menu
predchádzajúce
nasledujúce
spustiť rotovanie
zastaviť rotovanie

Diskusia k téme Rádio Vlna

1855 príspevkov
zx (neregistrovaný, 89.173.62.xxx)
zx (neregistrovaný, 89.173.62.xxx)
14.01.2015 14:59
0
0
vlna

som cieľovka, ale zatiaľ mi to príde nezáživné. bez farby, bez chute. sterilné. a české odrhovačky to je už úplne koniec. u mna zatiaľ nuda.

kuvang (neregistrovaný, 212.26.177.xxx)
kuvang (neregistrovaný, 212.26.177.xxx)
14.01.2015 13:49
0
0
postreh: Abba v playliste

Aj pri najväčšej afinite k Abbe si myslím, že hrať ju od 6:26 - 12:19 5x je už pomaly hardcore....pri takomto tempe ju bude nenávidieť aj najskalnejší fanúšik Abby

Boris (neregistrovaný, 195.91.11.xxx)
Boris (neregistrovaný, 195.91.11.xxx)
14.01.2015 10:41
0
0
>Palo

Mne nebolo od začiatku jasné, aké rádio sa tu rodí, ale staviť na určité istoty a ponúknuť masám to čo chcú, často zaberá. Vedia o tom v najpočúvanejšom rádiu, televízii, v hudobnom priemysle, v obchodnom reťazci, politickej strane. Nečakám od vlny nejakú kvalitu, skôr pokračovanie procesu "normalizácie" éteru, preto ma môže časom len prekvapiť, aj keď som skôr skeptický.

Power 150 (neregistrovaný, 95.102.243.xxx)
Power 150 (neregistrovaný, 95.102.243.xxx)
14.01.2015 10:21
0
0
Radio Vlna

Škoda, že sa neinšpirovali luxembursko-nemeckym RTL Radiom.Ale bohužiaľ sme na Slovensku a kvalita sa tu moc nenosí.Na Vlne je príliš veľa slovenskej muziky, ktorú keď počujem, tak okamžite prepinam, lebo ten odpad (Tasler, Desmod, Kirschnerova, Adam Durica) a podobné kravíny sa bohužiaľ počúvať nedajú.Skoda, no.Mozno to časom zmenia, ved práve len začali.Uvidime.

Palo zo Stankovian (neregistrovaný, 195.3.171.xxx)
Palo zo Stankovian (neregistrovaný, 195.3.171.xxx)
14.01.2015 10:17
0
0
môj pohľad na vec

Mne bolo od začiatku jasné, že sa tu rodí ďalšie neslané nesladké rádio, ktoré bude hrať tie miliónkrát odohrané a otrepané pesničky, ktoré počujeme takmer z každej stanice nielen u nás na Slovensku, ale aj v celej západnej Európe + pravdaže tie naše slávne elánovské, teamovské a müllerovské hity. Nečudujem sa, fakt playlist tvorili experti, lebo oni vedia, že ľudia sú ako také stádo volov, ktoré zožere všetko čo mu pán donesie a najradšej má to, na čo je už odmalička naučené. A tak páni ja a ty doniesli na trh overené žrádlo, ktoré bude to naše stádo s radosťou konzumovať. Takže prajem dobrú chuť a neobžerte sa :)

evosonic (neregistrovaný, 91.219.133.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 91.219.133.xxx)
14.01.2015 09:23
0
0
@fantomas

OKi kamarat, za seba to uzatvaram nasledovne: nikdy som netvrdil, ze som odbornik cez media (radia), dianie v nich sledujem 2 desatrocia a je to moje hobby. Nevylucujem, ze sa mozeme niekedy stretnut a pokecat osobne o tychto temach :) a budes mat priestor mi vysvetlit, ako sa veci maju ;) Ja som povedal svoj nazor, moje postrehy z call-outov, ktore som absolvoval, porovnal som playlisty, z nich zadefinoval, co cca odraza moj vkus a tym celym som vyjadril sklamanie z Vlny. To je vsetko. Neprekaza mi, ak sa vyjadruje niekto aj k mojej osobe, nie som psychicky labilny :D ale nic to neriesi, preto som sa snazil od tych tem distancovat. V tomto smere neviem teda, kto bol viac na vecou :) Chodim sem od konca 90´s a ti co sem chodia pravidelne ma poznaju a vedia, ze nerypem do hocicoho pre nic za nic. Ale Vlna je velka vec, zasluzi si nejaky ten zaujem a priestor :) Apropo: keby sme sa drzali len toho, kto co v zivote dokazal, tak neexistuju filmovi kritici, autori pisuci recenzie a pod. Podla Tvojho kriteria by vsetci museli natocit aspon jeden film, aby sa mohli k teme vyjadrovat :)

Rasťo (z Prešova) (neregistrovaný, 2.236.86.xxx)
Rasťo (z Prešova) (neregistrovaný, 2.236.86.xxx)
14.01.2015 09:21
0
0
Ako keby som počúval Vivu.

Zatiaľ ma rádio vlna nenavlnilo ani neoslnilo. Šedý priemer medzi rádiami.

Ffff (neregistrovaný, 95.103.177.xxx)
Ffff (neregistrovaný, 95.103.177.xxx)
14.01.2015 08:57
0
0
Vlna antena

Po pár hodinách počúvania mám pocit že viac menej oživili Rádio anténa . Hudobne sa veľmi podobajú len zmenili slogan z najväčích slovenských a svetových hitov na hity overené casom.

fantomas (neregistrovaný, 82.119.239.xxx)
fantomas (neregistrovaný, 82.119.239.xxx)
14.01.2015 08:49
0
0
Add Boris and evosonic

add Boris: ano, ja by som si to dovolil v internetovom radiu resp. regionalnom, a nie niekde, kde Ti konzultanti riesia hudbu Aj oni sa chrania tym, ze aby to malo to co ma "mat", tak im do ich procesu nemozes zasiahnut. To je tak, ako ked ty osadzas odporiky do plosnych spojov, a namiesto 10k odporu das obcas 8 kohm resp. 12 kohm. Casom sa to niekde prejavi.

Evosonic: skusim Ti to napisat polopatisticky. Na tvojom nazore v tom radiu asi moc nestoja, lebo je kapanek mimo. Hlavne podla toho, ked po 60 minutach urobis analyzu, ktoru si poniektori mozu robit asi po tyzdni na zaklade ktorej zistuju rotacie atd. Vies, ked sa clovek na nieco hra , a niecomu sa profesionalne venuje odfiltruje podla nazoru a postrehu cloveka , zaradi si ho do kategorie. Ak nahodorou robis v oblasti medii, chran boh aby sme sa stretli :). V mojom ponimani si amater, ktory tazko uspeje uz len preto, lebo nieje nad vecou. A je to jedno, ci v oblasti medii alebo v niecom inom. V kazdom zamestani a v kazdej profesii ak chces nieco dosiahnut, musis mat na veci nahlad, a nie mat uzko zakomplexovany svoj nazor, ze to moje je to top co tu je... zial, takto to nefuguje...

Aby si pochopil, ja tu neobhajujem to, co hraju von, zatial len tisko pocuvam a citam si diskusne prispevky (poniektore). Kedze sa tu pasujes za samozvaneho odbornika a riesis tu teplu vodu, tak som sa ti snazil urobit osvetu, aby si pochopil zakladny princip fungovania radia. To je bod c.1 , a zial, nepreniesli sme sa cez neho, preto nema vyznam to dalej rozoberat .

Btw: zatial som nebol osobny, zatial som len reagoval na tvoje nazorove pochody. Ked budem osobny, vopred ta na to upozornim , aby si sa nezosypal

Boris (neregistrovaný, 195.91.11.xxx)
Boris (neregistrovaný, 195.91.11.xxx)
14.01.2015 08:25
0
0
> fantomas

A nic take, ze si dnes dojde moderator/manager hudby ci nejaky trtko do studia a zmeni si playlist. Hram co sa mi paci bolo daaavno.

Našťastie neplatí všade, že hudba sa zostavuje len podľa prieskumov. Pre mňa je totiž rádio s pevne nalinkovaným playlistom, ktorý sa každý deň opakuje nepočúvatelné.

roderik (neregistrovaný, 195.168.78.xxx)
roderik (neregistrovaný, 195.168.78.xxx)
14.01.2015 07:52
0
0
vivaci na vive

tiez mam taky zmiesany pocit, ked pocujem ludi, ktori bojovali proti tkz schrankovej firme corporate legal, pustali odpocitavanie kazdy hodinu proti "nepravosti". obratili sa na desatisice ludi na fb, aby ich v tom podporili, zorganizovali protest na namesti a teraz pre tu opvrhovanu firmu pracuju. nepoznam vobec problematiku zakulisia, ale ako posluchac to takto na mna zvlastne posobi.

Laci (neregistrovaný, 95.103.205.xxx)
Laci (neregistrovaný, 95.103.205.xxx)
14.01.2015 07:45
0
0
Rádio vlna

Ahojte, ja počúvám nové rádio od včerajška večer neopakujú ani jednu skladbu za deň - ako rádio viva keby som počúval - výborný moderátori Alex, Barbora, Chyno - držím palce. Tu si môžte pozrieť playlist
https://www.radia.sk/radia/vlna/playlist

evosonic (neregistrovaný, 91.219.133.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 91.219.133.xxx)
14.01.2015 07:23
0
0
@fantomas

S Tebou sa fakt "dobre" diskutuje :) Snazim sa konkretizovat moje argumenty, priniesol som porovnanie playlistov jednotlivych radii, aby som vysvetlil, co sa mi cca paci, ale Ty radsej vytrhnes jednu vetu z kontextu a okolo nej sa moces. Nebudem reagovat na Tvoje opatovnej osobne utoky, tentokrat typu "co si v zivote dosiahol". Takych diskuterov tu uz bolo a nechce sa mi zase vysvetlovat neopodstatnenost Tvojej otazky. Dosiahol som toho pomerne dost a to nie som este ani v polovici :D Z mojej strany to uzavriem tym, ze Vlna je pre mna jednym velkym sklamanim a o rok si mozeme povedat, ci to bol uspesny projekt, alebo nie. Je dost mozne, ze svoju posluchacsku zakladnu si to najde a mne samozrejme nezostane nic ine iba drzat hubu a krok. Hoci pohundrat si tu mozem, nie je to trestne :)

tn (neregistrovaný, 95.103.125.xxx)
tn (neregistrovaný, 95.103.125.xxx)
14.01.2015 06:53
0
0
@ MIROzPN - vivaci na vlne

by si sa čudoval ale peňáze dokážu neuveriteľné zázraky, viď napr... Riťmus nadával v pesničke že k.k.tko Ivan T., vystupuje na dni otvorených dverí v Angelike a robí ze sebe k... a dnes na týchto akciách vystupuje aj on, keď studňa vyschla je šecko dobré = kde vietor (peňáze) tam plášť a ver tomu že Jaj aj Ty má riadne napakovaný ten plášť peňázmi... to sú osoby ktoré nemajú žiadnu hodnotu a bez chrbtovej kosti

MAJAK (neregistrovaný, 78.141.116.xxx)
MAJAK (neregistrovaný, 78.141.116.xxx)
13.01.2015 23:40
0
0
2: PALO

tiez si stary klasik jak ja s tym wien :)

PALO (neregistrovaný, 188.167.250.xxx)
PALO (neregistrovaný, 188.167.250.xxx)
13.01.2015 23:21
0
0
kedze som teraz chvilkovo v BA

tak som si nenechal ujst popocuvat.....na chvilu ozeliem BESTko a Radio Wien :)
Zatial ma to moc neoslovilo, taka pachut vsetkeho, ale nekritizujem-len konstatujem.Drzim sa hesla-Zi a nechaj zit, v style, ze im treba dat povestnych 100dni, uvidime co sa uceli, kolko vysielacov sa rozvysiela a pod....
Priznam sa, ze by som rad nieco na styl stareho Radia Best ci B1.A kedze maju celkom schopnu siet vysielacov, myslim si, ze by sa im vtedy podarilo oslovit skupinu 35+, plus k tomu kratke spravodajstvo, nejake hovorene slovo k veci,nieco specializovane ohladom techniky,aut,literatury,cestovania...ono skupina 35+ sice nebude mozno extra velke percento pocuvanosti, ale byva troska solventnejsia...a kedze sa nam rodi stale coraz menej deti, a vidime to aj na ich ubudani v kategorii 0-15 ci 16-25.....a teda pripravit sa na "pochod" Husakovych deti :)

fantomas (neregistrovaný, 188.167.114.xxx)
fantomas (neregistrovaný, 188.167.114.xxx)
13.01.2015 23:20
0
0
evosonic

Pochop jednu zasadnu vec, to radio zacalo z nuly. Doteraz nebolo nic, iba historia nejakeho stareho radia ktore bolo rok ticho. Tento projekt sa pustil od uplnej nuly na vysielacoch nejakeho radia, v ktorom boli ludia zamestnani a cast z nich robi dnes Vlne. Pol roka to bude nula. Na trhu totalny prepad, pre radio services iba naklad. Pol roka sa bude hudba formatovat do svojej vyslednej podoby. A ci to bude 6 mesiacov, ci 9 ... ja ti neviem.Su tam na to ludia, a slabym odhadom ta mozem ubezpecit, ze im v hudobnom obore siahas po clenky (a to som este dost pridal) To co pocujes dnes, nebude o pol roka.

Nebol si na ich AMT teste , nevies akym sposobom to prebieha pod zastitou konzultantov, ktorych vyuzivaju. nevies ake mnozstvo hudby sa prezentuje na AMT testoch. Naco potom hodnotis nieco, v com niesi doma? Tak ako si hodnotil v inej diskusii, ze to bude odpad ... mas predsudky, na ktorych si stavias. Chyba ti zdravy usudok, zapadas do zastupu Slovakov, ktori dokazu len kritizovat, a ktori zatial nic nedosiahli. Vsetko je zle, vsetko je vsade na rit a nic nieje podla toho, ako si to ty predstavujes. To je holy fakt. Zvlastne je ale to, ze za tymto stoji team ludi, co uz nieco dosiaholl . 2 radia, ktore maju stabilne miesto na trhu. to je argumenty na tvoje nazory.

Moja otazka na teba: co si dosiahol Ty??

btw: co ja viem, tak v Jemnych su vysledky testov svata vec, ... ako to riesia iny, neviem, nepoznam... nehodnotim . Ked som sa rozpraval s celkom milym pankom , ktory mi to vysvetloval, tak som pochopil, ze konzultant nesie zodpovednost za cele testy, a to co hra vonku je na jeho pleciach. Su specifika trhu, ktore sa trosku upratali, ale... to co povedia bud sucastny resp. buduci posluchaci je svate. A nic take, ze si dnes dojde moderator/manager hudby ci nejaky trtko do studia a zmeni si playlist. Hram co sa mi paci bolo daaavno

citujem ta: "Preto chapes, ze Vlna je u mna mimo misu. Uvidime, kolko ludi si najde" . Preto nechapem, preco mas neskutocne narazky. Dockaj chvilky, kedy vyjdu na konci roka cisla MML, a potom kritizuj. Zatial za dve strany si tu nenapisal jednu objektivnu kriticku vec, iba filozofujes...

evosonic (neregistrovaný, 81.161.60.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 81.161.60.xxx)
13.01.2015 22:54
0
0
@fantomas

A ved ja chapem, ze sa robia rozne prieskumy a call-outy, to funguje aj u nas uz roky. Predpokladam, ze take Best FM si tymto tiez preslo a pozri si ich playlist. Je to uplne niekde inde a daleko pocuvatelnejsie, nez ten "vyber" Vlny. A snazia sa oslovit v podstate tu istu cielovku. Dalsia vec - 3 x som sa zucastnil telefonickeho prieskumu, kde mi servirovali uplne otrasne skladby a nedokazal som si tam nic poriadne vybrat. Potom o com su tiez tie prieskumy, ked Ti rovno oni nachystaju nejaku vzorku a uz ta je velmi uzka a nedava prakticky moznost vybrat to, co sa mi paci? Vopred sa urci, z coho si mozem ako respondent vybrat. Tak sa ale netvarme, ze call-outy su nedotknutelna vec - "bozie" slovo pri vybere hudby :) Ludia na kadeco prikyvnu, lebo nevidia "za roh", nedostanu tu moznost. Zaverom musim uznat, ze asi nie som bezny konzument hudby, nezozeriem hocico, co radio naserviruje. Rad si vyberam a hudobne mi sedel kedysi Twist, Viva ako-tak a dnes najskor Best, Fun 80-90's a dobru selekciu robi aj radio Sever... a v poslednej dobe aj Retro. Preto chapes, ze Vlna je u mna mimo misu. Uvidime, kolko ludi si najde.

fantomas (neregistrovaný, 188.167.114.xxx)
fantomas (neregistrovaný, 188.167.114.xxx)
13.01.2015 22:23
0
0
MirozPN

co vies o tom, ze to chcel viackrat kupit isty pan, byvaly majitel Jemnych. Co vies o tom, na com stroskotala kupa/predaj? Co vies o invektivach a prehnanych narokov zo strany majitela a prevadzkovatela Vivy? Ludia z Vivy sa prirodzene branili, tak ako sa budes branit Ty, ked Ti oznamia, ze danu firmu v ktorej robis chce kupit niekto, kto ju akoze chce polozit na lopatky. Nema zmysel riesit detail, ked o nich nevies vobec nic.

mbfin: attaky, treshe a release trosku nesedia, nejake expazie, a gaty , inac v pohode. Nieco z toho casom isto bude, Inac zvuk pri masteringu znie v studiovom prostredi a inac po flushnuti digitalnym axiackym konvertom a trasou na Kamzik Pamatam si E2, ktora v prve dni znela ako z kastrola,a to riesili najdovsiu generaciu celospektroveho procesora neviem aku super kvaitku .... a hamba. Akurat su ludia, ktori chapu ze zo dna na den veci nejdu,a su ludia co ja na tom odbavovali ...

MIROzPN (neregistrovaný, 95.105.250.xxx)
MIROzPN (neregistrovaný, 95.105.250.xxx)
13.01.2015 22:07
0
0
fantomas

ale ludia z vivy zacali ako prvi kydat, ak sme uz pri tom kydani, co ty nato? tiez som vyjadril nazor, za ktorym si stojim a stat budem. najprv zacnem proti niekomu brojit a robit kampan proti a potom sa ku nemu pojdem zamestnat? aj to o niecom vypoveda, je to smutne...je to na zamyslenie...ja len tolko na tuto temu k tomuto radiu a k tymto ludom, vivakom...

mbfin (neregistrovaný, 82.145.211.xxx)
mbfin (neregistrovaný, 82.145.211.xxx)
13.01.2015 22:03
0
0
zvuk

a čo hovoríte na zvuk,z technickeho hladiska?

fantomas (neregistrovaný, 188.167.114.xxx)
fantomas (neregistrovaný, 188.167.114.xxx)
13.01.2015 21:57
0
0
evosonic

Potom zacni robit osvetu medzi potencionalnymi posluchacmi radii. Radio tu uz davno nieje na to, aby robilo hudobnu osvetu. Radio je tu preto, aby oslovilo cim sirsiu populaciu, a tympadom si zarobilo na svoju prevadzku, ludi, prieskumy, marketing, PR akcie.Su to spojene nadoby, a nielen vo Vlne, ale vsade. Pozri sa, ake mala cisla v poslednych MLL Viva a s tym hudobnym zasahom aky mala.... ma to zmysel?? ma zmysel robit osvetu,a ist do hudy ktoru malo kto poziivne vnima??? ja si myslim ze nie.

priklad:
darmo budes vyrabat doma v pekarni rozky s horcicou, ked ti ich nebude nik kupovat.... budes ich dalej vyrabat a predavat z presvedcenia, ze je to to najlepsie co existuje?? Ako dlho prezijes, ako dlho budes do toho nalievat svoje vlastne peniaze?

Su tu v diskusii aj ludia, co maju zdravi pohlad na vec, a su tu aj uleteni. To je v kazdej diskusii, ved sme ludia. Mame iny pohlad na vec. Ked som tu zbadal diskusiu na temu Vlna, nedalo mi reagovat. A neda mi nereagovat na nedotiahnuty sound, ktory plava, processing mikrofonov este nema finalnu podobu atd atd. Su to ale veci, ktore sa musia po par dnoch dotiahnut, lebo su iste specifika vysielacov, tras a Axiakonvertorov, ktore maju svoju dynamiku. Malokto si vie dane nieco nasimulovat, a chalani v RS maju tiez len svoje moznosti (co aspon ja viem). Ak ten projekt ma nieco dosiahnut, musi nejak zacat. Toto radio zacne najskor zarabat po prazdninach, ked budu rozvysielane frekvecie, ked sa do marketingu naleje x tisic € , kym neprebehnu dalsie testy na ludoch ohladom hudby, moderatorov, grafiky hudby a inych maskrt. Pri kazdom projekte si musis nastavit latku startu,a od nej rast vyssie, a nie padat. Hudba sa posunie dalej, vyprofiluje si posluchaca, ktoreho si chce najst, ale az ked bude prdiet na cele Slovensko , a nielen na BA. To radio nieje pokracovanie Vivy, nieje to to, ze niekto pajcol archiv hudby a ide dalej. NIE, to je projekt od zakladov novy. A to je ten rozdiel. Ze tam robia ludia ktori su spajani v Vivou. Ti ludia su moji byvali kolegovia z Radia Twist. Preco sa to potom nespaja s radiom Twist??

Add Majak: mozno dana produkcna spolocnost v Holansku ci kde to bolo robila aj dane radio, co je na tom cudne??? Ked si kupis jogut DANONE s obrandovanym logom Tesca, tak tiez zatym hladas nejake WAU?? ... bezna vec v tomto svete

MirozPN : mne ti pride tvoj koment tak trosku smiesny. Ako som mal z teba dojem, ze Ty z penazi nezijes, a neriesis, co zajtra. Aj ludia pracujuci maju rodinu, deti, platia hypoteky, podnajom, inkaso, dokonca aj za tu vodu. Preco by nezobrali pracu, ked im ju niekto ponukol?? Dnes robim v Siemense, zajtra v Skodovke? Ludi predava sikovnost a nie sympatie. . Ti ludia su tam, dostali prilezitost, normalny clovek ako fanusik radii im musi drzat palce a nie kydat na nich.

evosonic (neregistrovaný, 81.161.60.xxx)
evosonic (neregistrovaný, 81.161.60.xxx)
13.01.2015 20:51
0
0
@fantomas

Nie, urcite nechcem, aby to zachadzalo do osobnej roviny a neznizujme sa prosim debatou k tomu, ci ma niekto v hlave nasrate. Vsimni si, ze som na nikoho neutocil, hodnotil som zatial cisto playlist. A ten je srackovy a stojim si za tym ;) A nie som ziadny extra alternativny posluchac, len som trosku viac narocny, v porovnani s tymi, ktorym staci milion krat omielany Michal David, Abba, Desmod, No Name a pod. Mam rad starsie veci, ale svedomitejsie vyberane. V pripade Vlny absentuje schopnost nacriet trochu hlbsie do archivu a vybrat nieco ine, nez notoricky zname odrhovacky. Ale na to tu mame ine radia, takze ako-tak na vyber mame. Len som prosto sklamany, cakal som nieco viac.

LuboTS (neregistrovaný, 82.145.208.xxx)
LuboTS (neregistrovaný, 82.145.208.xxx)
13.01.2015 20:49
0
0
...

Sám som zvedavý či bude nejakým spôsobom fungovať obmieňanie hudby, lebo ak bude poslucháč počúvať to isté aj o pol roka, o rok, dva, tak to nie je boh vie čo. Z tohto hľadiska sú rádiá Fun a Expres na tom lepšie vďaka tomu, že sa tam nasadzujú novinky a aspoň nová hudba sa obmieňa. V rádiách kde je len hudba z knižnice, ako Jemné, Anténa Rock a najnovšie aj Vlna je to po čase stále to isté

MAJAK (neregistrovaný, 78.141.116.xxx)
MAJAK (neregistrovaný, 78.141.116.xxx)
13.01.2015 20:43
0
0
antenne bayern

konkretne hned toto na zaciatku https://www.youtube.com/watch?v=Okh1pzcnT8g

Počúvanosť
pondelok, 15.7.2024
1.
21,12%   - 0,33%
2.
18,92%   + 4,00%
3.
10,55%   + 4,69%
4.
9,34%   - 1,54%
5.
7,56%   + 1,82%
Počúvanosť cez web a aplikáciu Radia.sk - 15.7.2024
podiel [%] celkovej počúvanosti
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
1.
15,90%   - 0,17%
2.
13,48%   - 0,58%
3.
9,99%   + 0,14%
4.
8,77%   + 0,25%
5.
7,42%   - 0,20%
MEDIAN SK - Market & Media & Lifestyle - TGI
4. vlna 2023 + 1. vlna 2024 (kĺzavé dáta)
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval včera
III. - V. etapa 2024
1.
31,0%   - 0,1%
2.
22,2%   + 0,1%
3.
21,4%   - 0,1%
4.
18,7%   + 0,2%
5.
16,0%   ± 0,0%
MEDIAN SK, RADIOPROJEKT, III.-V./2024
% populácie SR vo veku 14-79 rokov, počúval minulý týždeň
Hranosť
28. týždeň 2024 08.07.2024 - 14.07.2024
1.
Album
Imagine Dragons
Eyes Closed
2.
Album
Artemas
I Like The Way You Kiss Me
3.
Album
Cyril
Stumblin' In
4.
Album
Dasha
Austin
5.
Album
Benson Boone
Beautiful Things
34. týždeň 2019 26.08.2019
1.
Album
Shawn Mendes & Camila Cabello
Señorita
2.
Album
Daddy Yankee & Katy Perry Feat Snow
Con Calma
3.
Album
Billie Eilish
Bad Guy
4.
Album
Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
5.
Album
Katy Perry
Never Really Over