2005 17:05
0
0
@12

Moderatori Expresu nie su prijemni, ale slizki a preafektovani su tiez... prijemni su vo FUN-ku ( sice nie kompletne vsetci ) a aj v _FM....
Menovat ti konkretne nebudem, lebo ix nepoznam- mne totiz vsetci moderatori EXpresu splyvaju do 1 celku, ze castokrat mam problem rozlisit aj pohlavie, nieto este konkretnu osobu :)))) Co sa tyka tyx texn. preslapov, raz ma viezol autom do BB 1 otcov kamarat a mal naladeny Expres... kedze som ho dobre nepoznal- nemohol som mu povedat, aby tam naladil FUN alebo _FM, ze ja EXpres neznasam... tak som to nejak pretrpel a tyx texn. preslapov sa tam za tie necele 3 hodiny vyskytlo aspon 6-7....toho Fencaka nepoznam- neni to nahodou ten co vysiela rano??? Ak ano, tak je to rovnaka slabota ako vsetci ostatni a urcite si neudrziava ziaden svoj kredit... takito "moderator" by vo FUN-ku mohol tak maximalne citat dopravu...
A co sa tyka toho bulvaru, tiez sa na EXprese vyskytuje, ale kedze nepocuvam, nemohol som posudit, ci tam hovorili aj o Hnojsejovcox...
A k moderatorom FUN-ka... Adela mala moje sympatie daleko predtym nez zacala moderovat SHS, Pyco detto... btw. z SHS som videl len par dielov, takze nemozem dobre posudit, ako to odmoderovali- ale z radiovyx spekrov su bezkonkurencne najlepsi....

kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.116.xxx)
12.08.2005 16:52
0
0

http://www.ifpi.sk/airplaychart.doc
Tot o je ten link na celoslovensky airplay...

Koneff (neregistrovaný, 213.81.144.xxx)
Koneff (neregistrovaný, 213.81.144.xxx)
11.08.2005 23:26
0
0
Quest.

Ma niekoho didiana...s nikym som ju este nevidel?

12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
11.08.2005 18:14
0
0

Neviem co si predstavujes pod pojmom preafektovani ale podla mna su prijemni. Ako to tu uz niekto napisal radio ich tlaci do istej podoby ale mnohi si stale udrziavaju svoj kredit (hlavne Mato Fencak!) Mozno by si mohol povedat ktori sa ti presne nepacia!.........To, ze Expres je tam kde je vdaci svojim posluchacom....Bez nich by bol Expres (asi vies kde).......S tym ze vacsina slovakov si nepotrpi na nejaku uroven sa da ciastocne suhlasit, ale myslim si ze Expres ma daleko vyssiu uroven vysielania ako maju tebo spominane media. Od ich urovne ma podla mna Expres dost daleko a vobec si nepotrebuje zvysovat pocuvanost bulvarom typu Mojsejovci. .............Tie technicke preslapy by si mohol konkretizovat. Mimochodom ako vies ze je ich za den neurekom??? Snad nepocuvas Expres cely den :-))) Alebo ano? Myslim ze technicke preslapy sa stavaju kazdemu el. mediu.........Je jasne ze cloveku ktory je zvyknuty na Funko sa zdaju moderatori Expresu nudni. Nie kazdemu sa paci ked nanho vychrli moderator 100 slov za minutu. Naopak mnohi maju radsej kludnejsich moderatorov.........Ja ti pravo na vyslovenie tvojho nazoru neberiem ale odpusti si prosim ta komentare typu Exprd, Exshit, vymyvanie mozgov atd lebo ked takuto vec zahlasi posluchac ktory pocuje Expres raz za mesiac a aj to v nejakom obchode tak ma ide rozhodit :-))))...A myslim ze prave posluchac Expresu ktory pocuva podla teba iba shity ma pravo povedat v akej miere sa tieto shity hraju v inych radiach. Uz treti krat ta mimochodom prosim o ten link na ten Airplay ak je na nete.

kexxx (neregistrovaný, 84.47.31.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.31.xxx)
11.08.2005 16:18
0
0
@12

No, tyx preafektovanyx moderatorov je tam dost... a ten ix slizky prejav- skoda reci...
To, ze Expres je tam kde je vdaci svojim ultrastedrym akcionarom a tomu, ze za tieto opraxy sa dal vyrobit kompletny program u BCI- co je 1 renomovana nem. agentura, ktora s azaobera marketingom a reklamou... bez nej by bol EXpres.... ( asi vies kde...)
Netvrdim, ze EXpres pocuvaju len primitivi, aj ked IQ niektoryx posluxacov sa prejavila aj na tomto fore :))))
Ale proste vacsina Slovakov si nepotrpi na nejaku uroven- o com svedci aj vysoka sledovanost shitnyx programov na markize+ citanost NC... a Expres vysoku uroven urcite nema... tie texnicke preslapy, ktoryx sa za den vyskytne neurekom nemaju ani na malyx lokalkax- nehovoriac o tom, ze uroven vacsiny moderatorov je fakt mizerna... a nehovor mi, ze moderatori to robia nadsene- asi pred 4 mesiacmi som pocul EXpres v 1 obxode a podla stylu prejavu toho dotycneho co vysielal sa dalo usudit, ze ako ho to moderovanie "mimoriadne bavi" :)))))
Btw. Ja ti pravo na to, aby si pocuval Expres a mal ho rad neberiem, ale prosimta odpusti si komentare, ze FUN hra iba kvantitu a nehladi na kvalitu, lebo to, ked takuto vec zahlasi posluxac EXpresu, tak ma ide fakt rozhodit...

12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
10.08.2005 16:14
0
0

Nadavam? Ak poviem ze hudba na Funku nie je podla mojho gusta je to nadavanie?

THE CHEMICAL BROTHERS (neregistrovaný, 195.28.86.xxx)
THE CHEMICAL BROTHERS (neregistrovaný, 195.28.86.xxx)
10.08.2005 15:05
0
0

ja nikoho neurazam,ale raz pocuvas expres,raz pocuvas fun,a na fun tu najviac nadavas.ja ked nadavam na expres tak nadavam ale ho ani nepocuvam a ani ho pocuvat nebudem.ja len preto tak na teba lebo vzdy mas nejake ine nazory

12(pravy (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
10.08.2005 14:37
0
0

ty si lavy idiot! Niekto nieco povie na fun a ty uz urazas. Idiot!

THE CHEMICAL BROTHERS (neregistrovaný, 195.28.86.xxx)
THE CHEMICAL BROTHERS (neregistrovaný, 195.28.86.xxx)
10.08.2005 14:30
0
0

12(pravý),to ty nie si náhodou 12(ľavý)?

12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
10.08.2005 14:12
0
0

Zamyslel si sa niekedy nad tym ze niektori ludia pocuvaju Expres aj pre nieco ine??? Ja ho napriklad pocuvam aj preto ze sa vo svojom vysielani venuje temam ktore su pre bezneho slovaka ZAUJIMAVE a OSOZNE!!! Takisto mi vyhovuje ze hraju aj sucasne veci aj Oldies. Kazdu hodinu su tam spravy a sport. Mam tam Oblubeneho Moderatora. Rano aspon viem kolko je hodin. Moderatori tam nie su tak preafektovany ako inde. Tak by som ti mohol vymenovat este mnoho veci preco prave Expres.Chces povedat ze ked Expres pocuva 700 000 ludi tak tych 700 000 ludi je nainych idiotov??? Co si predstavujes pod pojmom masy. Kolegov v praci?? Alebo vodicov?? Ja nemam nic proti Funku. Je to celkom dobre radio. Moderatorov a relacie ma celkom dobre no uplne proti mojmu gustu je hudba ktoru hraju. Vratit do roku 2000 sa neda. Aj keby si chcel. Naopak musis uznat ze radio Expres vie ako sa robi dobry biznis. Su jednoducho prvi a to im odopriet nemozes. A dostali sa tam len vlastnou sikovnostou a taktikou. Mimochodom som ta prosil o ten link na ten Arplay ak je na nete. A k tomu Razovi sa uz vyjadrovat nebudem. Jendoducho ak sa mi ta hudba paci tak ju pocuvat budem. A to neznamena ze suhlasim zo vsetkym co povie Raz. A nemozes povedat niekomu chudak len preto ze podoruje nejaku stranu.Este sa vratim k tym moderatorom- myslis si ze moderatori Expresu nechcu robit svoju pracu???

kexxx (neregistrovaný, 84.47.104.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.104.xxx)
10.08.2005 10:46
0
0

A este k tomu Elanu: Raz nedavno vyhlasil, ze podporuje Castrov rezim na Kube, robil kampan HZDS- to znamena ze 1 obycajny spolitizovany xudak a ritolezec!!!!!

kexxx (neregistrovaný, 84.47.104.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.104.xxx)
10.08.2005 10:45
0
0

Mne nie je sympaticka forma prezentacie radia, ktore tvrdi, ze ma vsetko najlepsie- ale inac to v slov. eteri uz nepojde- proste Expres urobil viac precedensov a 1 z nix je aj takato nasilna forma propagacie = tlst ludom do hlavy, ze my mame vsetko naj... A ludia na to ocividne skocili... takze, ked xce teraz akekolvek ine radio bojovat s Expresom v pocuvanosti, musi pouzit rovnaku zbran ako on, lebo ine su neucinne... ja by som bol velmi rad, keby sa situacia vratila do stavu, aky bol cca v r. 2000, ale bohuzial sa to neda :(((( FUN-ku drzim palce, lebo tato stanica mi vyhovuje, je najstarsou sukromnou stanicou u nas a ma mimoriadne kreativny team- a ti ludia, ktori pracuju vo FUN-ku to robia preto, lebo to robit xcu ( to iste plati aj o vacsine ostatnyx radii, prave okrem EXpresu- lebo tam ide len o to, aby to pocuvali masy a je im jedno, ze Expres je pocuvany len 1 uxom dnu a tym 2. von). Preto dufam, ze sa v pocuvanosti katapultuje omnoho vyssie a ze Expresu ukroji z podielu na trhu co najviac....

12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
09.08.2005 16:05
0
0

Posluxaci Expresu nemaju moralne pravo kritizovat hudbu na FUN-ku. Dovol mi sa zasmiat. Tak potom ty nemas moralne pravo kritizovat Expres. Kazdopadne ty nerozhodujes o tom kto ma pravo kritizovat a kto nie. Ja na to mam plne pravo lebo som posluchac!!!............Neviem ci ten pomer je 70:30 skor by som povedal ze naopak ale aj ked ano tak zajtra ten pomer moze byt 69:31 pozajtra 68:32 atd. ........Okrem toho merias dvojakym metrom. Ak Expres zahlasi "Sme najlepsi" tak je to podla teba vymyvanie mozgov. Z tvojho prispevku vyplyva ale ze Funko ma na to "Plne pravo" a este ho aj podporujes. Ved ty si vlastne protirecis v kazdej druhej vete!!! To je ako to prislovie vodu kaze vino pije.......Este mi z toho vyplyva aj to ze nebodaj chces obvinit Expres ze to ze chce byt pocuvany??? Neviem odkial mas ten airplay ale ak je na nete tak daj prosim ta link! Okrem toho radio sity je tiez radio aj ked sa ti nepaci!!! Tak ho laskavo nepodcenuj!!! A k tomu Elanu: Never vsetkemu co napisu na internet ludia, ktori jednoducho zavidia elanu!!!

kexxx (neregistrovaný, 84.47.66.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.66.xxx)
09.08.2005 14:36
0
0

A btw. k tomu Elanu- dnes nie je problem overit si fakty na internete- takze nezalezi, na tom, ze mi je 21... a casy najvacsej slavy Elanu som ( xvalabohu) nezazil :))))

kexxx (neregistrovaný, 84.47.66.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.66.xxx)
09.08.2005 14:33
0
0
@12

Posluxaci Expresu nemaju moralne pravo kritizovat hudbu na FUN-ku :))) a poucat ho, co je komercia a co nie...
S tym, ze FUN hra iba komerciu som sa uz davno zmieril, lenze rozdiel je medzi komerciou a komerciou- kym na EXprese hraju samu plytku komerciu, az na par pesniciek- FUN to ma v pomere 70 kvalitnyx pesniciek ku 30 lacnym. co sa tyka ix suc. kampane a strategie, je to prirodzena reakcia na neustaly rast Expresu... ako som uz davnejsie napisal- ostatne radia zacnu pouzivat rovnake zbrane ako Expres, lebo inac nemaju sancu ho porazit... radio moze mat neviemako kvalitny program, ale pokial nebude ludom hustit do hlavy, ze iba tam je vsetko najlepsie, ze iba ono hra tu najlepsiu hudbu, nema sancu.... je to ako keby som ta poslal do boja proti cloveku vyzbrojenemu samopalom a tebe by som dal iba dyku... ten clovek by ta rozstrielal jak reseto... ako som uz napisal- expres otvoril pandorinu skrinku, ktora moze ma na slov. eter katastrofalne nasledky a s prixodom GESu sa to este zhorsi... co s atťyka tyx hitov, ktore s ainde nehraju, mam k dispozicii celoslovensky airplay, a to, ze danu vec hra napr. nejake Radio SiTy s nulovou pocuvanostou nie je podstatna a nie je ani zahrnuta...

12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
08.08.2005 18:45
0
0

Zacnem tvojou 1. pripomienkou. Ano je to uz osuchana tema ale hlavne ty ju ozivujes. O tom kto tu pise preto aby pomachroval by som radsej pomlcal. Neviem o akej drzosti tu melies. Ja mozem vyjadrit svoj nazor na vec tak isto ako ty( s tym rozdielom ze ja nie som zaujaty). Funko sa vybralo podla mna cestou komercie a ty to zrejme nemozes stravit. Hubu si tu obtieras iba ty. Nezmyselnymi kydmi na radio ktore zrejme ani nepoznas. A obtieras si ju uz dost dlho....... Ja vobec Fun a FM neporovnavam ja som len povedal ze su plnohodnotnou alternativou a za tym si stojim. Dalsia tvoja pripomienka: Ako vies ze tie pesnicky inde nehravaju??? Mas kompletny playlist vsetkych radii??? Takze opat demagogia a zavadzanie z tvojej strany. A este nieco: Kedze si student predpokladam ze nemas viac ako 25. Cize v case najvacsej slavy Elanu si mal asi 5 rokov. Takze neviem odkial beries toze sa komacom pchali do zadku?

kexxx (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
08.08.2005 18:13
0
0
odkaz pre 12

Musim este doplnit to, co som nenapisal do svojho prispevku v diskusii, Myslite si, ze radio Naj....
Ten slogan znie Najnovsie hity.... iba u nas... a vzdy ide pred pesnickou, ktoru ine radia zatial nehraju...
Btw. Elan okolo kvality ani nelieta- to ze su popularni, je dolsedok toho, ze sa kedysi davno komousom pxali do prdele....

kexxx (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
kexxx (neregistrovaný, 84.47.49.xxx)
08.08.2005 18:00
0
0
2LuboTs

Kokoriko je relacia, ktora ma troxu sirsi zaber- Free Time je urceny zas mladym- preto je tam aj o nieco agresivnejsia hudba- v noci asi fakt treba vyburit vysoke rotacie- ale netreba zabudat na dolezitu vec vo FUN-ku hra dolezitu ulohu v zostavovani playlistu Sepia :)))))

Luco (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
Luco (neregistrovaný, 0.0.0.xxx)
07.08.2005 23:31
0
0
pre:LuboTS

**************************************** ********************************
Neviem ci sa mi to len zde,ale v noci je pomer novych hitov k starsim vyssi ako cez den. Aspon rano od 4:45 do 6:00 alebo od 00:00 do takej 1:00 je starsich songov velmi malo. V takom Kokoriku je tych starsich niekedy az privela. Dobre sa mi zda?
************************************** **********************************

Nu z je to preto, lebo radia potrebuju hrat rotacie a v noci si to mozu dovolit vzhladom k tomu, ze je mensia pocuvanost. Tak si dovolia zahrat aj viac po sebe iducich aktualnych songov. Rano je vekove spektrum posluchacov roznorode, preto ta pestrost vyberu. Takmer kazde radio takto funguje. Je to biznis, ktory je o prachoch, takze v konecnom dosledku sa viac oplati PC s hudobnym programom, kde si navolis hudbu, ktoru chces pocut a nie stale dookola to iste uz takmer z kazdeho radia. SMUTNÉ

12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
12(pravy) (neregistrovaný, 213.151.217.xxx)
07.08.2005 21:42
0
0

Pozri si https://www.radia.sk/?zobraz=diskusia&typ e=2&id=791 Tam je isty clovek ktory ma nick "ty" a ma adresu acd-orange.orange.sk. Ja som to urcite nebol lebo v tom case som este nevedel ze nejake radia.sk existuju. Z toho mi vyplyva ze takych adries je tolko kolko je uzivatelov orange internetu. Takze pod menom 12 sa moze zapisat kazdy kto ma orange internet. Takze si najskor over fakty a az potom tu kecaj o schizofrenikoch. OK?

lubosss (neregistrovaný, 81.95.96.xxx)
lubosss (neregistrovaný, 81.95.96.xxx)
07.08.2005 21:09
0
0
>12<

Alebo si rozdvojená osobnosť a nevieš, čo robíš......Je to dosť veľká náhoda, že je tá istá ipečka....

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over