menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Licenčné výberové konania

1092 príspevkov
Minetsfars (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
Minetsfars (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
22.11.2013 09:54
0
0
@tn

Ty tu pišeš že E2 na jednej lokalite ale ja E2 na 107.1 nechtim ani naznak takže možem počuvať iba 103.7 a KISS napodobne 104.1 nechytim musim počuvať na 90.8 no bohužiaľ už nebudem mocť . Prve si prever ake su dosahy vysielačov a potom piš že su nejake duplicitne

Minetsfars (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
Minetsfars (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
22.11.2013 09:52
0
0
@Stano

A ty si v pohode ???? Už to pochop že ta frekvencia ktorú majú 90,4 im úplne stačí , nech pokryje tu diaľnicu od košíc do PO a to je všetko a načo sa trepú niekde kde ich nechceme pochybujem že niekto smerom z Popradu ich bude počúvať maximálne tak košičania ktorý idú z tatier a veľa ich nieje (a aj to polovica počúva Expres) tak načo to ??? A ta frekvencia KISSu o ktorej hovoríš 104,1 pokryje iba PO ani 8km od PO ju nechytím a ja si radšej vypočujem kiss ako nejaké pomýene Rádio Košice a myslím že aj mnohý iný ľudia . A k výrazu ,,brutálne pomôže,, sa ani nebudem vyjadrovať no načo by im pomáhala keď to nikto nebude počúvať . Tam nech si nechajú totu frekveciu 90,4 čo pokryje diaľnicu a to im stačí nech sa netrepú tam kde ich nechcú. Kým sa nevnucovali takym spôsobom nič som proti nemal ale teraz sa mi maximálne zhnusili. A ty na tom že chcú pokryť Levoču čo z Košicami nemá absolutne nič spoločne nevidíš nič nelogicke ???? Otvor oči OMG . A keď chcela dať priučku kissu tak ich mala dať čo ja viem One-ku a nie Košiciam , podľa mňa sa tam absolutne pomiatli. A prečo mi vadí že Košice budu vysielať v PO lebo tu nemajú čo robiť a ešte preto že zobrali frekvenciu rádiu ktoré som počúval a nie len ja . Teraz už bez netu kiss nebudem môcť počúvať ale Košice o ktoré nikto nemá záujem si budu v pohode vysielať v Prešove a tých 20 ľudí z PO ktoré ich aj chce počuvať tak si už net može pustiť. A nie nitrianske One a bratislavske Best mi nevadí lebo viem že oni by sa nezaujímali len o KE ale určite by to vysielanie prispôsobili i tým iným lokalitám (raz som si len zo zvedavosti pustil radio KE a úprimne okrem dopravy nijaké iné informácie ako o košiciach som nepostrehol. a určite sa tie radia nevolaju Nitra alebo Bratislava narozdiel od KE , sa tak opýtam keby naše radio Prešov prišlo do KE počúval by ho niekto ? Asi nie . a Best FM si ku tomu skoordinovalo vlastnú frekvenciu. A najpočuúvaniejšie snívaj ďalej maximálne ta v KE ale v PO určite nie Ja nepoznám nikoho a nijaky podnik kde by hrali košice (veď by to aj bolo smiešne keby v PO podniku hrali Košice :DDD) A jedine čo môžem s tebou súhlasit že v KE je takých ľudí veľmi veľa PRESNE TAK V V KE NIE V PO takže sa uvedomnete . Ku tomu čo si ty napísal buď si nejaký zaslepený košičan alebo niekto z rodiny Petraša keď nie rovno Petraš . Toľko odomňa dufam že ti tie argumenty stačia :)

RADIO KOSICE (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
RADIO KOSICE (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
22.11.2013 09:42
0
0
RVR

Dobrý den ja na to poviem,že počúvam radio košice celom PO AJ MOJOM dedine záhradnémnme to stačí a radio kiss frekvenica 90.8 by bolo zle tam dať košice na miesto kissu u nás každý to počuvá,vláda tak rozhodla,že je to postavene na hlavu vo vlde RVR,malo to byť inak ešte vam zavolam a vynádam pondelok ráno adam odvolanie na frekvenciiu 97.0,90.8 KISS.DAKUJEM !!!!!!!!!!!!???????????......

Peter_BB (neregistrovaný, 81.161.60.xxx)
Peter_BB (neregistrovaný, 81.161.60.xxx)
22.11.2013 08:30
0
0
Naša

RVR je až príliš benevolentná, napr. v ČR vysielatelia musia podľa zákona spustiť vysielanie Rádií do 6-ich mesiacov od nadobudnutia licencie. KISS (licenciu na vysielanie v RV získalo ešte ako Rádio Kiks 18.04.2000) v RV malo frekvenciu pridelenú cirka 11 a pol roka..kým ju rozvysielali, vysielanie na nej aj tak dlho netrvalo..vieme prečo..VIVA v Ružomberku na 92.8 "mlčí" pomaly už 7 rokov a stále o tú frekvenciu neprišla, toto je možné snáď len na Slovensku...

Peter Kotrčka (neregistrovaný, 78.45.144.xxx)
Peter Kotrčka (neregistrovaný, 78.45.144.xxx)
22.11.2013 07:48
0
0
dovody

ahaaa.. takze uz vieme prave dovody.. nie je to vobec skorumpovanost ani duplicita, je to nazov radia ktory tie frekvencie dostal. ak by sa radio kosice volalo "radio dierka v zadku", tak uz je to super a dovody pominu? fakt takato nevrazivost voci mestu, ktore sice je formalne v inom kraji, ale inak len par desiatok km vzdialene? chore, chore, chore. alebo keby sa SR nedelila na 8 krajov, tak uz by to bolo OK, lebo by to bol jeden kraj?

co sa tyka pruserov rady, tak samozrejme ich hromada bola. obnovenie licencie kolibe/okey s urcitymi podmienkami a potom ich okey okakalo a zmenilo kompletne program, takze uz nebol zhodny s tym co deklarovali pred radou. a pritom sa to stalo par mesiacov po vypocuti, proste si radio vytreli zadok. a rada? schvalila zmenu, ved preco nie? podobne hey / antena. to potom ja mozem prist pred radu s navrhom radia ktore bude prakticky verejnopravne, same spravodajstvo, publicistika.. dostanem licenciu, spustim samohrajku, dodatocne poziadam o zmenu a je vymalovane.

plus neodoberanie nevyuzivanych frekvencii, nepokutovanie, nekonanie vo veci hitfm.

gdysc (neregistrovaný, 82.145.211.xxx)
gdysc (neregistrovaný, 82.145.211.xxx)
22.11.2013 07:36
0
0
re...

ak je ta rada tak sprabodliva tak mala odobrat Kissu nerozvysielanu frekvenciu a nie tie co pouzivalau

tn (neregistrovaný, 78.98.246.xxx)
tn (neregistrovaný, 78.98.246.xxx)
22.11.2013 02:56
0
0
"odbornosť"

Najväčšie prúsery:
Pridelenie E2: 103.7 a 107.1 MHz GE84 v jednej lokalite BJ
Pridelenie KE: 91.7 + 106.9 MHz v jednej lokalite KE
pritom na 103.7 MHz a 106.9 MHz mohlo vzniknúť lokálne/regionálne rádio
Pridelenie KIKS: 90.8 + 104.1 MHz PO

Na skoro celom juhu Slovenska je voľná synchrónna frekvencia 102 MHz na ktorej mohla byť Patria a tým by neliezla do Devínu a Rádia_FM, ale v Rožňave 102 MHz pridelili Rádiu KE, takže táto sieť je už nereálna... pritom mohla byť sieť 102 MHz - Modrý Kameň, Lučenec, Banská Bystrica, Rožňava a Košice (výmena s E2) prípadne aj 102.2 Nitra a tým by sa odblokovala 102.1 Štúrovo a možno by sa dalo s 102 alebo niečo okolo poriešiť aj v okolí Bratislavy a na Zemplíne.

Mino z Kosic (neregistrovaný, 176.61.203.xxx)
Mino z Kosic (neregistrovaný, 176.61.203.xxx)
22.11.2013 01:34
0
0
Kosice

Presne to som chcel aj ja pripomenut,ze niekomu tu prekaza radio Kosice,spusta BA radii vam nevadi?Niesu srdcom blizsie Kosice ku Presovu?Alebo...

Stano (neregistrovaný, 91.232.222.xxx)
Stano (neregistrovaný, 91.232.222.xxx)
21.11.2013 23:11
0
0
Radio Kosice

Chlapci, nehnevajte sa, ale stale mam zato, ze je to len vase vyplakavanie za Vasim mozno oblubenym radiom. Stale plati, ze zato co sa stalo si moze len a len radio KISS same.
Vadi vam duplicita Radio Kosice v Presove? Ved rovnaku situaciu tam ma KISS - 90.8Mhz zo Straze co ziskali Kosice a 104.1MHz maju z nemocnice. Nevadi? Ved Kosice tu povodnu frekvenciu chcu vratit, budu mat len jednu jedinu. Staci ist smerom na dialnicu na Poprad a hned za Presovom je 90.4Mhz nepocuvatelna.90.8MHz im brutalne pomoze.
To ze Radio Kosice dostalo prave tie tri frekvencie a prave o ne sa uchadzalo - no ja neviem, ale skuste si pozriet mapu vysielacov, pokrytia, vykonu - ja byt na ich mieste uchadzam sa prave o tie iste vykonnejsie a vhodnejsie umiestnene 97MHz Michalovce a 90.8MHz Presov Straz.Vypustil by som Levocu. Nevidim natom absolutne nic nelogicke, rozhodli sa spravne. Skusili a rada im to dala - a ktovie, mozno prave tymto rozhodnutim chcela rada dat priucku Kissu.
A ze rada je skorumpovana a neviem aka - dobre, mozno je, ale opat sa budem opakovat - vinu ma len a len KISS. Roky nerozvysielane vysielace, ktore im ta podla vas skorumpovana rada uz davno mala zobrat - frekvencie ktore takto roky rokuce blokuju to je na zamyslenie.
Ze radio KE bude vysielat v Presove vam vadi? Ale nejake Nitrianske ONE ci ine Bratislavske trebars BEST FM by vam nevadilo? Uz vidim ten ich zaujem o informacie z Presova ...Ani mna nezaujima pocuvat nejake BA radia tu na vychode a napriek tomu tu su.
Dovolim si tvrdit, ze radio KE je v KE mozno aj najpocuvanejsie. Nepamatam, zeby som nejake ine radio pocul hrat na tolkych miestach ako prave toto. Pocuvam ho ja, moja rodina - blizka i vzdialena, kolegovia. Ja cestujem vela po vychode a ver, ze mne osobne vobec nebude vadit, ked budem trebars v Bardejove ci Sobranciach a budem pocut nove a silnejsie frekvencie s - ano, je to zhoda nahod, moje oblubene radio Kosice. A takychto ludi je v KE velmi vela co jazdi po celom vychode.
V podstate som len chcel povedat, ze argumenty ktore tu davate su uplne scestne a je jedno ci by to ziskalo to , alebo one radio.
V podstate sa za tuto situaciu mozte podakovat kissu.
A to ci vobec dojde k rozvysielaniu novych frekvencii radia Kosice, ci vobec o pol roka este bude vysielat potapajuce sa KISS tak to sa nechajme prekvapit.

Minetsfars (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
Minetsfars (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
21.11.2013 18:23
0
0
@Peter Kotrcka

Tu nejde o to ze ci kiss ide dolu vodou alebo nie tu ide o to ze dat radiu z nazvom Kosice v predove vobec nejaku frekvenciu je na hlavu a nie to ešte duplicitné. Ani slovo by som nepovedal keby to dali One-ku lebo tu nemajú frekvencie frekvenciu a keby prišli na východ bolo by to zaujímavé ale Kosickemu radiu dat frekveciu v PO ako to už je fakt choré. Ešte v Michalovciach by som pochopil lebo veď košický kraj ok ale v PO to fakt je niečo nenormálne. Dat frekveciu radiu o ktoré v PO není záujem je sproste ved koho zaujíma ze co sa deje v KE a aj keď by to nejaké presovcana zaujímalo tak nebude zapínať pre to radio ale čekne si na net a tam to nájde (ale to som troska odbočil od témy) podľa mňa je to najväčší omyl celej Licenčnej rady ale už s tým nič neurobíme

Peter Kotrčka (neregistrovaný, 78.45.144.xxx)
Peter Kotrčka (neregistrovaný, 78.45.144.xxx)
21.11.2013 18:05
0
0
kiks

pokazit si to tym, ze bude na dvoch frekvenciach? blud roka :-D

a ja neobranujem kosice, je mi jedno kto to ziskal. mn evadi, ze vobec nieco dali kiksu, ked je to take babracke radio. stale nemam odpoved na to, v com presne bol problem. a vyhovorky na danovu kontrolu je treba skusat na male deti, nie na mna

Ewwww (neregistrovaný, 195.168.66.xxx)
Ewwww (neregistrovaný, 195.168.66.xxx)
21.11.2013 17:37
0
0
Kotr

Ked tak obranujes kosice preco neziadali aj Medzilaborce Stropkov preco nekoordinuju v Gelnici ... . Ale vysielaju Len v lukrativnejsich oblastiach a este poziadaju o duplicitne frekvencie je to na hlavu postavene. Ako AJ rozhodnutie rvr video ako su spokojny AJ ostatny led since precitas reakcie nizsie. Radio KE moze to pokazit si u posluchacov led budu revat z niekolkych frekvencii v Jedej lookalike.

Peter Kotrčka (neregistrovaný, 83.208.252.xxx)
Peter Kotrčka (neregistrovaný, 83.208.252.xxx)
21.11.2013 14:27
0
0
kiks

co je to za vyhovorku, ze mali danovu kontrolu?

aj nerozvysielane frekvencie boli kvoli danovej kontrole? kiks na smetisko, takto spadnut na dno - a mozu si za to len a len oni, ziadne spiknutie, ziadne korupcie.

cervena karkulka (neregistrovaný, 78.99.59.xxx)
cervena karkulka (neregistrovaný, 78.99.59.xxx)
21.11.2013 09:27
0
0
RADA RTV

Clenovia rady su uz uplne nesvojpravni to co vyviedli s radiom KE je naozaj na cenu za 100% hlupost .
Rada by v tomto pripade sa mala ospravedlnit r. KIS a svoje rozhodnutie prehodnotit .

Minetsfars (neregistrovaný, 85.163.216.xxx)
Minetsfars (neregistrovaný, 85.163.216.xxx)
21.11.2013 07:26
0
0
@

Neviem ako to v tej Rade je ale myslím si ze korupcia vládne už aj tam. Podľa mňa má ten Petraš nejaké kontakty v Rade a ta Rada potom rozhoduje tak ako rozhoduje. Lebo neni možné aby takému to rádiu prideľovaní takéto územia a ešte ku tomu aj duplicitné frekvencie napr. v PO už majú 90.4 MHz tak na kiu riť mu je aj 90.8 MHz ved v PO nikoho nezaujíma nejaké rádio Košice.

tn (neregistrovaný, 84.47.23.xxx)
tn (neregistrovaný, 84.47.23.xxx)
21.11.2013 03:03
0
0
Postavené na hlavu - bez hlavy a päty - neodborný prúser

Viacerí asi nechápu, načo Rádiu KE prideľovali 97 MHz Michalovce, keď Rádio KE má poriešený Zemplín dvoma frekvenciami 91 MHz Trebišov a 102.7 Michalovce a Kiss teraz prišiel o toto územie a Rádio KE má na ňom 3 frekvencie. Oni s na tej Rade asi pomýlili a mali by to riešiť kompetetné úrady alebo právne.

Aj v Prešove bude mať teraz Rádio KE 2 frekvencie 90.4 a 90.8 MHz.

Nakoniec aj Košice sú zdvojené frekvenciami.

Prideliť Rádiu KE frekvenciu 92.6 MHz pod Tatrami mi pripadá akoby do Žiliny, Čadce a na Oravu dali maďarskú Patriu.

Keď sa nedohodnú s RDT tak to dajú na stožiar na Lysú odkiaľ ide Europa 2 teoreticky by sa tá frekvencie mohla vrátiť aj na domovskú bardejovskú Maguru.

Nakoniec ešte o ničom nie je rozhodnuté, môžu to dotknuté strany napadnúť právne. A tieto zdvojené a strojené pokrytia by mal riešiť aj Telekomunikačný úrad aj Ministerstvo telekomunikácii, ide o mrhanie frekvenčného spektra a je to riadny neodborný prúser. A už vôbec nechápem tomu ako dospeli práve k prideleniu (odobratiu Kissu) práve týchto troch kľúčových frekvencií.

Dotknuté strany a ostatné rádia by to v žiadnom prípade nemali takto nechať a mal by zasiahnúť aj Telekomunikačný úrad aj Ministerstvo telekomunikácii aj Asociácia nezávislých rozhlasových a televíznych staníc Slovenska

------------ (neregistrovaný, 213.81.194.xxx)
------------ (neregistrovaný, 213.81.194.xxx)
20.11.2013 22:50
0
0
reatano

Si Košičan tak to inak vnímaš ak by prešovské rádio vysielalo výlučne o diani v Prešove Bardejove Svidniku tak by ťa to nezaujímalo.A teraz mi povec je zaujímave, že rádiam ako Antena, Best FM, KISS, E2... stačia po jednej frekvencií a rádiu KE nie. Frekvenciu 106,9 si skoordinovalo iné rádio a aj nepísane pravidlo je, že sa pridelí tomu kto si ju našiel, prečo sa tak nestalo? A pridelili ju rádiu ktoré už malo frekvenciu v tom istom meste. Veď si rádio KE mohlo nájsť vlastnú frekvenciu lenže oni v KE si ani jednu neskoordinovali. Tak to by som chcel vedieť v ktorom. A nato, že majú frekvenciu v PO tak počúvanosť v tomto meste je na 0.

Stano (neregistrovaný, 91.232.222.xxx)
Stano (neregistrovaný, 91.232.222.xxx)
20.11.2013 21:57
0
0
Radio Kosice

Rekot, neviem na zaklade coho usudzujes, ze Radio Kosice idu do oblasti kde on nieje zaujem a na zaklade coho usudzujes ze radio patri do kosickeho kraja.To je cisty blud a podla mna len Tvoje kvazi urazenie. Netajim, ze radiu Kosice drzim palce, je to snad jedine radio v eteri co som ochotny pocuvat, dobry servis, skveli moderatori, svizne vysielanie, dobre informacie a bezkonkurencke najlepsi dopravny servis pre oblasti , ktore pokryvaju signalom. Pocuvam ho ja, pocuva ho mnoho mojich kolegov, pocut ho v mnohych Kosickych podnikoch - a zacul som ho aj v PO obchodoch. Dost pochybujem, ze Petras by uz pred rokom takto uvazoval ako pises, co vsak nevylucuje to, ze mozno sa nieco v zakulisi udialo. Otazne teraz bude co sa udeje pri jednani s RDT telecom, tj Durisinom, ako za akych podmienok pusti Radio Kosice na svoje koty, kedze nepredpokladam, ze Radio Kosice si bude prekoordinovavat kmitocty niekde inam. A samozrejme druha vec je, ci nato budu mat dost penazi, kedze momentalne ziju hlavne z penazi EHMK2013 -a co bude na buduci rok, kedze reklamy je malo neviem. A len sa ty neboj, 90.4Mhz Presov, rovnako aj Michalovce a mozno aj Trebisov vratia naspat, podla mna urcite. Ak by ostali na kote Straz, tu som dnes skusil 90.8Mhz v Bardejove a hralo to tam velmi pekne a cisto.Duplicit je veru velmi vela, ale rovnake malo aj napr KISS - napr spominany Presov. Ja napr byvam 20km od Kosice zapadne a 91.7Mhz tu nechytim, pocuvam doma vylucne 106.9Mhz. Az niekde po Malu Idu mi v aute hra len 106.9Mhz a ide krasne az po Smolnik, kdezto po 91.7Mhz ani chyru.
Fakt je jeden, ze KISS si za svoju situaciu moze len a len samo.Vid posledny pruser s nacierno umiestnenym vysielacom na bloku v Roznave, az sa nato prislo a museli ho demontovat.
Nechajme sa prekvapit co z toho bude, osobne som cakal, ze frekvencie po KISSe dostane BEST FM, pre mna chvala bohu to nedostali, v Kosiciach vysielaju , vobec ma nezaujali a mam pocit, ze asi ani nikoho, este som ich nikde nepocul vyhravat. Uvidime co prinesie cas.

Mino z Kosic (neregistrovaný, 62.197.226.xxx)
Mino z Kosic (neregistrovaný, 62.197.226.xxx)
20.11.2013 20:52
0
0
Radio Kosice

Myslim si ze radio Kosice ma trochu zivsie vysielanie ako Kiss,skoda ze Kiss takto upadlo.V Presove pocujem hrat radio Kosice castejsie ako ktorekolvek ine.Frekvenciu 90,8 vitam,kedze pekne pokryje dialnicu a 90,4 je slaba.

------------ (neregistrovaný, 213.81.194.xxx)
------------ (neregistrovaný, 213.81.194.xxx)
20.11.2013 17:48
0
0
rekot.

Kto sa chce rozťahovať rádio Košice a do oblasti kde oň nie je záujem. Kiss nemohol predložiť papiere pretože malo daňovú kontrolu nie je to veľká náhoda, že príde v čase keď rádio potrebuje predĺžiť licenciu . Viem si predstaviť, že takticky ju mohol poslať Marek Petráš aby znemožnil získať licenciu a získať frekvenciu 97.0 a 90,8.Minimálne prešovskú frekvenciu nemal získať pretože pokrýva inú oblasť, rádio je určené pre Košický región a nezaujímalo sa nikdy o Prešov. Chápal som, že žiadali 90,4 aby bolo pokrytie súvislé keď Košičania cestujú do PO ale 90.8 to už prehnali.

Rovnako je sprostosť prideliť 97,0 keď už v zásahu pokrytia tejto frekvencie majú už pokrytie. Ak im chceli prideliť 97,0 tak im mali odobrať 102,7 a 91,0.

Pri takomto rozhodovaní má mať RVR mapy reálneho pokrytia jednotlivých frekvencií alebo priamo vycestovať do danej oblasti a takú blbosť by nespravili.

Každú frekvenciu udeľujú samostatne, rádio Kiss by malo podať odvolanie aspoň na frekvenciu 90,8.

Peter Kotrčka (neregistrovaný, 83.208.252.xxx)
Peter Kotrčka (neregistrovaný, 83.208.252.xxx)
20.11.2013 16:03
0
0
KIKS

ako sorry, ale mozu si za to len a len oni. nedodane lajstra? roky nerozvysielane frekvencie? take radio malo byt uz davno na smetisku dejin a nie este dostat dalsiu sancu.

Minetsfars (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
Minetsfars (neregistrovaný, 92.245.5.xxx)
20.11.2013 14:52
0
0
@j.a.r

O tom pochybujem a aj ak to premenuje noc to nezmeni na kvalite toho daného rádia jedine co sa zmení je názov. A jedine normálne regionálne rádio ktoré sa dá ešte počúvať už nebudeme môcť bez netu počúvať. Je to smutné ze to takto dopadlo :(

Pali (neregistrovaný, 85.237.227.xxx)
Pali (neregistrovaný, 85.237.227.xxx)
20.11.2013 09:25
0
0
Pravidla

Rade sa podaril precedens, pridelila frekvencie existujúceho vysielateľa niekomu inému. Čo ju k tomu viedlo, sa dá veľmi ľahko tušiť. A kto ju k tomu motivoval, je tiež jasné. Lenže na Slovensku korupcia zostáva len v rovine všeobecne známej skutočnosti. A my si len môžeme zaradiť aktérov medzi tých o ktorých vieme, že používajú trestný čin ako metódu svojej práce. Smutné.

pito (neregistrovaný, 158.197.200.xxx)
pito (neregistrovaný, 158.197.200.xxx)
20.11.2013 08:29
0
0
rádio kiss

Je zaujímavé, že rádio KISS, ktoré ako rádio Kiks začínalo v MI v roku 1993, stratí od augusta budúceho roka MI frekvenciu 97, 0 a tým pádom v Okrese Michalovce a v Okrese Trebišov, nebude mať žiadny signál. Ščobík pokryje iba Okres Snina a Okres Humenné. Stratili silnejšiu frekvenciu v Prešove, ktorá pokrýva aj príľahlé obce na Šariši a tak mu ostala len lokálna frekvencia, ktorá pokryje iba Prešov. Stratili aj Spiš a okolie Tatier. Pár malých frekvencií ich počúvanosť nejak nezvýši. Uvidíme, aké zmeny urobia.

j.a.r (neregistrovaný, 78.99.195.xxx)
j.a.r (neregistrovaný, 78.99.195.xxx)
20.11.2013 07:54
0
0
pre Minetsfars

a mozno to premenuje neskor na uspesnu znacku Vychod :) ?

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over